خانه / دسته‌بندی نشده / اسکوچیچ: نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشتند به همراه توضیحات

اسکوچیچ: نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشتند به همراه توضیحات

اسکوچیچ: نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشتند ، اهواز| اسکوچیچ: امروز روز بزرگی برای خونه‌به‌خونه است/ هر وقت زمان فینال رسید در موردش صحبت می‌کنم ، اسکوچیچ:‌ احتمالاً استقلال از ۲ ماه پیش فکر می‌کند جام را بالای سر برده است!/ نمی‌خواهیم در فینال جام حذفی گریه کنیم ، اسکوچیچ:‌ نمی‌خواهیم در فینال جام حذفی گریه کنیم ، مصاف «سوم‌»هـای لیگ برتر و لیگ یک برای تصاحب جام حذفی/ شفر به دنبال پایان خوش؛ عزم اسکوچیچ برای شگفتی ، گوش‌شکسته‌هـایی کـه سال ۹۶ برای همیشه کشتی ایران را تنها گذاشتند .
خبرگزاری تسنیم: دراگان اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر خونه‌به‌خونه مقابل استقلال در فینال جام حذفی اظهار داشت: برای ایـن بازی چند بازیکن‌مان را نداشتیم. در ایـن هفت هشت روز هم چیزهـایی دیده‌ام کـه واقعاً خجالت‌آور است. ایـن داوری‌ها خجالت‌آور است.
وی افزود: برای برگزاری فینال دو روز به ما فرصت …

اسکوچیچ: نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشتند

خبرگزاری تسنیم: دراگان اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر خونه‌به‌خونه مقابل استقلال در فینال جام حذفی اظهار داشت: برای ایـن بازی چند بازیکن‌مان را نداشتیم. در ایـن هفت هشت روز هم چیزهـایی دیده‌ام کـه واقعاً خجالت‌آور است. ایـن داوری‌ها خجالت‌آور است.

وی افزود: برای برگزاری فینال دو روز به ما فرصت کمتری نسبت به استقلال دادند. استقلال بیشتر استراحت کرد و از طرفی ما ۱۰ بازیکن خودمان را نداشتیم. ایـن داور را هم برای بازی ما گذاشتند کـه در ایـن چند سالی کـه من ایـنجا استم، به خوبی او را می‌شننام. کیفیت بازی بالا بود، اما داور در حد کیفیت بازی نبود. نمی‌دانم چرا او را برای ایـن بازی گذاشته بودند!

همـه چیز در مورد باقری برانکو چرا فینال کریم باقری

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه درباره ایـنکـه عدم صعود به لیگ برتر چقدر در شکست تیمش در فینال جام حذفی تأثیرگذار بود، اظهار داشت: صددرصد تأثیرگذار بود. اگر صعود می‌کردیم و به لیگ برتر می‌آمدیم شرایط فرق می‌کرد و با روحیه بهتری بازی می‌کردیم. ایـن مسئله تأثیر زیادی روی روحیه ما گذاشت.

اسکوچیچ درباره ایـنکـه مالک باشگاه خونه‌به‌خونه اعلام کرده بود در فینال شرکت نخواهند کرد و چه شد کـه در ایـن مسابقه حاضر شدند، تصریح کرد: مالک باشگاه ما گفته بود کـه شرکت نمی‌کنیم و شاید بهتر بود کـه به فینال نمی‌‌آمدیم، اما به احترام مردم آمدیم، به احترام مردمی کـه تا به ایـنجا آمدند.

جزییات مطلب باقری و برانکو و چرا و فینال و کریم باقری را میخوانید .

وی در خصوص ایـنکـه داوری کـه برای فینال جام حذفی انتخاب شده بود در لیگ برتر قصاوت می‌کند و چه اعتراضی به او دارد، گفت: درست است کـه من جوان استم، اما به اندازه کافی تجربه دارم. به نظرم ایـن داور در حد فینال جام حذفی نبود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اسکوچیچ: نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشتند

سرمربی خونه‌به‌خونه درباره شرایط همکاری‌اش با ایـن تیم در فصل آینده، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم باید چه کار کنیم. برنامه‌ریزی نداریم. هر موقع تصمیم گرفتیم، صحبت می‌کنیم.

چرا پانته آ بهرام حاضر به همکاری مجدد با مهران مدیری نشد؟

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردباقری برانکو چرا فینال کریم باقری

چرا تیم کریمی در تهران کامل نیست؟


ورزش سه: امروز تمرین تیم فوتبال سپیدرود در شرایطی برگزار شد کـه قرمزپوشان فوتبال رشت با نفراتی نزدیک به یک تیم فوتبال تمرینات را پیگیری کردند و علی کریمی به دلیل عدم حضور گلرهـای تیم مجبور شد به فوتبال گل کوچک روی بیاورد.
اما دلیل عدم حضور سایر بازیکنان فراهم نشدن امکانات مورد نیاز از سوی مدیران باشگاه اعلام شده است؛ از همین رو در تمرین امروز تنها بازیکنانی حضور داشتند کـه در تهران مستقر بوده اند و سایر بازیکنان کـه در رشت حضور دارند، هنوز شرایط برای حضور انها در تهران اعم از حمل و نقل و محل اسکان فراهم نشده است.
گفتنی است طی روزهـای گذشته علی کریمی و مدیران باشگاه سپیدرود اختلافاتی داشتند کـه ایـن مشکلات رسانه ای هم شد؛ البته سرمربی همیشه خبرساز سپیدرود قول داده تا با پایان لیگ هفدهم و با حضور در برنامه هـای استانی رشت …
چرا سرخابی‌ها را اسکورت نمی‌کنند؟


خبرانلایـن: بازیکنان استقلال مثل بازیکنان پرسپولیس برای ورود به هتل با مشکلات زیادی روبرو شدند.
چند روز پیش و بازی ذوب آهن مقابل پرسپولیس.هنوز شاگردان برانکو پایشان به هتل نرسیده بود کـه خبرهـایی مخابره شد کـه مسئولان فوتبال اصفهان هیچ اسکورتی را برای انها در نظر نگرفته اند!
ایـن در حالی بود کـه در زمان ورود بازیکنان به هتل سیلی ازجمعیت انتظار انها را می کشیدند.ترافیک بود و هجمه ای کـه به وجود آمده بود اجازه نمی داد تا بازیکنان حتی از اتوبوس پیاده شوند.آخرین راهکار ایـن بود کـه کارمندان هتل حلقه ای انسانی تشکیل بدهند و شرایطی را فراهم کنند تا بازیکنان بتوانند وارد هتل شوند.
چند روز بعد ایـن سناریو برای استقلالی ها تکرار شد.امروز کـه انها برای بازی با سپاهان به اصفهان رسیدند برای ورود به هتل با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردند.احتمالا فیلم ورود انها به هتل را …
خونه‌به‌خونه با ۶ غایب در فینال جام حذفی

دروغگویی؛ چرا آدمها بی دلیل دروغ می‌گویند؟


 خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل روز پنجشنبه هفتـه جاری در حالی در فینال جام حذفی مقابل استقلال قرار خواهد گرفت کـه شش بازیکن اصلی و تأثیرگذار خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد.
ناصر سالاری، حمیدرضا دیوسالار، مهدی حنفی، سجاد آشوری، مهدی خیری به دلیل مصدومیت و روح‌الله باقری به دلیل محرومیت بازیکنانی استند کـه نمی‌توانند خونه‌به‌خونه را در دیدار مقابل استقلال همراهی کنند.
پیش از ایـن نیز محمد میری به دلیل استفاده از مواد ممنوعه از سوی کمیته ضد دوپینگ محروم شده و ایـن بازی را از دست داده بود.
دیدار خونه‌به‌خونه بابل – استقلال ساعت ۱۹:۱۵ روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

کریم باقری: میان برانکو و مسلمان شکرآب است

ایسنا: کریم باقری درباره مباحث مختلفی از جمله قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفدهم و سختی‌هـای موجود پیش روی ایـن تیم به صحبت پرداخت.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخشی از ایـن گفت‌وگو درباره اختلافات میان برانکو و محسن مسلمان اعلام کرد میان ایـن دو شکر آب است اما او تلاشش را می‌کند کـه مشکل هر چه‌ زودتر بر طرف شـود.
در ادامه‌ گفت‌وگوی خبرنگار ایسنا را با کریم باقری می‌خوانید:
* پرسپولیس در دومین فصل متوالی قهرمان لیگ شد، خیلی‌ها می‌گویند کـه قهرمان شدن شاید آسان‌تر از تکرار قهرمانی باشد. در مورد کسب ایـن افتخار صحبت کـنید.
– شما خودتان در طول فصل شاهد بودید کـه ما چه سختی‌هـایی را کشیدیم. کار سختی پیش‌رو داشتیم چرا کـه وقتی سال قبل قهرمان شدیم، خیلی‌ها امسال حساب دیگری روی پرسپولیس باز کرده بودند اما خب ما هم تلاش‌مان را بیش‌تر کردیم و سعی کردیم با همـه حاشیه‌ها …

  • دسته‌بندی نشده
  • اسکوچیچ: نمی‌دانم چرا زرگر را برای فینال گذاشتند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *