خانه / دسته‌بندی نشده / مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو به همراه توضیحات

مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو به همراه توضیحات

مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو ، نوبخت: نسبت به رژیم گذشته بسیار جلوتر استیم ، فاصله زن و مرد در نماز؛ آیا زن می تواند جلوتر از مرد نماز بخواند؟ ، وقتی کی روش، برانکو و شفر را خلع سلاح کرد ، رازهـای کار یک فروشنده موفق | نکات مهم برای یک فروشنده موفق ، حاج‌اکبری: تفکرات برانکو مقابل شفر قفل کرد! .
ورزش سه: پنجشنبه شب گذشته در دیدار نهـایی رقابت هـای جام حذفی تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل خونه به خونه بابل به برتری برسد و جام قهرمانی رقابت ها را از آن‌ خود کند. این‌ اولین جامی بود که‌ وینشخص شفر آلمانی توانست با …

مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو

ورزش سه: پنجشنبه شب گذشته در دیدار نهـایی رقابت هـای جام حذفی تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل خونه به خونه بابل به برتری برسد و جام قهرمانی رقابت ها را از آن‌ خود کند. این‌ اولین جامی بود که‌ وینشخص شفر آلمانی توانست با استقلال کسب کند و او بدین ترتیب نخستین فصل حضورش در ایـران را به یک قهرمانی مزین کرد.

بررسی کارنامه شفر در حدود ۶ ماهی که‌ در استقلال کار کرده، جالب توجه است. پیرمرد آلمانی از هفتـه نهم لیگ برتر کار خود را در استقلال استارت زد. استقلال در آن‌ زمان ۸ امتیاز اندوخته بود و وضعیت مناسبی در جدول رده بندی نداشت. وینشخص شفر در ادامه رقابت هـای لیگ استقلال را به تیمی تهاجمی تر و البته دقیق تر تبدیل کرد و مشکل گلزنی را در این‌ تیم به خوبی حل کرد. بازی هـای شناور آبی ها در زمان حضور شفر هر تیمی را به احتیاط در مقابل استقلال وا می داشت و البته بسیاری از حریفان ناچار به تسلیم بودند و باید شکست را برابر آبی هـای پایتخت می پذیرفتند.

همـه چیز در مورد انسان برانکو تهرانی حامل زوج شفر قاچاق کشف گام محموله نیم

آمار شفر در لیگ این‌طور قابل بیان است: تیم او در ۲۲ هفتـه از رقابت هـای لیگ ۴۶ امتیاز با استقلال کسب کرد و این‌ تیم را در پایان فصل تا رتبه سوم جدول بالا آورد. قهرمانی در رقابت هـای حذفی هم هرچند تنها با یک حریف لیگ برتری رقم خورد، به هر حال یک نقطه روشن در رزومه اولین فصل شفر با استقلال به شمار می رود. همچنین تیم استقلال با حضور این‌ سرمربی در آسیا هم نتایج خوبی گرفته است. زمان قرعه کشی مرحله گروهی، کمتر کسی استقلال را برتر از تیم هـای العین، الهلال و الریان تصور می کرد؛ اما شاگردان مرد آلمانی پس از ۶ ماراتن حساس با این‌ تیم ها، عنوان سرگروهی را از آن‌ خود کردند و نتایج درخشانی گرفتند.

اما مقایسه ای که‌ ماه هاست در بین اهالی فوتبال صورت می گیرد، بررسی تفاوت ها و شباهت هـای شفر با برانکو ایوانکوویچ است. مربی ۶۷ ساله آلمانی به قدری عملکردش قابل قبول بوده که‌ با دارنده بیشترین امتیازات ۳ فصل اخیر فوتبال ایـران و قهرمانی لیگ هـای شانزدهم و هفدهم مقایسه می شود. پروفسور کروات سرخ ها هم این‌ تیم را از یک وضعیت بحرانی به بالاترین نقطه فوتبال ایـران رساند و نقشی انکارناپذیر در فوتبال باشگاهی ایـران داشته است.

جزییات مطلب انسان و برانکو و تهرانی و حامل و زوج و شفر و قاچاق و کشف و گام و محموله و نیم را میخوانید .

مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو

کارنامه برانکو در فصل اول حضورش در پرسپولیس البته با شفر کمی تفاوت داشت. او به واسطه نتایج ضعیف فصل قبلی پرسپولیس، با این‌ تیم در آسیا حضور نداشت. در جام حذفی هم با سرخ ها مقابل پیکان و ملوان به برتری رسید؛ اما در دیدار حساس مقابل ذوب آهن با یک اشتباه عجیب داوری مجبور شد ۱۰۰ دقیقه با ده نفر بازی کند و سرانجام مقابل ذوب تسلیم شد و از رسیدن به نیمه نهـایی بازماند. جالب این‌جا بود که‌ ذوبی ها پس از سود بردن از این‌ تصمیم نادرست داور و صعود به نیمه نهـایی، به فینال و عنوان قهرمانی جام حذفی نیز رسیدند.

بمب نیم تنی در برلین خنثی شد

پرسپولیس در آن‌ فصل عجیب پس از این‌که‌ جام حذفی را از دست داد، به تلاش هـای خود در لیگ ادامه داد و پس از شکست استقلال در دربی، همراه با آبی هـای خوزستان در یک قدمی قهرمانی لیگ قرار گرفت. تیم برانکو اما در آخرین گام پیروزی با تفاضل گلی که‌ نیاز داشت را به دست نیاورد و فقط به خاطر ۳ گل خورده بیشتر از رقیب مستقیمش، جام قهرمانی را در عین شایستگی از دست داد. اشتباهات مکرر خط دفاعی پرسپولیس در آن‌ فصل و همچنین موقعیت هـای بیشماری که‌ مهاجمان این‌ تیم از دست می دادند، در کنار برخی تصمیمات عجیب داوری که‌ در هفتـه هـای ابتدایی در بازی هـای پرسپولیس گرفته می شد و به صورت متوالی باعث محرومیت داوران می شد، عواملی بودند که‌ قهرمانی را از چنگ برانکو درآوردند.

با مقایسه این‌ کارنامه ها شاید بتوان گفت وینشخص شفر در اولین فصل حضورش در ایـران اندکی جلوتر از برانکو ایوانکوویچ ایستاده است. البته توجه به چند نکته در این‌ خصوص ضروری است. یکی از نکات این‌ است که‌ شفر از ابتدای فصل در استقلال نبوده و شاید اگر چنین می شد، می توانست در لیگ هم نتایج مطلوب تری با آبی ها کسب کند. نکته دیگر آن‌ است که‌ تیمی که‌ تحویل این‌ مربی آلمانی شد، اگرچه در جدول رده بندی لیگ شرایط مطلوبی نداشت، اما متشکل از بازیکنانی بود که‌ هر مربی دیگری در ایـران می خواست آن‌ها را در اختیار داشته باشد. ۲ دروازه بان خوب، مدافعان ملی پوش و جوان، هافبک هـای دفاعی فوق العاده، ستارگانی چون جپاروف و ناماعیلی و شجاعیان در قسمت جلوی خط میانی و مهاجمان با انگیزه، جنس شفر را در استقلال جور کرده بود و شاید اگر خود او می خواست استقلال را در فصل نقل و انتقالات ببندد، نمی توانست تیمی از این‌ مجهزتر تهیه کند. تنها مشکل عمده آبی ها در گلزنی بود که‌ با آمدن تیام و البته پیشرفت نسبی علی قربانی این‌ مسئله هم به کلی حل شد و بنابراین‌ دست این‌ مرد آلمانی برای انواع تغییرات در تیمش اعم از تغییر سیستم و بازیکن، باز بوده است.

توضیحات بیشتر در موردانسان برانکو تهرانی حامل زوج شفر قاچاق کشف گام محموله نیم

این‌ در حالی است که‌ برانکو در پرسپولیس با نفراتی شروع کرد که‌ اکثرا سابقه و تجربه چندانی نداشتند. به ویژه در دفاع و دروازه تیم او شدیدا نیاز به بازیکنان جدید داشت. محمد انصاری را به عنوان بازیکن تستی در تیم پذیرفت و به یک ستاره تبدیل کرد، فرشاد احمدزاده که‌ از سربازی برگشته بود در تیم او به یک ستاره تبدیل شد که‌ حالا پیشنهادهـای اروپایی هم دارد. محسن مسلمان بازیکنی بود که‌ با حرف و حدیث بسیار به پرسپولیس آمد و با وجود این‌که‌ افت محسوسی کرده بود، در همان فصل اول به فرم ایده آل برگشت و به محور تیم برانکو تبدیل شد. همچنین مهدی طارمی و علی علیپور نفراتی بودند که‌ کسی شناخت خیلی از آن‌ها نداشت، اما هر دو زیر نظر سرمربی کروات پرسپولیس به بهترین مهاجمان لیگ بدل شدند.

امسال، خشک‌ترین سال در نیم قرن اخیر در ایـران

مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو

شما مطلب مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو را می خوانید .

اتفاق دیگری که‌ پرسپولیسِ برانکو را پس از نتایج خیلی ضعیف اوایل فصل زمین زد، درگذشت هادی نوروزی بود. کاپیتان پرسپولیس درسن ۳۰ سالگی در اواسط نیم فصل اول به شکلی ناگهانی دار فانی را وداع گفت و تیم را تا پایان فصل به یک شوک عجیب فرو برد.

آن‌چه که‌ از تمام فوق مهمتر است، حضور دو مربی کارنامه دار و موفق اروپایی در لیگ و در پرطرفدارترین تیم هـای ایـران است. شفر و برانکو حالا فرصت دارند در اولین فصلی که‌ هر دو همزمان آغاز‌ می کـنند، رقابت جذابی را با سرخابی هـای محبوب ایـران در خاطر اهالی فوتبال به جا بگذارند؛ ویژه تر این‌ که‌ قبل از آغاز‌ لیگ هجدهم هم این‌ دو مربی باید یک دربی را در قالب سوپرجام فوتبال ایـران مقابل یکدیگر برگزار کـنند و این‌ خود نوید یک فصل جذاب را برای پرسپولیس و استقلال، قهرمان هـای لیگ و جام حذفی ایـران و نماین‌دگان ایـران در آسیا می دهد.

انسان برانکو تهرانی حامل زوج شفر قاچاق کشف گام محموله نیم

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

چرا شفر و برانکو را دوست داریم؟


شهروند: واقعا کسی یادش مانده است در آخرین بازی‌ای که‌ هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال آن‌‌قدر حالشان خوب بود، چقدر گذشته است؟ این‌ دو تیم باز هم حال خوب دوقطبی‌بودن معروف آبی و قرمز فوتبال را به طرفداران بازگرداندند! سرخابی‌ها اما این‌ حال خوب را بدون ‌شک مدیون دو مربی خارجی و خوب خود استند که‌ آن‌ها را به روزهـای اوج و افتخار بازگردانده‌اند!ارتباط با بازیکنان،‌ کاریزما،‌ هوش، قدرت رهبری و دانش فنی فاکتورهـایی استند که‌ یک مربی خوب باید آن‌ را دارا باشد. عملکرد برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس و وینشخص شفر و استقلال هم به خوبی نشان می‌دهد که‌ این‌ دونفر با بهره‌گیری از این‌ فاکتورهـای مهم مربیگری توانسته‌اند نتایج خوبی در دو تیم بزرگ فوتبال ایـران بگیرند و نزد مردم هم به شکلی ویژه محبوب شوند. یک اصل بسیار مهم این‌ است که‌ برانکو و شفر تمام فاکتورهـای …
تابش: شفر و برانکو خوب استند اما ..

خیال آسوده شفر از حضور تیام برابر الهلال


ورزش سه: مسعود تابش سرپرست موقت باشگاه سپاهان در خصوص نتایج این‌ تیم با منصور ابراهیم زاده و کسب تساوی مقابل تراکتورسازی گفت: به طور طبیعی راضی نیستیم، ولی به سه بازی آینده امیدوار استیم. بچه ها خوب تمرین می کـنند. البته در زمین تراکتورسازی یک امتیاز هم بد نبود. با توجه به تمرینات خوبی که‌ داریم سه بازی آینده را امیدواریم بهتر بازی کـنند تا برای فصل آینده برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.
وی ادامه داد: آقای ابراهیم زاده هم زمان کمی داشته اند و طی این‌ مدت فقط می توان هماهنگی کوچکی ایجاد کرد. امیدوارم در سه بازی آینده بهتر بازی کـنند. ضمن این‌که‌ یک سری مصدومیت ها هم طی این‌ مدت نظیر جلال علی محمدی داشتیم. البته انتهـای فصل بررسی می کنیم ولی تدابیری اندیشیدیم تا با حفظ پیکره اصلی تیم برای قهرمانی وارد مسابقات سال آینده شویم.
بازیکن سال …
واکنش شفر به طعنه شش‌تایی برانکو!


خبرآن‌لاین‌: برانکو ایوانکوویچ در برنامه ۹۰ دوشنبه شب خیلی خوب برای هواداران تیمش دلبری کرد. او تا توانست برای استقلالی ها هم با استفاده از عدد ۶ ، کری خواند؛ زمان انتخاب عدد برای قرعه‌کشی و در پاسخ به سئوالی درباره دشواری سال آینده و این‌که‌ اگر همین فصل هم شفر زودتر می آمد شاید قهرمانی آن‌ها این‌ قدر ساده به دست نمی آمد.
پرسشی که‌ برانکو درباره اش گفت: درباره این‌ که‌ اگر زودتر شفر می آمد، چه می شد را که‌ اصلا کسی نمی تواند به آن‌ جواب بدهد اما برای فصل بعد شاید این‌ ۱۵ امتیاز اختلاف زیاد باشد و با همان ۶ امتیاز اختلاف با آن‌ها قهرمان شویم. طعنه ای مستقیم به استقلالی ها که‌ بازتاب هـای خیلی در فضای مجازی هم داشت.
شفر در پاسخ به این‌ سئوال درباره شوخی و طعنه برانکو گفته: بالاخره این‌ هم بخشی …

کشف قاچاق انسان در محموله حامل پنبه

یک زوج تهرانی از داخل کانتینر یک دستگاه تریلی خروجی از کشور کشف شدند.به گزارش روابط عمومی گمرک ایـران، ماموران گمرک بازرگان در بازرسی و کنترل هوشمند و رصد یک محموله ترانزیتی حامل پنبه متوجه قاچاق انسان شدند.بر همین اساس، در بازرسی و کنترل این‌ محموله به کمک تجهیزات کنترلی، ماموران گمرک در لا به لای بار پنبه یک زوج را کشف کردند که‌ در داخل بار مخفی شده بودند و قصد داشتند به صورت غیر قانونی از کشور خارج شوند.
این‌ کامیون از ترکمنستان به ترکیه در حرکت بود که‌ شب گذشته در حین کنترل کامیون هـای ورودی و خروجی درمرز بازرگان ماموران به یک کامیون خروجی مشکوک شده و در حین بازرسی دقیق دو شخص ایـرانی و اهل تهران را در داخل کامیون کشف و دستگیر شدند. آدمها دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.تاکنون بیش از ۵۰۰ مورد قاچاق انسان به صورت شخصی یا گروهی، …

  • دسته‌بندی نشده
  • مجهزتر و موفق‌تر؛ شفر نیم گام جلوتر از برانکو


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *