خانه / مراقبتهای بارداری / تیر کشیدن شکم در بارداری، خطرناک است؟

تیر کشیدن شکم در بارداری، خطرناک است؟

تیر کشیدن شکم در بارداری، خطرناک است؟ ، سیگار کشیدن در بارداری، چه تاثیری بر جنین داره؟ ، کشیدن دندان در دوران بارداری ، کارهای خطرناک در دوران بارداری ، بیماری کرون در بارداری، خطرناک است؟ ، بیماری هایی که در دوران بارداری خطرناک می شوند .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۸ بارداری هستم و امروز موقع بلند شدن از مبل ناگهان زیر شکمم اون قسمت که محل قرار گرفتن جنین هست تیر کشید و بعد هم رفت. میخواستم بدونم مشکلی پیش نیامده برای جنین و خطرناک نبود؟ ایا نیاز به مراجعه هست؟   پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان: دوست عزیز در سن بارداری شما این تیر کشیدن ها کاملا طبیعی است و ناشی از رشد جنین است. لذا نگران نباشید و در زمانی که احساس کشش دارید استراحت کنید.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۸ بارداری هستم و امروز موقع بلند شدن از مبل ناگهان زیر شکمم اون قسمت که محل قرار گرفتن جنین هست تیر کشید و بعد هم رفت. میخواستم بدونم مشکلی پیش نیامده برای جنین و خطرناک نبود؟ ایا نیاز به مراجعه هست؟ 

 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
دوست عزیز در سن بارداری شما این تیر کشیدن ها کاملا طبیعی است و ناشی از رشد جنین است. لذا نگران نباشید و در زمانی که احساس کشش دارید استراحت کنید.

همه چیز در مورد تیر خطرناک سوال شکم کشیدن

جزییات مطلب تیر و خطرناک و سوال و شکم و کشیدن را میخوانید .

مشکل کلیه جنین، خطرناک است؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: خانم من هفته ۱۸ باردری هستم رفتیم سونو همه چیز بچه خوب بود فقط تو سونا نشون داد گفت دور کلیه بچه یه ماده خفیف هست خیلی نگرانیم خواستم ببینم مشکلی داره برا بچه یا نه ممنون میشم  پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:دوست عزیز توصیه می شود که چند هفته بعد سونو را تکرار کنید و با جواب آن به پره ناتولوژیست مراجعه کنید.

لحظه بیرون کشیدن بقایای جنازه ماهیگیر گمشده از شکم تمساح +فی

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ماهیگیری ۳۶ ساله به نام “اندی” در جزیره بورنیو اندونزی ناگهان ناپدید شد در حالی که همسر او به همراه گروهی جستجوگر موتورسیکلت و کفش هایش را در حاشیه رود “کابویاهان” یافتند.
سرانجام جستجو ها و دنبال کردن سرنخ ها به یک تمساح آدمخوار ۶ متری رسید که به ضرب ۵ گلوله آن را از پا در آوردند.
اهالی منطقه با حضور همسر اندی اطراف لاشه تمساح حلقه زدند و بقایای جسد او را از از شکم این درنده غول پیکر بیرون کشیدند.
کد ویدیو دانلود …

تشخیص دردهای قاعدگی خطرناک

درد شکم و گرفتگی عضلات در زمان قاعدگی ناراحت کننده است ولی اگر ادامه دار نباشد جایی برای نگرانی نیست. برای همین است که اگر درد شکم و گرفتگی عضلات بدنتان در دوره قاعدگی یکباره متفاوت شود می تواند هشدار دهنده باشد.  شاید دردی که قبلا قابل تحمل بوده حالا غیرقابل تحمل شده است. یا احساس دردهای تیز و ناگهانی حتی بعد از اتمام خونریزی. یا داشتن خونریزی بیشتر از حد معمول تان. به هر حال هر تغییری نشان از پرچمی قرمز دارد که نباید آن را نادیده بگیرید. قاعدگی های دردناک بیشتر کدام زنان را درگیر می‌کند؟قاعدگی های دردناک بیشتر دختران جوان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، و از گذشته تا کنون این دردها بیشتر در بین این رده سنی دیده شده است. اگر چه این درد همۀ زنان را دچار نمی‌کند ولی عدۀ زیادی از آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. آنها از آنچه که اختلالات قاعدگی اولیه …

حرکات ورزشی برای کاهش چربی شکم
  • مراقبتهای بارداری
  • تیر کشیدن شکم در بارداری، خطرناک است؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *