خانه / فوتبال / کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد

کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد

کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد ، معمای حمایت کی روش از نکونام برای سرمربیگری تیم امید ، ایران، امید اول آسیا برای درخشش در جام جهانی ، معینی: به زودی سرمربی تیم امید را انتخاب می‌کنیم ، پاسخ قاطع کی روش به امید نمازی ، حمله تند امید نمازی به کارلوس کی روش .
ایسنا: حسین کلانی، عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب حمید استیلی به عنوان مدیر تیم ملی امید اظهار کرد: مدیر تیم نماینده اصلی فدراسیون است. کسی است که از طرف فراسیون تصمیم‌گیری می‌کند. او به صورت مستقیم با سرمربی تیم در ارتباط است و همه امور تیم ملی را مدیریت خواهد کرد.
این عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره دلایل انتخاب حمید استیلی گفت: کمیته فنی با حضور مهدی تاج و محمدرضا ساکت جلساتی را برگزار کرد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که آقای استیلی شایسته‌ترین …

ایسنا: حسین کلانی، عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب حمید استیلی به عنوان مدیر تیم ملی امید اظهار کرد: مدیر تیم نماینده اصلی فدراسیون است. کسی است که از طرف فراسیون تصمیم‌گیری می‌کند. او به صورت مستقیم با سرمربی تیم در ارتباط است و همه امور تیم ملی را مدیریت خواهد کرد.

این عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره دلایل انتخاب حمید استیلی گفت: کمیته فنی با حضور مهدی تاج و محمدرضا ساکت جلساتی را برگزار کرد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که آقای استیلی شایسته‌ترین فرد برای حضور در این سمت است.

همه چیز در مورد امید پیشنهاد تیم تیم امید نفر

او درباره زمان انتخاب سرمربی تیم ملی امید نیز گفت: سرمربی ظرف یکی، دو هفته آینده انتخاب می‌شود. تعدادی مربی ایرانی و خارجی را زیر نظر داریم و درباره آن بحث و تبادل نظر می‌کنیم. حتی با کی‌روش و خیلی از مربیان تیم‌های ملی مشورت شده که در نهایت یکی از گزینه‌های‌مان را انتخاب خواهیم کرد.

کلانی در پاسخ به این سوال که گمانه‌زنی رسانه‌ها درباره اسامی مربیان مدنظر برای هدایت تیم ملی امید را خوانده است؟ خاطرنشان کرد: هنوز سرمربی مشخص نشده است. این اسامی در حد گمانه‌زنی است ولی من نام نکونام، فرکی و … را شنیدم.

جزییات مطلب امید و پیشنهاد و تیم و تیم امید و نفر را میخوانید .

بازیکن پیشین تیم ملی ایران و پرسپولیس در واکنش به این که گفته می‌شود کی‌روش روی نام نکونام نظر مثبت دارد تاکید کرد: چند نفری هم مدنظر کی‌روش بوده اما هنوز هیچ گزینه‌ای نهایی نشده است. ما مربیان داخلی و خارجی را زیر نظر داریم.

دستگیری ۱۲ نفر از اخلالگران بازار ارز

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد

او درباره از دست رفتن زمان و پایان لیگ برتر در هنگام انتخاب سرمربی تیم ملی و شناخت نداشتن مربی جدید از بازیکنان مستعد در این رده سنی گفت: کسی که به عنوان سرمربی انتخاب شود، نهایتا از کسانی است که در جریان وضعیت لیگ برتر هستند.

کلانی در واکنش به این که در این صورت مربی خارجی برای تیم ملی امید انتخاب نمی‌شود یادآور شد: اگر مربی خارجی هم انتخاب کنیم، اطلاعات لازم به او ارائه می‌شود. در نهایت در یکی، دو هفته آینده سرمربی تیم ملی معرفی می‌شود و با برگزاری تمرینات و اردوها بازیکنان مستعد به تیم ملی دعوت می‌شوند. تمام سعی فدراسیون فوتبال این است که بهترین سرمربی برای تیم ملی انتخاب شود.

این عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره هدف تیم ملی امید، یادآور شد: بعد از ۴۴ سال ناکامی در رسیدن به المپیک به دنبال شکستن این طلسم هستیم. برای ما مهم است که در المپیک شرکت کنیم.

توضیحات بیشتر در موردامید پیشنهاد تیم تیم امید نفر

شما مطلب کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد را می خوانید .

تیم امید را رفقای استیلی کنتورات کرده اند؟

خبرآنلاین: حمید استیلی بعد از چند سال خانه نشینی در فوتبال، به عنوان مدیرفنی تیم امید انتخاب شد. او که بعد از ناکامی بزرگ در پرسپولیس دیگر بیزنس اصلی اش بیشتر ایجاد ارتباطات خوب میان رفقای بانفوذش با تیم های فوتبال بوده است و کارهای مشاوره ای، حالا سمتی را در اختیار گرفته که دوره قبل در اختیار محمد مایلی کهن بود.
حالا شایعه بزرگ درباره این تصمیم گرفته شده، تکرار یک الگوی منسوخ است. الگوی ۴ سال قبل که همین گروه کفاشیان و تاج و دوستان، به دلیل هزینه های بالای تدارکات تیم امید، آن را کنتوراتی به حبیب کاشانی سپردند. مدیر پیشین پرسپولیس و البته عضو بانفوذ وقت شورای شهر هم به قول خود و نزدیکانش با ارتباطاتی که داشت، شماره حسابی را معرفی کرد تا خیرین دوستدار فوتبال، پول ها را به حساب مشترک او و احتمالا محمد مایلی …

معمای حمایت کی روش از نکونام برای سرمربیگری تیم امید

کارلوس کی‌روش در تازه ترین بیانیه خود اعلام کرده جواد نکونام بهترین گزینه برای هدایت تیم امید بود.حمایت کی روش از نکونامجنگ تازه ای بر سر نیمکت تیم ملی امید به راه افتاده است. امید نمازی از آن سر دنیا به ایران آمده تا این نیمکت را تصاحب کند. قطعا چهره های مهم دیگری هم هستند که بی صبرانه منتظرند تا به این نیمکت برسند. تیم ملی امید، با انگیزه صعود به المپیک آن هم بعد از چند دهه، تبدیل به یک وسوسه بزرگ برای بعضی از مربیان شده است و در این بین، شایعات زیادی درباره آینده اش شنیده می شود.چندی قبل امید نمازی فاش کرد بعد از سال ها اختلاف با کی روش، به صورت تلفنی به این مربی صحبت کرده و مشکلات را کنار گذاشته اند. کی روش همان روز تصور کرده بود نمازی چون قرار است مربی تیم ملی امید شود تلاش کرده تا دوباره پلی …

معینی: به زودی سرمربی تیم امید را انتخاب می‌کنیم

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون معینی درباره وضعیت انتخاب کادر فنی تیم ملی امید اظهار داشت: با جلساتی که داشتیم و بررسی‌های صورت گرفته و حساسیت‌هایی که وجود دارد تصمیم بر این شد؛ به زودی انتخاب کادر فنی تیم امید صورت بگیرد و به طور حتم گزینه اصلح برای تیم امید ایران انتخاب خواهد شد.
وی افزود: برای انتخاب کادر فنی تیم امید ایران هم با مربیان ایرانی و هم خارجی صحبت‌هایی داشته ایم. براین اساس در حال بررسی نهایی هستیم تا مربی تیم امید را تعیین کنیم.
معینی تصریح کرد: تا ۱۰ اردیبهشت فرصت داریم که موافقت شرکت در بازیهای آسیایی را اعلام کنیم و تا نهم تیرماه هم فرصت برای ارسال اسامی هست. به طور حتم با تصمیم‌گیری مناسب به جمع بندی نهایی خواهیم رسید. ولی در اولین فرصت سرمربی معرفی و از بعد از عید …

  • فوتبال
  • کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *