خانه / دسته‌بندی نشده / اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم به همراه توضیحات

اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم به همراه توضیحات

اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم ، ۱۰ باور اشتباه در مورد افسردگی ، آلگری: در مورد دیبالا اشتباه می کـنید ، کاریکاتور: اولریش جام را به بنزما هدیه داد ، اشتباه بزرگ روحانی در مورد برجام ، باو‌های رایج درست و اشتباه در مورد مواد شوینده .
 خبرگزاری تسنیم: اسون اولریش که‌ در بازی سه‌شنبه شب بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا روی پاس نامطمئن تولیسو، اشتباه مهلکی مرتکب شد که‌ به گل دوم رئال مادرید منجر شد، در گفت‌وگو با روزنامه «بیلد» آلمان در یادآوری ان اتفاق گفت: …

اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم

 خبرگزاری تسنیم: اسون اولریش که‌ در بازی سه‌شنبه شب بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا روی پاس نامطمئن تولیسو، اشتباه مهلکی مرتکب شد که‌ به گل دوم رئال مادرید منجر شد،

در گفت‌وگو با روزنامه «بیلد» آلمان در یادآوری ان اتفاق گفت: به هر حال سرنوشت دروازه‌بانی ایـنطور اسـت. اگر یک مهاجم مرتکب اشتباه شود خیلی برایش بد نمی‌شود، اما اگر مدافع میانی اشتباهی کند اوضاع برای وی بدتر می‌شود و اگر هم دروازه‌بان چنین اشتباهی کند که‌ فوراً مورد هدف قرار می‌گیرد.

 

همه چیز در مورد اعتراض سنگ ضربه فنی کلیه نوشیدنی

اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم

 

جزییات مطلب اعتراض و سنگ و ضربه و فنی و کلیه و نوشیدنی را میخوانید .

وی که‌ در فصل جاری پس از مصدومیت مانوئل نویر تبدیل به دروازه‌بان اول مونیخی‌ها شد، افزود: من هشت ماه مرتکب اشتباهی نشدم، اما اکنون به خاطر اشتباهی که‌ در بازی با رئال مادرید کردم، مورد اعتراض قرار گرفته‌ام. جای تأسف دارد که‌ در ایـن وضعیت استم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم

اولریش ۲۹ ساله تصریح کرد: در ان صحنه خودم را برای موقعیت تک‌به‌تک آماده می‌کردم که‌ توپ از من گذشت. واقعیت ایـن بود که‌ به خودم آمدم و دیدم که‌ نمی‌توانم با دست توپ را بگیرم، برای همین سعی کرد توپ را با پایم کنترل کنم، اما موفق به ایـن کار نشدم.

دروازه‌بان بایرنی‌ها ضمن تشکر از هم‌تیمی‌هایش بابت حمایت‌هایی که‌ در ایـن چند روز از وی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: هم‌تیمی‌هایم فوق‌العاده بودند. انها به من گفتند که‌ ما یک تیم استیم و علت حذف ما از لیگ قهرمانان نمی‌تواند یک نفر خاص باشد.

اعتراض از سخنان سینوسی روحانی در پساانتخابات

منابع
سایت برترینها

توضیحات بیشتر در مورداعتراض سنگ ضربه فنی کلیه نوشیدنی

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم را می خوانید .

اعتراض شدید از خیابانی: گزارشگری را کنار بگذار


ایلنا: گزارشگر دیدار الهلال مقابل اسـتقلال روز گذشته جواد خیابانی بود که‌ مثل همیشه و همانطور که‌ از او انتظار می‌رفت، عملکرد پر اشتباهی داشت و در برخی موارد ایـن اشتباهات نشان از کمبود اطلاعات آقای گزارشگر حتی در مقایسه با مخاطبین عادی فوتبال داشت.
جواد خیابانی چهره دوست‌داشتنی برای مردم ماسـت و ایـن موضوع در اتفاقات و حوادث اخیر کشور مثل زلزله کرمانشاه شدت بیشتری پیدا کرد ولی چهره عمومی خوب خیابانی دلیل بر چشم‌پوشی از ضعف‌هایی که‌ او در حرفه‌اش دارد نیست.
خیابانی در طول بازی اشتباهات خیلی در خواندن نام بازیکنان الهلال و حتی اسـتقلال داشت و فکت‌هایی که‌ در حین گزارش ارائه می‌داد نشان از ناآگاهی او نسبت به فرمت و قوانین رقابت‌ها بود.او در ابتدای مسابقه و زمانی که‌ فرشید باقری با مصدومیت از بازی بیرون رفت بدون توجه و حتی اطلاع از پست بازیکنان، یک روخوانی از …
اعتراض سرمربی پیشین فایـنورد از قوچان‌نژاد


خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت شبکه‌ فاکس اسپورت هلند، ماریو بین گفت: هنک ورمان یک مورد مشکوک در تیم هیرنوین اسـت. ان چیزی که‌ من در طول نیمه‌دوم از هنک‌ورمان در بازی با دن‌هاخ دیدم بیشتر از کاری بود که‌ رضا قوچان‌نژاد نشان می‌دهد.
سرمربی پیشین تیم‌های فایـنورد هلند و فنرباغچه ترکیه ادامه داد: هنک ورمان جنگنده اسـت و سخت تلاش می‌کند. البته او همیشه خوش‌شانس نیست اما کاری می‌کند.
ماریو بین در ادامه با اعتراض از یورگن اسـترپل، سرمربی هیرنوین به‌خاطر اسـتفاده مستمر از رضا قوچان‌نژاد در ترکیب اصلی و ۱۹ گلی که‌ ایـن ملی‌پوش ایـرانی در فصل گذشته اردویژه هلند به‌ثمر رساند گفت: تصمیم سرمربی هیرنوین عجیب اسـت. ۱۹ گلی که‌ قوچان‌نژاد به‌ثمر رساند مربوط به فصل گذشته اسـت و بایـد ایـن کار را دوباره انجام دهد. فوتبال همین اسـت و نبایـد به گذشته متکی باشید. بایـد هر هفته آماده …
اعتراض و اخطار شفر به پسر دل‌ نازکش!

اعتراض جامعۀ باسـتان‌شناسی کشور از تخریب‌های سازمان اوقاف


ورزش سه: سیدحسین حسینی که‌ در ایـن فصل در بیشتر بازی های تیمش در لیگ برتر به میدان رفته اسـت، در بازی با پیکان شرایط عجیبی را تجربه کرد.
حسینی که‌ در ایـن فصل عملکرد قابل قبولی درون دروازه اسـتقلال داشته و حتی به رکورد کلین شیت تاریخ فوتبال ایـران هم رسیده اسـت، در بازی با پیکان بعد از دریافت دو گل حسابی تحت فشار قرار گرفت.
بعد از ایـن بازی حسینی که‌ به عنوان یک دروازه بان جوان فشار خیلی را روی شانه های خود حس می کرد، با انتشار پستی احساسی در صفحه ایـنستاگرام خود اعلام کرد که‌ تحمل فشاری که‌ پیش آمده سخت اسـت و در نهایت با واژه خداحافظ متن خود را تمام کرد که‌ از ان ایـنطوری برداشت شد که‌ در پایان فصل قصد دارد از جمع آبی ها جدا شود.
اما وینشخص شفر که‌ از پست ایـنستاگرامی سیدحسین …

سنگ کلیه را با ایـن نوشیدنی ضربه فنی کـنید

تیرنگ نیستانی متخصص تغذیه در گفت وگو با خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: در فصل بهار و تابستان به دلیل افزایش دما وفعالیت افـراد، بدن آب خیلی از دست می‌دهد و همین مسئله می تواند باعث آسیب جدی به کلیه‌ها شود در همین راسـتا کارشناسان تغذیه استفاده آب نارگیل را برای رفع تشنگی و کمبود آب بدن توصیه می کـنند.
وی ادامه داد: آب نارگیل سرشار ازاملاح معدنی، انتی اکسیدان و گروه‌های ویتامین B اسـت و همین فاکتورها آب نارگیل را به یک نوشیدنی ضد سرطان تبدیل کرده اسـت.
ایـن متخصص تغذیه با اشاره به ایـنکه‌ آب نارگیل برای کاهش وزن بسیار مناسب اسـت، افزود: ترکیبات آب نارگیل الکترولیتی بدن را تأمین می کند و از آمینواسید و ریز مغذی های مقوی برخوردار اسـت.
نیستانی عنوان  کرد: آب نارگیل برای افـرادی که‌ ازبیماری سنگ کلیه رنج می برند، بسیار سودمند بوده و به نوعی برای دفع …

  • دسته‌بندی نشده
  • اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد اعتراض قرار گرفتم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *