خانه / فوتبال / پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام عمامه گذاری اش به همراه توضیحات

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام عمامه گذاری اش به همراه توضیحات

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام عمامه گذاری اش ، مرنام عمامه گذاری سید احمد خمینی ، پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات ، مرنام بزرگداشت سالروز ورود امام خمینی(ره) به وطن آغاز‌ شد ، پاسخ قاطعانه مورینیو به اعتراضات اخیر ، پاسخ علیخانی به اعتراضات سیروان خسروی .
در پی بیان برخی نقدها نسبت به مرنام روز نیمه شعبان در حسینیه جماران، سید احمد خمینی در صفحه این‌ستاگرام خود نکاتی را در باره این‌ آیین بیان کرد.برخی ها با اصل عمامه مشکل دارندسید احمد خمینی به دنبال نقد هـایی کـه به او در صفحات مجازی شد در صفحه این‌ستاگرامی اش وی نوشت:‎دیروز به لطف خدا در حسینیه جماران …

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام عمامه گذاری اش

در پی بیان برخی نقدها نسبت به مرنام روز نیمه شعبان در حسینیه جماران، سید احمد خمینی در صفحه این‌ستاگرام خود نکاتی را در باره این‌ آیین بیان کرد.

برخی ها با اصل عمامه مشکل دارند

سید احمد خمینی به دنبال نقد هـایی کـه به او در صفحات مجازی شد در صفحه این‌ستاگرامی اش وی نوشت:

همه چیز در مورد امید انتخاب اعتراضات پاسخ تیم تیم امید چرا خصوص خمینی روزنامه شرق مرنام

‎دیروز به لطف خدا در حسینیه جماران رسماً عمامه گذاشتم. به لطف فضاى مجازى کـه باعث شده خبر ها از هر سوى برود و همگان از پیدا و پنهان هم دیگر مطلع باشیم، محبت دوستان آشنا و نا آشنا شامل حالم شد و بزرگوارى شان، جان و روحم را صفا داد.

‎خواسـتم در درجه اول از همه محبت ها و الطاف دوستان، صمیمانه تشکر کنم و برای یکایک ایشان آرزوى بهروزى و سلامت داشته باشم.

جزییات مطلب امید و انتخاب و اعتراضات و پاسخ و تیم و تیم امید و چرا و خصوص و خمینی و روزنامه و شرق و مرنام را میخوانید .

‎اما در درجه دوم اجازه بدهید به گروه دومى هم اشاره کنم کـه به نوعى دیگر به برادر کوچکشان نگریستند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام عمامه گذاری اش

‎می گویند روزى کسى به داروخانه اى رفت و پرسید آیا میخ دارید؟ صاحب داروخانه با تعجب جواب منفى داد. مشترى هم سنگى را به شیشه مغازه زد و گفت باید داروخانه اى را کـه میخ ندارد، خراب کرد. شخصاى آن‌ روز باز همان مرد به داروخانه رفت و پرسید کـه آیا داروخانه میخ دارد؟ صاحب داروخانه کـه پیش بینى این‌ سوال را کرده بود ، پاسخ داد : آرى داریم، مرد مشترى این‌ بار هم با سنگ ترازو به شیشه مغازه زد و گفت باید داروخانه اى را کـه میخ مى فروشد،خراب کرد. روز سوم شد و مشتری خاص به مغازه وارد شد و باز همان سؤال را تکرار کرد کـه آیا میخ دارید؟ مغازه دار این‌ بار با آرامش گفت: عزیز دلم ، تو شیشه ات را بشکن. چکار به میخ دارى!

حضانت فرزندان بعد از طلاق، پاسخ به سوالات متداول

‎حالا حکایت من اسـت. برخى براى هجمه، خیلى بهانه لازم ندارند.

‎یک دسته مى گویند اصلا چرا براى عمامه گذارى مرنام گرفته اى؟ غافل از این‌کـه همه طلبه ها چنین می کـنند. ولیمه مى دهند و مجلس مى گیرند. درباره بنده البته اصلا مرنام خاصى هم نبوده و در جشن میلاد امام زمان چنانکـه سنت همه طلاب اسـت کـه در روز مبارکى و در جلسه جشنى چنین مى کـنند، چنین کردم. از شش سال پیش کـه گام در این‌ راه نهادم و در شهر قم مشغول طلبگى شدم، طبیعى بود کـه روزى عمامه بگذارم و توسط یکى از بزرگان به این‌ لباس مفتخر شوم.

توضیحات بیشتر در موردامید انتخاب اعتراضات پاسخ تیم تیم امید چرا خصوص خمینی روزنامه شرق مرنام

‎گروهى به کنایه نوشته اند کـه این‌ مرنام ، مرنام تاج گذارى اسـت. البته لباس سربازى امام زمان کم تر از  تاج نیست، ولى خوب و بد آن‌ فقط مربوط به من نیست. هر روحانى کـه لباس روحانیت را در بر دارد ، مى تواند به این‌ صفت متصف شود. حالا این‌کـه چرا درباره من این‌ تعبیر به کار برده مى شود، لابد براى شما روشن اسـت.

‎برخى مى گویند خمینى بودن به عمامه نیست؛ سخن درستى اسـت. اما فراموش نکنیم تنها من نیستم کـه عمامه به سر دارم. ده ها هزار روحانى روزى در مرنامى عمامه گذاشته اند و آرزوی گام نهادن در راه امام را دارند و صد البته تنها به عمامه این‌ مهم میسر نمى شود. دعا کـنید به مقامش راه یابیم.

شما مطلب پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام عمامه گذاری اش را می خوانید .

‎برخى نوشته اند مرنام، لاکچری بوده اسـت. قبلا هم برایتان نوشتم کـه این‌ یک مسیر تخریبى اسـت کـه هدفى بزرگ تر از من را دنبال می کند. اما قضاوت درباره اشرافى بودن و لاکچرى بودن را اجازه بدهید به خود شما و عکس هاى همه کسانى کـه در جلسه بودند و آن‌ را ثبت کردند، واگذار کنم. خود در این‌ باره قضاوت کـنید.

وزارت دفاع یمن: ترور الصماد با پاسخ سخت مواجه خواهد شد

‎برخى هم البته با اصل عمامه مشکل دارند. من ناراحتى و عصبانیت ـ و نه دشنام ـ ایشان را درک مى کنم ولی اجازه بدهید این‌ حق را برای خودم قائل باشم کـه عقاید خود را داشته باشم.

امید انتخاب اعتراضات پاسخ تیم تیم امید چرا خصوص خمینی روزنامه شرق مرنام

‎غرض آن‌کـه به لطف دوستان و دعای خیر ایشان بیش از گذشته محتاجم. احمد چه با عمامه و چه بى عمامه، خاک پاى شماسـت. لطف و قهرتان، محبت اسـت.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: jamaran.ir

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

این‌ مطلب در مورد امید انتخاب اعتراضات پاسخ تیم تیم امید چرا خصوص خمینی روزنامه شرق مرنام می باشد .

پاسخ کوبنده رهبر انقلاب در خصوص حکم شرعی اختلاف افکنی بین شی

به نقل از سایت خبرگزاری جوان و به گزارش پارس پاسخ کوبنده رهبر انقلاب در خصوص حکم شرعی اختلاف افکنی بین شیعه و سنی + فیلم و آن‌کس کـه با هر مرنام یا عملی، ندای تفرقه بین مسلمین را ایجاد کند، حرام شرعی و خلاف قانونی انجام داده اسـت.

شما پست پاسخ کوبنده رهبر انقلاب در خصوص حکم شرعی اختلاف افکنی بین شیعه و سنی + فیلم را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری جوان

پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات


ایلنا: سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام نیمه شعبان در حسینیه جماران پاسخ داد.
وی در صفحه این‌ستاگرام خود نوشت:
دیروز به لطف خدا در حسینیه جماران رسماً عمامه گذاشتم. به لطف فضاى مجازى کـه باعث شده خبر ها از هر سوى برود و همگان از پیدا و پنهان هم دیگر مطلع باشیم، محبت دوستان آشنا و نا آشنا شامل حالم شد و بزرگوارى شان، جان و روحم را صفا داد.
خواسـتم در درجه اول از همه محبت ها و الطاف دوستان، صمیمانه تشکر کنم و برای یکایک ایشان آرزوى بهروزى و سلامت داشته باشم.
اما در درجه دوم اجازه بدهید به گروه دومى هم اشاره کنم کـه به نوعى دیگر به برادر کوچکشان نگریستند.
‼️می گویند روزى کسى به داروخانه اى رفت و پرسید آیا میخ دارید؟ صاحب داروخانه با تعجب جواب منفى داد. مشترى هم سنگى را به شیشه مغازه زد و …
مرنام عمامه گذاری سید احمد خمینی

آشنایی با تئاتر دالبی؛ محل برگزاری مرنام اسکار ۲۰۱۸


شخصانیوز: مرنام عمامه گذاری پسر سید حسن خمینی، سید احمد خمینی در حسینه جماران برگزار شد.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

چرا حمید اسـتیلی برای تیم امید انتخاب شد؟

روزنامه شرق: درحالي‌کـه نزديک به سه ماه ديگر به شروع رقابت‌هاي بازي‌هاي آسيايي مانده، تيم فوتبال «اميد» ايران حميد اسـتيلي را به‌عنوان مدير فني‌اش شناخت! حرکتي تازه و شايد رو به جلو به اين اميد کـه «اميدها» در رقابت‌هاي پيش‌رو نااميد نشوند. بااين‌حال موردي کـه هنوز داسـتان تيم ملي اميد را داسـتاني پيچيده جلوه مي‌دهد، اختلاف‌نظر در سطح برنامه و مديريت با تيم ملي بزرگ‌سالان ايران اسـت. اين تيم کـه آخرين‌بار خاکپور را به‌عنوان سرمربي بالاي سرش داشت، از رسيدن به بازي‌هاي المپيک ٢٠١٦ ريو بازماند تا حسرت رسيدن به اين رقابت‌ها ٤٠ ساله شود. بعد از اتمام رقابت‌هاي انتخابي المپيک؛ مشابه با اتفاقي کـه هربار رخ داده، تيم اميد به حال خودش رها شد تا باز هم در آستانه يک رقابت و تورنمنت ديگر، يکي، دو نفر معرفي شوند تا به امور اين تيم کـه دومين تيم ملي ايران در …

  • فوتبال
  • پاسخ سید احمد خمینی به اعتراضات در خصوص مرنام عمامه گذاری اش


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *