خانه / ورزشی / تعجب نماینده AFC از زمان بازشدن درهای ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس

تعجب نماینده AFC از زمان بازشدن درهای ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس

تعجب نماینده AFC از زمان بازشدن درهای ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس , تعجب نماینده AFC از زمان باز شدن آزادی , فروش بلیت بازی پرسپولیس و السد در ورزشگاه آزادی , فروش بلیت بازی پرسپولیس و السد در آزادی , حضور جنجالی پریا عرب زاده, مدل ایرانی در ورزشگاه محل بازی پرسپولیس! عکس , حضور بازیگر استقلالی در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی استقلال! عکس .
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در جریان نشست هماهنگی پیش از بازی، ناظر چینی مسابقه با توجه به برگزاری مسابقه در ساعت ۱۹:۳۰ ابتدا ساعت باز شدن درهای ورزشگاه را از ساعت ۱۷:۳۰ اعلام کرد، اما در ادامه، نماینده نیروی انتظامی پیشنهاد کرد درهای ورزشگاه از ساعت ۱۰ صبح باز شود. این موضوع باعث تعجب نماینده کنفدراسیون و البته شوخی بین حاضران شد.در ادامه، با توضیحاتی که ارائه شد، نماینده کنفدراسیون با ساعت ۱۰ صبح به‌عنوان زمان باز شدن درهای ورزشگاه موافقت کرد.انتهای پیام/*

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در جریان نشست هماهنگی پیش از بازی، ناظر چینی مسابقه با توجه به برگزاری مسابقه در ساعت ۱۹:۳۰ ابتدا ساعت باز شدن درهای ورزشگاه را از ساعت ۱۷:۳۰ اعلام کرد، اما در ادامه، نماینده نیروی انتظامی پیشنهاد کرد درهای ورزشگاه از ساعت ۱۰ صبح باز شود. این موضوع باعث تعجب نماینده کنفدراسیون و البته شوخی بین حاضران شد.

در ادامه، با توضیحاتی که ارائه شد، نماینده کنفدراسیون با ساعت ۱۰ صبح به‌عنوان زمان باز شدن درهای ورزشگاه موافقت کرد.

همه چیز در مورد AFC آزادی بازی پرسپولیس زمان ورزشگاه

انتهای پیام/*

جزییات مطلب AFC و آزادی و بازی و پرسپولیس و زمان و ورزشگاه را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تعجب نماینده AFC از زمان بازشدن درهای ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس


واکنش کاربران به قهرمانی پرسپولیس +تصاویر
  • ورزشی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *