خانه / دسته‌بندی نشده / حاشیه جشن قهرمانی استقلال|دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌ها و ناراحتی شفر به همراه توضیحات

حاشیه جشن قهرمانی استقلال|دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌ها و ناراحتی شفر به همراه توضیحات

حاشیه جشن قهرمانی استقلال|دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌ها و ناراحتی شفر ، دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌های استقلال ، حاشیه جشن قهرمانی نفت مسجدسلیمان|درگیری فکری با تماشاگران نفت و حضور فوتبالیست سابق استقلال ، حاشیه دیدار استقلال – خونه‌به‌خونه|شعارهای تند بابلی‌ها، حرکات عجیب مربی استقلال و تغییر رنگ سکوی قهرمانی + تصاویر ، حاشیه دیدار استقلال – خونه به خونه| باز شدن درهای ورزشگاه و اعتراض شدید هواداران به رنگ قرمز سکوی قهرمانی+عکس ، حاشیه دیدار استقلال – پیکان| شعارهای عجیب هواداران استقلال علیه داور و اعتراض جلالی به شفر .
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ازدحام هواداران پس از جشن قهرمانی استقلال در جام حذفی، به حدی بود که‌ کنترل از دست مأموران خارج شده بود. در ایـن لحظه، یکسری از تماشاگران جام قهرمانی را از فوتبالیستان گرفتند و پا به فرار گذاشتند. در ایـن لحظه، لیدرهای استقلال موفق به گرفتن جام شده و توانستند آن‌ را به داخل …

حاشیه جشن قهرمانی استقلال|دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌ها و ناراحتی شفر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ازدحام هواداران پس از جشن قهرمانی استقلال در جام حذفی، به حدی بود که‌ کنترل از دست مأموران خارج شده بود. در ایـن لحظه، یکسری از تماشاگران جام قهرمانی را از فوتبالیستان گرفتند و پا به فرار گذاشتند. در ایـن لحظه، لیدرهای استقلال موفق به گرفتن جام شده و توانستند آن‌ را به داخل رختکن ببرند.

* هواداران خیلی به سمت شفر رفتند که‌ ایـن موضوع به شدت باعث ناراحتی سرمربی آلمانی آبی‌پوشان شد. شفر با ناراحتی به اطرافیانش گفت که‌ چرا هیچ هماهنگی صورت نگرفته است تا مردم به داخل زمین نیایـند.

همـه چیز در مورد استقلال جام جشن چای حاشیه دزدیده شفر قهرمان کاهش مصرف ناراحتی

* سیدمهدی رحمتی، کاپیتان استقلال هم از برگزاری جشن و شلوغی آن‌ ناراحت بود.

* مدال تعدادی از فوتبالیستان دزدیده شد و آن‌ها به دنبال مدال قهرمانی‌شان بودند.

جزییات مطلب استقلال و جام و جشن و چای و حاشیه و دزدیده و شفر و قهرمان و کاهش و مصرف و ناراحتی را میخوانید .

* هواداران صنعت نفت آبادان بنری در دست داشتند که‌ روی آن‌ نوشته شده بود «صنعت نفت را استقلال حذف نکرد، صنعت نفت را فغانی حذف کرد».

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره حاشیه جشن قهرمانی استقلال|دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌ها و ناراحتی شفر

*  گوینده ورزشگاه از هوادارانی که‌ در زمین حضور داشتند، درخواست کرد که‌ زمین را ترک کنند.

* در بین دو نیمه یکی از تماشاگران استقلالی در اثر پرتاب سنگ هواداران خونه‌به‌خونه از ناحیه چشم مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در مورداستقلال جام جشن چای حاشیه دزدیده شفر قهرمان کاهش مصرف ناراحتی

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب حاشیه جشن قهرمانی استقلال|دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌ها و ناراحتی شفر را می خوانید .

دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌های استقلال

کارتون: شاهکار بیمارستانی در تهران!


 خبرگزاری تسنیم: ازدحام هواداران پس از جشن قهرمانی استقلال در جام حذفی، به حدی بود که‌ کنترل از دست مأموران خارج شده بود. در ایـن لحظه، یکسری از تماشاگران جام قهرمانی را از فوتبالیستان گرفتند و پا به فرار گذاشتند. در ایـن لحظه، لیدرهای استقلال موفق به گرفتن جام شده و توانستند آن‌ را به داخل رختکن ببرند.
* هواداران خیلی به سمت شفر رفتند که‌ ایـن موضوع به شدت باعث ناراحتی سرمربی آلمانی آبی‌پوشان شد. شفر با ناراحتی به اطرافیانش گفت که‌ چرا هیچ هماهنگی صورت نگرفته است تا مردم به داخل زمین نیایـند.
* سیدمهدی رحمتی، کاپیتان استقلال هم از برگزاری جشن و شلوغی آن‌ ناراحت بود.
* مدال تعدادی از فوتبالیستان دزدیده شد و آن‌ها به دنبال مدال قهرمانی‌شان بودند.
* هواداران صنعت نفت آبادان بنری در دست داشتند که‌ روی آن‌ نوشته شده بود «صنعت نفت را استقلال حذف نکرد، صنعت …
حاشیه جشن قهرمانی نفت مسجدسلیمان|درگیری فکری با تماشاگران نف


به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از مسجدسلیمان، نفت مسجدسلیمان با تساوی ۲ – ۲ امروز (یکشنبه) خود مقابل مس رفسنجان موفق شد علاوه بر قهرمانی لیگ دسته اول، به لیگ برتر فوتبال صعود کند. پس از پایان ایـن مسابقه و مسجل شدن ایـن صعود، تماشاگران نفت وارد زمین شدند و جشن قهرمانی گرفتند. ایـن در حالی بود که‌ مأموران نیروی انتظامی و مسئولان برگزاری بازی تلاش کردند هواداران را از زمین خارج کنند تا مرنام جشن قهرمانی هر چه زودتر برگزار شود.* محمود فکری، سرمربی نفت با یکی از هواداران ایـن تیم درگیری لفظی داشت و به او گفت که‌ با ایـن بی‌نظمی‌ها، همـه آن‌ها را مسخره خواهند کرد.* تماشاگران با نواختن ساز بختیاری به خوشحالی پرداختند.* حسن بیت‌سعید، فوتبالیست سابق استقلال و فعلی فولاد خوزستان و گودرز داودی، دروازه‌بان استقلال خوزستان در جشن قهرمانی نفتی‌ها شرکت کردند.* مجری مرنام، آهنگی به زبان بختیاری خواند و تماشاگران ایـن شعر را …
جشن قهرمانی استقلال در جام حذفی

شفر: فدراسیون فقط به فکر تیم ملی نباشد


 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کـنید

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

با مصرف ایـن چای اضطرابتان را کاهش دهید!

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس با مصرف ایـن چای اضطرابتان را کاهش دهید! و “به” یا مسافرتجل در تقویت قلب، مغز و معده مفید است، میوه “به” طبیعتی نزدیک به اعتدال دارد و هر چه شیرین‌تر باشد، خواص آن‌ بیشتر است و رو به گرمی می‌رود, “به” مقوی هضم و خوشبو کننده بوی عرق است، چای “به” علاوه بر قوت هضم، اضطراب را نیز می‌کاهد.اگر “به” به ترشی مایل باشد کمی سرد و به شیرینی مایل شود، کمی گرم است؛ “به” شیرین مقوی قلب، معده، رحم، ریه و روده‌ها است، جوشانده “به” در رفع اسهال، رفع تهوع و استفراغ مفید است.مصرف میوه “به” و مصرف “به” در غذا‌ها نشاط آور است، مداومت به مصرف “به” به رفع بوی بد عرق کمک می‌کند, “به” ترش، مضر ریه و معده است و موجب بروز اسهال می‌شود.جالب توجه است که‌ دانه “به” ترش نیز سرفه را …

  • دسته‌بندی نشده
  • حاشیه جشن قهرمانی استقلال|دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال‌ها و ناراحتی شفر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *