خانه / فوتبال / دعوت رسمی تلویزیون تبریز از آجورلو

دعوت رسمی تلویزیون تبریز از آجورلو

دعوت رسمی تلویزیون تبریز از آجورلو , دلایل آجورلو برای عدم حضور در تلویزیون تبریز , واکنش آجورلو به حرکت جنجالی تلویزیون تبریز , دعوت رسمی از پوتین برای سفر به سودان , دعوت رسمی سوریه برای اعزام تیمی به دوما , تلویزیون QLED سامسونگ ؛ هنر تلفیق هوش مصنوعی با تلویزیون .
ورزش سه: مجری برنامه موج فوتبال شبکه تلویزیونی سهند هفته گذشته اعلام کرد مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با وجود دعوت از حضور در برنامه سر باز زده و در اقدامی عجیب شروع به پرسیدن سوالات خود از صندلی خالی او کرد.
این اقدام با واکنش آجورلو همراه شد؛ به طوری که او دو نامه رسمی به مدیر و معاون شبکه تلویزیونی سهند نوشت و گلایه های خود در این خصوص را مطرح کرد.
حالا با گذشت یک هفته از این اتفاقات مدیرروابط عمومی شبکه سهند با ارسال نامه رسمی مدیرعامل تراکتورسازی را …

ورزش سه: مجری برنامه موج فوتبال شبکه تلویزیونی سهند هفته گذشته اعلام کرد مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با وجود دعوت از حضور در برنامه سر باز زده و در اقدامی عجیب شروع به پرسیدن سوالات خود از صندلی خالی او کرد.

این اقدام با واکنش آجورلو همراه شد؛ به طوری که او دو نامه رسمی به مدیر و معاون شبکه تلویزیونی سهند نوشت و گلایه های خود در این خصوص را مطرح کرد.

همه چیز در مورد برنامه تبریز تلویزیون دعوت رسمی سه مجری ورزش

حالا با گذشت یک هفته از این اتفاقات مدیرروابط عمومی شبکه سهند با ارسال نامه رسمی مدیرعامل تراکتورسازی را برای پاسخگویی درباره اتفاقات این باشگاه رسما به برنامه امشب دعوت کرده است.

برنامه موج فوتبال امشب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه سهند می‌رود و باید دید آیا امشب آجورلو به این برنامه می‌رود یا خیر.

جزییات مطلب برنامه و تبریز و تلویزیون و دعوت و رسمی و سه و مجری و ورزش را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دعوت رسمی تلویزیون تبریز از آجورلو

 

توضیحات بیشتر در موردبرنامه تبریز تلویزیون دعوت رسمی سه مجری ورزش

شما مطلب دعوت رسمی تلویزیون تبریز از آجورلو را می خوانید .

دلایل آجورلو برای عدم حضور در تلویزیون تبریز

ورزش سه: مدیر عامل تراکتورسازی با انتشار نامه ای دلایل خود برای عدم حضور در برنامه موج فوتبال شبکه سهند اعلام کرد.
 مجری برنامه موج فوتبال شبکه تلویزیونی سهند هفته گذشته اعلام کرد مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با وجود دعوت از حضور در برنامه سرباززده و در اقدامی عجیب شروع به پرسیدن سوالات خود از صندلی خالی او کرد.این اقدام با واکنش آجورلو همراه شد؛ به طوری که او دو نامه رسمی به مدیر و معاون شبکه تلویزیونی سهند نوشت و گلایه های خود در این خصوص را مطرح کرد.با گذشت یک هفته از این اتفاقات مدیرروابط عمومی شبکه سهند با ارسال نامه رسمی مدیرعامل تراکتورسازی را برای پاسخگویی درباره اتفاقات این باشگاه رسما به برنامه امشب دعوت کرد و جالب اینکه باشگاه تراکتور نیز با انتشار نامه ای دلایل خود برای عدم حضور آجورلو در برنامه امشب اعلام کرد.
در نامه‌ای …

پله، میهمان هواپیمایی امارات در دوبی

ورزش سه: پله برنده سه مقام قهرمانی جام جهانی این روزها در به دعوت هواپیمایی امارات در دوبی حضور دارد. شرکت CIS و شرکت هواپیمایی امارات به دنبال افتتاح پروژه ای مشترک هستند و برای بهتر دیده شدن این ماموریت و جهانی شدن آن، از پله بازیکنان سال های دور برزیل دعوت به عمل آورده اند که البته پیشنهاد آنها با موافقت پله روبرو شده و این چهره شناخته شده اکنون در دوبی حضور دارد.  

حرکت جنجالی تلویزیون تبریز علیه آجورلو!

ورزش‌سه: تراکتورسازی حال و روز خوبی ندارد؛ نتایجی که این تیم در ماه های گذشته کسب کرده، صدای هواداران را در آورده و کار به جایی رسیده که در فضای مجازی و ورزشگاه یادگار انتقادهای تندی نسبت به مدیریت باشگاه و برخی بازیکنان مطرح می شود. مساله ای که اکثر هواداران تراکتورسازی روی آن اجتماع نظر دارند، ایجاد تغییر در مدیریت باشگاه است اما هنوز هیچ اتفاقی در این خصوص رخ نداده است.
در این بین برنامه موج فوتبال که یکشنبه شب ها روی آنتن شبکه سهند می رود و محبوب ترین برنامه فوتبالی این شبکه است هم نظرسنجی درباره علل ناکامی تراکتورسازی گذاشت که مدیریت باشگاه بیشترین رای را در این خصوص آورد. مجموع این اتفاقات سبب شد تا میلاد وطن پرست مجری محبوب این برنامه از مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی دعوت کند تا در برنامه شب گذشته حاضر شود و …

آلگری: گل سوم، من را ناامید کرد
  • فوتبال

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *