خانه / اخبار سیاسی / توقف اعتراضات و اعتصاب‌ها در ارمنستان به همراه توضیحات

توقف اعتراضات و اعتصاب‌ها در ارمنستان به همراه توضیحات

توقف اعتراضات و اعتصاب‌ها در ارمنستان ، رهبر مخالفان ارمنستان: اعتصاب کـنید ، سفیر ارمنستان با حضور در خبرگزاری تسنیم: ارمنستان می‌تواند پل ارتباطی بین ایـران و اتحادیه اروپا باشد+فیلم ، «پاشینیان» نخست‌وزیر ارمنستان نشد ، نخست‌وزیر ارمنستان وادار به استعفا شد ، نخست وزیر ارمنستان استعفا کرد .
یورونیوز: نیکول پاشینیان رهبر مخالفان دولت در ارمنستان روز چهارشنبه از معترضان خواست کـه در پی حمایت تمام جناح های پارلمان از نخست وزیری اش، اعتراضات را متوقف کـنند.
حزب حاکم ارمنستان روز سه شنبه در جریان رای گیری در ‍پارلمان مانع نخست وزیری ‍پاشینیان شده بود، با این‌ حال روز چهارشنبه …

توقف اعتراضات و اعتصاب‌ها در ارمنستان

یورونیوز: نیکول پاشینیان رهبر مخالفان دولت در ارمنستان روز چهارشنبه از معترضان خواست کـه در پی حمایت تمام جناح های پارلمان از نخست وزیری اش، اعتراضات را متوقف کـنند.

حزب حاکم ارمنستان روز سه شنبه در جریان رای گیری در ‍پارلمان مانع نخست وزیری ‍پاشینیان شده بود، با این‌ حال روز چهارشنبه انها اعلام کردند کـه در رای گیری هفتـه آینده ‍پارلمان از نامزدی کـه مورد حمایت یک سوم نماین‌دگان باشد حمایت خواهند کرد. موضعی کـه حاکی از موافقت حزب حاکم از نخست وزیری ‍پاشینیان دارد.

همـه چیز در مورد ارمنستان اعتراضات تحریم ترکیه تهدید توقف سناتورهای

با این‌ حال نیکول پاشینیان رهبر معترضان خواستار روشن تر شدن مواضع حزب حاکم شده است.

نیکول پاشینیان روز چهارشنبه در حضور دهها هزار نفر از هوادارانش در میدان جمهوری ایروان گفت:‌ «در حال حاضر تمام جناح های پارلمان گفته اند کـه از نامزدی من حمایت می کـنند. مشکل حل شده است.»

جزییات مطلب ارمنستان و اعتراضات و تحریم و ترکیه و تهدید و توقف و سناتورهای را میخوانید .

رهبر مخالفان دولت کـه اعتراضات گسترده در ارمنستان را از ۱۳ آوریل تاکنون رهبری کرده است از هوادارانش خواست کـه به خانه هایش برگردند و استراحت کـنند. او به انها گفت کـه ۶ روز بعد دوباره باز می گردیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توقف اعتراضات و اعتصاب‌ها در ارمنستان

پاشینیان افزود: «روز ۸ مه، ما ۵۰۰ هزار نفر خواهیم بود کـه در این‌ مکان تجمع و پیروزی مان را اعلام خواهیم کرد.»

رهبر مخالفان دولت بعد از انکـه در رای گیری روز سه شنبه با مخالفت حزب حاکم برای نخست وزیری مواجه شد، اعلام نافرمانی مدنی کرد. هواداران او با مسدود کردن جاده ها، متوقف کردن مترو و قطارها عملا ایروان را فلج کردند.

اعتصاب کارگران هیوندای و توقف تولید کنا

اکنون با موافقت پارلمان برای برگزاری رای گیری در ۸ مه به نظر می رسد کـه اعتراضات مدنی مخالفان به نتیجه رسیده باشد با این‌ حال اگر در روز ۸ مه نماین‌دگان پارلمان نتوانند نخست وزیر انتخاب کـنند انگاه طبق قانون اساسی ارمنستان می بایست انتخابات زودهنگام پارلمانی برگزار شـود.

توضیحات بیشتر در موردارمنستان اعتراضات تحریم ترکیه تهدید توقف سناتورهای

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شمـا مطلب توقف اعتراضات و اعتصاب‌ها در ارمنستان را می خوانید .

رهبر مخالفان ارمنستان: اعتصاب کـنید


خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: «نیکول پاشینیان» رهبر جنبش اعتراضی در ارمنستان کـه «سرژ سرکیسیان» نخست وزیر وقت این‌ کشور را به کناره گیری از سمت خود وادار ساخت، روز سه شنبه پس از شکست در کسب آرای لازم برای تصدی پست نخست وزیری، خواستار برگزاری اعتصاب عمومی در سراسر این‌ کشور شد.
پاشینیان در سخنرانی خود خطاب به دهها هزار نفر کـه در میدانی در ایروان، پایتخت ارمنستان تجمع کرده بودند، گفت کـه از ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه صبح روز چهارشنبه حامیان جنبش اعتراضی جاده ها، خطوط راه آهن و فرودگاه ها را خواهند بست.
اکنون تعیین یک روز مشخص برای ادامه اعتراضات در این‌ کشور باعث بروز یک بن بست در روابط میان جنبش اعتراضی به رهبری پاشینیان و نخبگان حاکم ارمنستان شده است؛ نخبگانی کـه در حفظ قدرت خود مصمم بوده و همچنان دستگاههای امنیتی را تحت …
اعتصاب کارگران هیوندای و توقف تولید کنا

به نقل از سایت پدال و به گزارش پارس اعتصاب کارگران هیوندای و توقف تولید کنا و

تهدیدی کـه عملی شد؛ اعتصاب کارگران آئودی و بی ام و در اولین روزهای کاری سال ۲۰۱۸

تاریخ: ۱۰ آذر ۱۳۹۶


توقف فعالیت کانال حجت‌الاسلام ذوالنور در تلگرام


خبرگزاری فارس: فعالیت کانال رسمی حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماین‌ده مردم قم و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در تلگرام متوقف شد.
بر پایه این‌ خبر به تبعیت از مقام معظم رهبری در راستای حمایت از پیام رسان‌های داخلی و رفع انحصار پیام‌رسان‌های غیرایـرانی از این‌ پس اطلاع‌رسانی درباره اخبار و مطالب مرتبط با حجت‌الاسلام ذوالنور در پیام‌رسان‌های داخلی صورت می‌گیرد.

سناتورهای آمریکا، ترکیه را تهدید به تحریم کردند

خبرگزاری فارس: سناتورهای آمریکایی تلاش جدیدی را برای اعمال تحریم‌هایی علیه مقامات ترکیه به علت بازداشت چندین تبعه آمریکایی و کارکنان محلی هیئت‌های دیپلماتیک این‌ کشور در ترکیه، به کار بسته‌اند؛ آمریکا می‌گوید این‌ آدمها «گروی سیاسی» استند کـه ترکیه از آمریکا گرفته است.
شاخص‌ترین آمریکایی بازداشتی در این‌ میان، کشیشی است به نام «اندرو برونسون» کـه در سال ۲۰۱۶ و به اتهام همکاری با عوامل کودتای نافرجام ارتش ترکیه، بازداشت شد؛ این‌ آمریکایی، همـه اتهامات منتسب به خود را رد کرده است.
دو نفر از اعضای سنا، اواخر هفتـه گذشته بیانیه‌ای مشترک صادر کردند و در ان، پیش‌بینی تحریم مقامات ترکیه‌ای دخیل در بازداشت این‌ «آمریکایی‌های بی‌گناه» را برای برنامه بودجه سال مالی ۲۰۱۹، خواستار شدند.
انطور کـه پایگاه خبری «المانیتور» گزارش داده، در ادامه فشار به ترکیه، ۶۶ سناتور هم نامه‌ای خطاب به «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه نوشته و در ان …

  • اخبار سیاسی
  • توقف اعتراضات و اعتصاب‌ها در ارمنستان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *