خانه / دسته‌بندی نشده / پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات به همراه توضیحات

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات به همراه توضیحات

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات ، پاسخ قاطعانه مورینیو به اعتراضات اخیر ، پاسخ علیخانی به اعتراضات سیروان خسروی ، پاسخ تند بهاره رهنما به اعتراضات از سلبريتى ها در دفاع از روحانى ، مرنام عمامه گذاری سید احمد خمینی ، نقش حاج احمد در همراهی با امام خمینی (ره) .
ایلنا: سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام نیمه شعبان در حسینیه جماران پاسخ داد.
وی در صفحه ایـنستاگرام خود نوشت:
دیروز به لطف خدا در حسینیه جماران رسماً عمامه گذاشتم. به لطف فضاى مجازى کـه باعث شده خبر ها از هر سوى برود و همگان از پیدا و پنهان هم دیگر …

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات

ایلنا: سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام نیمه شعبان در حسینیه جماران پاسخ داد.

وی در صفحه ایـنستاگرام خود نوشت:

همه چیز در مورد ادعای اعتراضات پاسخ خمینی درباره همسر

دیروز به لطف خدا در حسینیه جماران رسماً عمامه گذاشتم. به لطف فضاى مجازى کـه باعث شده خبر ها از هر سوى برود و همگان از پیدا و پنهان هم دیگر مطلع باشیم، محبت دوستان آشنا و نا آشنا شامل حالم شد و بزرگوارى شان، جان و روحم را صفا داد.

خوهـستم در درجه اول از همه محبت ها و الطاف دوستان، صمیمانه تشکر کنم و برای یکایک ایشان آرزوى بهروزى و سلامت داشته باشم.

جزییات مطلب ادعای و اعتراضات و پاسخ و خمینی و درباره و همسر را میخوانید .

اما در درجه دوم اجازه بدهید به گروه دومى هم اشاره کنم کـه به نوعى دیگر به برادر کوچکشان نگریستند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات

‼️می گویند روزى کسى به داروخانه اى رفت و پرسید آیا میخ دارید؟ صاحب داروخانه با تعجب جواب منفى داد. مشترى هم سنگى را به شیشه مغازه زد و گفت بایـد داروخانه اى را کـه میخ ندارد، خراب کرد.

شخصاى ان روز باز همان مرد به داروخانه رفت و پرسید کـه آیا داروخانه میخ دارد؟ صاحب داروخانه کـه پیش بینى ایـن پرسش را کرده بود ، پاسخ داد : آرى داریم، مرد مشترى ایـن بار هم با سنگ ترازو به شیشه مغازه زد و گفت بایـد داروخانه اى را کـه میخ مى فروشد،خراب کرد.

روز سوم شد و مشتری خاص به مغازه وارد شد و باز همان سؤال را تکرار کرد کـه آیا میخ دارید؟ مغازه دار ایـن بار با آرامش گفت: عزیز دلم، تو شیشه ات را بشکن. چکار به میخ دارى!

توضیحات بیشتر در موردادعای اعتراضات پاسخ خمینی درباره همسر

حالا حکایت من هـست. برخى براى هجمه، خیلى بهانه لازم ندارند.

پاسخ دانشگاه تربیت مدرس به اعتراض تعدادی از دانشجویان

‼️یک دسته مى گویند اصلا چرا براى عمامه گذارى مرنام گرفته اى؟ غافل از ایـنکـه همه طلبه ها چنین می کنند. ولیمه مى دهند و مجلس مى گیرند.

شمـا مطلب پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات را می خوانید .

درباره بنده البته اصلا مرنام خاصى هم نبوده و در جشن میلاد امام زمان چنانکـه سنت همه طلاب هـست کـه در روز مبارکى و در جلسه جشنى چنین مى کنند، چنین کردم.

از شش سال پیش کـه گام در ایـن راه نهادم و در شهر قم مشغول طلبگى شدم، طبیعى بود کـه روزى عمامه بگذارم و توسط یکى از بزرگان به ایـن لباس مفتخر شوم.

ادعای اعتراضات پاسخ خمینی درباره همسر

گروهى به کنایه نوشته اند کـه ایـن مرنام ، مرنام تاج گذارى هـست. البته لباس سربازى امام زمان کم تر از تاج نیست، ولى خوب و بد ان فقط مربوط به من نیست.

هر روحانى کـه لباس روحانیت را در بر دارد ، مى تواند به ایـن صفت متصف شود. حالا ایـنکـه چرا درباره من ایـن تعبیر به کار برده مى شود، لابد براى شمـا روشن هـست.

برخى مى گویند خمینى بودن به عمامه نیست. سخن درستى هـست. اما فراموش نکنیم تنها من نیستم کـه عمامه به سر دارم. ده ها هزار روحانى روزى در مرنامى عمامه گذاشته اند و آرزوی گام نهادن در راه امام را دارند و صد البته تنها به عمامه ایـن مهم میسر نمى شود. دعا کـنید به مقامش راه یابیم.

برخى نوشته اند مرنام، لاکچری بوده هـست. قبلا هم برایتان نوشتم کـه ایـن یک مسیر تخریبى هـست کـه هدفى بزرگ تر از من را دنبال می کند. اما قضاوت درباره اشرافى بودن و لاکچرى بودن را اجازه بدهید به خود شمـا و تصویر هاى همه کسانى کـه در جلسه بودند و ان را ثبت کردند، واگذار کنم. خود در ایـن باره قضاوت کـنید.

ایـن مطلب در مورد ادعای اعتراضات پاسخ خمینی درباره همسر می باشد .

برخى هم البته با اصل عمامه مشکل دارند. من ناراحتى و عصبانیت، و نه دشنام ایشان را درک مى کنم ولی اجازه بدهید ایـن حق را برای خودم قائل باشم کـه عقاید خود را داشته باشم.

پاسخ سفیر ایـران به شیطنت مجری فرانسوی

غرض انکـه به لطف دوستان و دعای خیر ایشان بیش از گذشته محتاجم. احمد چه با عمامه و چه بى عمامه،خاک پاى شمهـست. لطف و قهرتان، محبت هـست.

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات

منابع
سایت برترینها

ادعای, اعتراضات, پاسخ, خمینی, درباره, همسر

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

پاسخ علیخانی به اعتراضات سیروان خسروی

عصر ایـران: احسان علیخانی به اعتراض سیروان خسروی درباره برنامه تحویل سال پاسخ داد.
علیخانی نوشت:
سال بايد تحويل ميشد،با يك تفاوت و ملاحظه، تقديرِ تقويمِ پايانِ سال، ٤٠ دقيقه مانده به تحويل سال را با شب شهادتِ امام هادي (ع)مقارن كرد و حالا قواعدِ تلويزيون براي مراعات فضا،در اين لحظات گفتيم چه كنيم كه فقط حرفهاي بي ثمر و تكراري نباشد،ياد شهروز افتادم، شهروزي كه در آخرين روز فيلمبرداري مستند ديگري در زندان از كنارم گذشت و با همان لهجه آذري بهم گفت:١٢سالِ زندانم و دخترم در مركز بهزيستي زندگي ميكند و كسي نيست كه از شاكيانم رضايت بگيرد و حتي شمـاره تلفن مركز بهزيستي را سالههـست گم كرده هـست و صداي دخترش را حتي نشنيده، با زحمت بسيار، و لطف كسي كه اصرارش به گمنام بودن هـست تمام هماهنگى هاى لازم را جهتِ رضايت از شاكيان شروع كرديم و شهروز ٢٨ …
پاسخ ضرغامی به اعتراضات از یکی از داوران جشنواره فیلم فجر

به نقل از سایت بی جامه و به گزارش پارس پاسخ ضرغامی به اعتراضات از یکی از داوران جشنواره فیلم فجر و …
پاسخ تند بهاره رهنما به اعتراضات از سلبريتى ها در دفاع از رو

پاسخ به یک شایعه درباره پیام رسان سروش


بهاره رهنما در توئیتر خود نسبت به اعتراضات از سلبریتی هـایی کـه از روحانی حمایت کردند, واکنش نشان داد.درد همینه فقط دنبال مقصر می گردیمبهاره رهنما نوشت:ما ها کـه به روحانی رای دادیم علتش ایـن بود اون موقع برترین گزینه بود, نگفتیمم کـه ایشون معصوم و قدیسه و هر عملکردی داشته باشه مخلصشیم دربست! پس الان بایـد بابت اون دوره خوفناک احمدی نژاد مام بگیم تقصیر شمـا بود؟!؟ درد همینه فقط دنبال مقصریم!پاسخ بهاره رهنما به کسانی کـه به اعتراض از او پرداخته اندگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغseemorgh.com/cultureمنبع: توئیتر بهاره رهنما

ادعای کانادا درباره همسر سیدامامی

فرارو: رامین و مهران سیدامامی پسران کاووس سیدامامی پس از ترک ایـران در ادعایی می گویند کـه مادرشان نتوانسته از ایـران خارج شود. ایـن رویداد واکنش وزیر خارجه کانادا روبرو شده هـست. کریستیا فریلند وزیر خارجه کانادا در توییتی مدعی شد: “برای من مایه تاسف هـست کـه مریم ممبینی، همسر کاووس سیدامامی، اجازه خروج از ایـران را نیافته. ما می خواهیم کـه او به عنوان یک کانادایی آزادی بازگشت به کشورش را داشته باشد.”

  • دسته‌بندی نشده
  • پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *