خانه / دسته‌بندی نشده / آهنگ نوشت (۱۹) به همراه توضیحات

آهنگ نوشت (۱۹) به همراه توضیحات

آهنگ نوشت (۱۹) ، آهنگ نوشت (۱۸) ، آهنگ نوشت (۱۳) ، آهنگ نوشت (۱۷) ، شقایق فراهانی از جدایی نوشت! تصویر ، «اون» در دفتر یادبود اجلاس سران چه نوشت؟ .
برترین ها گردآوری و طراحی از بهنام رائین: ترکیب موسیقی و کلام همیشه همراه ماست، خصوصا این‌ روزهـایی کـه ابزارها بیشتر شده اند و در هر وضعیتی می شود موسیقی را به وجود گره زد. این‌ ترکیب آرام بخش با همـه ی اشک ها  و لبخندهـایمان عجین می شود  و با …

آهنگ نوشت (۱۹)

برترین ها گردآوری و طراحی از بهنام رائین: ترکیب موسیقی و کلام همیشه همراه ماست، خصوصا این‌ روزهـایی کـه ابزارها بیشتر شده اند و در هر وضعیتی می شود موسیقی را به وجود گره زد. این‌ ترکیب آرام بخش با همـه ی اشک ها  و لبخندهـایمان عجین می شود  و با خودش چیزهـایی می آورد کـه بعدها، وقتی کـه از آن‌ تلخ و شیرین ها خبری نیست یاد آور می شود کـه چه بر ما گذشته و اصلا چه بر سرمان خواهد آمد.
 
برای ما اما جایگاه ترانه شاید پررنگ تر از باقی شهروندان دنیا باشد. ما با حافظ، یلدا را سر می کنیم، با سعدی زندگـی می کنیم و ترانه برای ما چیز دیگریست. گاهی در شتاب روزمره انگار کـه روی کلمات مکث نمی کنیم، این‌ جایگاه میخواهد روی تک تک واژه هـای ترانه ها کمی مکث کنیم و به کلمات حرمت بدهیم؛ یا در واقع به خودمان، به یادها و آدم هـایی کـه شاید دیگر نیستند…
 
سعی کرده ایم در مجموعه مطالب “آهنگ نوشت” مجموعه ای از اشعار خوانندگان ایرانی را در اختیار شما قرار بدهیم. مثل همیشه منتظر نظرات، اعتراضات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان استیم.
 
همچنین شما می توانید اشعار خواننده محبوب خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید.
 
***
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۹)
 
آهنگ نوشت (۱۷)
 
آهنگ نوشت (۱۹)

منابع
سایت برترینها

همـه چیز در مورد باشگاه دنبال روسی فرد

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب باشگاه و دنبال و روسی و فرد را میخوانید .

باشگاه مطرح روسی به دنبال انصاری فرد

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت روزنامه اسپورت دی یونان، به نظر می‌رسد کریم انصاری‌فرد برای فصل نقل‌وانتقالاتی آینده مورد توجه یک تیم مطرح روسی قرار گرفته، اما نام آن‌ تیم اعلام نشده است. در ادامه این‌ خبر آمده است: کریم انصاری‌فرد با به ثمر رساندن ۱۴ گل و چهار پاس گل برترین گلزن فصل جاری فوتبال باشگاهی یونان است. هر چند او در تمام بازی‌هـای تیم المپیاکوس به میدان نرفته است و مهیای همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ کشور روسیه می‌شود. انصاری‌فرد تا سال ۲۰۲۰ میلادی با باشگاه المپیاکوس قرارداد رسمی دارد و مشخص نیست کـه آیا این‌ باشگاه یونانی با انتقال مهاجم ایرانی خود به لیگ کشور روسیه موافقت خواهد کرد یا خیر.

  • دسته‌بندی نشده
  • آهنگ نوشت (۱۹)


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *