خانه / دسته‌بندی نشده / یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی اسـت به همراه توضیحات

یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی اسـت به همراه توضیحات

یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی اسـت ، خشم فوتبالیستان غایب بایرن از قضاوت جنجالی چاکر ، اصفهانیان: قضاوت زرگر مشکلی نداشت ، اصفهانیان: قضاوت داوران را مثبت ارزیابی می‌کنم ، آقای چاکر! می‌توانی شهردار مادرید بشوی… ، چاکر؛ سرنوشت مشترک فرگوسن و هایـنکس! .
ورزش سه: قضاوت جونیت چاکر در دیدار رئال مادرید و بایرن مونیخ و اتفاقاتی که‌ در ایـن دیدار رخ داد باعث شد بسیاری مدعی شوند تصمیمات چاکر در رسیدن رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان تاثیرگذار بوده اما حالا رئیس کمیته داوران ترکیه مدعی شد ممکن اسـت او فینال لیگ قهرمانان …

یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی اسـت

ورزش سه: قضاوت جونیت چاکر در دیدار رئال مادرید و بایرن مونیخ و اتفاقاتی که‌ در ایـن دیدار رخ داد باعث شد بسیاری مدعی شوند تصمیمات چاکر در رسیدن رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان تاثیرگذار بوده اما حالا رئیس کمیته داوران ترکیه مدعی شد ممکن اسـت او فینال لیگ قهرمانان بین لیورپول و رئال مادرید را نیز قضاوت کند؛ اتفاقی که‌ به نظر غیرممکن می رسد.

 

همه چیز در مورد جهان قضاوت

یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی اسـت

یوسف ناموگلو رئیس کمیته داوران ترکیه گفت: “یوفا از عملکرد چاکر بسیار راضی اسـت و ما امیدواریم که‌ او به عنوان داور فینال جام جهانی در روسیه نیز انتخاب شود.

جزییات مطلب جهان و قضاوت را میخوانید .

چاکر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بسیار خوب عمل کرد و می دانم که‌ احتمال دارد بازی فینال را نیز به او واگذار کـنند. کولینا و ایـنفانتینو به جونیت چاکر اعتماد خیلی دارند زیرا او همیشه عملکرد خوبی داشته اسـت.”

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی اسـت

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردجهان قضاوت

پیروزی بوریرام مقابل ججو یونایتد با قضاوت فغانی


خبرگزاری فارس: در آخرین هفته از رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از گروه G تیم گوانگژو چین به مصاف سرزو اوزاکا ژاپن رفت که‌ ایـن دیدار با برتری ۳ بر یک به نفع نمایـنده چین به پایان رسید.
در دیگر بازی همزمان از ایـن گروه ججو یونایتد کره جنوبی مقابل بوریرام تایلند قرار گرفت که‌ ایـن دیدار با پیروزی یک بر صفر نمایـنده تایلند به پایان رسید. تیم داوری از ایـران با سوت علیرضا فغانی ایـن بازی را قضاوت کردند.
با ایـن نتایج تیم گوانگژو چین با ۱۲ امتیاز به عنوان تیم اول و بوریرام تایلند نیز که‌ شگفتی ساز ایـن گروه بود با ۹ امتیاز به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله بعد شدند.
اصفهانیان: قضاوت زرگر مشکلی نداشت

دستمزد بالای فغانی برای قضاوت در روسیه ۲۰۱۸


ایرنا: ‘فریدون اصفهانیان’ رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال، گفت: قضاوت دیدار تیم های ذوب آهن و پرسپولیس در رقابت های هفته بیست ونهم لیگ برتر مشکلی نداشت و از عملکرد تیم داوری رضایت دارم!
 اصفهانیان با اشاره به گزارش ناظران داوری دیدارهای روز گذشته لیگ برتر، افزود: تمامی ناظران فدراسیون که‌ از نزدیک قضاوت داوران را در هشت دیدار برگزار شده روز گذشته زیر نظر داشتند، عملکرد تمامی داوران ازجمله ‘حسین زرگر’ داور دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس را مثبت ارزیابی کردند.خوشبختانه در ایـن هفته داوران فدراسیون در کمال دقت وصحت، قضاوت داشته و اشتباه تاثیر گذاری که‌ نتیجه دیدار را تغییر دهد نداشتند.
به گفته وی داوران بدون هیچ چشمداشتی از فدراسیون و جامعه فوتبال تنها به فکرقضاوت درست استند که‌ از آن‌ان به دلیل احساس مسئولیت بالا خالصانه تشکر و قدردانی می کنم.
رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره …
اصفهانیان: قضاوت داوران را مثبت ارزیابی می‌کنم


ورزش سه: فریدون اصفهانیان درباره ارزیابی‌اش از عملکرد داوران در ایـن فصل لیگ فوتبال گفت:‌در طول فصل سعی کردیم کلاس‌های متعددی برگزار کنیم هم در پیش‌فصل و هم در میان‌فصل، تا داوران را هم از نظر دانش داوری و هم آمادگی بدنی آماده کنیم.
وی ادامه داد: قضاوت‌های امسال خوب بود و عملکرد داوران را مثبت ارزیابی می‌کنم در چند هفته آخر سعی کردیم با توجه به ایـنکه‌ برخی از داوران ما بیرون قضاوت داشتند از نفراتی اسـتفاده کنیم که‌ از پس مسابقات برآیند. با توجه به حساسیت برخی مسابقات نیز ناظران ویژه گذاشتیم.
رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال تصریح کرد: شخصا تمام بازی‌های هفته آخر را ارزیابی می‌کنیم و نظرم مثبت اسـت و عملکرد داوران را خوب ارزیابی می‌کنم.
اصفهانیان درباره حواشی به وجود آمده در لیگ دسته اول به خصوص در هفته‌های پایانی گفت:‌به حاشیه‌ها توجهی نمی‌کنیم و سعی می‌کنیم آن‌چه که‌ …

اصفهانیان: قضاوت داوران را مثبت ارزیابی می‌کنم

داریوش شایگان، زیر آسمان‌های جهان

روزنامه شرق: داریوش شایگان، نویسنده مشهور ایـرانی، دومین روز فروردین ٩٧ پس از یک دوره بیماری در ٨٣ سالگی درگذشت. شایگان که‌ اوایل بهمن‌ماه سال گذشته سکته مغزی کرده بود ساعت ۷:۳۰ دوم فروردین در بیمارستان فیروزگر تهران درگذشت. شناخته‌شده‌ترین اثر او «آسیا در برابر غرب» متأثر از گفتاری که‌ نیای آن‌ به احمد شخصید می‌رسید، درباره نتایج تقدیر تاریخی بروز غرب‌زدگی جمعی در آسیا، یک‌سال قبل از انقلاب ایـران منتشر شد.
داریوش شایگان در سیزدهم بهمن‌ماه ۱۳۱۳ در تبریز زاده شد. پدرش بازرگان تبریزی و مادرش از اهالی گرجستان بود. در تهران به مدرسه‌ای که‌ دروسش به زبان فرانسه تدریس می‌شد رفت. خاله و مادر شایگان به زبان گرجی و پدر و مادر شایگان به زبان ترکی با یکدیگر صحبت می‌کردند. شایگان دایه‌ای روس داشت که‌ به روسی با او حرف می‌زد و پدر شایگان نیز اصرار داشت که‌ با پسرش …

  • دسته‌بندی نشده
  • یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی اسـت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *