خانه / اخبار اجتماعی / افزایش ۶۰ درصدی طول صف ترافیک در تهران

افزایش ۶۰ درصدی طول صف ترافیک در تهران

افزایش ۶۰ درصدی طول صف ترافیک در تهران ، افزایش ۳۰ درصدی کرایه های تاکسی در برخی مسیرهای تهران! ، هدر رفت ۳۰ درصدی آب در شهر تهران/ استحصال آب‌های زیرزمینی تهران سه برابر استاندارد جهانی ، ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج‌-تهران ، ترافیک نیمه سنگین در خروجی‌های تهران ، دولت موافق افزایش ۱۸ تا ۲۰ درصدی مزد است .
خبرگزاری ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افزایش ۶۰درصدی طول صف ترافیک صبحگاه معابر بزرگراهی پایتخت در پی بارش باران خبر داد.
محسن پورسیدآقایی گفت: با توجه به بارندگی امروز (۲۶ فروردین ماه) که از شب گذشته آغاز شده و همزمانی آغاز هفته جاری شاهد افزایش طول صف ترافیک صبحگاه معابر بزرگراهی و ۲برابری زمان سفر بوده ایم.
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تهران با بیان اینکه نخستین محور، مسیر جنوب به شمال بزرگراه نواب بود که در ساعت ۵.۵۰ دقیقه درگیر ترافیک سنگین شد گفت: بیشترین ترافیک …

خبرگزاری ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افزایش ۶۰درصدی طول صف ترافیک صبحگاه معابر بزرگراهی پایتخت در پی بارش باران خبر داد.

محسن پورسیدآقایی گفت: با توجه به بارندگی امروز (۲۶ فروردین ماه) که از شب گذشته آغاز شده و همزمانی آغاز هفته جاری شاهد افزایش طول صف ترافیک صبحگاه معابر بزرگراهی و ۲برابری زمان سفر بوده ایم.

همه چیز در مورد افزایش ترافیک تهران درصدی طول

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تهران با بیان اینکه نخستین محور، مسیر جنوب به شمال بزرگراه نواب بود که در ساعت ۵.۵۰ دقیقه درگیر ترافیک سنگین شد گفت: بیشترین ترافیک پس از نواب به ترتیب در مسیر «شرق به غرب بزرگراه چراغی»، «غرب به شرق بزرگراه حکیم»، «غرب به شرق خیابان آزادی تا یادگارامام»، «غرب به شرق بزرگراه همت»، «غرب به شرق بزرگراه فتح»،« بزرگراه امام علی »، «بزرگراه شهید فهمیده»، «بزرگراه هاشمی رفسنجانی» بوده است.

وی در ادامه از آمادگی کامل مترو، شرکت واحد اتوبوسرانی و سازمان تاکسیرانی پایتخت برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان در روز بارانی پایتخت خبر داد و تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، اقدامات مناسب در جهت انتقال و جابجایی شهروندان و مسافران محترم صورت گرفته و متروی تهران در صورت بارش‌های مجدد در پایتخت، به طور کامل آماده سرویس دهی به مسافران و در صورت نیاز اعزام قطار فوق العاده به خطوط پر ازدحام است.

جزییات مطلب افزایش و ترافیک و تهران و درصدی و طول را میخوانید .

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمات رسانی بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ دستگاه اتوبوس همزمان با روز بارانی پایتخت خبرداد و گفت: برابر اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران در پایتخت، تمامی ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران به حالت آماده باش درآمده بطوریکه از نخستین ساعات بارش رحمت الهی خدمات رسانی به شهروندان آغاز شده است .

نقشه سرقت از صرافی‌های تهران نقش برآب شد

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره افزایش ۶۰ درصدی طول صف ترافیک در تهران

پورسیدآقایی با بیان اینکه به واسطه اقدامات موثر انجام شده ، تاکنون مشکلی به لحاظ جابه جایی مسافران بوجود نیامده است تصریح کرد: تنها چند مورد اختلال حرکت در خطوط وِیژه را شاهد بودیم که به واسطه ورود غیر مجاز خودروهای شخصی در خط ویژه اتوبوس صورت گرفته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ادامه با اشاره ستاد ویژه خدمات رسانی در شرایط آب و هوایی خاص، که پیشتر در سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تشکیل شده است گفت: با استفاده از تجارب سال های گذشته نقاط پر ترافیک و نقاطی که ممکن است در شرایط آب و هوایی خاص با کمبود تاکسی مواجه شوند را شناسایی کردیم و به واسطه ظرفیت بخش خصوصی که تحت نظارت سازمان فعالیت می کنند و با استفاده از یک ناوگان ذخیره عرضه و تقاضای سفر را متعادل کرده ایم .

به گفته پورسیدآقایی، استفاده از حمل و نقل عمومی از ارکان مهم کاهش ترافیک و آلودگی هوا به شمار می رود که توجه ویژه مردم را نیز می طلبد.

توضیحات بیشتر در موردافزایش ترافیک تهران درصدی طول

شما مطلب افزایش ۶۰ درصدی طول صف ترافیک در تهران را می خوانید .

استقبال مردم از افزایش ۹۰ درصدی نرخ بلیت مترو!

تابناک در گزارشی نوشت: برای فرار از معضل ترافیک و آلودگی هوا چه باید کرد؟ اگر پاسختان به این پرسش، توجه به حمل و نقل عمومی و گسترش و ارزان کردن آن و پاسخ‌هایی از این دست است، هرچند به نظر پاسخ درست داده‌اید، اما اشتباه می‌کنید؛ چرا؟ پاسخ یکی از مسئولان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر در این باره را بخوانید تا دستتان بیاید. چند ماهی است که حاشیه‌های مدیریت شهری تهران در بخش حمل‌ونقل و ترافیک بر محتوای خدمات آن غلبه کرده و ساکنان پرشمار تهران و آن‌هایی که به ضرورت مجبور به سفر به پایتخت هستند، بیش از آنکه خدمات مطلوب دریافت کنند، با ابهام و اظهارنظر‌های ضد و نقیضی مواجه می‌شوند که گویا قرار نیست تمامی داشته باشند؛ اظهاراتی که گاه به جای نشانه رفتن مشکلات، مردم را نشانه می‌رود و به گونه ای‌ است که گویی قصد …

افزایش ۳۰ درصدی کرایه های تاکسی در برخی مسیرهای تهران!

دبیر کمیسیون حمل و نقل  شورای شهر تهران از بررسی لایحه تعیین نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در سال ۹۷ خبر داد.افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی بلیت اتوبوس‌ها/ تغییر نحوه محاسبه کرایه تاکسی هامحمد کرونی دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه صبح امروز لایحه تعیین نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس از سوی شهرداری برای بررسی به کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران  ارسال شد گفت: از آنجا که نحوه محاسبه نرخ بلیت به طور کامل تغییر یافته است، سعی می کنیم که هر چه سریع‌تر بررسی‌های تخصصی انجام شود تا بتوانیم نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس برای سال جدید را هرچه سریع‌تر اعلام کنیم. وی با بیان اینکه با توجه به محدودیت زمانی، به نظر می رسد که سه شنبه هفته آینده نظر کمیسیون حمل و نقل درمورد نرخ بلیت تاکسی و اتوبوس به صحن شورای شهر آورده شود گفت:  از آنجایی که فرمانداری‌نیز تنها …

افزایش ۲۰ درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه تهران

سیدحسین حسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران در گفت و‌گو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه ظرفیت این دانشگاه حدود ۱۲ هزار نفر است، اظهار کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است.
حسینی در خصوص ثابت ماندن ظرفیت سایر مقاطع تحصیلی این دانشگاه عنوان کرد: در دانشگاه تهران حدود ۱۲۰۰ تا ۱۴۰۰ دانشجو در مقطع دکتری در حال تحصیل هستند و دانشگاه بیش از ۶ هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارد.
چگونگی تحصیل دانشجویان خارجی به صورت رسمی و غیر رسمی در دانشگاه تهران 
وی در خصوص تحصیل دانشجویان خارجی به صورت رسمی و غیر رسمی در دانشگاه تهران گفت: دانشجویان خارجی که به صورت رسمی در حال تحصیل هستند، حدود ۱۲۰۰ نفر است و حدود ۲ هزار نفر هم به صورت دوره‌ای در مرکز بین‌المللی لغت نامه دهخدا (مرکز آموزش زبان فارسی) آموزش می‌بینند و افرادی هم که به صورت …

  • اخبار اجتماعی
  • افزایش ۶۰ درصدی طول صف ترافیک در تهران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *