خانه / اخبار سیاسی / توهین بی‌سابقه ترامپ به رئیس سابق FBI

توهین بی‌سابقه ترامپ به رئیس سابق FBI

توهین بی‌سابقه ترامپ به رئیس سابق FBI , رئیس سابق سیا: ترامپ از پوتین می‌ترسد! , رئیس سابق سیا: ترامپ به زباله دان تاریخ خواهد پیوست , پیام نوروزی ترامپ با چاشنی تهدید و توهین , ترامپ شاید رئیس جمهور مادام العمر آمریکا باشد , واکنش رئیس کره‌شمالی به تصمیم ترامپ درباره قدس .
خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه در پیام توئیتری رئیس سابق اف‌بی‌آی را به شدت مورد حمله لفظی خود قرار داد.
رئیس جمهوری آمریکا در این پیام آورده است: باور کردنی نیست، جیمز کومی (رئیس سابق اف‌بی‌آی) می گوید نظرسنجی ها جائی که هیلاری (کلینتون) متقلب در آنها برتری داشته، در رویکرد (احمقانه) تحقیقات درباره ایمیل های کلینتون تاثیر گذار بوده است.
وی در ادامه افزود: به عبارت دیگر، او بر مبنای این حقیقت تصمیم گیری کرده که فکر می کرده کلینتون پیروز انتخابات می شود و او به شغل …

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه در پیام توئیتری رئیس سابق اف‌بی‌آی را به شدت مورد حمله لفظی خود قرار داد.

رئیس جمهوری آمریکا در این پیام آورده است: باور کردنی نیست، جیمز کومی (رئیس سابق اف‌بی‌آی) می گوید نظرسنجی ها جائی که هیلاری (کلینتون) متقلب در آنها برتری داشته، در رویکرد (احمقانه) تحقیقات درباره ایمیل های کلینتون تاثیر گذار بوده است.

همه چیز در مورد FBI ترامپ توهین رییس سابق

وی در ادامه افزود: به عبارت دیگر، او بر مبنای این حقیقت تصمیم گیری کرده که فکر می کرده کلینتون پیروز انتخابات می شود و او به شغل مورد درخواست خود می رسد. آدم عوضی!

این در حالیست که کتاب «جیمز کومی» قرار است به‌زودی منتشر شود.

جزییات مطلب FBI و ترامپ و توهین و رییس و سابق را میخوانید .

رئیس پیشین اف‌بی‌آی در این کتاب رفتار و عملکرد دونالد ترامپ را با یک رئیس مافیا مقایسه کرده است. یکی از مسائل اصلی این کتاب تماس‌های احتمالی تیم انتخاباتی ترامپ با روسیه است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توهین بی‌سابقه ترامپ به رئیس سابق FBI

بر اساس اخبار منتشرشده از سوی رسانه‌های آمریکا، جیمز کومی، رئیس پیشین پلیس فدرال آمریکا در کتاب خود به انتقاد شدید از عملکرد و رفتار دونالد ترامپ دست زده است.

کتاب جیمز کومی با عنوان «وفاداری برتر: حقیقت، دروغ و رهبری» قرار است روز سه‌شنبه ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) منتشر شود. او در این کتاب درباره دونالد ترامپ نوشته است که او کسی است که گمان می‌کند همه جهان علیه او متحد شده است، خواستار وفاداری مطلق همه کسانی است که با او کار می‌کنند و فردی است که می‌تواند در هر رابطه‌ای دروغ بگوید.

ترامپ: هیچ گفت‌وگویی با طالبان صورت نخواهد گرفت

توضیحات بیشتر در موردFBI ترامپ توهین رییس سابق

رئیس سابق سیا: ترامپ از پوتین می‌ترسد!

واحد مرکزی خبر: رئيس سابق «سيا» تاکيد کرد دونالد ترامپ از ولاديمير پوتين مي ترسد، زيرا پوتين اطلاعات سري و شخصي از ترامپ دارد.
رئيس سابق سازمان اطلاعات مرکزي آمريکا «سيا» تاکيد کرد دونالد ترامپ رئيس جمهور اين کشور از ولاديمير پوتين همتاي روسي اش مي ترسد، زيرا پوتين اطلاعات سري و شخصي از ترامپ دارد.
جان برنان (John Brennan) در مصاحبه با شبکه آمريکايي ام اس ان بي سي، از حمله دونالد ترامپ به رابرت مولر بازرس ويژه تحقيقات در مورد دخالت در انتخابات رياست جمهوري اين کشور انتقاد کرد.
برنان همچنين از ترامپ به علت تبريک گفتن پيروزي ولاديمير پوتين در انتخابات رياست جمهوري روسيه انتقاد کرد.
به گزارش شبکه تلويزيوني الجزيره، وي اين مسئله را بعيد نداست که اين رفتار رئيس جمهور آمريکا ناشي از ترس او از روسها باشد.
رئيس سابق سيا خاطر نشان کرد: به اعتقاد من، ترامپ از رئيس جمهور …

رئیس سابق سیا: ترامپ به زباله دان تاریخ خواهد پیوست

رئیس پیشین سیا گفت: هنگامی که ترامپ به دنبال اعمالی، چون عوام فریبی رسوا شود، در زباله دان تاریخ دفن خواهد شد.واکنش تند رئیس پیشین سیا نسبت به عملکرد کنونی ترامپبرنان رئیس پیشین سیا، در توئیتر خود نوشت:هنگامی که گستره رشوه خواری، پستی و فرومایگی اخلاقی و فساد سیاسی دونالد ترامپ کامل آشکار شود او همچون عوام فریبی رسوا شده در زباله دان تاریخ دفن خواهد شد.جان برنان، رئیس پیشین سازمان سیا این پیام را پس از آن منتشر کرد که رئیس جمهور آمریکا، اندرو مک کیب، معاون اف بی آی، پلیس آمریکا را دو روز پیش از بازنشستگی اخراج کرد. معاون پیشین اف بی آی گفت، اخراجش به عنوان بخشی از جنگ جاری بین دولت ترامپ و اف بی آی و بررسی از پرونده‌ی تبانی ترامپ با روسیه اتفاق افتاده است.مک کیب روز جمعه تنها دو روز مانده به بازنشسته شدن از کار برکنار شد. وزارت دادگستری اعلام کرد …

توهین ترامپ به بشار اسد، ایران و روسیه

خبرگزاری ایسنا: رییس‌جمهور آمریکا در پیامی توهین‌آمیز با طرح ادعاهایی علیه رییس‌جمهور سوریه مدعی شد که ایران و روسیه مسئول حمایت از بشار اسد هستند.
 دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا در ادامه فرافکنی‌های خود پیامی در صفحه توئیترش منتشر و در آن بشار اسد رییس‌جمهور سوریه را به شکلی بسیار توهین‌آمیز خطاب قرار داد.
وی در این پیام با اشاره به این‌که «بسیاری از زنان و کودکان در حملات شیمیایی در سوریه جان خود را از دست داده‌اند»، مدعی شد که این مناطق توسط ارتش سوریه محاصره و قفل شده است و به طور کامل از دسترس دنیای بیرون خارج است.
ترامپ در ادامه این ادعای بی‌اساس خود همچنین مدعی شد که روسیه و ایران مسئول حمایت از اسد هستند و این هزینه بزرگی دارد.
****
مقامات آمریکایی پیش از این نیز مدعی حمله شیمیایی دولت سوریه علیه غیر نظامیان شده‌اند، این در حالی است که این …

  • اخبار سیاسی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *