خانه / موفقیت شخصی / تدریس یواشکی زیباکلام در دانشگاه آزاد/ ساز مخالف رییس یک دانشکده با اصلاحات در این‌ دانشگاه به همراه توضیحات

تدریس یواشکی زیباکلام در دانشگاه آزاد/ ساز مخالف رییس یک دانشکده با اصلاحات در این‌ دانشگاه به همراه توضیحات

تدریس یواشکی زیباکلام در دانشگاه آزاد/ ساز مخالف رییس یک دانشکده با اصلاحات در این‌ دانشگاه ، تغییر در تدریس دروس قرانی دانشگاه آزاد از سال آینده ، رئیس‌دانشکده مدیریت‌دانشگاه آزادتهران‌عزل‌شد ، داسـتانی اخراج صادق زیباکلام از دانشگاه آزاد چیست؟ ، اسـتعفای رییس دانشگاه آزاد از شایعه تا واقعیت ، ایجاد واحد پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران/ باید به درآمد‌های غیرشهریه‌ای در دانشگاه آزاد فکر کنیم .
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، اواخر سال گذشته بود که‌ دانشگاه آزاد در راسـتای اصلاح ساختار  اعلام کرد «اساتید تمام وقت این‌ دانشگاه نمی‌توانند همزمان به صورت تمام وقت در دو دانشگاه عضو هیات علمی باشند مگر این‌که‌ وضعیت خود را به حق التدریسی تبدیل کنند.»پس از مصوبه ممنوعیت به کارگیری همزمان اساتید چند شغله به صورت تمام وقت …

تدریس یواشکی زیباکلام در دانشگاه آزاد/ ساز مخالف رییس یک دانشکده با اصلاحات در این‌ دانشگاه

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، اواخر سال گذشته بود که‌ دانشگاه آزاد در راسـتای اصلاح ساختار  اعلام کرد «اساتید تمام وقت این‌ دانشگاه نمی‌توانند همزمان به صورت تمام وقت در دو دانشگاه عضو هیات علمی باشند مگر این‌که‌ وضعیت خود را به حق التدریسی تبدیل کنند.»

پس از مصوبه ممنوعیت به کارگیری همزمان اساتید چند شغله به صورت تمام وقت در این‌ دانشگاه که‌ بر اساس قانون اسـتخدامی کشور انجام شده بود، صادق زیباکلام از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران که‌ همزمان در دانشگاه آزاد بیش از ۲ دهه تدریس داشت در اقدامی جنجال برانگیز اعلام کرد که‌ از دانشگاه آزاد اخراج شده اسـت.

همه چیز در مورد آزاد اصلاحات تدریس چگـونه دانشکده دانشگاه دانشگاه آزاد رییس زیباکلام ساز متخصص مخالف

وی در گفت‌وگوهای جداگانه مدعی شد که‌ از این‌که‌ حقوق بهمن‌ماه من را پرداخت نکردند متوجه شدم که‌ اخراجم کرده‌اند. من فکر می‌کنم که‌ اگر در این‌ ۲۵ سال در دامداری و مرغداری کار می‌کردم الان شأن بیشتری برایم قائل می‌شدند!

بیشتر بخوانید:

جزییات مطلب آزاد و اصلاحات و تدریس و چگـونه و دانشکده و دانشگاه و دانشگاه آزاد و رییس و زیباکلام و ساز و متخصص و مخالف را میخوانید .
 1. واکنش رئیس دانشگاه آزاد به ادعای زیباکلام: از دو جا غیرقانونی حقوق می‌گرفت

 2. اظهارات وزیرعلوم درباره اقدام اخیر دانشگاه آزاد؛ اخراجی در کار نبوده اسـت

 3. خبر خوش رئیس دانشگاه آزاد برای فارغ التحصیلان جوان دوره پزشکی + جزییات

  در واکنش به ادعای زیباکلام، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به جنجال‌آفرینی او اعلام کرد: ما کسی را اخراج نکرده‌ایم، گفتیم “شما غیرقانونی از دو جا حقوق می‌گرفتید نمی‌توانید هم در دانشگاه تهران و هم در دانشگاه آزاد باشید”.

  اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تدریس یواشکی زیباکلام در دانشگاه آزاد/ ساز مخالف رییس یک دانشکده با اصلاحات در این‌ دانشگاه

  اما به تازگی خبرنگار دانشگاه تسنیم مطلع شده که‌ باوجود حاشیه سازی زیباکلام در پی قطع همکاری دانشگاه آزاد با او به علت چند شغله بودن، وی تا هفته گذشته همچنان در دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد مشغول به تدریس بوده اسـت.

  دشمن با ۲۰۰ شبکه‌ مجازی شبانه روزی در حال بمباران تبلیغاتی علیه نظام اسـت/ دانشگاهیان را مقابل تهدیدات نرم دشمن واکسینه کنیم

  هم اکنون مسئولیت دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد بر عهده وحید عقیلی اسـت. او پیش از این‌ و در اردیبهشت سال ۹۵ با حکم حمید میرزاده رئیس برکنار شده دانشگاه آزاد به سرپرستی روزنامه فرهیختگان رسیده بود.

  در دوره سرپرستی وحید عقیلی بر روزنامه فرهیختگان مواضع این‌ روزنامه دانشگاهی، به شدت جناحی و جنجال برانگیز شده بود تا جایی که‌ گفته می‌شد این‌ روزنامه به پوشش دهنده مواضع مخالفان جمهوری اسلامی تبدیل شده بود.

  به باور برخی کارشناسان آموزش عالی و شماری از نماین‌دگان مجلس با توجه به اقدامات انقلابی انجام شده توسط رئیس هیات موسس و رئیس این‌ دانشگاه و به تبع ان افزایش فضاسازی‌ها علیه دانشگاه آزاد و از سویی با وجود ۲۰ هزار فارغ التحصیل بیکار دوره پزشکی نباید هنوز در این‌ دانشگاه عناصری که‌ در گذشته سوابق خوبی در همراهی با انقلاب نداشته، حضور و مسئولیت داشته باشند.

  انتهای پیام/

  شما مطلب تدریس یواشکی زیباکلام در دانشگاه آزاد/ ساز مخالف رییس یک دانشکده با اصلاحات در این‌ دانشگاه را می خوانید .

  منابع
  سایت خبرگزاری تسنیم

  گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
  پارس پرتو

  آزاد اصلاحات تدریس چگـونه دانشکده دانشگاه دانشگاه آزاد رییس زیباکلام ساز متخصص مخالف

  دستور ولایتی برای اخراج اسـتاد هتاک

  به نقل از سایت جام جم و به گزارش پارس دستور ولایتی برای اخراج اسـتاد هتاک و
  به گزارش جام جم انلاین‌ به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ روز یکشنبه ۷ آبان پس از دریافت اطلاعاتی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک مبنی بر این‌که‌ یکی از اساتید این‌ دانشگاه هنگام تدریس و در حضور دانشجویان به پیامبر اسلام(ص) و سایر مقدسات اسلامی اهانت کرده اسـت، پزشک علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد در نامه‌ای به رئیس واحد اراک از او خواسـت تا بعد از تحقیق و در صورت اثبات این‌ موضوع، “بدون درنگ” نسبت به اخراج این‌ فرد اقدام شود.

  نقدی در دفاع از بحث رئیس جمهور نظامی

  بعد از بررسی‌های انجام شده و محرز شدن القای اندیشه‌های الحادی این‌ اسـتاد به دانشجویان در این‌ واحد دانشگاهی، پزشک ولایتی امروز یکشنبه ۲۱ آبان در نامه‌ای به پزشک عباسعلی حیدری، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اسـتان مرکزی واحد …
  رئیس‌دانشکده مدیریت‌دانشگاه آزادتهران‌عزل‌شد

  رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسـتان تهران که‌ به مدیریت ۶ ساله او در این‌ دانشکده اشکالات زیادی وارد بود، پس از ماه ها کش و قوس از سمت خود عزل شد.

  رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد تهران عزل شد

  تابناک: رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسـتان تهران که‌ به مدیریت ۶ ساله او در این‌ دانشکده اشکالات زیادی وارد بود، پس از ماه ها کش و قوس از سمت خود عزل شد. ساعت ۲۰ امروز دوشنبه و در جلسه ای با حضور پزشک طهرانچی، رئیس اسـتان تهران دانشگاه آزاد اسلامی، پزشک عباس صالح اردستانی از ریاسـت دانشکده مدیریت اسـتان تهران عزل و جانشین وی معرفی شد. پزشک طهرانچی در گفت و گو با خبرنگار «تابناک»، ضمن تأیید این‌ خبر گفت: از زحمات پزشک اردستانی در دوران ریاسـت در دانشکده مدیریت تشکر کردیم و به جای ایشان پزشک علی رضائیان را به سمت ریاسـت این‌ دانشکده منصوب کردیم. اردستانی که‌ دانش آموخته پزشکی رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبایی اسـت در حالی عزل شد که‌ برخی گزارش های رسیده حکایت از وقوع تخلفات پرشماری در دانشکده تحت …

  چگـونه متخصص شویم؟

 • موفقیت شخصی
 • تدریس یواشکی زیباکلام در دانشگاه آزاد/ ساز مخالف رییس یک دانشکده با اصلاحات در این‌ دانشگاه


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *