خانه / دسته‌بندی نشده / ترامپ: قوانین مالکیت سلاح، سخت‌تر نخواهد شد به همراه توضیحات

ترامپ: قوانین مالکیت سلاح، سخت‌تر نخواهد شد به همراه توضیحات

ترامپ: قوانین مالکیت سلاح، سخت‌تر نخواهد شد ، حمایت اوباما از تظاهرات علیه قوانین مالکیت سلاح ، تصویب لایحه ممنوعیت مالکیت سلاح برای آدمها با سابقه خشونت خانگی در ایالت «اورگن» ، سه روز اخراج از مدرسه در انتظار دانش‌آموزان آمریکایی معترض به قوانین حمل سلاح! ، ماکرون: نظارت بین‌المللی، پایبندی ایران به توافق هـسته‌ای را ثابت کرد/ تصمیم ترامپ مخالف قوانین بین‌المللی هـست ، آمار ویژه از مالکیت هـستقلال؛ تیم ۱۰ نفره رکورد زد! .
برترین ها به نقل از یورو نیوز نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در انجمن سلاح آمریکا کـه گفت قوانین مالکیت سلاح را سخت تر نخواهد کرد.
رئیس جمهوری آمریکا در حالی ایـن سخن را مطرح می کند کـه پیش‌تر و بعد از حمله به دبیرستانی در فلوریدا گفته بود …

ترامپ: قوانین مالکیت سلاح، سخت‌تر نخواهد شد

برترین ها به نقل از یورو نیوز نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در انجمن سلاح آمریکا کـه گفت قوانین مالکیت سلاح را سخت تر نخواهد کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در حالی ایـن سخن را مطرح می کند کـه پیش‌تر و بعد از حمله به دبیرستانی در فلوریدا گفته بود کـه با اعمال محدودیت هـایی برای مالکیت سلاح موافق هـست.

همه چیز در مورد بلیت ترامپ حضور فروشی قوانین مالکیت نفر هزار ورزشگاه

در جلسه سالانه انجمن سلاح آمریکا او بار دیگر بر مسلح شدن معلم ها و افزایش امنیت مدارس برای جلوگیری از کشتارهـای آینده پافشاری کرد.

آقای ترامپ همچنین در سخنانش به حمله تروریستی ۱۳ نوامبر پاریس اشاره کرده هـست و گفته هـست کـه ایـن حمله تروریستی کـه ۱۳۰ کشته بر جای گذاشت می توانست تلفات کمتری داشته باشد اگر قربانیان یا دست کم تعدادی از انها مسلح بودند.

جزییات مطلب بلیت و ترامپ و حضور و فروشی و قوانین و مالکیت و نفر و هزار و ورزشگاه را میخوانید .

ترامپ افزود: « انها بطور وحشیانه‌ای توسط گروه کوچکی از تروریست هـای مسلح کشته شدند. انها زمان کافی داشتند کـه تک تک آدمها را بکشند. ایـنطوری بود (با ژست کسی کـه با دستش بطرف جمعیت شلیک می کند):‌ بیا ایـنجا بووم (صدای شلیک)، تو بیا ایـنجا، بووم.»

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ترامپ: قوانین مالکیت سلاح، سخت‌تر نخواهد شد

او همچنین در مقایسه هـای خود بریتانیا را مثال زد و گفت کـه در بریتانیا مردم به جای سلاح گرم، چاقو دارند و زخمی هـای ناشی از چاقو در لندن، بیمارستانی در ایـن شهر را شبیه بیمارستانی در مناطق جنگی کرده هـست. دونالد ترامپ البته اسناد و مدارکی درباره چنین اتفاقی در لندن ارائه نکرد.

نظر بولتون درباره مذاکرات احتمالی ترامپ و اون

انجمن سلاح آمریکا کـه لابی قدرتمندی در آمریکا به شمـار می رود از حامیان دونالد ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی بود.

بحث محدود کردن مالکیت سلاح در آمریکا از دوره ریهـست جمهوری باراک اوباما در آمریکا بالا گرفت ولی وی نتوانست قوانین را در ایـن مورد تغییر دهد. دونالد ترامپ نیز با ایـنکـه وعده هـایی برای محدود کردن مالکیت سلاح بعد از حمله ماه فوریه به یک دبیرستان در ایالت فلوریدا داده بود، اکنون نظرش را تغییر داده هـست.

توضیحات بیشتر در موردبلیت ترامپ حضور فروشی قوانین مالکیت نفر هزار ورزشگاه

مالکیت سلاح موضوع متمم دوم قانون اساسی آمریکـهـست و زمانی تدوین شد کـه آمریکایی‌ها بتازگی از دست هـستعمار بریتانیا آزاد شده بودند و برای همین ایـن متمم به قانون اساسی اضافه شد تا شهروندان بتوانند در صورت لزوم برای مقابله با موارد مشابه و همچنین شورش علیه دولت برای دفاع از آزادی خود، سلاح در اختیار داشته باشند.

منابع
سایت برترینها

شمـا مطلب ترامپ: قوانین مالکیت سلاح، سخت‌تر نخواهد شد را می خوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بلیت ترامپ حضور فروشی قوانین مالکیت نفر هزار ورزشگاه

حمایت اوباما از تظاهرات علیه قوانین مالکیت سلاح

خبرگزاری ایسنا: باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد از اعتراضات تحت عنوان ” راهپیمایی برای زندگـیمان” کـه شنبه شب در شهرهـای آمریکا علیه حمل سلاح برگزار شد حمایت می‌کند.
وی گفت: افتخار می‌کنم جوانان کشورم انچه در توان دارند برای برگزاری چنین تظاهراتی به کار بسته‌اند و هیچ چیز نمی‌تواند مانع میلیون‌ها صدایی شود کـه خواهان تغییر هـستند.
مردم آمریکا عصر شنبه تظاهرات‌هـای اعتراضی را در سراسر ایـن کشور به ویژه در واشنگتن برگزار کرده و قوانین سهل گیرانه در حمل آزادانه سلاح را محکوم کردند.
ایـن تظاهرات در پی کمپین‌هـایی برگزار شد کـه پس از حمله اخیر یک دانش آموز به مدرسه‌ای در ایالت فلوریدا راه‌اندازی شدند.

شعار جدید ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۰

مسافرت به دبی و قوانین مسافرت به دبی | شرایط سخت و آسان برای مسافر

به نقل از سایت همگردی و به گزارش پارس مسافرت به دبی و قوانین مسافرت به دبی | شرایط سخت و آسان برای مسافر و مسافرت به دبی و قوانین مسافرت به دبی | شرایط سخت و آسان برای مسافر سه شنبه ۱۰ …
عطوان: قمار ترامپ درباره سوریه؛ روزهـای سخت آمریکا در راه هـست

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه رای الیوم، «عبدالباری عطوان» سردبیر ایـن روزنامه نوشت: نقشه جدید آمریکا مبنی بر تعلیق برنامه خروج نیروهـای آمریکایی از سوریه به مثابه قمار بر سر جان نیروهـای آمریکایی هـست و از روزهـای سخت ان نه فقط در سوریه بلکـه در عراق نیز حکایت دارد.تغییر سیهـست آمریکا و نقشه تشدید مواضع علیه سوریهتصمیم دولت آمریکا مبنی بر تعلیق برنامه خروج نیروهـای آمریکایی از سوریه تا تحقق اهداف مورد نظر، به معنی تغییر سیهـست کنونی آمریکا و برنامه‌ریزی برای مرحله تشدید مواضع جدید هـست کـه چه بسا محور ان بر سرنگونی نظام حاکم سوریه متمرکز شود.احتمال تشکیل موجودیت کُردی در شمـال شرق سوریه به دست آمریکاشمـار نیروهـای آمریکایی در سوریه دو هزار نفر هـست کـه در شرق فرات مستقر هـستند و از نیروهـای کُرد سوریه دموکراتیک حمایت می‌کنند و بعید نیست نقشه جدید آمریکا افزایش ایـن نیروها و تقویت ائتلاف با …

حضور ۱۰ هزار نفر در ورزشگاه و ازدحام در گیت‌هـای بلیت فروشی

خبرگزاری تسنیم: تیم‌هـای فوتبال هـستقلال – العین امارات در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. * از صبح امروز، هواداران زیادی خودشان را به ورزشگاه رسانده‌اند. * در حالی کـه ۵ ساعت به آغاز‌ بازی مانده، بیش از ۱۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند. * بسیاری از هواداران از شهرستان‌ها خودشان را به ورزشگاه رسانده‌اند. * پارکینگ‌هـای ورزشگاه در حال پر شدن هـست و همین مسئله ترافیک زیادی را در مسیرهـای منتهی به پارکینگ‌ها ایجاد کرده هـست. * در گیت‌هـای بلیت فروشی ازدحام زیادی وجود دارد و هواداران در حال ورود به ورزشگاه هـستند. به گزارش تسنیم، دیدار رفت با نتیجه دو بر دو خاتمه یافت.

  • دسته‌بندی نشده
  • ترامپ: قوانین مالکیت سلاح، سخت‌تر نخواهد شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *