خانه / فوتبال / پیراهن‌های تیم ملی، سوژه تازه منازعه

پیراهن‌های تیم ملی، سوژه تازه منازعه

پیراهن‌های تیم ملی، سوژه تازه منازعه ، اعلام زمان رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ، سوژه شدن قلیان کشیدن بیش از حد بازیکنان تیم ملی مراکش ، پیراهن اول تیم ملی بلژیک در روسیه ، کیت میدلتون و پیراهن بسیار شیک و گران قیمتش ، رونمایی از پیراهن عربستان در جام جهانی .
ورزش سه: هدایت‌ ممبینی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بازاریابی در گفت‌و‌گویی که امروز با سایت فدراسیون فوتبال داشت، با جملاتی عجیب باعث واکنش گسترده در شبکه‌های اجتماعی شد.
 او که درباره طرح پیراهن تیم ملی و علت ساده بودن آنها صحبت می کرد در فراز عجیبی از حرف هایش اعلام کرده در سال حمایت از کالای ایرانی آدیداس قبول کرده فقط پیراهن تیم ملی بزرگسالان را تامین کند و ۱۷ تیم ملی دیگر شامل رده های پایه، بانوان، ساحلی، فوتسال و … از پیراهن های ساخت داخل استفاده …

ورزش سه: هدایت‌ ممبینی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بازاریابی در گفت‌و‌گویی که امروز با سایت فدراسیون فوتبال داشت، با جملاتی عجیب باعث واکنش گسترده در شبکه‌های اجتماعی شد.

 او که درباره طرح پیراهن تیم ملی و علت ساده بودن آنها صحبت می کرد در فراز عجیبی از حرف هایش اعلام کرده در سال حمایت از کالای ایرانی آدیداس قبول کرده فقط پیراهن تیم ملی بزرگسالان را تامین کند و ۱۷ تیم ملی دیگر شامل رده های پایه، بانوان، ساحلی، فوتسال و … از پیراهن های ساخت داخل استفاده می کنند. این جمله به قدری عجیب و از نظر منطق اقتصادی و روح حاکم بر قراردادهای نرمال تامین پیراهن در جهان غیر قابل باور است که می شود مدت ها درباره اش نوشت.

همه چیز در مورد تازه تیم سه سوژه ورزش

کمیته بازاریابی که هنوز موفق به جلب حامی مالی برای تیم ملی در جام جهانی نشده با اعلام ممبینی با پیراهنی ساده و طراحی نشده ایران را به روسیه ۲۰۱۸ خواهد فرستاد. در جریان باشید که همه تیم های حاضر در جام جهانی که با یکی از برند های معروف تولید پوشاک ورزشی قرارداد دارند، علاوه بر تامین لباس مبلغی از آن کمپانی ها پول دریافت می کنند و البته طراحی پیراهن هر تیم ملی منحصر به همان کشور است و به طور طبیعی و به عنوان مثال آنچه که برای تیم هایی مثل اسپانیا، آلمان، ژاپن، مکزیک، کلمبیا و … توسط آدیداس طراحی شده هیچ نمونه دیگری ندارد. این در حالی است که پیراهن های ایران در جام جهانی از قسمت کالاهای موجود در ژورنال های آدیداس انتخاب شده است. پیراهن های سفید و قرمز همراه با سه خط آدیداس هستند. چیزی که آدیداس برای اولین بار اجازه داده از آن استفاده شود.

البته نباید از یاد ببریم که ایران برای توافق با کمپانی های مهم تامین البسه ورزشی مشکلات زیادی مانند تحریم یا قوانین محدود کننده داخلی دارد اما عدم طراحی یک پیراهن منحصر به فرد و همچنین تامین نبودن لباس سایر تیم های ملی ایرانی از نقاط ضعف قرارداد ایران و آدیداس است. به خاطر داشته باشیم در سال ۱۹۷۸ که تیم ملی برای اولین بار قراردادی رسمی با آدیداس امضا کرده بود، علاوه بر تامین کامل البسه، به اندازه ۲۰۰ هزار مارک البسه و لوازم اضافی تحویل فدراسیون شده بود که در انبار برای استفاده از سایر تیم های ملی ذخیره شد.

جزییات مطلب تازه و تیم و سه و سوژه و ورزش را میخوانید .

این مطلب را با مرور برخی توییت ها به پایان می بریم. 

هفته چهاردم لیگ برتر دوره هفدهم/ گزارش زنده؛ صنعت نفت ۰ – تراکتورسازی ۰

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پیراهن‌های تیم ملی، سوژه تازه منازعه

 

 

توضیحات بیشتر در موردتازه تیم سه سوژه ورزش

توضیح: قبل از مرور توییت ها به خاطر داشته باشید که مبنای آنها انتشار تصویری از یک لباس ساده سفید آدیداس است که پیراهن تیم ملی قلمداد شده در حالیکه هنوز هیچ تصویری از پیراهن تیم ملی در جام جهانی منتشر نشده است.

‏*به نظرم بازیکنای تیم ملی ایران وقتی میرن پیراهن ایسکو، راموس، اینیستا و کریستیانو رو میگیرن، دیگه لباس خودمون رو بهشون ندن آبروریزی نشه.

شما مطلب پیراهن‌های تیم ملی، سوژه تازه منازعه را می خوانید .

‏*کاش لاقل رو لباس تیم ملی مروارید میدوختن.

‏*لباس تیم ملی جوریه که انگار رفتن تاناکورا یه سری لباس ورزشی شکل هم با مارک آدیداس خریدن آوردن

تازه تیم سه سوژه ورزش

‏*داشتم نگران میشدم که چرا هنوز با لباس تیم ملی آبرومون جلوی کل دنیا نرفته که خداروشکر رفت.

‏*بابای من سه دست از این لباس رسمی تیم ملی برای جام جهانی داره.

*‏من حس میکنم آدیداس بدش نمیاد روی لباس‌ تیم ملی حتی لوگو چاپ نکنه.

‏*لباس تیم ملی تو ‌جام‌جهانی واقعا زشته. بهونشون هم اینه‌ که زمان نداشتیم! لعنتی ما دومین تیم جهان بودیم که صعود کردیم چرا به شعور ملت توهین می‌کنید آخه؟!!

این مطلب در مورد تازه تیم سه سوژه ورزش می باشد .

* ‏برای طراحی لباس تیم ملی وقت نداشتن،یه فراخوان رسمی بدن تو دو روز بالای ۱۰۰۰ تا طرح میرسه دستشون . بحث اینه آقای تاج و دوستان دغدغه ی تیم ملی رو ندارن و فقط به فکر خودشونن !

‏*شیوه انتخاب لباس تیم ملی این طوریه که میگن میدون امام حسین ( دقت کنید منیریه نه ها امام حسین ) تو این پاساژ ها میگردن خزترینشون رو پیدا میکنن بعد میگردن دنبال خزترین لباس ورزشی همونو میارن میدن به طراحشون میگن تا یه چند درجه هم تو خز ترش کن .

پیراهن‌های تیم ملی، سوژه تازه منازعه

‏*من موافق طرح سفید و ساده لباس تیم ملی تو جام جهانی هستم.از فردا با عرق‌گیر میریم تو خیابون هر کی هم گفت این چیه پوشیدی؟ میگیم لباس تیم ملیه ارزونم هست با ۵ هزار تومن دو تا لباس تیم ملی میشه خرید.

بازیگر نقش بهتاش تیم مورد علاقه‌اش را لو داد

‏*تنها میشه به این امید داشت که آدیداس آبروی خودشو دوس داره و تیم ملی با لباس خیلی نامناسبی در جام جهانی بازی نخواهد کرد.به خودمون که چشم امیدی نیست.

تازه, تیم, سه, سوژه, ورزش

‏*لباس تیم ملی یجوریه که بازیکنا بپوشنش ناخوداگاه تو زمین وسط بازی هی حواسشون پرت میشه که چراغ اضافه تو ورزشگاه روشن نباشه و کسی کولر روشن نکنه به مسئول ورزشگاه هم اشاره میکنن نمایشگر کنار زمینو بزنه اخبار.

‏*ایول دیگه لازم نیست لباس تیم ملی رو بخرم خونه نیم جینش رو دارم،یه ۳خط آدیداس میخواد فقط بایه لوگو فدراسیون که میخوام جاش یه پلنگ بذارم که۲تا بچه زیرشن با یه گلدون.

‏*درسته که لباس های تیم ملی فدراسیون پنج ستارمون قراره ساده و بی کیفیت باشه ، ولی از قدیم گفتن «زیبایی تو سادگیه» و یا «سادگی هیچ وقت از مد نمیوفته»

* اگه آدیداس شورت این عرقگیرا رو‌هم مثل شلوار دایجان ناپلیون‌میزد، قشنگ میشد جورابا رو کشید روش و رفت برا پیک نیک و‌دور همی تو روسیه. والله لباس تیم ملی رو‌از نیکو‌‌ تن پوش ( برند ایرانی تولید لباس زیر مردانه) میخریدین بهتر بود. دست کم از تولید ملی حمایت کرده بودین.

اعلام زمان رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال

ورزش سه: بعد از حرف و حدیث های زیادی که پیرامون پیراهن های تیم ملی در جام جهانی پیش آمد، امروز مهدی تاج صحبت هایی را درخصوص زمان رونمایی از پیراهن ها انجام داد. در این باره جنجال های زیادی پیش آمد و گفته می شد آدیداس لباسی برای تیم ملی طراحی نکرده اما رییس فدراسیون فوتبال این موضوع را رد کرد.
تاج درباره زمان رونمایی از پیراهن های تیم ملی اظهار داشت: «روز ۲۸ اردیبهشت ماه در بازی با ازبکستان از لباس های تیم ملی رونمایی خواهد شد و این لباس ها جدیدترین تکنولوژی و مدل ۲۰۱۸ آدیداس هستند.»
رییس فدراسیون در بخش دیگری از حرف هایش بیان کرد: «طرح یوز روی این لباس ها وجود نداردبه این دلیل که شرکت آدیداس مصر بود که اگر طرح یوز را جایی که فیفا اجازه داده روی لباس بزنیم، عملا تکنولوژی کولینگ آنها دیگر …

تمجید مارادونا از عمرعبدالرحمن

ورزش سه: تیم العین در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های امیرکاپ امارات با نتیجه ۴ بر ۲ تیم فجیره با مربیگری دیه گو مارادونا را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید. العین در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت های لیگ امارات با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به الوحده صدرنشین است و می تواند امسال در امارات به دوگانه دست یابد. تیم بنفش پوش شهر ابوظبی اما اگر در هفته آخر لیگ قهرمانان بتواند مقابل الریان قطر به تساوی برسد از گروهش صعود کرده و این شانس را دارد که در مسیر رسیدن به سه گانه قرار بگیرد.
بعد از برد العین مقابل فجیره امارات الیوم در بخش ورزشی اش با بیان اینکه این برد چهار پیام مهم برای العین داشت نوشت: درخشش عموری، بازگشت حسین شهات، آمار و ارقام کایو و خط حمله خطرناک و درنده …این …

انتظار دارم صندلی شماره آخر هم پُر شود

ورزش سه: تیم فوتبال الریان در پایان هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا رتبه دوم جدول رده بندی گروه چهارم را پس از استقلال تهران که ۹ امتیازی است، در اختیار دارد. آنها در آخرین مصاف خود روز آینده در جدالی سرنوشت ساز در خانه خود مقابل العین به میدان می روند و در صورت کسب یک امتیاز نیز به مرحله حذفی این مسابقات صعود خواهند کرد.
تاباتا بازیکن برزیلی که به تابعیت تیم ملی قطر در آمده است، در خصوص شانس تیمش برای رسیدن به مرحله حذفی گفت: ما از اشتباهات گذشته خود در آسیا درس گرفته ایم. تیم الریان عناصر صعود به دور بعد را دارد.
تماشاگران الریان نیز حساب ویژه ای روی سه بازیکن خود یعنی رودریگو تاباتا، محسن متولی و سپاستین سوریا باز کرده اند، تا جای خالی حمدالله مهاجم مصدوم تیم را پر کنند. آنها توقع دارند …

  • فوتبال
  • پیراهن‌های تیم ملی، سوژه تازه منازعه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *