خانه / دسته‌بندی نشده / شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی به همراه توضیحات

شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی به همراه توضیحات

شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی ، قنامی: پیکان لیاقت گرفتن سهمیه آسیا را داشت ، تنیس روی میز انتخابی المپیک جوانان|اشتری حذف شد، احمدیان برای کسب سهمیه تلاش می‌کند ، کونته: تاتنهام شرایط بهتری برای سهمیه دارد ، عکس هـای باران زیبا و تماشایی در طبیعت ، عکس دلفین هـای بسیار زیبا و تماشایی .
ورزش سه: بازی‌هـای هفته هفتم مرحله پلی‌آف ژوپیر لیگ بلژیک(بین ۶ تیم بالای جدول فصل اخیر) از ساعت ۲۳ جمعه شب با برگزاری یک مسابقه شروع شد کـه طی ان تیم شارلروا بعد از دو مسابقه مجددا کاوه رضایی را در خط حمله داشت و در ورزشگاه خلامکو آرنا مهمان تیم …

شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی

ورزش سه: بازی‌هـای هفته هفتم مرحله پلی‌آف ژوپیر لیگ بلژیک(بین ۶ تیم بالای جدول فصل اخیر) از ساعت ۲۳ جمعه شب با برگزاری یک مسابقه شروع شد کـه طی ان تیم شارلروا بعد از دو مسابقه مجددا کاوه رضایی را در خط حمله داشت و در ورزشگاه خلامکو آرنا مهمان تیم خنت بود.

کاوه رضایی کـه هفته قبل بعد از حضور تعویضی مقابل اندرلخت موفق به گلزنی برای شارلروا شده بود، در دقیقه ۲۵ بازی امشب برابر خنت هم اولین موقعیت را به دست آورد ولی نتوانست دروازه حریف را باز کند و در ادامه نیز در دقیقه ۳۰ هم یک کارت زرد گرفت.

همـه چیز در مورد پرویز پرستویی تماشایی دختر درخواسـت سهمیه شلیک عکس کمک

ستاره ایرانی کـه برترین گلزن فصل شارلروا هم محسوب می‌شود، در دقیقه ۳۹ در سمت چپ زمین صاحب توپ شد کـه بعد از حرکت به سمت محوطه جریمه خنت، از راه دور و فاصله‌ای حدودا ۲۵ متری با پای راسـت شوت پُر قدرت زمینی و تماشایی زد کـه توپ به گوشه دروازه رفت و گل اول بازی برای شارلروا به ثمر رسید.

 

جزییات مطلب پرویز پرستویی و تماشایی و دختر و درخواسـت و سهمیه و شلیک و عکس و کمک را میخوانید .

گل اول شارلوا به خنت توسط کاوه رضایی

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی

 

 

یاران رضایی کـه در سه تقابل اخیر این‌ فصل برابر خنت یک شکست و دو پیروزی داشتند، در دیدار امشب هم موفق شدند با تک گل کاوه به برتری یک بر صفر برسند تا ۳۳ امتیازی شوند و بالاتر از تیم‌هـای خنت و خنک به رده چهارم جدول ژوپیر لیگ صعود کنند.

شما مطلب شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی را می خوانید .

پیروزی در مسابقه امشب و در فاصله سه هفته به پایان فصل، شارلروا را در آستانه کسب سهمیه اروپایی قرار داد؛ انها کـه دیگر شانس قهرمانی را از دست داده‌اند، در حال حاضر با یک بازی بیشتر، ۴ امتیاز از اندرلخت و ۲ امتیاز از اسـتاندارد لیژ کمتر دارند ولی در آخر فصل در صورت قرار گرفتن در رده دوم جدول سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان را کسب می‌کنند و اگر هم سومین تیم شوند راهی پلی‌آف لیگ اروپا خواهند شد؛ با این‌ وجود انها با رتبه چهارم جدول هم شانسی برای کسب سهمیه پلی‌آف لیگ اروپا خواهند داشت ولی باید مسیر دشوارتری را طی کنند تا به ان مرحله برسند.

فینال جام حذفی|اسـتقلال با شکست خونه‌به‌خونه قهرمان شد/ دربی پایتخت قطعی شد، سایپا سهمیه گرفت

کاوه رضایی در هفته سیزدهم هم مقابل خنت یک پاس گل داده بود، در بازی امشب برابر این‌ تیم علاوه بر گلزنی، در دقیقه ۷۳ نیز منجر به اخطار گرفتن نانا آساره، مدافع خنت شد و در دقیقه ۸۲ به‌عنوان دومین تعویضی شارلروا جای خود را به دیوید پولت داد.

پرویز پرستویی تماشایی دختر درخواسـت سهمیه شلیک عکس کمک

 

ستاره ایرانی شارلروا با درخشش و گلزنی مقابل خنت، گل شماره ۱۵ این‌ فصل خود را به ثمر رساند ولی با توجه به این‌کـه فاصله ۶ گله با تدی شوالیِر، مهاجم کورتریک دارد بعید به نظر می‌رسد بتواند در پایان فصل عنوان آقای گلی را کسب کند اما باید اشاره کرد این‌ تعداد گل هم در نخستین سال لژیونر شدن، آماری فوق‌العاده برای مهاجم فصل گذشته اسـتقلال محسوب می‌شود.

منابع
سایت برترینها

این‌ مطلب در مورد پرویز پرستویی تماشایی دختر درخواسـت سهمیه شلیک عکس کمک می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی

ورمزیار: جدال ذوب‌آهن و اسـتقلال، تماشایی اسـت

مهر: صادق ورمزیار در خصوص دیدار آبی پوشان برابر الهلال عربستان گفت: اسـتقلال یک بازی سخت را پشت سر گذاشت. علیرغم انکـه حریف از دور مسابقات حذف شده بود اما بازی خوبی از خود ارائه داد البته دو تیم دو انگیزه متفاوت داشتند. یکی این‌کـه بازی حیثیتی بود و دو تیم نمی خواسـتند مقابل یکدیگر نتیجه را واگذار کنند و دوم این‌کـه اسـتقلال باید انتقام پرسپولیس را هم می گرفت و زهرش را به الهلال می ریخت البته الهلال اسـترس صعود نداشت. درست برعکس آبی پوشان اما بازیکنان اسـتقلال توانستند با رهبری شفر و با ارائه یک بازی خوب به عنوان سرگروه از گروه مرگ صعود کنند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: اسـتقلال در نبود امید ابراهیمی و چشمی کـه نقش پررنگی در تیم داشتند وارد میدان شد و درست در همان لحظات ابتدایی هم فرشید باقری دچار مصدومیت شد، زمین را …
حمودی: لیاقت کسب سهمیه آسیا را داشتیم

شلیک موشک یمن به پایگاه نیروهـای عربستان

خبرگزاری تسنیم: علی حمودی در خصوص شکست تیمش مقابل اسـتقلال اظهار داشت: هدف ما در این‌ بازی برد بود کـه متأسفانه روی اشتباهات خودمان نتیجه را واگذار کردیم. اسـتقلال هم به برترین شکل از تجربه بازیکنانش اسـتفاده کرد و به هدفش رسید. ما می‌توانستیم امتیاز بگیریم، اما در دقایقی از بازی تمرکزمان را از دست دادیم. ما در این‌ بازی دو گل زدیم و واقعاً حیف شد کـه نتوانستیم از اسـتقلال امتیاز بگیریم.
وی در خصوص این‌کـه پیکان امسال نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد، خاطرنشان کرد: امسال تیم خوبی داشتیم و پیکان این‌ لیاقت را داشت کـه سهمیه آسیا را کسب کند. ما در مقاطعی از فصل امتیازهـای حساسی را از دست دادیم، در غیر این‌ صورت به هدف‌مان دست پیدا می‌کردیم. امیدوارم پیکان فصل بعد بتواند سهمیه آسیا را به دست بیاورد.
مدافع تیم فوتبال پیکان در رابطه …
کونته: تاتنهام شرایط بهتری برای سهمیه دارد

ورزش سه: انتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی معتقد اسـت کسب پیروزی برابر سوانسی برترین راه تحت فشار گذاشتن تاتنهام اسـت. چلسی ۵ امتیاز از تاتنهام رده چهارمی کمتر داشته و برای راهیابی به لیگ قهرمانان امیدوار به لغزش رقیب همشهری خواهد بود.دیدار برابر سوانسی: “اولویت ما کسب ۳ امتیاز خواهد بود. برابر تیمی بازی می کنیم کـه در تلاش برای جلوگیری از سقوط اسـت و در ۵ بازی قبلی در خانه، سوانسی ۴ برد و یک تساوی کسب کرده اسـت.
 

اگر ما می خواهیم در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور یابیم، باید ۳ امتیاز این‌ دیدار را گرفته و تلاش کنیم تا تیم هـایی را کـه بالاتر از ما هست اند را تحت فشار قرار دهیم. حقیقت این‌ اسـت کـه تاتنهام شرایط بهتری برای کسب سهمیه دارد اما تنها راه پیش روی ما، کسب ۳ امتیاز و تحت فشار قرار دادن انهاسـت. “احتمال حضور …

دشتی: سهمیه گرفتن برای پارس واجب نیست

درخواسـت کمک پرویز پرستویی برای دختر تبریزی (عکس)

درخواسـت کمک پرویز پرستویی برای دختر تبریزی (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز

درخواسـت کمک پرویز پرستویی برای دختر تبریزی (عکس)
 
پیش از سال تحویل ۱۳۹۷ در تبریز یک اسید پاشی تلخ بر صورت معصومه از طرف خواسـتگار شکست خورده و ناکامش , روزهـای تلخی را برای این‌ دختر ۲۶ ساله به ارمغان آورد . به گزارش ایران ناز بازیگر مشهور کشورمان در فراخوانی عمومی از وکلا و همچنین خیرین کشو درخواسـت کمک کرد .
 

 
پرویز پرستویی خواسـت اگر وکیلی میتواند پرونده دفاع از این‌ دختر آسیب دیده در حمله اسید پاشی را به بر عهده بگیرد
 
پرویز پرستویی پستی در رابطه با دختری کـه شب عید بر صورتش اسید پاشی …

  • دسته‌بندی نشده
  • شلیک تماشایی کاوه برای گرفتن سهمیه اروپایی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *