خانه / تغذیه / ماکرون: برجام بسته شـود، جعبه پاندورا باز می‌شـود به همراه توضیحات

ماکرون: برجام بسته شـود، جعبه پاندورا باز می‌شـود به همراه توضیحات

ماکرون: برجام بسته شـود، جعبه پاندورا باز می‌شـود ، بسته پیشنهادی اروپا برای حفظ برجام ، بسته پیشنهادی اروپایی‌ها به ترامپ؛ آخرین تقلا برای حفظ برجام ، ماکرون و مرکل به ترامپ: برجام را حفظ کن ، تأکید ماکرون بر حفظ برجام ، آیا جذابیت ماکرون می‌تواند برجام را حفظ کند؟ .
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از هفتـه نامه “اشپیگل”، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در نظر دارد در آستانه پایان ضرب الاجل مقرر برای تصمیم گیری درباره برجام ( ۱۲ ماه می، ۲۲ اردیبهشت ماه) احتمالا از ایـن توافق خارج شـود.امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرنسه در هفتـه نامه “اشپیگل” تاکید کرد کـه ایـن می تواند شرایط …

ماکرون: برجام بسته شـود، جعبه پاندورا باز می‌شـود

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از هفتـه نامه “اشپیگل”، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در نظر دارد در آستانه پایان ضرب الاجل مقرر برای تصمیم گیری درباره برجام ( ۱۲ ماه می، ۲۲ اردیبهشت ماه) احتمالا از ایـن توافق خارج شـود.

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرنسه در هفتـه نامه “اشپیگل” تاکید کرد کـه ایـن می تواند شرایط را متشنج کند. دیگر سیاستمداران بلند پایه اروپایی نیز در ایـن باره ابراز نگرانی کرده اند.

همـه چیز در مورد برجام بسته بهار جعبه

به نوشته هفتـه نامه “اشپیگل”، حدود یک هفتـه قبل از پایان اولتیماتوم مد نظر ترامپ برای تصمیم گیری درباره برجام برخی سیاستمداران بلند پایه اروپایی درباره عواقب لغو برجام و شروع یک جنگ احتمالی هشدار داده اند.

هفتـه نامه اشپیگل در آخرین شمـاره خود گزارش داده است کـه امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه در بدترین حالت ایـن را ممکن می داند کـه ترامپ بدون توافق تکمیلی دیگری به برجام پایان دهد. به گفته ماکرون ایـن بدین مفهوم است کـه ما جعبه پاندورا را باز می کنیم و در ایـن صورت می تواند جنگی به وقوع بپیوندد.

جزییات مطلب برجام و بسته و بهار و جعبه را میخوانید .

ماکرون در عین حال تصریح کرد کـه البته قصد رئیس جمهور آمریکا هم ایـن نیست و دونالد ترامپ هم خواهان جنگ نیست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ماکرون: برجام بسته شـود، جعبه پاندورا باز می‌شـود

“زیگمار گابریل”، وزیر امور خارجه سابق آلمان هم درباره خطر وقوع جنگ در صورت خروج ترامپ از برجام هشدار داده و در اظهاراتی در هفتـه نامه اشپیگل گفت: ” اگر ما مراقب نباشیم، در خاورمیانه خطر یک جنگ سی ساله جدید به وجود خواهد آمد.”

فرانسه در آستانه توافق با آمریکا بر سر برجام

“ین آزلبورن”، وزیر امور خارجه لوکزامبورگ هم از رئیس جمهور آمریکا درخواست کرده است کـه از توافق اتمی خارج نشـود. وی در ایـن باره گفت: “آقای ترامپ نباید برجام را نابود کند. در هر صورت ایـن اروپا است کـه در تیررس موشک هـای ایران قرار دارد.”

“هلگا اشمیدت”، دبیر کل بخش روابط خارجی اتحادیه اروپا کـه خود از شرکت کنندگان در مذاکرات استه ای با ایران بوده است نیز با تاکید بر ایـنکـه ایران به ایـن برجام پایبند است همچنین گفت: ایـن توافق مبتنی بر اعتماد نیست. ایـن توافق بر اساس واقعیات و همچنین کنترل ها و نظارت ها توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی  در وین است.

توضیحات بیشتر در موردبرجام بسته بهار جعبه

گابریل هم بر ایـن عقیده است کـه خروج آمریکا از برجام خطر تحولات غیر قابل کنترلی را ایجاد می کند.

وی افزود: ما باید همـه اقدامات ممکن را انجام دهیم تا از وقوع بدترین سناریو  یعنی ایـنکـه آمریکا از برجام خارج شده و هیچ کس دیگر در ایرن سرمایه گذاری نکند جلوگیری کنیم. به ایـن ترتیب دولت روحانی تحت فشار قرار گرفته و برنامه هـای اتمی خود را دوباره از سر می گیرد. ایـن امر به نوبه خود می تواند منجر به ایـن شـود کـه اسرائیل و آمریا با یک حمله نظامی به ایـن اوضاع پاسخ دهند.

شمـا مطلب ماکرون: برجام بسته شـود، جعبه پاندورا باز می‌شـود را می خوانید .

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در ۱۲ماه می (۲ اردیبهشت ماه) درباره تعلیق تحریم ها علیه ایران و یا اجرای مجدد آن‌ تصمیم گیری خواهد کرد. از آن‌جایی کـه ایـن مسئله می تواند شروع یک بحران خاورمیانه ای جدید با عواقب غیر قابل پیش بینی باشد اروپاییان همچنان تلاش می کنند تا از ایـن مسئله جلوگیری کنند.

ترامپ چه بر سر برجام می‌آورد؟

انتهـای پیام/  

برجام بسته بهار جعبه

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بسته پیشنهادی اروپا برای حفظ برجام

خبرگزاری ایلنا: بریتانیا، فرانسه و آلمان به زودی بسته پیشنهادی اروپا برای حفظ برجام را به رییس‌جمهوری آمریکا ارائه می‌کنند.
 به نقل از رویترز، منابع غربی اعلام کردند کشور‌هـای فرانسه، بریتانیا و آلمان به زودی بسته پیشنهادی خود برای حفط برجام را به «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا ارائه می‌کنند.
ترامپ از سال ۲۰۱۶ و پس از ورود به رقابت‌هـای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، توافق استه‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ را بدترین توافق تاریخ نامید. وی از زمان ورود به کاخ‌سفید نیز تمام تلاش خود را برای خارج شدن از ایـن توافق انجام داده است. تلاشی کـه تاکنون با تلاش‌هـای قانون گذاران آمریکایی، به نتیجه نرسیده است.
سایر کشور‌هـایی کـه توافق استه‌ای با ایران را امضا کردند، از ایـن توافق حمایت کرده و در تلاش استند آن‌ را حفظ کنند.
باتوجه به نزدیک شدن ضرب‌الاجل ترامپ درباره امضا نکردن تمدید تعلیق‌ تحریم‌هـای استه‌ای علیه ایران، سران …
بسته پیشنهادی اروپایی‌ها به ترامپ؛ آخرین تقلا برای حفظ برجام

کشورهـای اروپایی در آخرین تلاش‌هـای خود برای حفظ توافق استه‌ای برجام پیشنهاداتی به رئیس‌جمهوری آمریکا ارائه کرد.آخرین تلاش هـای کشورهـای اروپایی برای قانع کردن ترامپرویترز بامداد جمعه به نقل از منابع آگاه جزییاتی از آخرین تلاش‌هـای کشورهـای اروپایی برای قانع کردن «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا جهت ماندن در توافق استه‌ای برجام منتشر کرد. ۶ منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز گفته‌اند فرانسه، انگلیس و آلمان به دنبال توافق سیاسی جداگانه با کاخ سفید در خصوص اعمال فشارهـای بیشترذ علیه ایران استند. چندین نفر از آن‌ها گفته‌اند درباره احتمال موفقیت‌آمیز ایـن طرح‌ها مطمئن نیستند.یک دیپلمات ارشد اروپایی گفت: «یک هفتـه فرصت داریم گفت‌وگو با آمریکایی‌ها را ادامه دهیم تا ببینیم می‌توانیم در خصوص برجام به توافق برسیم.»وی در خصوص ایـنکـه آیا ایـن طرح برای نگاه داشتن آمریکا در برجام مثمر ثمر خواهد بود گفت: «فکر نمی‌کنم دلیلی وجود داشته باشد زیاد خوش‌بین باشیم.»به نوشته رویترز، کشورهـای ایران، روسیه و چین …
درخواست ۵۰۰ نمایـنده پارلمان‌هـای آلمان، انگلیس و فرانسه از کن

ترامپ در دیدار با بن‌سلمان: خواهید دید چه تصمیمی درباره برجام می‌گیرم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی انتشار اخباری مبنی بر احتمال تصمیم دونالد ترامپ برای خروج از برجام در اواخر اردیبهشت ماه، ۵۰۰ نمایـنده از سه کشور اروپایی آلمان، فرانسه و انگلیس از کنگره آمریکا خواستند تا به حفظ برجام کمک کند.باب کورکر رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قصد دارد ماه آینده ایالات متحده را از توافق استه ای با ایران خارج کند و تنها تلاش هـای رهبران اروپایی در آخرین لحظه شاید بتواند موجب تغییر تصمیم ترامپ شـود.ترامپ کـه از منتقدان جدی توافق استه‌ای ۲۰۱۵ میلادی دولت اوباما با ایران است، بارها تهدید کرده است کـه از ایـن توافق خارج خواهد شد. وی به کشورهـای اروپایی تا ۱۲ ماه می فرصت داده است تا توافق استه‌ای را اصلاح کنند.باب کورکر در مصاحبه با روزنامه کریتستین سایـنس مونیتور گفت: تنها مذاکرات لحظه پایانی توسط رهبران اروپایی شاید بتواند یک …

در بهار از ایـن غذا‌ها غافل نشوید

وب سایت کرمانی: ممکن است در طول زمستان و در پی آن‌ تعطیلات عید مقداری به وزنتان اضافه شده باشد و هیچ چیز مانند کم کردن ایـن وزن اضافی حالتان را بهتر نکند. خوشبختانه خیلیی از میوه ها و سبزیجاتی کـه در فصل بهار می توانید پیدا کنید مناسب کاهش وزن استند به ایـن دلیل کـه مقدار خیلی آب و فیبر در خود جای داده اند و ایـن موارد کمکتان می کنند بیشتر احساس سیری کنید و کالری کمتری دریافت نمایید.
فیبر هضم نمی شـود بنابرایـن فقط از سیستم گوارش عبور می کند و حضورش باعث می شـود معده پر باشد. به همین دلیل است کـه غذاهـای سرشار از فیبر هضم را کند می کنند و باعث می شوند سریعتر احساس سیری کنید. میوه ها و سبزیجات سرشار از آب نیز به همین اندازه سیر کننده استند و در مقایسه با غذاهـایی …

  • تغذیه
  • ماکرون: برجام بسته شـود، جعبه پاندورا باز می‌شـود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *