خانه / مراقبتهای بارداری / سفر رفتن در بارداری، اشکالی نداره؟

سفر رفتن در بارداری، اشکالی نداره؟

سفر رفتن در بارداری، اشکالی نداره؟ , مسافرت رفتن در بارداری، بهترین زمان , مهمونی رفتن در بارداری، آمد بهار جان‌ها , راه های درمان ناباروری، کار نشد نداره! , لیدی میل در دوران شیردهی، ضرری برای نوزاد نداره؟ , توصیه‌های طلایی برترین ماجراجویان جهان برای رفتن به سفری رویایی .
سوال
مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۲۲ بارداری هستم برای ماه آینده قصد مسافرت با وسیله نقلیه شخصی رو دارم هیچ مشکل خاصی هم ندارم و خداروشکرهمه چی نرمال هست به نظر شما مشکلی برای مسافرت رفتن نیست؟  پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان:  در خصوص اینکه می توانید سفر بروید یا نه هم باید بگوییم که این مساله کاملا به شرایط شما بستگی دارد و باید اجازه سفر را از پزشک معالجی که تحت نظرشان هستید بگیرید. اگر تهدید به سقط نیستید و لکه بینی ندارید و سفرتان طوری است که برای شما خستگی شدید ایجاد نمی …

سوال
مخاطب نی‌نی‌بان:
هفته ۲۲ بارداری هستم برای ماه آینده قصد مسافرت با وسیله نقلیه شخصی رو دارم هیچ مشکل خاصی هم ندارم و خداروشکرهمه چی نرمال هست به نظر شما مشکلی برای مسافرت رفتن نیست؟ 

پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان:
 در خصوص اینکه می توانید سفر بروید یا نه هم باید بگوییم که این مساله کاملا به شرایط شما بستگی دارد و باید اجازه سفر را از پزشک معالجی که تحت نظرشان هستید بگیرید. اگر تهدید به سقط نیستید و لکه بینی ندارید و سفرتان طوری است که برای شما خستگی شدید ایجاد نمی کند و می توانید که هر ساعت یا هر یک ساعت و نیم یکبار از وسیله نقلیه پیاده شده و بیست دقیقه پیاده روی و حرکت داشته باشید، می توانید به سفر بروید.

همه چیز در مورد سفر


دلایلی برای سفر به تایلند که شاید از آن ها بی خبر باشیم
  • مراقبتهای بارداری

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *