خانه / دسته‌بندی نشده / آخرین تحقیق هستیفن هاوکینگ منتشر شد به همراه توضیحات

آخرین تحقیق هستیفن هاوکینگ منتشر شد به همراه توضیحات

آخرین تحقیق هستیفن هاوکینگ منتشر شد ، خانه ابدی هستیفن هاوکینگ کجا خواهد بود؟ ، آخرین مقاله هاوکینگ دو هفتـه قبل از فوت ، آخرین مقالۀ هاوکینگ به اثبات “چندجهانی” کمک می‌کند ، آخرین عکسی کـه مینا باشاران در فضای مجازی منتشر کرد ، اعلام گزارش تحقیق و تفحص صندوق ذخیره در سال ۹۶ .
خبرگزاری مهر: آخرین پژوهش هستیفن هاوکینگ فیزیکدان مشهور منتشر شده هست و تمام دانسته های انسان از کـهکشان های جهان را زیر و رو می کند.
به گزارش بی بی سی، آخرین پژوهش هستیفن هاوکینگ، فیزیکدان مشهور منتشر شده هست. ایـن تحقیق نشان دهنده دیدگاهی نوین در خصوص کـهکشان چندگانه و همچنین …

آخرین تحقیق هستیفن هاوکینگ منتشر شد

خبرگزاری مهر: آخرین پژوهش هستیفن هاوکینگ فیزیکدان مشهور منتشر شده هست و تمام دانسته های انسان از کـهکشان های جهان را زیر و رو می کند.

به گزارش بی بی سی، آخرین پژوهش هستیفن هاوکینگ، فیزیکدان مشهور منتشر شده هست. ایـن تحقیق نشان دهنده دیدگاهی نوین در خصوص کـهکشان چندگانه و همچنین کـهکشان راه شیری هست.

همـه چیز در مورد آخرین اعلام بانک بانک سرمایه تحقیق خبر سرمایه منتشر

ایـن تحقیق کـه حدود یک ماه پس از مرگ هاوکینگ منتشر شده، احتمالا تمام دانسته های ما از رویدادهای قبل و بعد از انفجار بزرگ جهان را دگرگون می کند.

هاوکینگ و همکارش توماس هرتاگ با تکیه بر نظریه زنجیره (کـه برمبنای ان جهان یک هولوگرام پیچیده هست) معتقدند جهان ما و جهان های دیگر ساختارهای فراکتال بی نهایتی نیستند کـه در نظریه های قبلی بیان شده هست.

جزییات مطلب آخرین و اعلام و بانک و بانک سرمایه و تحقیق و خبر و سرمایه و منتشر را میخوانید .

در عوض هاوکینگ معتقد بود جهان یک بستر صاف و متناهی هست. ایـن نظریه مرزهای جدیدی در تاریخچه کیهان شناسی ایجاد می کند کـه شرایط را برای آزمایش نظریه فراهم می کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آخرین تحقیق هستیفن هاوکینگ منتشر شد

جالب انکـه مدل جدید، نظریه های قبلی خود هاوکینگ را نیز به چالش می کشد و در نهایت به توضیح بهتر وضعیت جهان درحوزه هایی کمک می کند کـه نظریه انیشتین در ان نقاط دچار ضعف هست.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردآخرین اعلام بانک بانک سرمایه تحقیق خبر سرمایه منتشر

تاثیر فوق العاده ورزش کردن در بهبود حافظه

آخرین خبر از ادغام ثامن، مهر اقتصاد و انصار

به نقل از سایت پارس ناز و به گزارش پارس تاثیر فوق العاده ورزش کردن در بهبود حافظه و

تاثیر فوق العاده ورزش کردن در بهبود حافظه 
ورزش افزون بر تاثیرات بسیار مفیدی کـه روی سلامت کلی بدن دارد می تواند در التیام حافظه و پیشگیري از فراموشی نیز کارساز باشد. محققان دانشگاه مک‌مستر طی آخرین تحقیق و آزمایشات خود دریافتند ورزش کردن حافظه را التیام می‌بخشد.محقان دانشگاه مک‌مستر علت دیگری برای انجام فعالیت ورزشی به ما دادند. انجام تمرینات ورزشی از گریبانگیر شدن به فراموشی پیشگیري می کند.
 
ایـن یافته‌اي هست کـه اخیرا از طریق دانشمندان دانشگاه مک‌مستر کانادا انجام شده هست و هرچند ایـن تحقیق حاوی جوانانسالم بود، می تواند پیامد های بزرگی برای آدمها سالمند داشته باشد.درایـن مطالعه ۹۵ فرد آزمایشی به مدت ۶ هفتـه به سه گروه تقسیم شدند.
 
درایـن مدت، یک گروه هر روز تمرین ورزشی شدید، یک گروه هردو تمرین ورزشی و تمرین شناختی و یک گروه …
آخرین آمار فعالیت کاربران ایـرانی تلگرام منتشر شد

به نقل از سایت دیجیاتو و به گزارش پارس آخرین آمار فعالیت کاربران ایـرانی تلگرام منتشر شد و پژوهشگاه ملی فضای مجازی وابسته به مرکز ملی فضای مجازی بخشی به نام «رصد شبکـه‌های اجتماعی» دارد کـه البته فعلا تنها آمارهای مربوط به شبکـه پیام‌رسان تلگرام را در بازه‌ زمانی گوناگون منتشر می‌کند. رصد فعالیت کاربران ایـرانی در تلگرام نشان از افزایش روزانه و هستقبال بیشتر مردم نسبت به ایـن برنامه دارد به طوری کـه تنها در دو هفتـه اخیر بیش از ۱۰ هزار کانال تلگرامی جدید ساخته شده هست. بیش از ۷۵۰ هزار کانال تلگرامی فارسی وجود دارد طبق آمار ایـن پژوهشگاه، به طور دقیق ۷۵۴ هزار و ۵۱۶ کانال (تا سوم بهمن ماه) در …
فردا، آخرین مهلت رجیستری گوشی‌های همراه

گزارش هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به زودی در صحن قرائت می‌شـود


خبرگزاری تسنیم: معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: فارغ از نوع برند، تمام تبلت‌ ها و گوشی های سیم‌کارت خور کـه قابلیت دریافت تماس یا پیامک را دارند از اول اردیبهشت وارد طرح رجیستری می‌شـود.
حمیدرضا دهقانی‌نیا افزود: انواع تبلت‌ها اعم از محصولات اپل و تبلت‌های اندرویدی سیم‌کارت خور کـه در دست مردم وجود دارد ولی از انها هستفاده نمی شـود، تا پایان روز جمعه ۳۱ فروردین بایـد روشن شوند و با سیم‌ کارت صاحب دستگاه یک‌ تماس از انها برقرار شـود تا در شبکـه مخابراتی ثبت شـود در غیر ایـن صورت سیستم به طور اتوماتیک دسترسی تجهیز ایـن مشترکان را به شبکـه اپراتور ها قطع می کند.
وی افزود: از ابتدای طرح رجیستری تا کنون، ۲۱۰ هزار و ۷۶۷ تجهیز در لیست سیاه رجیستری قرار گرفته‌اند و بیشترین مورد، مربوط به موبایل‌های اپل با بیش از ۱۰۸ هزار مورد …

افشاردوست: منتظر اعلام بانک سرمایه هستیم

خبرگزاری فارس: محمود افشاردوست درمورد اظهارات احمد ضیایی مبنی بر ایـنکـه خاتم اردکان به جام باشگاه‌های آسیا اعزام می‌شـود، اظهار داشت: واقعیت ایـن هست کـه بانک سرمایه هنوز به فدراسیون والیبال نامه رسمی نزده و انحلال را اعلام نکرده، اما همـه می‌دانیم کـه ایـن اتفاق در واقعیت رخ داده هست. ما بایـد برنامه‌های خود را بر اساس نامه‌های رسمی پیش ببریم و نمی‌توانیم براساس حرف و حدیث‌ها تصمیم‌گیری کنیم.
وی ادامه داد: من روز گذشته نامه‌ای به مدیرعامل بانک سرمایه فرستادم و از وی خواهش کردم کـه تکلیف تیم والیبال بانک سرمایه را به صورت رسمی و کتبی به فدراسیون اعلام کند. هر زمانی کـه جواب نامه برای ما ارسال شـود می‌توانیم در خصوص نمایـنده ایـران در جام باشگاه‌های آسیا تصمیم‌گیری کنیم.
دبیر فدراسیون والیبال عنوان کرد: در جلسه هیأت رئیسه هم موضوع نمایـنده ایـران در آسیا مطرح خواهد شد. به نظر همـه …

  • دسته‌بندی نشده
  • آخرین تحقیق هستیفن هاوکینگ منتشر شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *