خانه / دسته‌بندی نشده / یزد| آب انتقالی تنها دوسوم آب شرب یزد را تامین می‌کند به همراه توضیحات

یزد| آب انتقالی تنها دوسوم آب شرب یزد را تامین می‌کند به همراه توضیحات

یزد| آب انتقالی تنها دوسوم آب شرب یزد را تامین می‌کند ، نتیجه پژوهش جدید: عامل دوسوم سرطان‌ها تنها «بدشانسی» است ، اعتراف تلخ حکومت سعودی درباره ملت یمن؛ عربستان تنها مرکز تامین خون در یمن را ویران کرد ، آب انتقالی اصفهان به یزد در فولاد مصرف می شـود! ، قطع مجدد آب انتقالی، استاندار یزد را راهی تهران کرد ، یزد | نماین‌دگان یزد و اصفهان بر ضرورت تامین آب آشامیدنی مردم با یکدیگر تفاهم دارند .
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محسن صادقیان عصر امروز در نشست هم اندیشی اصحاب رسانه استان با معاونین استان و مدیران آب یزد کـه با موضوع کم آبی و خشکسالی یزد برگزار شد اظهار داشت: سعی کردیم مشکل آب کـه الان به وجود آمده را با برگزاری جلسات هماهنگی بین مدیران استانهـای یزد، اصفهان و چهارمحال و بختیاری مدیریت …

یزد| آب انتقالی تنها دوسوم آب شرب یزد را تامین می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از

یزد، محسن صادقیان عصر امروز در نشست هم اندیشی اصحاب رسانه استان با معاونین استان و مدیران آب یزد کـه با موضوع کم آبی و خشکسالی یزد برگزار شد اظهار داشت: سعی کردیم مشکل آب کـه الان به وجود آمده را با برگزاری جلسات هماهنگی بین مدیران استانهـای یزد، اصفهان و چهارمحال و بختیاری مدیریت کنیم.

وی با اشاره به این‌کـه هر هفته در استان یزد جلسه مرتبط با آب برگزار می‌شـود و به کوچکترین موضوعی در این‌ زمینه توجه صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: در حوزه تامین آب استان یزد برنامه‌هـای متفاوت و متعدد کوتاه مدت و بلند مدتی در نظر گرفته شده است.

همه چیز در مورد آب انگیز بادام پوست تامین تنها خواص روغن زیبایی شرب شگفت شگفت انگیز مو یزد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با تاکید بر این‌کـه لازم است با اجرای طرح‌هـایی، استان یزد را در آینده از مشکلاتی کـه در زمینه کم آبی وجود دارد برطرف کنیم بیان کرد: نکته‌ای کـه حتما بایـد به آن‌ توجه صورت گیرد این‌ است کـه امروز یک قطره از آب انتقالی را در حوزه‌هـای غیر از شرب استفاده نمی‌کنیم.

وی بیان کرد: آبی کـه از مسافرته‌هـای زیرزمینی برداشت می‌شـود شور و سخت است و با این‌ وجود روی این‌ موضوع هم مدیریت می‌کنیم کـه کیفیت آب کمتر نشـود.

جزییات مطلب آب و انگیز و بادام و پوست و تامین و تنها و خواص و روغن و زیبایی و شرب و شگفت و شگفت انگیز و مو و یزد را میخوانید .

صادقیان ممنوع کردن کشت‌هـای پرآب‌‌خواه، نظارت بر برداشت آب با کنتورهـای هوشمند، برخورد با چاه‌هـای غیرمجاز، کاهش مصرف و برداشت در بخش کشاورزی تا ۵۰ درصد را از جمله کلیدواژه‌هـای مهم در ارتباط با صنعت آب یزد دانست و با بیان این‌کـه بازچرخوانی آب در صنعت بایـد در دستور کار قرار گیرد گفت: اگر صنعت‌گران نمی‌توانند ما را همراهی کنند نمی‌توانیم آب‌هـای زیرزمینی را با هزینه‌هـای کم در اختیار صنایع قرار دهیم و آن‌ها بدون استفاده کامل آن‌ را خارج کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره یزد| آب انتقالی تنها دوسوم آب شرب یزد را تامین می‌کند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد بر ضرورت محدود کردن چاه‌هـای غیرمجازی در صنعت و محدود کردن پرمصرف‌هـای آب در بخش صنعت تاکید کرد و افزود: استفاده از وسایل کاهنده آب الان در دستور کار ما قرار دارد و این‌ موارد بایـد هم به صورت دستور حکومتی و هم به صورت بسته‌هـای تشویقی مورد در اختیار مردم قرار گیرد.

آیا برجام با حمایت‌هـای صرف اتحادیه اروپا، توانایی تامین انتظارات ایـران را دارد؟

وی با اشاره به این‌کـه استفاده یا بازچرخوانی آب مصرفی یا آب‌هـای سیاه و خاکستری بایـد در دستور کار قرار گیرد بیان کرد: اجرای کامل این‌ موارد نیاز به زمان دارد ولی حتما بایـد به صورت جدی مورد توجه قرار گیرند.

صادقیان افزود: محدود کردن پرمصرف‌ها در آب خانگی یکی دیگر از اقداماتی است کـه بایـد انجام شـود و حتما شرکت آب و فاضلاب شهری بایـد حتما مورد توجه قرار گیرد.

توضیحات بیشتر در موردآب انگیز بادام پوست تامین تنها خواص روغن زیبایی شرب شگفت شگفت انگیز مو یزد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان این‌کـه در تولید محتوا برای فرهنگ‌سازی با مشکل مواجه هـستیم گفت: نیاز به یک مرکزی برای تولید محتوا داریم و بایـد بتوانیم ایده‌ها در حوزه آب را جمع‌آوری کرده و این‌ موارد را به صور مختلف در فضای مجازی و استارتاپ‌ها استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: هر ایده‌ای کـه به دفتر معاونت عمرانی استانداری یزد وارد شـود حداکثر پس از سه روز مورد بازدید قرار می‌گیرد و در صورتی کـه امکان استفاده کردن از آن‌ وجود داشته باشد حتما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما مطلب یزد| آب انتقالی تنها دوسوم آب شرب یزد را تامین می‌کند را می خوانید .

صادقیان افزود: مصرف سالانه آب شرب مردم یزد ۹۲ میلیون متر مکعب است در صورتی کـه سالانه تنها ۶۲ میلیون متر مکعب آب به یزد منتقل می‌شـود و اصلا منطقی نیست کـه آب انتقالی در غیر شرب استفاده شـود و تمام این‌ آب به صورت کامل در شرب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انتهـای پیام/ش

آب انگیز بادام پوست تامین تنها خواص روغن زیبایی شرب شگفت شگفت انگیز مو یزد

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

یزد | نماین‌دگان یزد و اصفهان بر ضرورت تامین آب آشامیدنی مردم

مویدی خرم‌آبادی: نه تنها یقه می‌گیریم بلکـه پیراهن هم پاره می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، به نقل از روابط عمومی دفتر نماین‌ده یزد و اشکذر در مجلس، سیدابوالفضل موسوی بیوکی اظهار داشت: وقتی میگوییم آب آشامیدنی منظور آب اشامیدنی مردم استان یزد و اصفهان است کـه هر دو از حوزه سد زاین‌ده رود تامین می‌‌شـود بنابراین‌ مساله‌ای است کـه برای هر دو استان دارای اهمیت است.سید ابوالفضل موسوی بیوکی با اشاره به کاهش میزان بارندگی و نزولات جوی در سال‌هـای اخیر گفت: سد زاین‌ده رود در چندین سال اخیر در حد پایین ترین ذخیره آبی خود یعنی کمتر از ۳۰ درصد قرار دارد، بنابراین‌ بایـد بدانیم کـه در یک، بی آبی کاملا مفرط قرار داریم این‌ را مردم هر دو استان بایـد بدانند و درک کنند.نماین‌ده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با واکاوی اتفاقات اخیر مربوط به قطع خط انتقال آب به یزد افزود: به دلیل همین کم آبی و اهمیتی کـه آب آشامیدنی دارد دولت متعهد شد …
احتمال افزایش بارش در باقیمانده فصل زمستان/ مشکل تامین آب شر

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس احتمال افزایش بارش در باقیمانده فصل زمستان/ مشکل تامین آب شرب در ۶ استان و به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پژوهشکده اقلیم‌شناسی کشور، پیش‌بینی فصلی ایـران را به‌طور کامل انجام داده کـه در بخش خلاصه آن‌ تأکید شده است: از دیدگاه اقلیم‌شناسی هم‌دیدی همزمان با ورود به دوره سرد سال پرفشار، جنب حاره‌ای کـه مرکز آن‌ به طور معمول در دوره گرم و روی شبه جزیره عربستان قرار دارد به سمت جنوب یا موقعیت تابستانه خود جابجا شده و شرایط را برای ورود سامانه‌هـای چرخندی دوره سرد (امواج غربی و تلفیقی مدیترانه‌ای) آماده می‌کند.این‌ شرایط با تاخیر سه ماهه در سال جاری فراهم شده است؛ یکی از دلایل چنین الگویی پدیده گرمایشی جهانی است کـه انتظار می‌رود در دهه‌هـای آینده نیز تداوم داشته باشد. علاوه بر آن‌ شکل‌گیری لانینای متوسط نیز موجب هم‌افزایی عوامل کاهش بارش کشور در …
درخواست نماین‌دگان یزد از روحانی برای مشکل آب

این‌ آدمها موفق رازهـایشان را تنها به شما می گویند!


خبرگزاری ایسنا: رییس مجمع نماین‌دگان استان یزد از نامه مجمع نماین‌دگان استان یزد به رئیس جمهور و ملاقات با وزیر نیرو پیرامون مشکلات آب در یزد خبر داد.
سید ابوالفضل موسوی بیوکی در گفت‌و‌گو با ایسنا با اشاره به نامه مجمع نماین‌دگان استان یزد به رئیس‌جمهوری گفت: از آن‌جا کـه مساله آب یزد و اصفهان و برخی شهرهـای دیگر به هم پیوسته است و از وظایف دولت تامین آب شرب مردم است لذا طی نامه‌ای از رئیس جمهور خواستیم تا نسبت به مشکلات آب شرب یزد توجه بیشتری را معطوف دارند.
موسوی بیوکی افزود: آب برای مردم یزد حیاتی است و یقینا همه مسئولین استان اعم از نماین‌دگان و مدیران اجرایی استان نسبت به حل این‌ مساله حساسیت لازم را داشته و آن‌ را پیگیری می‌کنند.
وی یادآور‌ شد: همچنین فردا جلسه‌ای با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو پیرامون مساله آب یزد و به …

خواص شگفت انگیز روغن بادام برای زیبایی پوست و مو

روغن بادام یکی از درمان کننده هـای طبیعی و موثره کـه برای حل چندین مشکل مرتبط با زیبایی به کار میاد. این‌ روغن میتونه یه داروی طبیعی برای درمان مشکلات مرتبط با پوست، بدن و مو هم باشه. علاوه بر این‌ فرقی هم نمیکنه کـه پوست شما چرب، خشک و یا حتی نرمال باشه و روی همه نوع پوست موثر عمل میکنه. روغن بادام رو میشه به تنهـایی یا به صورت مخلوط با مواد دیگه به کار برد، تا تاثیر بهتری داشته باشه. روغن بادام به طور کلی در کرم ها، پمادها، صابون، لوسیون و برای اسکراب بدن مورد استفاده قرار میگیره. این‌ روغن برای درمان بسیاری از مشکلات پوستهـای چرب مثل آکنه، عفونت هـای پوستی، چین و چروک و غیره مفیده. استفاده از این‌ روغن میتونه پوستی تمیز و پاک شده رو بدون هیچ گونه عوارض جانبی برای شما به ارمغان بیاره. در این‌ مطلب، خواص روغن بادام برای …

  • دسته‌بندی نشده
  • یزد| آب انتقالی تنها دوسوم آب شرب یزد را تامین می‌کند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *