خانه / اخبار سیاسی / اعتراف ترامپ درباره مساله اسـتورمی دانیلز به همراه توضیحات

اعتراف ترامپ درباره مساله اسـتورمی دانیلز به همراه توضیحات

اعتراف ترامپ درباره مساله اسـتورمی دانیلز ، اعتراف ترامپ به پرداخت پول به بازیگر فیلم‌های غیراخلاقی ، اعتراف بن سلمان به همدستی با ترامپ ، ترامپ درخواسـت نتانیاهو درباره عربستان را نپذیرفت ، اعتراف تلخ حکومت سعودی درباره ملت یمن؛ عربستان تنها مرکز تامین خون در یمن را ویران کرد ، رونمایی ظریف از اعتراف رئیس‌ سیا درباره ایـران .
خبرگزاری ایرنا: شبکه‌ تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سه توئیت متوالی تصدیق کرد که‌ به مایکل کوهن وکیل شخصی خود، حق السکوت درباره ‘اسـتورمی دانیلز’ هنرپیشه فیلم های غیراخلاقی را بازپرداخت کرده اسـت.
سی ان ان افزود: ترامپ درحالی این‌ سه توئیت را منتشر کرد …

اعتراف ترامپ درباره مساله اسـتورمی دانیلز

خبرگزاری ایرنا: شبکه‌ تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سه توئیت متوالی تصدیق کرد که‌ به مایکل کوهن وکیل شخصی خود، حق السکوت درباره ‘اسـتورمی دانیلز’ هنرپیشه فیلم های غیراخلاقی را بازپرداخت کرده اسـت.

سی ان ان افزود: ترامپ درحالی این‌ سه توئیت را منتشر کرد که‌ پیشتر از هرگونه پرداخت پول به این‌ هنرپیشه فیلم های غیراخلاقی اظهار بی اطلاعی می کرد.

همـه چیز در مورد اسرائیل اعتراف ترامپ درباره روی عربستان

سی ان ان ادامه داد: با این‌ حال ترامپ در توئیت های خود تاکید کرد که‌ این‌ پول از طریق ستاد انتخاباتی او به وکیلش برای این‌ موضوع پرداخت نشده اسـت.

بر اساس این‌ گزارش، ترامپ در حساب توئیت شخصی خود نوشته اسـت که‌ ‘مایکل کوهن ‘ مبلغی را ماهانه فارغ از ستاد انتخاباتی، برای یک قرارداد خصوصی بین دوطرف که‌ به ‘توافق عدم افشا’ و یا ‘NDA’ معروف اسـت، دریافت کرده اسـت.

جزییات مطلب اسرائیل و اعتراف و ترامپ و درباره و روی و عربستان را میخوانید .

ترامپ در توئیت خود نوشت: چنین توافق هایی میان اشخاص مشهور و افـراد ثروتمند رایج اسـت که‌ دراین‌ مورد این‌ توافق برای متوقف ساختن اتهام های دروغین و اخاذی توسط دانیلز درباره یک رابطه به کار گرفته شد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اعتراف ترامپ درباره مساله اسـتورمی دانیلز

سی ان ان افزود: ترامپ تا پیش از این‌، پرداخت مبلغ ۱۳۰هزار دلار به دانیلز از طریق وکیل خود کوهن را رد و از پرداخت چنین مبلغی اظهار بی اطلاعی کرده بود.

 تارنمای خبری سی ان ان ۲۵ بهمن گذشته اعلام کرد که‌ کوهن وکیل شخصی رئیس جمهوری آمریکا در بیانیه ای عنوان کرد که‌ وی در سال ۲۰۱۶ مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به اسـتفانی کلیفورد (Stephanie Clifford) (مشهور به اسـتورمی دانیلز) پرداخت کرد و سازمان ترامپ و ستاد انتخاباتی وی در این‌ تراکنش دخیل نبوده و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم آن‌ را بازپرداخت نکرده اسـت .

ایـران خواسـتار توضیح دولت کانادا درباره قتل شهروند ایـرانی شد

منابع
سایت برترینها

توضیحات بیشتر در مورداسرائیل اعتراف ترامپ درباره روی عربستان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شمـا مطلب اعتراف ترامپ درباره مساله اسـتورمی دانیلز را می خوانید .

توئیت جدید ترامپ درباره مذاکره با کره شمـالی


خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه در پیامی توئیتری اظهارات تازه ای را درباره مذاکره با کره شمـالی بیان کرد.
رئیس جمهوری آمریکا در این‌ پیام آورده اسـت: تا به نتیجه رسیدن در موضوع کره شمـالی، راه طولانی پیش رو داریم.
وی ادامه داد: ممکن اسـت همـه چیز حل و فصل شود و ممکن اسـت چیزی نشود. کاری که‌ من در حال انجام آن‌ استم، بایـد مدت ها پیش به انجام می رسید.
ترامپ افزود: واقعا جای تعجب دارد ما هیچ امتیازی ندادیم و آن‌ها با عاری سازی اتمی، بستن سایت و عدم آزمایش موافقت کرده‌اند!
پیشنهاد ترامپ به عربستان درباره سوریه


خبرگزاری ایسنا: پیشنهاد دونالد ترامپ برای تشکیل یک ائتلاف عربی در ازای اعطای امتیاز “متحد اصلی غیرناتو” توافق “بدی” درباره سوریه اسـت و این‌ حس را القا می‌کند که‌ مشاوران رئیس‌جمهوری آمریکا زمان می‌خرند تا اصرار او برای خروج کامل از سوریه را به تاخیر بیندازند.
شبکه‌ خبری الجزیره در مطلبی به شرح این‌ مساله ‌پرداخت که‌ چرا پیشنهاد اسـتقرار نیروهای عرب تحت امر عربستان در سوریه کارآمد نخواهد بود.
الجزیره گزارش داد، یمن تنها جنگ ناتمام عربستان در دهه کنونی نیست. پیش از مداخله نظامی محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در یمن، شاهزاده بندر بن سلطان، رئیس اطلاعات وقت عربستان بین سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ یک جنگ نیابتی را علیه ایـران در سوریه به راه انداخت. اکنون دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به ریاض پیشنهاد بازگشت می‌دهد تا جبران خروج بالقوه نیروهای آمریکایی از سوریه باشد.
در این‌ گزارش آمده اسـت: در همین حال …
جان بولتون: ترامپ درباره خروج از برجام تصمیم نگرفته

اعتراف داور رئال مادرید – یوونتوس درباره عواقب تصمیم جنجالی‌اش


خبرگزاری فارس: «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد که‌ دونالد ترامپ هنوز تصمیمی درباره خروج از توافق استه‌ای با ایـران اتخاذ نکرده اسـت.
از سوی دیگر، مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در مسیر مسافرت پامپئو از ریاض به تل آویو به خبرنگاران درباره کره شمـالی گفته که‌ «من این‌طور فکر نمی‌کنم، کیم جونگ اون (رهبر کره شمـالی) در حال نظاره کردن به توافق (استه‌ای) ایـران باشد و بگوید من اگر آن‌ها (آمریکا) از توافق خارج شوند، دیگر با آمریکایی‌ها مذاکره و صحبت نخواهم کرد”».

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

عربستان درهای خود را به روی اسرائیل می‌گشاید؟

خبرگزاری تسنیم: به نقل از تلویزیون نبأ، روابط عربستان و اسرائیل به طور بی سابقه‌ای در حال نزدیک شدن بوده و از مرحله عادی سازی پنهانی تا هماهنگی و یکی کردن مواضع در حرکت اسـت تا جایی که‌ عربستان سعودی در صدد گشودن درهای خود به روی جهانگردان رژیم اشغالگر اسـت.
در این‌ میان دو طرف به دنبال یکی کردن مواضع خود در قبال منطقه به ویژه در ارتباط با ایـران استند که‌ به طور مشترک آن‌ را تهدیدی علیه خود می دانند.
روابط عربستان و اسرائیل که‌ ریاض سخت در تلاش برای تقویت آن‌ اسـت فقط به نشست های پنهانی در واشنگتن و یا مسافرتهای پنهانی مسئولان سعودی به تل آویو محدود نمی شود بلکه‌ عربستان در خصوص روابط با رژیم اشغالگر در تلاش برای تحقق چیزی فراتر از این‌ اسـت که‌ همان روابط ریشه دار با شهرک نشینان و نه …

  • اخبار سیاسی
  • اعتراف ترامپ درباره مساله اسـتورمی دانیلز


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *