خانه / اخبار فرهنگی / افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه به همراه توضیحات

افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه به همراه توضیحات

افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه ، طرز تهیه ۴ نوع خوراکی خوشمزه با آجیل ، با خوردن آجیل طول عمر خود را افزایش دهید! ، آجیل عید نوروز؛ توصیه هـایی اصولی برای خرید برترین آجیل ، برترین راه برای تشخیص آجیل مرغوب | فواید درمانی آجیل ، مهمترین نکاتی که‌ هنگام خرید آجیل باید به آن‌‌ها توجه کنیم/ میزان مجاز مصرف روزانه آجیل چقدر است؟ .

+-
 
مهدی میرغضنفری درباره فواید پسته اظهار کرد: پسته از دیدگاه طب سنتی مزاجش گرم و خشک است, برترین نوع پسته آن‌ است که‌ دانه بزرگ داشته و پوسته آن‌ نازک و سفید بوده و مغز سبزرنگی داشته باشد.
وی افزود: پسته دارای رطوبت فضلیه (رطوبت مفید برای بدن) است؛ ایـن رطوبت منجربه تولید خون خوب و صالح (خونی که‌ اجزای آن‌ …

افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه

+–

 

همه چیز در مورد تیم تیم ملی سینما طعنه لباس ملی

مهدی میرغضنفری درباره فواید پسته اظهار کرد: پسته از دیدگاه طب سنتی مزاجش گرم و خشک است, برترین نوع پسته آن‌ است که‌ دانه بزرگ داشته و پوسته آن‌ نازک و سفید بوده و مغز سبزرنگی داشته باشد.

وی افزود: پسته دارای رطوبت فضلیه (رطوبت مفید برای بدن) است؛ ایـن رطوبت منجربه تولید خون خوب و صالح (خونی که‌ اجزای آن‌ تناسب دارند) می‌‌شود و باعث طول عمر و سلامتی است.

جزییات مطلب تیم و تیم ملی و سینما و طعنه و لباس و ملی را میخوانید .

پسته چاق‌کـننده و باعث رشد اعضای مهم بدن مثل مغز و کلیه

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه

ایـن پژوهشگر طب سنتی تصریح کرد: پسته چاق‌کـننده است و باعث رشد اعضای مهم بدن مثل مغز و کلیه می‌شود, قوای جنسی و میل‌ جنسی را تقویت کرده و تولید مایعات جنسی (منی) را نیز افزایش می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: نکته جالبی که‌ در مورد پسته گفته شده ایـن است که‌ نه قابض است نه ملین بنابرایـن برای اکثر آدمها با گوارش‌هـای مختلف، مفید است.

loading…

پسته برای برای سردمزاجان مفیدتر است

توضیحات بیشتر در موردتیم تیم ملی سینما طعنه لباس ملی

میرغضنفری یادآور شد: همراه کردن پسته با نمک و تفت دادن آن‌ چه بدون نمک چه با نمک باعث گرم‌تر و خشک‌تر شدن مزاج آن‌ می‌شود لذا برای سردمزاجان مفیدتر بوده اما نباید توسط گرم‌‌مزاجان زیاد مصرف شود.

ایـن پژوهشگر طب سنتی اضافه کرد: بهتر است پسته نیز همانند بادام و گردو و سنجد برای نگهداری در مدت طولانی از پوست خود خارج نشود؛ ماندگاری مغز پسته حدود سه ماه است ولی با استفاده از روش‌هـای فرآوری (مثلاً خواباندن آن‌ در آبلیمو و سرکه‌) می‌توان ماندگاری آن‌ را افزایش داد, برای ایـن کار لازم است مغز پسته را به‌مدت کوتاهی (۵ تا ۱۰ دقیقه) در آبلیمو یا سرکه‌ غوطه‌ور کرد تا خیس بخورد، سپس مغزها را خارج کرده روی پارچه تمیز در هوای تمیز و در سایه قرار داد تا به‌آرامی خشک شود.

شمـا مطلب افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه را می خوانید .

میرغضنفری متذکر شد: ایـن پسته‌ها چون همراه با یک ماده سرد (سرکه‌) است از شدت حرارتش کاسته شده و خصوصاً برای گرم‌مزاجان مناسب‌تر است و کمتر عارضه می‌دهد.

افزایش هورمون مردانه، تاثیری در باردار شدن داره؟

افزایش میل جنسی با پسته
پسته گونه ای گیاه است که‌ در کشورهـایی مثل ایران، کشور سوریه، ترکمنستان و غرب افغانستان رشد می کند. تولید پسته در ایران در سال ۲۰۰۵ معادل ۱۹۰٬۰۰۰ تن بوده که‌ ایران را در مقام یکم در جهان قرار داد. بعد از ایران آمریکا با تولید ۱۴۰٬۰۰۰ و ترکیه با تولید ۶۰٬۰۰۰ تن در مقام دوم و سوم قرار داشته اند. تولید پسته اغلب در شهرستان شخصوس، شهرستان سیرجان، شهرستان رفسنجان، کاشان شهرستان انار، شهرستان دامغان،قزوین، یزد شهربابک و شهرستان زرند صورت می گیرد.افزایش میل جنسی

تیم تیم ملی سینما طعنه لباس ملی

پسته چاق کـننده است و باعث رشد اعضای مهم بدن مثل مغز و کلیه می شود, قوای جنسی و میل جنسی را تقویت کرده و تولید مایعات جنسی را نیز افزایش می دهد.

فواید پسته:پسته از دیدگاه طب سنتی مزاجش گرم و خشک است, برترین نوع پسته آن‌ است که‌ دانه بزرگ داشته و پوسته آن‌ نازک و سفید بوده و مغز سبزرنگی داشته باشد.

پسته دارای رطوبت فضلیه (رطوبت مفید برای بدن) است؛ ایـن رطوبت منجربه تولید خون خوب و صالح (خونی که‌ اجزای آن‌ تناسب دارند) می شود و باعث طول عمر و سلامتی است.

پسته چاق کـننده و باعث رشد اعضای مهم بدن مثل مغز و کلیه
پسته چاق کـننده است و باعث رشد اعضای مهم بدن مثل مغز و کلیه می شود, قوای جنسی و میل جنسی را تقویت کرده و تولید مایعات جنسی (منی) را نیز افزایش می دهد.

ایـن مطلب در مورد تیم تیم ملی سینما طعنه لباس ملی می باشد .

نکته جالبی که‌ در مورد پسته گفته شده ایـن است که‌ نه قابض است نه ملین بنابرایـن برای اکثر آدمها با گوارش هـای مختلف، مفید است.

پسته برای برای سردمزاجان مفیدتر است

افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه

همراه کردن پسته با نمک و تفت دادن آن‌ چه بدون نمک چه با نمک باعث گرم تر و خشک تر شدن مزاج آن‌ می شود لذا برای سردمزاجان مفیدتر بوده اما نباید توسط گرم مزاجان زیاد مصرف شود.

راهنمای خرید آجیل خوب و تازه برای عید

بهتر است پسته نیز همانند بادام و گردو و سنجد برای نگهداری در مدت طولانی از پوست خود خارج نشود؛ ماندگاری مغز پسته حدود سه ماه است ولی با استفاده از روش هـای فرآوری (مثلاً خواباندن آن‌ در آبلیمو و سرکه‌) می توان ماندگاری آن‌ را افزایش داد, برای ایـن کار لازم است مغز پسته را به مدت کوتاهی (۵ تا ۱۰ دقیقه) در آبلیمو یا سرکه‌ غوطه ور کرد تا خیس بخورد، سپس مغزها را خارج کرده روی پارچه تمیز در هوای تمیز و در سایه قرار داد تا به آرامی خشک شود.

تیم, تیم ملی, سینما, طعنه, لباس, ملی

ایـن پسته ها چون همراه با یک ماده سرد (سرکه‌) است از شدت حرارتش کاسته شده و خصوصاً برای گرم مزاجان مناسب تر است و کمتر عارضه می دهد.

منابع
سایت لایف مگ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

افزایش میل جنسی با ۲ قاشق نوشیدنی + طرز تهیه

+-
 
تقویت میل و قوای جنسی با نوشیدنی که‌ خودتان آماده می کنید
کمبود میل جنسی ، سرد مزاجی و مشکل ناتوانی در برقراری ارتباط جنسی موفق یکی از اعداد اصلی در مشکلات زندگـی زناشویی است مشکلی که‌ اگر کنترل و درمان نشود عواقب تهدید کـننده ای را به دنبال خواهد داشت با ایـن اوصاف توجه به کم توانی و بینی جنسی اهمیت ویژه ای دارد و استفاده از روش هـای پیشنهادی اهمیت می یابند.میل جنسی
در بین دهها راه و روش تقویت توانایی جنسی و درمان بی میلی جنسی در خانم ها و مردان در ایـن گزارش از نمناک به سراغ یکی از نوشیدنی هـای طبیعی خواهیم رفت که‌ به سادگی و با کمترین هزینه قابل تهیه است.
آن‌چه نیاز دارید:
لیمو ۱ عدد درشت
هندوانه
loading…

روش آماده سازی نوشیدنی طبیعی درمان بی میلی جنسی:
هندوانه را برش دهید و داخل میکسر به یک نوشیدنی یک دست تبدیل کنید.
دقت داشته باشید که‌ قسمت هـای سفید رنگ هندوانه …
معرفی انواع قرص افزایش میل جنسی

راهکارهـای ساده برای افزایش اعتماد به نفس خانم ها!

 
اهمیت روابط جنسی در زندگـی زناشویی
سرد مزاجی جنسی از مشکلاتی است که‌ نه تنها روی روابط جنسی بین زن و مرد بلکه‌ روی تمامی جنبه‌هـای عاطفی زندگـی تاثیرگذار است. ایـنکه‌ زن یا مرد هیچ شور و اشتیاقی برای پاسخگویی به نیاز شریک جنسی‌اش نداشته باشد مسئله‌ای نیست که‌ بتوان به سادگی از کنار آن‌ گذشت. چه بسا علت خیلیی از جدایی‌ها در سال‌هـای اول شروع زندگـی مشترک می‌تواند همین مسئله باشد. عدم تمایل به برقراری رابطه جنسی در زندگـی زناشویی رفته رفته می‌تواند باعث اضطراب یا افسردگی در طرف مقابل شده و امید به زندگـی را در وی کاهش دهد. به همین دلیل است که‌ مشاوران خانواده بر کیفیت داشتن ایـن روابط در زندگـی تاکید خیلی کرده و آن‌ را یکی از مهمترین پایه‌هـای زندگـی زناشویی می‌دانند. سرد مزاجی جنسی در خانم ها شایع‌تر است.
در گذشته کسی به فکر درمان بی میلی جنسی نبود اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی …
افزایش میل جنسی با دمنوش هـای گیاهی

افزایش میل جنسی با دمنوش هـای گیاهی

مجموعه: دانستنیهـای جنسی

چای هـای گیاهی خاصی برای افزایش میل جنسی وجود دارند
 
چای هـای گیاهی خاصی برای افزایش میل جنسی به بازار عرضه می شوند که‌ به طور معمول حاوی چند گیاه در ترکیب خود استند. اگر مطمئن نیستند که‌ علت کاهش مچای هـای گیاهی خاصی برای افزایش میل جنسی به بازار عرضه می شوندیل جنسیتان چیست، گزینه هـایی را انتخاب کنید که‌ مزایای متعددی داشته باشد.
 
برترین دمنوش هـای گیاهی برای میل جنسی
گاهی میل جنسی در خانم ها و مردان به دلایل مختلفی کاهش پیدا می کند و اغلب باعث نگرانی زوجین می شود. مشکل می تواند به دلیل فکری و احساسی ایجاد شود یا در اثر مسایل فیزیکی  مانند فقدان روانکاری یا  جریان خون در اندام تناسلی.  محصولات گیاهی خیلی در بازار وجود دارد که‌ ادعا می کـنند میل جنسی را افزایش می دهند ولی باید قبل از مصرف از صحت ادعایشان مطلع باشیم. …

طعنه سیامک انصاری به حواشی لباس تیم ملی

سینما سینما: طعنه و کنایه سیامک انصاری به حواشی لباس تیم ملی

  • اخبار فرهنگی
  • افزایش میل جنسی با ایـن آجیل خوشمزه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *