خانه / دسته‌بندی نشده / برنامه‌ریزی ایران و عراق برای زائران اربعین به همراه توضیحات

برنامه‌ریزی ایران و عراق برای زائران اربعین به همراه توضیحات

برنامه‌ریزی ایران و عراق برای زائران اربعین ، شایعه حذف روادید برای مسافرت زائران اربعین ، ویزای عراق برای اربعین لغو نمی‌شود ، آمادگی ایران برای لغو ویزای اربعین ، برترین برنامه ریزی مسافرت | پانزده قدم آسان برنامه ریزی برای مسافرت ، بازداشت زائران ایرانی در عراق .
خبرگزاری تسنیم: شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار درباره بررسی پیش نویس تفاهمنامه مرنام اربعین حسینی کـه با حضور هیئت عراقی به ریاسـت محمدبدر ناصر معاون وزیر کشور عراق انجام گرفت، گفت: پیش نویس تفاهم‌نامه همکاری ایران و عراق در اربعین حسینی در ۹ بند تدوین شده اسـت.
وی افزود: در عمده …

برنامه‌ریزی ایران و عراق برای زائران اربعین

خبرگزاری تسنیم: شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار درباره بررسی پیش نویس تفاهمنامه مرنام اربعین حسینی کـه با حضور هیئت عراقی به ریاسـت محمدبدر ناصر معاون وزیر کشور عراق انجام گرفت، گفت: پیش نویس تفاهم‌نامه همکاری ایران و عراق در اربعین حسینی در ۹ بند تدوین شده اسـت.

وی افزود: در عمده محورهـای تفاهم‌نامه توافق صورت گرفت اما سه مورد ذیل بندهـای ایـن تفاهم نامه خارج از اختیارات تصمیم گیری هیئت عراقی بود و برای بررسی و تصمیم گیری نهـایی به دولت عراق و مسئولان ذیربط ایـن کشور محول شد.

همه چیز در مورد اربعین انتخاب ایران پوست چشم رنگ رنگ مو زائران عراق مو

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی تصریح کرد: ایـن تفاهم نامه پس از تعیین تکلیف موارد یادشده، به امضای وزرای کشور ایران و عراق خواهد رسید و فعلا در حد یک پیش‌نویس اسـت.

حیدری درباره نحوه پرداخت هزینه روادید گفت: ایرانیان با پرداخت معادل ریالی هزینه به سفارت عراق، می‌توانند روادید خود را دریافت کنند و در مقابل بانک مرکزی معادل مبلغ ریالی روادید را به یورو به سفارت عراق تحویل خواهد داد.

جزییات مطلب اربعین و انتخاب و ایران و پوست و چشم و رنگ و رنگ مو و زائران و عراق و مو را میخوانید .

وی تاکید کرد: پیش از ایـن، مدت اعتبار تفاهم نامه اربعین میان دو کشور یک ساله بود کـه مقرر شد اعتبار ایـن تفاهم نامه سه ساله شود و البته در سالهـای بعد در صورت نیاز به تغییر یا اصلاح برخی موارد در چارچوب تفاهم نامه تغییرات اعمال شود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره برنامه‌ریزی ایران و عراق برای زائران اربعین

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان ایـنکـه روان سازی صدور روادید و پیش بینی بازگشایی مرز خسروی، قبل از موسم اربعین، از مهمترین بندهـای پیش نویس تفاهم نامه همکاری بین دو کشور در موسم اربعین اسـت، توضیح داد: در پیش نویس ایـن تفاهم نامه علاوه بر بازگشایی مرز خسروی, پیشنهاد شد تا مرز سومار در کرمانشاه نیز در صورت اضطرار مورد اسـتفاده قرار گیرد.

هواوی Nova ۳e از هفتـه آینده به بازار ایران می‌آید

حیدری با اشاره به مرز سومار در کرمانشاه خاطر نشان کرد: با تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد در شرایط اضطراری و در صورت بروز مشکل در مرزها، از مرز سومار برای تردد زائرین پیش بینی شود.

وی به تسهیل در تردد مواکب اشاره کرد و گفت: سال گذشته مشکلی برای تردد موکبها ایجاد شد به طوری کـه طرف عراقی عبور آن‌ها را متوقف کرد،‌ بر همین اساس امسال توافق کردیم تا با سهولت تردد موکبها، مشکلی در مرزها نداشته باشیم.

توضیحات بیشتر در مورداربعین انتخاب ایران پوست چشم رنگ رنگ مو زائران عراق مو

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی در ادامه با بیان ایـنکـه وضعیت بهداشت و درمان در اربعین برای زائران بهبود می‌یابد، گفت: با همکاری وزارت بهداشت عراق، وضعیت بهداشت در مسیر پیاده روی در زمان اربعین تسهیل می‌شود. همچنین بیمه زائران نیز مورد بررسی و توافق قرار گرفت.

حیدری با بیان ایـنکـه بحث مرزهـای هوایی و اسـتفاده از مرزهـای دریایی نیز مورد توافق دو طرف قرار گرفت، اظهار کرد: ما تمام تلاش خود را برای تسهیل مسافرت زائران اربعین از زمان ثبت نام و ورود تا اسـتقرار و برگشت انجام می‌دهیم و به نظر می‌رسد امسال اعزام زائران اربعین بهتر از سال گذشته باشد؛ البته سال ۹۶ یکی از برترین سالهـای برگزاری ایـن مرنام بود.

شمـا مطلب برنامه‌ریزی ایران و عراق برای زائران اربعین را می خوانید .

وی تاکید کرد: امیدواریم موارد بررسی شده و امضا شده در پیش‌نویس دو طرف، نهـایی شود و به امضای وزرای کشور ایران و عراق برسد؛ امیدواریم برخی مواردی کـه نیاز به بررسی توسط دولت عراق دارد هر چه زودتر نهـایی شود.

دانلود Busuu 13.3.0.64 ؛ برنامه آموزش زبانهـای مختلف

منابع
سایت برترینها

اربعین انتخاب ایران پوست چشم رنگ رنگ مو زائران عراق مو

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

تغییر برنامه اعزام ارزان قیمت زائران عتبات از امروز


خبرگزاری فارس: طرح ابرار ۲ ویژه کاروان‌هـای زیارتی ارزان‌قیمت از اواخر فروردین‌ماه سال جاری کلید خورد.
بر اساس ایـن طرح، کاروان‌هـای اعزامی در مدت ۶ روز به عراق مسافرت می‌کردند کـه در ایـن مدت، سه روز در کربلا و سه روز در نجف اسکان داشتند و زیارت امامین جوادین(ع) در کاظمین نیز به صورت عبوری بود.
با توجه به تصمیم شرکت کارگزاری عتبات، مقرر شد برنامه اسکان تمامی کاروان‌هـایی کـه به عتبات مشرف می‌شوند از امروز با تغییراتی همراه باشد؛ به طوری کـه کاروان‌هـای اعزامی از ۲ تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه در مدت ۶ روز اقامت در عراق، دو شب در نجف، سه شب در کربلا و یک روز در کاظمین اسکان می‌یابند.
بر همین اساس، امکان اسکان تمامی کاروان‌هـای اعزامی در طرح ابرار ۲، به مدت یک روز در کاظمین نیز فراهم شد تا زائران بتوانند به خوبی به زیارت امامین عسکرین(ع) بروند. …
آمادگی ایران برای لغو ویزای اربعین


خبرگزاری تسنیم: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان ایـنکـه جمهوری اسلامی ایران نسبت به لغو روادید زائران اربعین حسینی آمادگی کاملی دارد، گفت: طرف مقابل تاکنون آمادگی صددرصدی خود را در خصوص لغو روادید به ما اعلام نکرده اما به صورت ضمنی موافق لغو ویزای اربعین هـستند.
شهریار حیدری درباره برنامه‌هـای مدنظر برای ایام اربعین حسینی اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ها به ترتیب زمانی در حال انجام اسـت و هر هفتـه جلسات ستاد مرکزی اربعین حسینی برگزار می‌شود.
وی افزود: پیگیری موضوعات اربعین حسینی از سوی ستاد مرکزی اربعین حسینی و بعد از ایام اربعین ۹۶ صورت گرفت و هیچ وقفه‌ای در ایـن مورد نداشتیم؛ دستورالعمل چگونگی برگزاری اربعین در دو سطح مدیریت در سطح اسـتان‌ها و شهرستان‌ها همچنین در سطح کمیته‌هـای ۱۲ گانه زیر‌مجموعه اربعین ابلاغ شده اسـت.
به گفته حیدری، شرح وظایف همه دستگاهها مشخص شده و برنامه‌ها به‌صورت مدون و براساس زمانبندی …
ویزای عراق برای اربعین لغو نمی‌شود

اعزام فوق العاده زائران به عتبات در رجب و شعبان


خبرگزاری ایرنا: مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت: بر اساس مذاکرات انجام شده با مقام هـای عراقی ، گرفتن روادید امسال نیز برای زائران خوزستانی اربعین حسینی همچنان قطعی اسـت و صحبتی از لغو روادید اربعین مطرح نیست.
ناصر حویزاوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: مسئولان عراقی قول داده اند امسال برای زائران ایرانی کـه در ایام اربعین حسینی به عتبات عالیات مسافرت می کنند ویزای الکترونیکی صادر شود.
وی با بیان ایـنکـه با صدور روادید الکترونیکی ، دیگر امکان جعل در آن‌ وجود ندارد افزود: در سال هـای گذشته سوء اسـتفاده برخی و صدور ویزای جعلی مشکلاتی برای زائران به وجود می آورد.
مدیرکل حج و زیارت خوزستان در ادامه گفت: فرایـند صدور روادید در دست سفارت خانه و کنسولگری هـای عراق اسـت و سازمان حج و زیارت هیچ گونه دخالتی در آن‌ ندارد.
حویزاوی افزود: در مذاکره با …

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

اشتراک با دوستان:

برای انتخاب رنگ‌ مو چه عواملی را در نظر می‌گیرید؟ اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آن‌قدر وسیع اسـت کـه برای یک رنگ موی مناسب باید ده‌ها نکته را مدنظر قرار داد؛ مهمتر از همه ایـنکـه باید رنگ موی خود را به گونه‌ای انتخاب کنید کـه با رنگ پوست‌تان هماهنگی داشته باشد چرا کـه موها بیش از همه به صورت نزدیک اسـت و یک رنگ ناهماهنگ می‌تواند صورت شمـا را پیرتر یا رنگ‌پریده‌تر نشان دهد، اما در عوض انتخاب یک رنگ مناسب هم می‌تواند چهره شمـا را طبیعی‌تر نشان دهد و هم شمـا را زیباتر و جوان‌تر کند.

تن پوست شمـا گرم اسـت یا سرد؟
از آن‌جایی کـه در پوست انسان‌ها صدها تن رنگی مختلف وجود دارد پرداختن به همه انواع آن‌ها تقریبا غیرممکن اسـت، بنابرایـن برای ایـنکـه کارمان برای تشخیص تن رنگی پوست‌مان راحت‌تر شود انواع تن رنگی پوست را …

  • دسته‌بندی نشده
  • برنامه‌ریزی ایران و عراق برای زائران اربعین


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *