خانه / دسته‌بندی نشده / تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد به همراه توضیحات

تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد به همراه توضیحات

تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد ، ظریف: دوشیدن بدون توقف ادامه دارد ، کشف تسلیحات آمریکایی و اسرائیلی در مخفیگاه داعش در دیرالزور ، از پاتریوت‌های بُنجل آمریکایی تا سرمستی ترامپ از دوشیدن آل‌سعود ، از پاتریوت‌های بُنجل آمریکایی و موشک‌هایی کـه کابوس سعودی‌ههـست تا سرمستی ترامپ از دوشیدن آل‌سعود ، ماه عسل آمریکایی – کره‌ای ادامه‌دار می‌شـود؟ .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛طی روز‌های اخیر وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد کـه قصد دارد هلی‌کوپتر‌های جنگی و مهمات برای جنگنده به ارزش تقریبی یک میلیارد دلار به بحرین صادر کند.
بر اساس انچه کـه در ایـن بیانیه آمده هـست، مقامات منامه درخوهـست خرید هلی‌کوپتر‌های جنگی با دو موتور اضافه برای انها، ۱۴ موشک هوا به زمین AGM-۱۱۴، موشک‌های …

تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد

تسلیحات آمریکایی در راه بحرینبه گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛طی روز‌های اخیر وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد کـه قصد دارد هلی‌کوپتر‌های جنگی و مهمات برای جنگنده به ارزش تقریبی یک میلیارد دلار به بحرین صادر کند.

بر اساس انچه کـه در ایـن بیانیه آمده هـست، مقامات منامه درخوهـست خرید هلی‌کوپتر‌های جنگی با دو موتور اضافه برای انها، ۱۴ موشک هوا به زمین AGM-۱۱۴، موشک‌های هدایت لیزری و نیز رادارها، سیستم‌های ارتباطی، سیستم‌های ناوبری دریایی، قطعات یدکی ضروری و سایر تجهیزات و حمایت‌های لجستیکی را دارند.

همـه چیز در مورد آمریکایی بحرین پسته تسلیحات دستور دوشیدن راه شیرینی

 


بیشتر بخوانید:

رقص آمریکا و عربستان بر روی پترودلارها/سرنوشت درآمد‌های نفتی عربستان چه می‌شـود؟

جزییات مطلب آمریکایی و بحرین و پسته و تسلیحات و دستور و دوشیدن و راه و شیرینی را میخوانید .

در بیانیه وزارت دفاع آمریکا همچنین آمده هـست: «فروش ایـن سلاح‌ها به بحرین، به تحقق اهداف سیهـست خارجه آمریکا کمک خواهد کرد. همچنین ایـن امر به تقویت امنیت بحرین به عنوان شریک مهم آمریکا در منطقه کمک می‌کند و با اضافه شدن ایـن سلاح‌ها به تجهیزات نظامی بحرین توان ایـن کشور در مقابله با تهدیدات فعلی و آتی افزایش خواهد یافت». پنتاگون در عین حال مدعی شده کـه فروش ایـن تسلیحات به منامه هرگز موجب تغییر توازن نظامی در منطقه نخواهد شد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد

طبق قوانین آمریکا، وزارت دفاع ایـن کشور بایـد درباره طرح‌های فروش سلاح یا تجهیزات نظامی به سایر کشور‌ها به کنگره اطلاع دهد، کنگره نیز ۳۰ روز برای مخالفت با ایـن قرارداد‌ها مهلت دارد، اما چنین امری خیلی دور از انتظار هـست. از انجایی کـه اغلبیت اعضای کنگره ایالات متحده آمریکا را جمهوریخواهانِ همسو با دونالد ترامپ و دولت وی تشکیل می‌دهند.

بنابرایـن نمی‌توان انتظار داشت کـه اعضای کنگره با توافق تسلیحاتی نجومی و هنگفت واشنگتن و منامه مخالفت کنند؛ به ویژه ایـنکـه اعضای کنگره خود نیز به خوبی می‌دانند کـه در شرایط اقتصادی کنونی ایالات متحده، دولت واشنگتن به شدت به درآمد‌های حاصل از فروش تسلیحاتش نیازمند هـست.

اقدامات سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه علیه انقلابیون بحرینی طی حدود هفت سال گذشته یعنی از آغاز‌ انقلاب در سال ۲۰۱۱ تاکنون، با حمایت‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای جریان داشته هـست. امروز دیگر بر هیچکس پوشیده نیست کـه عربستان سعودی از اصلی‌ترین حامیان منطقه‌ای و آمریکا و انگلیس از اساسی‌ترین حامیان فرامنطقه ایِ رژیم آل خلیفه محسوب می‌شوند. به ویژه ایـنکـه اکنون سخن از امضای مجدد قرارداد‌های تسلیحاتی میلیاردی میان واشنگتن و منامه نیز به گوش می‌رسد.

توضیحات بیشتر در موردآمریکایی بحرین پسته تسلیحات دستور دوشیدن راه شیرینی

 

تسلیحات آمریکایی در راه بحرین

شمـا مطلب تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد را می خوانید .

حمایت‌های تسلیحاتی جدید ایالات متحده آمریکا از سران منامه در حالی هـست کـه هنوز یاد و خاطره آخرین قراداد‌های نجومی تسلیحاتی ایالات متحده آمریکا با مقامات رژیم آل خلیفه از اذهان پاک نشده هـست. آمریکایی‌ها در یکی از آخرین توافقنامه‌های تسلیحاتی خود با رژیم بحرین، توافقی به میزان حدود ۴ میلیارد دلار با منامه به امضاء رساندند و به موجب ان تسلیحات جنگی خیلی را به آل خلیفه فروختند.

علت چاق شدن بعد از ازدواج در خانم‌ها و راه جلوگیری از ان

به گفته فعالان سیاسی و حقوق بشری بحرینی، آل خلیفه مقادیر خیلی از گاز‌های سمی را برای سرکوب راهپیمایی‌های مسالمت آمیز در بحرین، از واشنگتن خریداری کرده هـست. حمایت‌های ایالات متحده آمریکا از ایـن سرکوبگری‌ها انقدر آشکار شده هـست کـه حتی رسانه‌های آمریکایی نیز بدان اذعان می‌کنند.

آمریکایی بحرین پسته تسلیحات دستور دوشیدن راه شیرینی

در همین رهـستا نشریه آمریکایی «دی آمریکن کنسرواتیف» در مطلبی با اشاره به نقض گسترده حقوق بشر در بحرین می‌نویسد: «دولت آمریکا و در رأس ان‌ها دونالد ترامپ از سرکوبگری‌های وحشیانه در بحرین به شدت حمایت می‌کنند».

از سوی دیگر، «ساهر العریبی» فعال حقوق بشری عراق نیز در خصوص حمایت‌های آمریکا از آل خلیفه تصریح می‌کند: «رژیم آل خلیفه سکوت دولت‌هایی نظیر ایالات متحده درقبال جنایت‌های خود را با امضای قرارداد‌های تسلیحاتی پرهزینه، خریده هـست».

البته از همان زمان کـه دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری جدید ایالات متحده روی کار آمد، می‌شُد پیش بینی کرد کـه یکی از برنامه‌های اصلی وی با توجه به شعار‌های انتخاباتی‌اش، دوشیدن شیر حکام مرتجع عرب ازجمله حکام سعودی و بحرینی هـست. اکنون نیز همان اتفاق در حال رخ دادن هـست.

زمانی کـه ترامپ در روز ۲۱ مِی سال ۲۰۱۷ صراحتا اعلام کرد کـه از ایـن پس هیچگـونه تنشی در روابط میان واشنگتن و منامه مشاهده نخواهد شد، خیلیی از ناظران و تحلیلگران سیاسی به ایـن واقعیت اشاره کردند کـه بایـد منتظر صفحه جدیدی در روابط میان دو طرف بود.

ایـن مطلب در مورد آمریکایی بحرین پسته تسلیحات دستور دوشیدن راه شیرینی می باشد .

امروز حمایت‌های تسلیحاتی واشنگتن از حکام بحرینی برای سرکوب انقلابیون بی دفاع به یکی از مصادیق بارز روابط تنگاتنگ میان دو طرف تبدیل شده هـست.

 

تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد

تسلیحات آمریکایی در راه بحرین

ایـن حمایت‌های تسلیحاتی گسترده ایالات متحده آمریکا و همچنین همپیمانان غربی ان یعنی انگلستان از رژیم آل خلیفه، در شرایطی اتفاق می‌افتد کـه اوضاع حقوق بشری در بحرین به هیچ وجه قابل قبول نیست و وخامت ان (اوضاع حقوق بشری) فریاد سازمان‌ها و نهاد‌های حقوق بشری بین المللی را به آسمان برده هـست.

آمریکایی, بحرین, پسته, تسلیحات, دستور, دوشیدن, راه, شیرینی

به عنوان نمونه می‌توان به بیانیه‌های سریالی و مکرر سازمان عفو بین الملل اشاره کرد کـه بار‌ها و در مناسبت‌های مختلف ضمن محکومیت شدید اقدامات سرکوبگرانه آل خلیفه علیه انقلابیون، خوهـستار توقف هرچه سریعتر ایـن اقدامات در بحرین شده هـست.

۷ راه پیشگیری از اضافه‌وزن در تعطیلات نوروز

از سوی دیگر، «پیِر انتونیو پانزری» رئیس کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا روز گذشته از لغو سفر اعضای ایـن کمیته به بحرین خبر داد. وی در ایـن خصوص اعلام کرد کـه مقامات بحرین با سفر اعضای کمیته متبوعش به کشورشان مخالفت کرده اند. پانزری تأکید کرد: مقامات بحرین با ایـن اقدام مانع از بررسی وضعیت حقوق بشری در ایـن کشور شدند.

رئیس کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا همچنین ضمن ابراز تأسف از ایـن اقدام مقامات آل خلیفه گفت: ایـن مسأله تأسف برانگیز در حالی اتفاق افتاد کـه ما انتظار ان را نداشتیم. ایـن در حالی هـست کـه رژیم آل خلیفه پیشتر نیز به علت نقض گسترده حقوق بشر در بحرین، مجوز بازدید نهاد‌های حقوق بشری سازمان ملل از وضعیت حقوق بشر در بحرین را صادر نکرده بودند؛ لذا وضعیت حقوق بشری در بحرین به شدت ناگوار هـست و در ایـن میان جامعه جهانی نیز سکوت اختیار کرده و هیچ اعتراضی به انچه کـه در بحرین می‌گذرد، نمی‌کند.

دولتمردان آمریکایی کـه از بام تا شام شعار‌های حقوق بشری سر می‌دهند و داعیه پرچمداری حقوق بشر را دارند نیز نه تنها در قبال سرکوبگری‌های آل خلیفه علیه انقلابیون سکوت کرده اند، بلکـه خود به صورت مستقیم و با فروش تسلیحات جنگی به حکام ایـن رژیم نقش مستقیمی در قلع و قمع انقلابیون بحرینی ایفا می‌کنند.

رژیم آل خلیفه با وجود نقض گسترده حقوق بشر در بحرین و صحه گذاشتن سازمان‌های حقوق بشری بین المللی بر ایـن مسأله، همچنان از پاسخگویی به مراجع بین المللی در ایـن زمینه طفره می‌رود. سالههـست کـه کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل قصد سفر به بحرین جهت بازرسی از آخرین وضعیت حقوق بشری در ایـن کشور را دارد، اما رژیم آل خلیفه مجوز ایـن سفر را صادر نمی‌کند.

با تمام ایـن‌ها شاهد ان هـستیم کـه حمایت‌های بین المللی از سردمداران آل خلیفه همچنان ادامه دارد و ایـن رژیم در سایه ایـن حمایتههـست کـه به اقدامات ضد حقوق بشری خود پایان نمی‌دهد. فروش تسلیحات گسترده از سوی ایالات متحده آمریکا به آل خلیفه تنها گوشه‌ای از حمایت‌های جهانی از ایـن رژیم هـست.

منبع:مهر

انتهای پیام/

آمریکا قصد دارد عربستان را مجهز به تجهیزات جنگی علیه بحرین کند

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

از پاتریوت‌های بُنجل آمریکایی و موشک‌هایی کـه کابوس سعودی‌هاس


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ «محمد بن سلمان» ولیعهد جنگ طلب آل‌سعود کـه به صدامک معروف هـست و تمام اقداماتش را با کسب اجازه از کاخ سفید از جمله داماد ترامپ رئیس جمهور آمریکا یعنی «جارد کوشنر» انجام می‌دهد، از روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند در آمریکا به سر می‌برد.
ولیعهد نوسبیل و دهـستانجوی سعودی در مدت زمان حضور در ینگه دنیا دیدار‌ها و مصاحبه‌های خیلی را با مقامات سیاسی و رسانه‌های آمریکایی انجام داده هـست.
تهدیدات توخالی «بن‌سلمان»ترجیع‌بند اکثر اظهارات ولیعهد سعودی در آمریکا، علاوه بر صهیونیست نوازی، اعلام موضع خصمانه و حتی تهدیدگونه علیه ایـران بوده هـست. «بن‌سلمان» نهم فروردین در مصاحبه با «وال هـستریت ژورنال» از احتمال جنگ با ایـران طی ۱۰ تا ۱۵ سال آینده سخن گفت. انطور کـه اسکای‌نیوز گزارش داده هـست ولیعهد سعودی دیروز نیز در آمریکا مواضع خصمانه خود علیه ایـران را تکرار کرد و گفت: «ایـران بزرگترین خطر برای منطقه نیست، اما …
فرانسه هم راه دوشیدن عربستان را پیدا کرد

آدمهای سودای اختلاف‌افکنی بین ارتش و سپاه را در سردارند، اما راه به جایی نخواهند برد


رئیس‌جمهور فرانسه مدعی شد او رئیس‌جمهور آمریکا را قانع کرده در کشور سوریه بماند.ماکرون: ترامپ را به ماندن در کشور سوریه مجاب کردیم«امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهور فرانسه در مصاحبه با رسانه‌های ایـن کشور گفته او «دونالد ترامپ» را برای ماندن در کشور سوریه مجاب کرده هـست. او گفت: «ما او را قانع کردیم کـه بایـد به حضور در انجا ادامه بدهد.»«دونالد ترامپ» روز ۱۴ فروردین‌ماه به گفته بود در صورتی کـه عربستان سعودی خوهـستار ادامه حضور آمریکا در کشور سوریه هـست بایـد هزینه‌های نیروهای آمریکایی را بپردازد.او گفت: «در مسئله کشور سوریه، مأموریت اصلی ما خلاص شدن از شر داعش بوده هـست. ما تقریبا ایـن هدف را محقق کرده‌ایم. به سرعت در مورد ایـنکـه بایـد چه کنیم، تصمیم‌گیری خواهیم کرد، البته در هماهنگی با دیگرانی کـه در ان منطقه هـستند.»«عربستان سعودی به تصمیم ما علاقه خیلی نشان داده هـست. من به ان‌ها گفته‌ام کـه “خوب، اگر بخواهید ما [در کشور سوریه] بمانیم، شاید لازم باشد کـه [پولش …
ایجاد درد از راه دور با سلاح های جدید آمریکایی

ایجاد درد از راه دور با سلاح های جدید آمریکایی

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی

تاریخ انتشار : یکشنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۳۲

یک خبرنگار آمریکایی به طور مرموز فایل هایی دریافت کرده کـه نشان می دهد دولت آمریکا مشغول ساخت تسلیحات الکترومغناطیسی هـست تا از راه دور در بدن انسان درد یا خارش ایجاد کند. 
به گزارش مهر به نقل از دیلی میل، دولت آمریکا احتمالا به طور مخفیانه مشغول تحقیق درباره کنترل از راه دور ذهن و پاکسازی حافظه هـست.
 
خبرنگاری ادعا می کند پس از ارسال درخوهـست دریافت اطلاعات، به طور مرموزی فایلی حاوی  اطلاعات  درباره فعالیت دولت برای ساخت اسلحه های الکترومغناطیسی برای او ارسال شده هـست.
 
طبق اسناد موجود در ایـن فایل، با هـستفاده از نیروی الکترومغناطیس می توان در بدن انسان درد، خارش یا سفتی عضلات را به وجود آورد.
 
فایل مورد نظر برای کورتیس والتمن خبرنگار Muck Rock ارسال شده هـست.
 
همچنین در ایـن فایل چند دستگاه …

دستور تهیه شیرینی پسته ای و بادامی

دستور تهیه شیرینی پسته ای و بادامی
شیرینی پسته ای و بادامی یکی از انواع شیرینی مخصوص نوروز هـست کـه در شهرهای ایـران به روش های مختلفی طبخ می شـود. در ادامه دستور تهیه شیرینی پسته ای و بادامی را می خوانید

طرز تهیه شیرینی پسته ای و بادامی
مواد لازم برای شیرینی پسته ای و بادامی :

 آرد
 ۲۵۰ گرم
 پودر قند
 ۱۵۰ گرم
 روغن ۵۰ گرم
 یا روغن جامد ۱۵۰ گرم
پودر پسته یا پودر بادام
۱۳۰ گرم

روش تهیه شیرینی پسته ای و بادامی :
روغن و پودر قند را با همزن برقی هم می زنیم تا یکدست شـود سپس آرد را اضافه کرده ورز می دهیم تا مواد یکدست شـود سپس پودر پسته یا پودر بادام را به کل مواد اضافه می کنیم ورز می دهیم تا خمیر نرم و لطیف بدست آید سپس با …

  • دسته‌بندی نشده
  • تسلیحات آمریکایی در راه بحرین/دوشیدن آل‌خلیفه ادامه دارد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *