خانه / دسته‌بندی نشده / دلار در ترکیه همچنان در حال رکورد زدن به همراه توضیحات

دلار در ترکیه همچنان در حال رکورد زدن به همراه توضیحات

دلار در ترکیه همچنان در حال رکورد زدن ، دلار در ترکیه هم رکورد زد ، صادقی نتوانست در برابر رکورد جدید دلار ساکت بماند + تصویر ، گام جدید ترکیه علیه دلار ، پرسپولیس همچنان رکورد می‌زند؛ توپ پُر در آسیا ، مدت زمان سخنرانی برندگان اسکار امسال رکورد زد/ ۱۸ هزار دلار هدیه به ازای ترک یک عادت زشت اسکاری! .
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، با افزایش نرخ تورم در ترکیه قیمت دلار با افزایش بی‌سابقه‌ای مواجه شد و با بهـای ۴٫۲۸۲۸ لیر به یک رکورد تاریخی در این‌ کشور دست یافت. نرخ یورو نیز به روند افزایشی خود ادامه داده و به قیمت ۵٫۱۲۵۳ لیر رسید. همچنین اوراق قرضه ۱۰ ساله با افزایش ۴۰ واحدی باعث شد که‌ …

دلار در ترکیه همچنان در حال رکورد زدن

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، با افزایش نرخ تورم در ترکیه قیمت دلار با افزایش بی‌سابقه‌ای مواجه شد و با بهـای ۴٫۲۸۲۸ لیر به یک رکورد تاریخی در این‌ کشور دست یافت.
نرخ یورو نیز به روند افزایشی خود ادامه داده و به قیمت ۵٫۱۲۵۳ لیر رسید.
همچنین اوراق قرضه ۱۰ ساله با افزایش ۴۰ واحدی باعث شد که‌ نرخ بهره دوساله اوراق قرضه از ۱۵ درصد به ۱۵٫۱۸ درصد افزایش یابد.
شاخص بورس هستانبول «BIST100» نیز با کاهش یک درصدی معاملات خود در سطح ۱۰۱ هزار و ۷۴۶ واحد قرار گرفت.
گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی آمریکا و گزارش سازمان آمار ترکیه مبنی بر افزایش نرخ تورم در ماه آوریل از عوامل واکنش شدید بازار ترکیه به قیمت‌ها عنوان شده هست.
انتهـای پیام/

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

همه چیز در مورد اشتغال ایجاد ترکیه حال دلار دولت رکورد سال

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب اشتغال و ایجاد و ترکیه و حال و دلار و دولت و رکورد و سال را میخوانید .

دلار در ترکیه هم رکورد زد


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دلار که‌ در سه ماه گذشته و خصوصا پس از آغاز‌ عملیات عفرین هر روز در ترکیه در حال افزایش قیمت هست امروز در نخستین روز کاری هفته با قیمت تاریخی ۴٫۰۵۳۰ لیر در بازار هستانبول به فروش رسید.یورو نیز رکورد ۵ لیر را به ثبت رساند.این‌ قیمت ها بالاترین قیمت هـایی هست که‌ تا کنون در بازار ارز ترکیه وجود داشته هست. 
رکورد جدید قیمت دلار

ایسنا: قیمت دلار آمریکا برای نخستین بار از مرز ۵۰۰۰ تومان عبور کرده هست تا رکورد جدیدی برای این‌ ارز به ثبت برسد.در حال حاضر دلار بانکی با قیمت حدود ۴۸۰۰ تومان در بازار آزاد دیده می شود و قیمت دلار واقعی یا دلار آزاد ۵۰۲۳ تومان هست که‌ بالاترین قیمت تا کنون برای دلار به حساب می آید.
این‌ افزایش قیمت تا حدودی برای یورو هم به وجود آمده هست و قیمت یورو آزاد به ۶۱۷۰ تومان رسیده هست.

احتمال انتقال آب از ترکیه به دریاچه ارومیه

نیوزویک: کشور روسیه، ایران و ترکیه در حال تشکیل خاورمیانه‌ای جدید


 نشریه «نیوزویک» در گزارشی تحت عنوان «کشور روسیه، ایران و ترکیه در حال تشکیل خاورمیانه‌ای جدید هستند» با اشاره به این‌ که‌ همزمان با تصمیم ترامپ برای ترک سوریه از سوی نیروهـای آمریکایی، روسای‌جمهوری کشور روسیه، ایران و ترکیه قصد دارند جلسات دیگری را تشکیل دهند، می‌نویسد انان قدرت و نفوذ بیشتری در منطقه کسب می‌کنند؛ ان هم با هزینه کاهش نفش امریکا و متحدان‌اش در منطقه. 
 

این‌ نشریه می‌نویسد: نظم خاورمیانه در معرض خطر قرار دارد. گاهی اوقات تصویر‌ها خود گویا هستند و با ما صحبت می‌کنند. دو تصویر از قدرتمندترین آدمها در قرن بیستم و بیست و یکم را می‌توان کنار یکدیگر گذاشت تا فهمید که‌ امریکا در حال از دست دادن نقش سابق خود هست.
 
در اولین تصویر روزولت، چرچیل و هستالین رییس جمهوری امریکا، نخست وزیر بریتانیا و رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق در کنار یکدیگر در کنفرانس یالیا پس از پایان نبرد دیده می‌شوند. روزولت در ان زمان شکاف …

طرح‌هـای دولت برای ایجاد اشتغال در سال ۹۷

خبرگزاری فارس: جلسه شورایعالی اشتغال به ریهست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تشکیل شد و در ان مهم‌ترین برنامه‌ها و طرح‌هـای دولت برای ایجاد اشتغال پایدار در سال ۱۳۹۷ مورد بحث و تصمیم‌گیری قرار گرفت. در این‌ جلسه، طرح اصلاح بافت‌هـای فرسوده و بازآفرینی شهری و همچنین نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای و درون شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این‌ رهستا موضوع اعطای تسهیلات به توسعه‌گرها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید بانک مرکزی نحوه تامین مالی و شیوه اعطای تسهیلات را تنظیم و ارائه کند. پیش‌بینی می‌شود از محل اجرای طرح نوسازی بافت‌هـای فرسوده به ازای حداقل ۱۰۰ هزار واحد مسکونی جدید، سالانه ۲۸۰ هزار پیشه جدید ایجاد شود.در این‌ جلسه همچنین مقرر گردید وزارتخانه ها و دستگاه‌هـای اجرایی، اعتبارات مورد نیاز اجرای طرح‌هـای زیربنایی و روبنایی خود در ارتباط با …

  • دسته‌بندی نشده
  • دلار در ترکیه همچنان در حال رکورد زدن


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *