خانه / فوتبال / توصیه به استفاده از کاغذهای ایرانی در چاپ کتب درسی/کاهش تولید لوح‌های فشرده آموزشی به همراه توضیحات

توصیه به استفاده از کاغذهای ایرانی در چاپ کتب درسی/کاهش تولید لوح‌های فشرده آموزشی به همراه توضیحات

توصیه به استفاده از کاغذهای ایرانی در چاپ کتب درسی/کاهش تولید لوح‌های فشرده آموزشی ، خودکفایی کشور در تولید کالای ایرانی مفصل زانو/ کاهش هزینه‌های درمان با استفاده کالای ایرانی ، فراخوان تولید برنامه‌های آموزشی ، داروی ایرانی درمان پارکینسون تولید شد/ ارزآوری ۳۰ میلیاردی با تولید دارو در داخل کشور ، حذف کلمات ارزشی کتاب درسی؛ از شائبه اجرای چراغ خاموش سند۲۰۳۰ تا ابهام زدایی از محتوای آموزشی ، چادر تولید کره‌جنوبی و استفاده از شعر فارسی برای فروش در ایران +تصویر .

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  سید حسین طلایی زواره معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره سیاست حمایت از کالای ایرانی و اقدامات سازمان پژوهش برای تحقق ان اظهار کرد: استانداردهایی برای کاغذ وجود دارد و باید به گونه‌ای باشد که‌ به کیفیت کتب درسی لطمه‌ای وارد نشـود.
وی افزود: به شرکت‌های تولیدکـننده کتب توصیه کرده‌ایم …

توصیه به استفاده از کاغذهای ایرانی در چاپ کتب درسی/کاهش تولید لوح‌های فشرده آموزشی

به گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  سید حسین طلایی زواره معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره سیاست حمایت از کالای ایرانی و اقدامات سازمان پژوهش برای تحقق ان اظهار کرد: استانداردهایی برای کاغذ وجود دارد و باید به گونه‌ای باشد که‌ به کیفیت کتب درسی لطمه‌ای وارد نشـود.

همه چیز در مورد آموزشی استفاده ایران ایرانی توصیه تولید چاپ سیاه فوتبال کاهش ورزشی

وی افزود: به شرکت‌های تولیدکـننده کتب توصیه کرده‌ایم از  کاغذها و سایر اقلام ایرانی استفاده کـنند و از برخی استانداردهای قابل اغماض در کاغذهای ایرانی چشم پوشی کـنند و اجازه دهند تا شرکت‌های داخلی به کیفیت کاغذهای خود بیافزاین‌د.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان این‌که‌ هم کاغذ ایرانی و هم خارجی در تولید کتب درسی به کار می‌رود گفت: برخی کتب تصویرمحور استند و تصاویر باید دو طرف صفحه چاپ شوند. بخش قابل توجهی از پیام‌های آموزشی ما در یکسری از دروس از طریق تصاویر اتفاق می‌افتد. برای تولید کتب دروسی چون جغرافیا و زیست که‌ تصویر نقش مهمی در ان دارند از کاغذهای خارجی و در کتب دیگر و مجلات رشد از کاغذهای ایرانی بیشتر استفاده می‌شـود.

جزییات مطلب آموزشی و استفاده و ایران و ایرانی و توصیه و تولید و چاپ و سیاه و فوتبال و کاهش و ورزشی را میخوانید .

طلایی زواره با اشاره به تولید لوح‌های فشرده همراه کتب درسی اظهار کرد: لوح‌های فشرده دو دسته اند: نخست لوح‌های مبتنی بر موضوعات کتاب درسی و دوم لوح‌های فشرده مکمل دروس. امسال بخشی از محتواهای تولید شده را در اختیار تلویزیون تعاملی سینا قرار دادیم که‌ روی شبکه‌ خود بارگذاری کـنند، بنابراین‌ لوح فشرده کمتری تولید و از این‌ طریق نقشی در اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توصیه به استفاده از کاغذهای ایرانی در چاپ کتب درسی/کاهش تولید لوح‌های فشرده آموزشی

وی افزود: امسال به تعداد لوح‌های فشرده اضافه نمی‌شـود و تنها در دروسی که‌ آموزش ان با فیلم و نرم افزار گره خورده لوح فشرده تولید می‌کنیم.

سیاستگذاران براى کاهش آمار چاقى در کشور دست به کار شوند

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در موردآموزشی استفاده ایران ایرانی توصیه تولید چاپ سیاه فوتبال کاهش ورزشی

گفت و گوی خواندنی با معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی 

منابع
سایت خبرگزاری جوان

شما مطلب توصیه به استفاده از کاغذهای ایرانی در چاپ کتب درسی/کاهش تولید لوح‌های فشرده آموزشی را می خوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

آموزشی استفاده ایران ایرانی توصیه تولید چاپ سیاه فوتبال کاهش ورزشی

خودکفایی کشور در تولید کالای ایرانی مفصل زانو/ کاهش هزینه‌ها

حمید گرامی متخصص جراحی استخوان و مفاصل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص استفاده از ایمپلنت‌‌های ارتوپدی در ترمیم مفاصل زانو و استخوان‌ها اظهار کرد: کاشتینه یا همان ایمپلنت قطعه‌ای است که‌ برای جایگزینی یا بهبود و حمایت بافت آسیب دیده در بدن بیمار کاشته می‌شوند و در جراحی‌های استخوان و مفاصل کاربرد زیادی دارند.
این‌ متخصص جراحی استخوان و مفاصل با اشاره به این‌که‌ حمایت از تولید کالای ایرانی به رشد ان کمک می‌کند، افزود: ایران در ساخت و تولید بسیاری از کاشتینه‌های استخوان و مفاصل یا همان ایمپلنت‌های ارتوپدی به خودکفایی رسیده است.
گرامی با بیان این‌که‌ استفاده کاشتینه‌ها ایرانی نسبت به نمونه‌های خارجی رشد چشمگیری داشته است، گفت: این‌ کاشتینه‌ها نسبت به ۲ سال گذشته از زیر ۱۰ درصد به بالای ۲۰ درصد رسیده است.
کاشتینه‌های ایرانی از نظر کیفیت تفاوتی با نمونه خارجی ندارند
وی با اشاره به این‌که‌ با استفاده …
درخواست تولید کـنندگان ایرانی از «رهبر انقلاب» چه بود؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛  عصر روز یکشنبه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مدت دو ساعت و نیم از نمایشگاه ۷۷ شرکت تولید کالای ایرانی در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.مهم‌ترین دغدغه تولیدکـنندگان، واردات بی‌رویه و قاچاق بود و درخواست‌ها و پیشنهادهایی درخصوص اصلاح قوانین و حذف موانع در بخش تولید، تقویت حمایت مالی از واحدهای تولیدی و کمک به تبلیغ و معرفی کالای ایرانی بیان کردند.
 با تعدادی از حاضران در نمایشگاه گفت‌وگو کرده ایم که‌ در زیر می خوانید : 
چرا از تولید پشیمانم؟
منصور الیاسی، مدیرعامل پوشاک ال‌سی‌من به بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه تولیدات ایرانی اشاره کردو گفت:‌ زمانی که‌ رهبر معظم انقلاب به غرفه ما رسیدند یک پیشینه از فعالیت شرکت، خدمت ایشان عرض کردم.
۲۵ سال در کشور ترکیه کارخانه داشتم، اما زمانی که‌ رهبر معظم انقلاب اعلام کردند باید حمایت از تولیدات داخل سرلوحه کار قرار بگیرد تصمیم گرفتم به ایران بیایم تا به …
رده سنی کاربران ایرانی در استفاده از شبکه‌ های اجتماعی مجازی

تولید گوشی انعطاف‌پذیر ال‌جی با دو باتری

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امروزه شبکه‌‌های اجتماعی یکی از پرمخاطب ترین بخش های فضای مجازی محسوب می‌شوند. این‌ شبکه‌‌ها با هدف برقراری ارتباط میان کاربران مختلف در سراسر جهان کار خود را شروع کرد و در حال حاضر به یکی از موفق ترین ایده های دنیا در زمینه این‌ترنت تبدیل شده است.
کاربران ایرانی نیز مانند سایر نقاط جهان به شبکه‌ های اجتماعی گوناگون دسترسی دارند و فعالیت زیادی نیز در این‌ فضا از سوی کاربران ایرانی دیده می‌شـود.
حال یکی از خبرگزاری ها به بررسی فاکتور رده سنی کاربران ایرانی در استفاده از شبکه‌ های مختلف اجتماعی پرداخته است. در این‌ بررسی مشخص می‌شـود که‌ در بین همه رده سنین تلگرام و این‌ستاگرام بیشترین درصد میزان استفاده کاربران مجازی ایرانی را تشکیل می‌دهند.
در ادامه این‌فوگرافیک این‌ آمار را مشاهده می‌کنید :

انتهای پیام/
رده سنی کاربران ایرانی در شبکه‌ های اجتماعی مجازی چگـونه است؟ …

فردایِ سیاه فوتبال ایران با پروپژیچ‌ها

ایران ورزشی: محکومیت باشگاه استقلال به پرداخت ۳۵۰هزار دلار از سوی فیفا بار دیگر سوءمدیریت در جذب بازیکنان خارجی را به اثبات می‌رساند. وضعیتی که‌ موجب شده هر ساله مبالغ قابل توجهی از سرمایه‌های مالی باشگاه‌ها در جیب بازیکنانی برود که‌ از لحاظ فنی هیچ ثمره‌ای برای باشگاه‌ها نداشته‌اند. از بازیکن کروات استقلال که‌ اکنون این‌ باشگاه را به پرداخت ۵/۱میلیارد تومان محکوم کرده تنها یک نام در ذهن باقی است و نه چیز دیگری. پروپژیچ در ایامی که‌ پیراهن استقلال را به تن می‌کرد هیچ گاه نتوانست در قامت مهاجمی گلزن در ترکیب استقلال ایفای نقش کند و همواره نقشی محدود در این‌ تیم داشت.
این‌ بازیکن گرچه برای استقلال سودی نداشت اما برای عاملان حضورش در فوتبال ایران سود بسیار داشت و خود نیز دستمزد بسیار قابل توجهی از فعالیت اندکش در فوتبال ایران به چنگ آورد. از این‌ دست …

  • فوتبال
  • توصیه به استفاده از کاغذهای ایرانی در چاپ کتب درسی/کاهش تولید لوح‌های فشرده آموزشی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *