خانه / فضای مجازی / ۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت به همراه توضیحات

۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت به همراه توضیحات

۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت ، درمان‌هـای خانگی آلزایمر/ راهی جدید برای درمان دیابت/ درمان قارچ پوستی با سرکـه سیب/ خوراکی فوق العاده برای مادران باردار ، درمان ورم لثه | روش هـای خانگی برای درمان تورم و خونریزی لثه ها ، درمان لک صورت برای نوروز، با یک ماسک خانگی ، درمان خانگی برای جوش باسن و ران ، برترین راهکار خانگی برای درمان سوختگی در چهارشنبه سوری/ سوختگی درمان قطعی ندارد .
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شما هیچ وقت نمی‌توانید از اتفاقات پیش رو خبر داشته باشید اما با ایـن حال بایـد از خود بپرسید در صورت وقوع حادثه آیا از آمادگی لازم برخوردارید یا خیر؟.
یکی از برترین راه هـای آمادگی در شرایط بحرانی ایـن هست کـه روش هـای طبیعی درمان جراحات را بشناسیم تا …

۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت

۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحتبه گزارش خبرنگار 

حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شما هیچ وقت نمی‌توانید از اتفاقات پیش رو خبر داشته باشید اما با ایـن حال بایـد از خود بپرسید در صورت وقوع حادثه آیا از آمادگی لازم برخوردارید یا خیر؟.

یکی از برترین راه هـای آمادگی در شرایط بحرانی ایـن هست کـه روش هـای طبیعی درمان جراحات را بشناسیم تا در صورت وقوع حادثه و عدم دسترسی به دارو و خدمات پزشکی بتوانیم با هستفاده از ایـن روش¬ها تا حدی اوضاع را سر و سامان دهیم.

همه چیز در مورد جالب خانگی درمان فیلم مواجهه واکنش

در سال ۲۰۰۵ طوفان کاترینا شهر نیواورلئان را درنوردید و موجب جاری شدن سیل، قطع وسایل ارتباطی و آسیب هـای شدید به ساختمان ها و جاده ها شد، ساکنان ایـن شهر  زمان وقوع حادثه و روزهـای بعد از ان دسترسی محدودی به امکانات پزشکی و دارو و درمان داشتند، برای رویارویی با شرایطی مشابه ایـن مورد بایـد با برخی درمان هـای طبیعی جراحات آشنا شوید.

در ادامه با برخی درمان هـای طبیعی جراحات و بریدگی ها کـه به اندازه درمان هـای پزشکی مؤثر هستند، آشنا خواهیم شد، قطعاً در چنین شرایطی هیچ چیز بهتر از مراجعه به پزشک و قرار گرفتن تحت درمان هـای حرفه ای نیست، اما همان طور کـه پیشتر گفتیم موارد زیر در شرایط بحرانی می توانند کارساز باشند.

جزییات مطلب جالب و خانگی و درمان و فیلم و مواجهه و واکنش را میخوانید .

۱- تخم مرغ: غشای پوسته تخم مرغ می تواند ضایعات و زخم هـای جزئی را درمان کند، ایـن ماده می تواند به عنوان باند طبیعی هم هستفاده شود، برخلاف باندهـای سنتی شما نیاز به چیزی برای بستن باند نخواهید داشت، زیرا ایـن ماده به خودی خود خیلی چسبناک هست، ایـن ماده به زخم و آسیب دیدگی می چسبد و انجا می ماند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت

۲- چای کیسه ای: نگهداشتن چای کیسه ای به مدت ۱۰ دقیقه دور زخم جلوی خونریزی را می گیرد، چای سبز کیسه ای تأثیر بیشتری دارد زیرا حاوی کاتچین هست کـه فواید انتی بیوتیکی دارد، چای سبز از عفونت هـای ویروسی جلوگیری می کند، از چای هـای کیسه ای می توان برای درمان زخم هـای دهانی هستفاده کرد.

بیماری هـای عجیب و نادر کـه راه درمان ندارند (بیماری هـای باورنکردنی)

۳- تار عنکبوت: می توان از ماده چسبنده موجود در تار عنکبوت برای بانداژ زخم هستفاده کرد، تار عنکبوت زمانی کـه در معرض هوا قرار می گیرد، خشک می شود.

۴- سرکـه سفید: از ایـن ماده نیز برای درمان زخم هستفاده می شود، سرکـه سفید جلوی خونریزی را می گیرد و از رشد میکرو ارگانیسم ها درون جراحت جلوگیری می کند، بدین ترتیب احتمال وقوع عفونت را کاهش می دهد، سرکـه سفید در کنار فواید انعقادی کـه دارد، می تواند درمان زخم هـای عمیق را سرعت بخشد، فقط بایـد احتیاط کـنید و از مقدار کمی از ایـن ماده هستفاده کـنید، زیرا زمانی کـه سرکـه روی زخم هـای باز ریخته می شود، احساس سوزش شدیدی به شما دست خواهد داد.

توضیحات بیشتر در موردجالب خانگی درمان فیلم مواجهه واکنش

۵- روغن درخت چای: برخی قبایل ساکن هسترالیا هزاران سال هست کـه از روغن درخت چای برای درمان جراحات و خیلیی از مشکلات پوستی دیگر هستفاده می کنند، ایـن ماده دارای فواید ضد درد، ضد باکتریایی، ضد قارچ، ضد عفونت، ضد انگل، ضد میکروب و ضد التهاب هست، شما می توانید ایـن ماده را در خانه خود نگهداری کـنید زیرا ایـن ماده برای مدتی طولانی سالم می ماند و تجزیه نمی شود.

۶- بومادران: از ایـن درمان خانگی برای سده ها در میدان هـای جنگ هستفاده می شده هست، همین موضوع باعث شد در طول جنگ هـای داخلی آمریکا به ایـن ماده لقب گیاه میدان جنگ را بدهند، برای هستفاده از ایـن ماده همه کاری کـه بایـد انجام دهید ایـن هست کـه دسته ای از گیاهان بومادران را روی زخم قرار دهید، همچنین پودر ایـن گیاه نیز می تواند خونریزی و التهاب را متوقف کند.

شما مطلب ۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت را می خوانید .

۷- زردچوبه: ایـن ادویه زرد روشن برای از بین بردن درد ناشی از زخم هـای باز عالی هست، زردچوبه همچنین می تواند جلوی التهاب را بگیرد، خونریزی را کاهش دهد و درمان زخم را سرعت بخشد، از انجایی کـه ایـن ماده با باکتری ها و ویروس ها مبارزه می کند، در عین حال کـه زخم را تمیز نگه می دارد، به درمان ان نیز کمک می کند.

ممنوعیت هستفاده نابجا از موبایل در مراکز درمانی

۸- فلفل هندی: از ایـن ماده معمولاً برای درمان زخم هـای باز هستفاده می شود، برای هستفاده از فلفل هندی در درمان زخم ها بایـد فلفل را روی زخم هستفاده کرده و سپس زخم را بانداژ کـنید، ایـن ماده با باکتری ها و قارچ ها مبارزه می کند و زخم را تمیز نگه می دارد، ایـن ماده همچنین می تواند جلوی خونریزی را هم بگیرد.

جالب خانگی درمان فیلم مواجهه واکنش

شما می توانید برخی از ایـن داروهـای گیاهی را در باغچه خود پرورش دهید، همچنین با ترکیب چند درمان می توان به نتایج شگفت انگیزی رسید، با هستفاده از ایـن روش هـای درمان طبیعی نه تنها در مخارج خود صرفه جویی کرده اید، بلکـه می توانید مطمئن باشید کـه دچار هیچ گونه عوارض جانبی هم نخواهید شد.

انتهـای پیام/

راهکارهـای خانگی برای درمان زخم

منابع
سایت خبرگزاری جوان

ایـن مطلب در مورد جالب خانگی درمان فیلم مواجهه واکنش می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت

۲۲ درمان خانگی برای اسهال


وب‌سایت اوما: یکی از ناخوشایـندهـای دستگاه گوارش اسهال هست کـه تقریبا همه ما حداقل یکی دو بار ان را تجربه خواهیم کرد. اسهال انواع مختلف و علت هـای گوناگونی دارد. درمان هـای خانگی، دارویی و مکمل ها نیز برای بهبود اسهال وجود دارد. در ایـن مقاله مروری بر درمان هـای خانگی برای اسهال داریم.
۱- آب آلوئه ورا
آب آلوئه ورا (حدود ۲/۱ فنجان ۳ بار در روز): آلوئه ورا پوشش سیستم گوارش را ترمیم می کند و به راحتی تجزیه می شود.

۲- تخم شربتی و تخم کتان
دانه هـای کتان و تخم شربتی (۲-۳ قاشق غذاخوری روزانه): فیبر محلول در دانه ها می تواند به کاهش حجم مدفوع کمک کند و فرکانس اسهال را کاهش دهد.
۳- عسل خام و زنجبیل
 مقدار کمی ریشه زنجبیل و عسل به چای گیاهی اضافه کـنید.
۴- دانه هـای شنبلیله
دانه هـای شنبلیله برای درمان اسهال توصیه می شود. موسيلاژ يک …
درمان خانگی کک و مک صورت

افتتاح بزرگترین مرکز شیمی درمانی و پرتو درمانی با تعرفه‌هـای دولتی


کک و مک به صورت لکـه‌هـای قهوه‌ای و در پوست‌هـای روشن به وجود می‌آید به طوری کـه شاهد هستیم چهره‌هـای اروپایی بیشتر دچار کک و مک می‌شوند. اگرچه وجود کک و مک در صورت یک اختلال در زیبایی محسوب می‌شود اما می‌توان با هستفاده از برخی مواد طبیعی موجود در آشپزخانه ان‌ها را به مرور بی‌رنگ کرد. در ایـن مقاله به معرفی روش‌هـای خانگی و طبیعی برای رفع کک و مک پرداخته‌ایم. اگر شما هم دوست دارید هر چه زودتر از شر کک و مک خلاص شوید ایـن مطلب را انتها دنبال کـنید.

کک و مک صورت چیست؟

کک و مک كه به به صورت لگه‌هـایی با رنگ قهوه‌اى روشن و تيره در پوست ايجاد مى‌شوند. معمولا در مناطقى از پوست كه در معرض نور آفتاب قرار مى‌گيرد، مثل صورت، پشت دست‌ها، ساعد، گردن و سينه به وجود مى‌آيد. کک و مک در هر سنى ممكن هست ايجاد شود ولى بيشتر …
برترین روش ها برای سفت کردن پوست صورت |درمان خانگی سفت‏ کردن

برترین روش ها برای سفت کردن پوست صورت 
اگر افزایش وزن داشتید و حالا وزن خودرا کاهش داده و با شل شدن پوست مواجه شده اید نگران نباشید شما می توانید دوباره پوست خودرا سفت کـنید. بعد از رژیم هاي سخت کاهش وزن، اتفاقی کـه در بدن مان میوفتد شل شدگی و افتادگی پوست صورت و بدن هست. در ایـن جا ۷ پیشنهاد برای پیشیگری از شل شدگی و افتادگی پوست رابه شما معرفی میکنیم.
 
هنگامیکـه کاهش وزن با شدت صورت می گیرد، پوست شما زمان لازم را برای انطباق با شکل جدید بدن ندارد. برای پیشگیری از ایـن اتفاق، شما نیاز به تعقیب رژیم هاي غذایی متعادل به همراه ورزش هاي خاص دارید. در ایـن جا ۷ پیشنهاد موثر برای پیشگیری از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن معرفی شده هست.
 
سفت کردن پوست بعد از رژیم با خوردن آلوئه ورا
آلوئه ورا یکی از برترین مرطوب کننده ها و شفا دهنده هاي …

واکنش جالب یک دلفین در مواجهه با تخته سوار + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی کـه به تازگی منتشر شده هست واکنش جالب یک دلفین در مواجهه با یک تخته سوار در سیدنی هسترالیا را به عکس می کشد.  ابتدای ایـن ویدئو چند دلفین را نشان می دهد  کـه در امواج دریا در حال شنا هستند. ایـن در حالی هست کـه یک تخته سوار نیز در نزدیکی ایـن دلفین ها در حال لذت بردن از امواج دریهست.
در ادامه در حالی کـه مسیر حرکت دلفین ها با ایـن تخته سوار یکی می شود اتفاق جالبی رخ می دهد. یکی از دلفین ها با نزدیک شدن به ایـن مرد ناگهان به هوا پریده و با برخورد به مرد تخته سوار او را به میان آب می اندازد.
او کـه در نزدیکی ساحل به داخل آب پرت شده بود موفق می شود تا خود را به ساحل برساند. صدای فیلمبردار در ایـن ویدئو شنیده می …

  • فضای مجازی
  • ۸ درمان خانگی برای درمان بریدگی و جراحت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *