خانه / شیرینی و کیک / نهنگ قاتلی کـه مثل انسان صحبت می کند! به همراه توضیحات

نهنگ قاتلی کـه مثل انسان صحبت می کند! به همراه توضیحات

نهنگ قاتلی کـه مثل انسان صحبت می کند! ، بلا‌هایی کـه زباله‌های انسان‌ها بر سر نهنگ عنبر می‌آورد+عکس های ، انسان‌های اولیه قادر به صحبت کردن با هم بودند ، دانستنی های جالب درباره ی نهنگ قاتل! ، تلف شدن ۱۵۰ نهنگ در سواحل اسـترالیا+فیلم ، خودکشی ۱۵۰ نهنگ در سواحل اسـترالیا .
یک نهنگ قاتل آموخته اسـت تا سخنان انسان را تقلید و تکرار کند.اولین نهنگ قاتلی کـه مثل انسان حرف می زند!پژوهشگران یک نهنگ قاتل ۱۴ ساله به نام ویکی کـه پیشتر در تقلید رفتارهای انسانی موفق عمل کرده بود، را آموزش دادند تا کلماتی مانند سلام، خداحافظ، یک و دو را به زبان انگلیسی ادا کند.دکتر جوزف آبرامسون، مدیر این‌ …

نهنگ قاتلی کـه مثل انسان صحبت می کند!

یک نهنگ قاتل آموخته اسـت تا سخنان انسان را تقلید و تکرار کند.

اولین نهنگ قاتلی کـه مثل انسان حرف می زند!

پژوهشگران یک نهنگ قاتل ۱۴ ساله به نام ویکی کـه پیشتر در تقلید رفتارهای انسانی موفق عمل کرده بود، را آموزش دادند تا کلماتی مانند سلام، خداحافظ، یک و دو را به زبان انگلیسی ادا کند.

همـه چیز در مورد انسان ایده پذیرایی صحبت طرز تهیه عالی قاتلی کوکی نهنگ وعده

دکتر جوزف آبرامسون، مدیر این‌ تیم تحقیقاتی در دانشگاه کمپلوتنسه مادرید معتقد اسـت کـه این‌ جانوران با اسـتفاده از سوراخ تنفسی (لوله‌ای در بالای سر نهنگ‌ها و دلفین‌ها اسـت کـه به آن‌‌ها اجازه می‌دهد تا در هر بار بیرون آمدن از آب تنفس کنند) کلمات را ادا می‌کنند کـه تقریبا مانند صحبت کردن انسان‌ها از راه بینی اسـت. بنابراین‌ انتظار نمی‌رود کـه تقلید صدا و ادا کلمات بدون نقص صورت پذیرد.

با این‌ حال به نظر می‌رسد کـه تیم تحقیقاتی از نتیجه حاصله خشنود و شگفت‌زده استند. مطالعات این‌ چنینی به دانشمندان کمک می‌کند تا دریابند این‌ نهنگ‌ها چگـونه در محیط زندگی می‌کنند. فرزند ویکی کـه یک نهنگ سه ساله به نام موآن‌ا اسـت نیز پنج کلمه آموخته اسـت کـه از این‌ قابلیت وی برای مطالعات بیشتر در ارتباط با مادرش مورد اسـتفاده قرار خواهد گرفت.

جزییات مطلب انسان و ایده و پذیرایی و صحبت و طرز تهیه و عالی و قاتلی و کوکی و نهنگ و وعده را میخوانید .

دانشمندان تقلید صدای صورت گرفته توسط این‌ نهنگ‌ها را به صورت الگوریتم (مجموعه‌ای متناهی از دستورالعمل‌ها کـه به ترتیب خاصی اجرا می‌شوند و مسئله‌ای را حل می‌کنند) درآورده‌اند تا بتوانند به صورت کامل‌تری رفتارهای آن‌ان را بررسی کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نهنگ قاتلی کـه مثل انسان صحبت می کند!

بجز نهنگ‌های قاتل، دلفین‌ها هم نیز قادرند آواهای انسانی را تقلید کنند. این‌ دو گروه از باهوش‌ترین پستانداران استند. با این‌‌ حال محققان به دنبال یافتن دیگر گونه‌های پستانداران استند کـه بتوانند رفتار و گفتار انسان را تقلید کنند.

بررسی امکان تولید مثل انسان در فضا

نهنگ‌های قاتل پستانداران دریایی از خانواده دلفین‌سانان استند و در اقیانوس زندگی می‌کنند. این‌ نهنگ‌ها بجز ماهی‌ها به گله‌های پستانداران دریایی، مانند فک، شیر دریایی، گراز دریا و حتی نهنگ‌ها نیز حمله می‌کنند و گاه کوسه‌های بزرگ را نیز طعمه خود می‌کنند و به همین علت لقب قاتل به آن‌ان داده شده اسـت.

نهنگ‌های قاتل بسیار اجتماعی‌اند و در خانواده زندگی می‌کنند. روش‌های شکار پیچیده و تولید صداهای عجیب کـه اغلب منحصر به یک دسته‌اند و نسل به نسل منتقل می‌شوند، آن‌ها را از دیگر پستانداران متمایز کرده اسـت.

توضیحات بیشتر در موردانسان ایده پذیرایی صحبت طرز تهیه عالی قاتلی کوکی نهنگ وعده

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: finds.ir

شما مطلب نهنگ قاتلی کـه مثل انسان صحبت می کند! را می خوانید .

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

انسان ایده پذیرایی صحبت طرز تهیه عالی قاتلی کوکی نهنگ وعده

اقدام ناسا برای بررسی تولید مثل انسان در فضا

ناسا برای این‌کـه مشخص شـود آیا انسان می تواند در فضا اقدام به تولید مثل کند, اسپرم گاو وحشی و انسان را به ایستگاه فضایی بین‌المللی فرستاد.بررسی امکان تولید مثل انسان در فضاناسا برای مطالعه تولید مثل در شرایط کم‌گرانش، نمونه‌های اسپرم انسان و گاو را به ایستگاه فضایی بین‌المللی فرستاده اسـت.ناسا ماموریتی را برای بررسی این‌کـه آیا انسانها در فضا ممکن اسـت فرزند بیاورند، راه‌اندازی کرده اسـت. ماموریتی موسوم به “میکرو-۱۱″(Micro-11) کـه طی آن‌ ناسا نمونه‌هایی از اسپرم منجمد انسان و گاو را به ایستگاه فضایی بین‌المللی(ISS) فرستاده اسـت تا آزمایشات توسط دانشمندان بر روی آن‌ انجام شـود.این‌ پروژه توسط مرکز تحقیقات “ایمز”(Ames) ناسا رهبری می‌شـود و طبق بیانیه ناسا، هدف این‌ تحقیق، بررسی چگونگی تاثیر بی‌وزنی بر روی اسپرم اسـت.هدف این‌ مطالعه، اسپرم انسان اسـت، اما اسپرم گاو وحشی نیز فرستاده شده اسـت، زیرا به اندازه کافی مشابه اسپرم انسان اسـت و برای کنترل کیفیت اسـتفاده می‌شـود تا …

اسـتیون هاوکینگ: نسل انسان تا ۱۰۰۰ سال آینده منقرض میشـود

طرز تهیه کوکی نارگیلی خوشمزه، ایده ای عالی برای میان وعده و پذیرایی از مهمان ها

منابع
سایت آرگا

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

  • شیرینی و کیک
  • نهنگ قاتلی کـه مثل انسان صحبت می کند!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *