خانه / دسته‌بندی نشده / فیاض: روحانی، ترمز اصلاح طلبان را می‌کشد به همراه توضیحات

فیاض: روحانی، ترمز اصلاح طلبان را می‌کشد به همراه توضیحات

فیاض: روحانی، ترمز اصلاح طلبان را می‌کشد ، اعتراضات اقتصادی اصلاح طلبان در جلسه با روحانی ، استیضاح وزرای دولت روحانی آسیبی به بدنه اصلاح طلبان است ، رونمایی زودهنگام از برنامه اصلاح‌طلبان برای ۹۸؛ “خداحافظ روحانی”؟ ، روحانی نه عملکردش و نه تصمیماتش شبیه به اصلاح طلبان نبود ، روحانی کجاست، اصلاح‌ طلبان کجاین‌د؟ .
نامه نیوز: ابراهیم فیاض درباره سرنوشت دولت روحانی گفت: چارچوب های تضادگونه در دولت «راست مدرن و محافظه‌کار» روحانی به شدت زیاد است چون معجونی از همـه نیروهای سیاسی در دولت حضور دارند.
وی با بیان این‌که‌ مشخص نیست چه تئوری بر دولت روحانی حاکم است، افزود: چپ ها و اصلاح طلبان …

فیاض: روحانی، ترمز اصلاح طلبان را می‌کشد

نامه نیوز: ابراهیم فیاض درباره سرنوشت دولت روحانی گفت: چارچوب های تضادگونه در دولت «راست مدرن و محافظه‌کار» روحانی به شدت زیاد است چون معجونی از همـه نیروهای سیاسی در دولت حضور دارند.

وی با بیان این‌که‌ مشخص نیست چه تئوری بر دولت روحانی حاکم است، افزود: چپ ها و اصلاح طلبان می خواهند دولت را تند کنند اما روحانی ترمز انها می کشد در مقابل کسانی هم در دولت استند که‌ به شدت رویه محافظه کاری دارند. خود روحانی نیز گاهی نقش اصلاح طلبی بازی می کند و گاهی محافظه کار می شود.

همـه چیز در مورد اصلاح ترمز فارس مجلس

این‌ استاد دانشگاه تهران یادآور شد: سخنرانی اخیر روحانی را دیدم، روی بحث امام زمان رفت. در واقع آخوند شد و رویه محافظه کاری پیش گرفت اما در قسمت دوم سخنرانی اش به شدت پراکنده، نامنظم و از هر دری سخنی گفت، حالتی که‌ برای یک رئیس جمهور زیبنده نیست چون او رئیس دستگاه اجرایی است و بایـد چارچوبی صحبت کند.

وی اضافه کرد: نکته دیگر انکه‌ دولت خیلی خوشبینانه به برجام نگاه می کرد، تصورش این‌ بود که‌ همـه مشکلات اقتصادی با اجرای برجام حل، وضعیت کشور متحول و فرودگاه امام خمینی مثل فرودگاه امارات خواهد شد. زمانی که‌ روحانی داد می کشید «تحریم ها شکسته شد»، من به صحبت های او با تامل گوش می کردم چون احساس می کردم در مورد واقعیت های جهان عمیق نیست.

جزییات مطلب اصلاح و ترمز و فارس و مجلس را میخوانید .

فیاض با بیان این‌که‌ به احتمال زیاد ترامپ از برجام خارج می شود، ادامه داد: این‌ مسئله نشان می دهد که‌ دولت روحانی قادر نبود پیش بینی کند، آمریکا چقدر به برجام پایبند می ماند، اصلا می شود به حرف آمریکایی ها اعتبار داد یا خیر؟ بنابراین‌ امروز دولت در روابط خارجی و اقتصاد ورشکسته شده است چون نمی تواند ان ساختار مدنظرش را پیش ببرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فیاض: روحانی، ترمز اصلاح طلبان را می‌کشد

وی با بیان این‌که‌ دولت روحانی در حوزه سیاست خارجی ساده انگاری کرد و در حوزه اقتصادی نیز بُعد انسان شناختی قضیه را در نظر نمی گرفت، افزود: الان در دولت روحانی یک حالت خودزنی هم شروع شده است، مردم در بحران هایی گرفتارند و از دولت روحانی ناامید و ناراحت شدند چون احساس می کنند دولت روحانی جلوی پیشرفت انها را می گیرد. این‌ وضعیت حاصل سردرگمی دولت نسبت به آینده است چون دولت بُعد استراتژیک و راهبردی اش را از دست داده است. صحبت های زیکزاکی آقای رئیس جمهور هم به همین مسئله بر می گردد.

اصلاح افتادگی پلک با روش پلناماجت

وی افزود: چون دولت روحانی تئوری ندارد در برهه هایی که‌ پیش می آید سریع دچار استیصال و فروپاشی می شود. به واقع دولت در دوگانه هایی گرفتار شده است و آثارش نیز نمایان شده است. در نهایت رئیس جمهور خود به خود استعفا می دهد یا با اعلام ورشکستگی، کارها را رها می کند و همچون دو سال آخر ریاست جمهوری خاتمی و احمدی نژاد، دولت امنیت ملی پنهان تشکیل می شود.

فیاض اظهار کرد: در مجموع گرچه همیشه دولت های ایدئولوژیک را می کوبند اما دولت های غربگرا بودند که‌ خیلی ساده انگاری کردند. بلایی که‌ سردولت خاتمی هم آمد چون به غرب خیلی خوشبین بود. صحبت از گفتگوی تمدن ها کرد چند سال بعد بوش ایران را محور شرارت خواند.

توضیحات بیشتر در مورداصلاح ترمز فارس مجلس

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شمـا مطلب فیاض: روحانی، ترمز اصلاح طلبان را می‌کشد را می خوانید .

صوفی: جایگزین نجفی بایـد اصلاح طلب باشد


اعتمادانلاین‌: علی صوفی فعال سیاسی اصلاح‌طلب و عضو کابینه دولت سیدمحمد خاتمی با بیان این‌که‌ «ظاهر داستانی استعفای شهردار تهران با عارضه جسمی آقای نجفی شروع شد اما پشت پرده از دیگری حکایت داشت» گفت: « پشت پرده اما پنهان نماند.
ایشان بعد از جشنی که‌ در برج میلاد برگزار شده بود به دادستانی احضار و بازجویی‌هایی از او صورت گرفته بود که‌ آقای نجفی درباره انها صحبتی نکرد اما با ورود دادستان کشور به مسئله استعفای شهردار و هشدار ایشان به شورای شهر مشخص شد که‌ آقای نجفی وادار به استعفا شده است.»
صوفی با بیان این‌که‌ «استعفای آقای نجفی بعد از مدت کوتاهی که‌ سرکار بودند یک خسارت است؛ این‌ خسارت هم برای شورا، هم برای آقای نجفی، هم شهر تهران و هم مردمی است که‌ به اصلاح‌طلبان رأی دادند» اظهار کرد:‌ «خسارت‌بارتر از ان دخالت قوه قضائیه در امور …
تکرار خطای استراتژیک اصلاح‌ طلبان، به چه قیمتی؟

اصلاح طرح طبقه‌ بندی مشاغل در آموزش‌ و پرورش


خبرانلاین‌: اصلاح‎طلبان یک بار دیگر در معرض آزمونی قرار گرفته‎اند که‌ بعید نیست تبعاتش دامن انتخابات ۱۳۹۸ مجلس یازدهم و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را بگیرد و چه بسا از دل ان احمدی‎نژاد دیگری سر بیرون بیاورد!
انتخاب شهردار تهران برای اعضای شورای شهر به معادله چند مجهولی تبدیل شده است. پس از پذیرفتن استعفای محمدعلی نجفی از شهرداری پایتخت، اصلاح طلبان سرمست از پیروزی مکرر لیست امید، بیش از این‌که‌ به دنبال یک مدیر شهری لایق باشند در حال کیش و مات کردن گزینه‎های پیشنهادی یکدیگر استند. حال انکه‌ اگر تکرار لیست امید رای آور بود، بیش از «تکرار»ش مدیون «امید» مردم بود و این‌ سرمایه گرانبها را نبایـد پای منازعات درون گروهی ذبح کرد.
یک روز اعتماد ملی گزینه رو می کند و روزی دیگر اتحاد ملت پشت یکی از چهره ها در می آید، یک روز از آمدن استاندار اصفهان به …
زاکانی: اصلاح طلبان حامی مرتضوی بودند!


علیرضا زاکانی در گفت‌وگو با «صبح نو» از رویارویی‌هایش با دادستان اسبق تهران می گوید:
*آقای مرتضوی از ان دست آدم‌هایی است که‌ هم کار خوب داشته و هم بد؛ یعنی نمی‌شود سیاه‌‌وسفید به وی نگاه و از ان سوءاستفاده کرد، اما بنده از ابتدا به قاعده‌ای پایبند بوده و استم و ان این‌ است که‌ همان‌طور که‌ آدمها بایـد برای عملکرد خوب خود مورد تشویق قرار بگیرند برای کار بد بایـد تنبیه شده و پاسخگو باشند، اگر کسی در جامعه ما اعلام کرد که‌ شخصی حزب‌اللهی و انقلابی است اما کار خطا کرد بایـد دو برابر دیگران تنبیه شود، علت ان است که‌ هم آبروی انقلابی گری را می‌برد.

اصلاح صورت با شمع

*ما تیمی را برای بررسی روند تقلب در آزمون دستیاری در وزارت بهداشت مستقر کردیم و با اطلاعاتی درباره فروش سؤالات کنکور سال ۸۱ و ۸۲ دانشگاه آزاد روبه‌رو شدیم که‌ این‌ اطلاعات …

مشاجره لفظی در مجلس

خبرگزاری فارس: البته نشست بررسی استیضاح ربیعی البته با حاشیه‌هایی همراه بود که‌ از جمله می‌توان به مشاجره‌های لفظی دو نماین‌ده مجلس که‌ یکی از انها موافق و دیگری مخالف استیضاح ربیعی بود اشاره کرد. محمدرضا پورابراهیمی رئس کمیسیون اقتصادی مجلس که‌ به عنوان موافق استیضاح وزیر کار در حال صبحت در تریبون مجلس بود، طی سخنانی گفت: اگر آقای ربیعی فرزند جوادیه است، بایـد دید امروز کجا زندگـی می‌کند، اگر او فقر را در آغوش گرفته است، بایـد بگوید که‌ چرا اکنون در شمـال شهر زندگـی می‌کند و یا فرزندانش در کجا و چگـونه زندگـی می‌کنند، می‌خواهیم براساس این‌ گزارش در میان این‌ سخنان عبدالحمید خدری نماین‌ده مردم بوشهر که‌ مخالف استیضاح ربیعی بود، مقابل تریبون پورابراهیمی قرار گرفت و با بالا بردن صدای خود فریاد زد که‌ شمـا چه کار به فرزندان او دارید، اجازه ندارید در مورد …

  • دسته‌بندی نشده
  • فیاض: روحانی، ترمز اصلاح طلبان را می‌کشد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *