خانه / سرویس های دیگر / قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار» به همراه توضیحات

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار» به همراه توضیحات

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار» ، طرح مفهومی آی او اس ۱۲ قابلیت های شگفت انگیز ان را آشکار می کند ، حقایقی شگفت‌انگیز درباره «خنده» کـه نمی‌دانستید! ، حقایقی شگفت‌انگیز درباره «گریه کردن» کـه نمی دانستید! ، تماشا کنید: طرح مفهومی iOS 12 با قابلیت های هیجان انگیز ، همه چیز درباره خواص شگفت انگیز میوه خیار .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، هفته گذشته به توان پهپادی نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و گفت: ما امروز مجموعه متنوعی از بی‌سرنشین‌ها را در اختیار داریم کـه قابلیت اجرای هرگونه عملیات علیه دشمنان را دارند.
سیزدهم آذرماه ۱۳۹۰ بود کـه شکار «آر. کیو. ۱۷۰» پهپاد فوق مدرن آمریکایی مشهور به «جانور …

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

اجرای هرگونه عملیات با «بی‌سرنشین‌ها» / قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»به گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، هفته گذشته به توان پهپادی نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و گفت: ما امروز مجموعه متنوعی از بی‌سرنشین‌ها را در اختیار داریم کـه قابلیت اجرای هرگونه عملیات علیه دشمنان را دارند.

سیزدهم آذرماه ۱۳۹۰ بود کـه شکار «آر. کیو. ۱۷۰» پهپاد فوق مدرن آمریکایی مشهور به «جانور قندهار» توسط سیستم پدافندی جمهوری اسلامی ایـران در شرق کشور، به سرخط رسانه‌های خبری دنیا تبدیل شد و متخصصان عرصه پرنده‌های بدون سرنشین را حیرت زده کرد.

همه چیز در مورد آیت الله جالب جنتی درباره فرزند مدرن

 

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

جزییات مطلب آیت الله و جالب و جنتی و درباره و فرزند و مدرن را میخوانید .

از همان نخستین ساعات انتشار خبر رهگیری و به زمین نشاندن پهپاد فوق مدرن آمریکا توسط تور پدافندی سپاه پاسداران، مسئولان ارشد نظامی آمریکا نگرانی خود را از مهندسی معکوس این‌ پرنده بدون سرنشین و کشف اطلاعات راهبردی ذخیره شده در ان توسط ایـران، اعلام کردند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

بیشتر بخوانید

:پهپاد‌های ایـرانی به روسیه صادر می‌شـود


در ادامه نگاهی خواهیم داشت به توان پهپادی ایـران و برخی پهپاد‌های متنوعی کـه در اختیار نیرو‌های نظامی کشورمان هـست:

پهپاد ابابیل
نام پهپاد ابابیل از قران کریم ماخوذ شده هـست کـه اشاره‌ای هـست به دهـستانی فرود پرندگان ابابیل بر سر کفار متجاوز لشکر ابرهه در مکـه به اذن خداوند. نمونه اول پهپاد ابابیل کـه در سال ۱۳۶۵ توسط صنایع هواپیماسازی ایـران ساخته شد صرفا قابلیت حمل ۴۰ کیلوگرم مواد منفجره را داشت و یکبار استفاده بود، اما از سال ۱۳۷۰ به بعد با طراحی مجدد تمامی بخش‌های بال و بدنه، سامانه‌های ناوبری و هدایت و کنترل این‌ پهپاد، ابابیل به یک هواپیمای بدون سرنشین هـستاندارد و چند بار استفاده تبدیل شد و خط تولید انبوه ان آغاز‌ به کار کرد.

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

قابلیت‌های پهپاد ابابیل خیلی متنوع هـست؛ از توانایی ارسال اطلاعات به پایگاه از طریق ۱۷ کانال مجزا تا پرواز بر روی سوژه‌های متحرک نظامی و تصویر‌برداری و جمع آوری اطلاعات از انها.

شمـا مطلب قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار» را می خوانید .

نمونه‌های جدیدتر پهپاد ابابیل تا سقف پروازی ۱۵ هزار پا با سرعت بین ۱۲۰ تا ۱۶۰ کیلومتر در ساعت و برد انلاین‌ ۱۵۰ تا ۲۰۰ کیلومتر، کار تصویربرداری و شناسایی را با دوربین‌های مجهز دید در شب انجام می‌دهند.

مرگ غم انگیز سرباز ناجا در حادثه رانندگی

پهپاد کرار
کرار در زبان عربی به معنای خیلی حمله برنده هـست؛ از همین‌رو بر روی نخستین پهپاد آفندی ایـران نام «کرار» را گذاشتند. پهپاد کرار در سال ۱۳۸۹ با هدف اجرای عملیات‌های ضربتی در عمق خاک دشمن، رونمایی شد.

آیت الله جالب جنتی درباره فرزند مدرن

 

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

 

سرعت کرار ۹۰۰ کیلومتر بر ساعت هـست و بُرد ان به هزار کیلومتر می‌رسد. پهپاد کرار قابلیت حمل حدود نیم تن بار را دارد. سقف پروازی ان نیز به حدود ۲۵ هزار تا ۴۰ هزار پا می‌رسد.

این‌ مطلب در مورد آیت الله جالب جنتی درباره فرزند مدرن می باشد .

توانایی برنامه ریزی مجدد در حین پرواز و تغییر مأموریت، از ویژگی‌های برجسته پهپاد کرار هـست. همچنین از دیگر ویژگی‌های شاخص این‌ پهپاد می‌توان به قابلیت مسدود شدن سامانه هدایت و کنترل ان به منظور جلوگیری از نفوذ دشمن و منع تخلیه اطلاعات اشاره کرد.

پهپاد حماسه
پهپاد حماسه توسط سازمان صنایع هوایی نیرو‌های مسلح ساخته شد و در اردیبهشت ۹۲ با حضور سردار وحیدی وزیر وقت دفاع رونمایی شد.

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

 

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

آیت الله, جالب, جنتی, درباره, فرزند, مدرن

پهپاد حماسه ۲۳۰ کیلوگرم وزن دارد و توان وزنی پروازش ۴۱۵ کیلوگرم هـست. این‌ امر بدان معنهـست کـه این‌ پهپاد قابلیت حمل ۱۸۵ کیلوگرم محموله را دارهـست. طول بدنه این‌ پهپاد بیش از ۵ متر هـست و عرض بال‌هایش به ۹ متر می‌رسد. طول با‌ل‌های نسبتا زیاد حماسه نیز به این‌ پهپاد قابلیت طی مسیر‌های طولانی‌تر را می‌دهد.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» اخیرا طی گزارشی به بررسی قدرت پهپادی ایـران پرداخته هـست و پیرامون پهپاد حماسه نوشته هـست کـه «پهپاد حماسه با ۴۱۴ کیلوگرم وزن، قابلیت حمل شناساگر و موشک را دارهـست. مدت زمان پرواز این‌ پهپاد ۱۱ ساعت و حداکثر مسافت پروازی ان ۲۰۰ کیلومتر هـست».

موشک کاغذی با قابلیت کنترل از راه دور! +فیلم

پهپاد فُطرُس
فطرس نام فرشته‌ای هـست کـه خداوند متعال او را به یُمن میلاد باسعادت حضرت ثارالله شفا عنایت فرمود. نام فطرس را بر روی پهن‌پیکرترین پهپاد کشور نهاده‌اند.

قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»

شعاع عملیاتی فطرس به دو هزار کیلومتر می‌رسد. این‌ پهپاد تا سقف ۲۵ هزار پا از سطح زمین ارتفاع می‌گیرد و قابلیت حدود ۳۰ ساعت پرواز مداوم را نیز دارهـست. ویژگی ممتاز پهپاد فطرس توانایی تجهیز ان به انواع موشک‌های هوا به زمین، کروز و راکت هـست. سرعت فطرس نیز ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت تخمین زده می‌شـود.

منبع:میزان

انتهای پیام/

قابلیت پهپاد‌های ایـرانی؛ از «فُطرُس» تا «کرار»

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

خواص شگفت انگیز قرار دادن پا در آب داغ کـه تاکنون نمی‌دانستی


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛روشی ساده برای کسب آرامش پس از یک روز کاری طولانی قرار دادن پا‌ها در آب داغ هـست. با انجام این‌ کار و بدون اضافه کردن هیچ چیز دیگری احساس بهتری را تجربه خواهید کرد.
قرار دادن پا‌ها در آب گرم می‌تواند به آبرسانی به پوست کمک کند، عضلات را تسکین دهد، و به بهبود درد نیز کمک کند. افزون بر این‌، شمـا می‌توانید پا‌های خود را برای کاهش تورم و احتمال ابتلا به یک عفونت باکتریایی در محلول نمک فرنگی اصل قرار دهید.
برای انجام این‌ کار به تدارک خاصی نیاز نیست و می‌توانید یک ظرف را با آب داغ پر کرده و پا‌های خود را برای چند دقیقه در ان قرار دهید. با ورود پا‌ها به آب گرم، از همان ابتدا احساس بهتری در شمـا شکل خواهد گرفت. اگر این‌ کار را به یک روتین روزانه تبدیل کنید از خواص خیلیی نیز برخوردار خواهید …
خواص شگفت‌انگیز بابونه برای زیبایی پوست ومو

مدل های جدید میز ناهار خوری چوبی کلاسیک و مدرن


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیشتر محصولات زیبایی و آرایشی اغلب پُر از مواد شیمیایی هـستند و به همین علت هر روزه افراد بیشتری تمایل پیدا می‌کـنند تا از محصولات گیاهی برای پوست و موی خود هـستفاده کـنند. از دوران بهـستان گیاهان گوناگونی برای زیبایی کاربرد داشته هـست کـه یکی از ان‌ها بابونه هـست.
بابونه به خاطر ویژگی‌های آرامشبخشی، ضد حساسیت، ضد باکتری و ضد التهابی کـه دارد معروف هـست. بابونه در خیلیی از محصولات آرایشی و بهداشتی به کار می‌رود مانند مرطوب کـننده‌ها و پاک کـننده‌ها و همچنین محصولات تثبیت کـننده‌ی رنگ مو.
بیشتربخوانید:آشنایی با روش‌های درمان خشکی پوست+عکس های
انواع گوناگونی از محصولات بابونه در دسترس هـست کـه معروف‌ترین انها، دمنوش بابونه هـست. روزانه بیش از یک میلیون فنجان چای بابونه در سراسر دنیا استفاده می‌شـود. بابونه به صورت عصاره‌ی مایع، عصاره‌ی روغنی، کنستانتره و در کرِم‌ها و پماد‌ها نیز موجود هـست.
۱. درمان آکنه
اگر مدام در حال مبارزه با جوش‌ها …
۱۰ حقیقت شگفت‌انگیز از کره ماه کـه شاید نمی‌دانید


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کره ماهکـه ۲۳۹ هزار مایل (بیش از ۳۸۴۶۰۰ کیلومتر) از زمین فاصله دارد، برای هزاران سال منبع الهام خیلیی از افسانه ها و عقاید خرافی بوده هـست. اما گاهی حقیقت از تخیل هم شگفت انگیزتر هـست. در این‌جا به حقایقی درباره ی کره ماه می پردازیم کـه نگاه تان به آسمان شب را تغییر خواهد داد.
بر روی کره ماه یک قبرستان وجود دارد
دویست تن زباله روی کره ماه وجود دارد کـه بخش عمده ی ان را زباله های فضایی و چیزهایی تشکیل می دهد کـه در زمان فرود بر روی ماه دچار اشکال شدند و یا آثار باقیمانده از حضور ۱۲ فضانوردی هـستند کـه از سال ۱۹۶۹ پا بر این‌ سیاره گذاشته اند، مثل: ماهواره های رها شده، موشک های پرتاب شده، دوربین ها، کوله های پشتی و توپ های گلف. اما در میان خرابه های روی کره ماه، خاکستر یوجین شومیکر …

اظهارنظر جالب فرزند آیت الله جنتی درباره ایشان

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی جنتی فرزند آیت‌الله جنتی با انتشار پستی در این‌ستاگرام خود نکات جالبی درباره پدرش گفت.
علی جنتی در این‌ستاگرام خود چنین نوشت:
” آیت‌الله جنتی یکی از نوادر روحانیت هـست. علیرغم اختلاف نظر عمیق و فاصله زیادی کـه در بینش سیاسی و نوع نگاه به مسایل کشور با همدیگر داریم؛ افتخاردارم کـه فرزند شخصیتی پارسا، زاهد، وارسته و عمیقا باورمند به ارزش‎های اسلامی هـستم.
از زمانی کـه خود را شناخته‌ام تا امروز ایشان را مقید به تهجد و شب زنده داری و تضرع به درگاه خداوند یافته‌ام و انچه را به عنوان وظیفه تشخیص داده با تمام توان بر ان پای فشرده هـست، اگرچه با مخالفت های فراوان و گاه ضدیت و دشمنی روبرو شده هـست. بی‌رغبتی به دنیا و ساده زیستی از ویژگی های کم نظیر ایشان هـست. برای ایشان احترام زیادی قائلم. ”

انتهای پیام/
پست این‌ستاگرامی علی جنتی درباره …

  • دسته‌بندی نشده
  • قابلیت‌های شگفت‌انگیز پهپاد‌های فوق مدرن ایـرانی، از «فطرس» تا «کرار»


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *