خانه / خبر / نشست مجلسی ها و اعضای شورای شهر درباره شهردار آینده پایتخت

نشست مجلسی ها و اعضای شورای شهر درباره شهردار آینده پایتخت

نشست مجلسی ها و اعضای شورای شهر درباره شهردار آینده پایتخت ، شهردار ارومیه کیست؟ +اسامی اعضای شورای شهر ارومیه ، درخواست ۸ کشور برای برگزاری نشست شورای امنیت درباره قدس ، سیاست «فاوستی» اعضای شورای شهر و رأی مثبت به آنچه نجفی «خیانت» می‌داند ، برگزاری ۲ جلسه قبل از نشست شورای عالی کار برای تعیین مزد ۹۷ ، شورای امنیت پیرامون «وضعیت بیت المقدس» نشست ویژه برگزار می کند .
دبیر مجمع نمایندگان تهران به تشریح مسائل مطرح شده در نشست بعدازظهر امروز شورای ۵۱ نفره امید با محوریت بحث درباره شهردار آینده پایتخت پرداخت.تشریح جزئیات نشست شورای ۵۱ نفره امیدمحسن علیجانی زمانی، با اشاره به برگزاری نشست شورای ۵۱ نفره امید که بعدازظهر امروز با حضور اعضای مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر پایتخت برگزار شد، اظهار داشت: نشست مجمع امید متشکل از مجمع نمایندگان تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش بنابر برنامه‌ریزی‌های قبلی امروز تشکیل جلسه داد.در این نشست راهکارهای همکاری بهتر و بیشتر برای ارائه خدمات بهینه به مردم مورد …

دبیر مجمع نمایندگان تهران به تشریح مسائل مطرح شده در نشست بعدازظهر امروز شورای ۵۱ نفره امید با محوریت بحث درباره شهردار آینده پایتخت پرداخت.

تشریح جزئیات نشست شورای ۵۱ نفره امید

محسن علیجانی زمانی، با اشاره به برگزاری نشست شورای ۵۱ نفره امید که بعدازظهر امروز با حضور اعضای مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر پایتخت برگزار شد، اظهار داشت: نشست مجمع امید متشکل از مجمع نمایندگان تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش بنابر برنامه‌ریزی‌های قبلی امروز تشکیل جلسه داد.

همه چیز در مورد آینده اعضای پایتخت دبیر درباره شهر شهردار شورای شورای شهر مجلسی مجمع نشست

در این نشست راهکارهای همکاری بهتر و بیشتر برای ارائه خدمات بهینه به مردم مورد هم‌اندیشی و مذاکره قرار گرفت.

دبیر مجمع نمایندگان تهران همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین به بحث و بررسی تغییر و تحولات در شهرداری تهران پرداخته و در این رابطه آسیب‌شناسی کردیم و علاوه بر آن، راهکارها و معیارها برای انتخاب شهردار را برشمردیم.

جزییات مطلب آینده و اعضای و پایتخت و دبیر و درباره و شهر و شهردار و شورای و شورای شهر و مجلسی و مجمع و نشست را میخوانید .

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: باتوجه به این‌که همکاری‌های خوبی در واحد راهبردی داشتیم و بعضاً جلسات با حضور آقای عارف و هاشمی و همچنین مسئولان دیگر برگزار می‌شود، در این جلسه مقرر شد همکاری‌ها میان شورای شهر و مجمع نمایندگان افزایش یابد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نشست مجلسی ها و اعضای شورای شهر درباره شهردار آینده پایتخت

این نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا در این جلسه درباره گزینه‌های شهرداری تهران بحثی مطرح نشد، خاطرنشان کرد: این مسئولیت برعهده شورای شهر است و این نشست بیشتر به‌منظور هم‌اندیشی برگزار شد.

آخرین وضعیت پرونده آتش‌ سوزی شهردار نودژ

علیجانی زمانی در پایان گفت: در نتیجه اعضا درمورد مصادیق و اسامی افراد ورود نکردند و بیشتر هدف‌مان این بود که یک هم‌اندیشی درباره مسئله انتخاب شهردار و دیگر موضوعات پایتخت داشته باشیم.


توضیحات بیشتر در موردآینده اعضای پایتخت دبیر درباره شهر شهردار شورای شورای شهر مجلسی مجمع نشست

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilnanews.com

شما مطلب نشست مجلسی ها و اعضای شورای شهر درباره شهردار آینده پایتخت را می خوانید .

آینده اعضای پایتخت دبیر درباره شهر شهردار شورای شورای شهر مجلسی مجمع نشست

واکنش عضو شورای شهر تهران به شایعه استعفای شهردار تهران

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیونگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت نظری  عضو شورای شهر تهران در پی انتشار اخباری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران پستی را در صفحه توییتر خود منتشر و به شایعات پایان داد.
حجت نظری با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت:
“اخبار و شایعاتی در فضای مجازی و زمزمه‌های درگوشی مبنی بر استعفای دکتر نجفی مطرح شده و تماس‌های مکرر با بنده و سایر اعضا گرفته می‌شود. به صراحت چنین رخ‌دادی را تکذیب می‌کنم و امیدوارم شایعه‌پراکنان، سوای منافع شخصی، منافع شهر و شهروندان را نیز لحاظ کنند.”
لازم به ذکر است از ساعاتی پیش خبری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده است. برخی منابع رسمی نیز مدعی شدند شهردار تهران استعفای خود را به شورای شهر تقدیم کرده اما هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است.

انتهای پیام/
عضو شورای شهر تهران به شایعات اخیر در خصوص شهردار تهران پایان داد …

جلسه غیررسمی شورای شهر تهران با حضور نجفی

اعضای شورای شهر تهران صبح امروز با حضور شهردار تهران جلسه‌ای را به صورت غیر رسمی برگزار کردند.اولین جلسه شورای شهر تهران در سال جدید با حضور نجفیاعضای شورای شهر تهران صبح امروز با حضور شهردار تهران جلسه‌ای را به صورت غیر رسمی برگزار کردند. این جلسه در سالن جلسات طبقه اول که به نام “عباس شیبانی” نامگذاری شده به صورت غیرعلنی در حال برگزاری است.علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران پیش از این خبر داد که این جلسه تنها جلسه هم اندیشی خواهد بود و جلسه رسمی بررسی استعفای شهردار تهران به صورت علنی در نوزدهم فروردین ماه بررسی خواهد شد اما شنیده‌ها و حضور نجفی در این جلسه حاکی از آن است که احتمالا بحث استعفای شهردار نیز مطرح و بحث خواهد شد .احمد مسجدجامعی نیز پیش از جلسه با حضور در جمع خبرنگاران تنها اعلام کرد که اعضای شورای شهر در طول تعطیلات نوروزی هیچ جلسه هم …

سیاست «فاوستی» اعضای شورای شهر و رأی مثبت به آنچه نجفی «خیان

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، آنها که قدری با ادبیات اروپا به‌ویژه آلمان آشنا باشند، حتما واژه «فاوست» و شخصیت او در داستان‌ها به گوششان خورده است. «فاوست» انسانی موفق با تحصیلات دانشگاهی است که روحش را با دانش نامحدود و لذات دنیوی در معامله‌ای با شیطان معاوضه کرده و انسان را به دانش الهی ترجیح می‌دهد. فاوست و اصطلاح «فاوستی»، اغلب توصیف موقعیتی است که در آن فردی جاه‌طلب برای دست‌یابی به قدرت و موفقیت دست از اخلاقیات می‌کشد. بیشتر بخوانیدانتقاد توکلی از ابقای مجدد نجفی توسط شورای شهراعضای شورا با رد استعفای نجفی دست به ابتذال سیاسی زدندهرچند فاوست را باید در افسانه‌ها جستجو کرد و این افسانه منشأ آثار ادبی، داستانی، سینمایی و موسیقایی شده اما در عالم واقع و به‌ویژه سیاست، فاوست‌های فروانی داریم. اتفاق امروز در صحن شورای شهر تهران را شاید بتوان نمونه‌ای از این نوع سیاست‌ دانست. اواخر سال گذشته بود که زمزمه‌های رفتن نجفی از شهرداری به …

  • خبر
  • نشست مجلسی ها و اعضای شورای شهر درباره شهردار آینده پایتخت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *