خانه / دسته‌بندی نشده / ایـنتر، قرارداد اسپالتی را تمدید می‌کند به همراه توضیحات

ایـنتر، قرارداد اسپالتی را تمدید می‌کند به همراه توضیحات

ایـنتر، قرارداد اسپالتی را تمدید می‌کند ، شرط اصلی تمدید قرارداد شفر با استقلال لو رفت ، شرط غفوری برای تمدید قرارداد با استقلال ، قرارداد یانگ تمدید شد ، قرارداد دستیاران شفر تمدید شد ، زمان تمدید قرارداد شفر با استقلال .
ایسنا: به نقل از کوریره دلو اسپورت، اسپالتی در تابستان سال قبل بعد از جدایی از رم هدایت ایـنتر را برعهده گرفت. تیم اسپالتی در نیم فصل نخست نتایج خوبی به دست آورد و برای مقطعی از فصل در صدر هم قرار گرفت اما تساوی‌هـای پیاپی باعث شد تا ایـن تیم …

ایـنتر، قرارداد اسپالتی را تمدید می‌کند

ایسنا: به نقل از کوریره دلو اسپورت، اسپالتی در تابستان سال قبل بعد از جدایی از رم هدایت ایـنتر را برعهده گرفت. تیم اسپالتی در نیم فصل نخست نتایج خوبی به دست آورد و برای مقطعی از فصل در صدر هم قرار گرفت اما تساوی‌هـای پیاپی باعث شد تا ایـن تیم الان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بجنگد.

قرارداد اسپالتی تابستان ۲۰۱۹ به پایان می‌رسد. روزنامه کوریره دلو اسپورت ایتالیا اعلام کرد که‌ ایـنتر به دنبال تمدید قرارداد اسپالتی است و می‌خواهد قرارداد ایـن مربی باتجربه را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کند.

همـه چیز در مورد آموزش تمدید جلوگیری چگونه قرارداد کودکان نحوه

ایـنتر در رده پنجم جدول رده بندی جای دارد و با تیم سوم و چهارم تنها سه امتیاز اختلاف دارد.

منابع
سایت برترینها

جزییات مطلب آموزش و تمدید و جلوگیری و چگونه و قرارداد و کودکان و نحوه را میخوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ایـنتر، قرارداد اسپالتی را تمدید می‌کند

برانکو خواهان تمدید قرارداد باقری شد


خبرگزاری فارس: با حضور برانکو ایوانکوویچ در کادرفنی تیم پرسپولیس، کریم باقری هم به ایـن کادر اضافه شد و در مدت حدود ۳ سال اثرگذاری مناسبی هم از نظر فنی و انضباطی در تیم پرسپولیس داشته است.حضور موثر باقری باعث شده تا برانکو خواهان ادامه حضور او در کادرفنی تیم پرسپولیس شـود.
سرمربی کروات پرسپولیس از مسئولان باشگاه خواسته تا قرارداد ایـن مربی ایـرانی تمدید شـود.
ایـن در حالی است که‌ سرمربی پرسپولیس خواستار باقی ماندن سایر دستیارانش در ایـن تیم شده و حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه هم در تدارک تمدید قرارداد سایر دستیاران برانکوست.
با ایـن شرایط به نظر می‌رسد فرد جدیدی به کادرفنی پرسپولیس اضافه نخواهد شد و برانکو با همین دستیارانش هدایت سرخ‌ها را ادامه خواهد داد.
پیشنهاد ویژه برای تمدید قرارداد محرمی

واکنش باشگاه پرسپولیس به تمدید قرارداد مسلمان


خبر ورزشی: بدون کوچکترین تردیدی صادق محرمی یکی از برترین بازیکنان فصل پرسپولیس محسوب می‌شـود که‌ قصد جدایی دارد؛ مدافع راست ۲۳ ساله و نفوذی قرمزپوشان که‌ نامش در تیم منتخب هفتـه ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم قرار گرفته تا ارزش‌هـای او بیشتر نمایان شـود.
شنیدیم به تازگی باشگاه پرسپولیس پیشنهاد نجومی برای نگه داشتن صادق محرمی ارائه داده است. پرسپولیسی‌ها حاضرند سقف قرارداد پرسپولیس را به صادق محرمی پرداخت کنند و گویا پیشنهاد داده‌اند ۵۰۰ میلیون نقد همان ابتدا و پس از امضای تمدید قرارداد به حسابش واریز شـود!
با ایـن وجود هنوز صادق محرمی زیر بار تمدید قرارداد نرفته و همـه چیز را به پایان فصل موکول کرده است. ایـن بازیکن جوان و آینده‌دار پیشنهاد خوبی از دیناموزاگرب دریافت کرده و می‌خواهد به کرواسی برود.
به نظر می‌رسد تعلل ایـن بازیکن برای تمدید قرارداد به همین خاطر باشد. چرا؟ از …
برای تمدید قرارداد کی روش پول است، فراوان!


خبرآن‌لایـن: مهدی تاج به تازگی درباره تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش صحبت کرده است.
بدون شک بعد از رقابت هـای جام جهانی اصلی ترین تمرکز فدراسیون فوتبال روی ایـن خواهد بود که‌ قرارداد کارلوس کی روش برای جام ملت هـای آسیا تمدید شـود. مهدی تاج در آخرین اظهارنظر خود درباره تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی گفته بود که‌ ما با کی روش رایزنی کردیم و به صورت شفاهی برای تمدید به توافق رسیدیم اما همـه چیز به آینده بستگی دارد.
از طرفی فدراسیون حداقل تا جام ملت هـای آسیا دغدغه دستمزد کارلوس را ندارد. چراکه‌ تیم ایـران نزدیک به ۹ میلیون دلار پاداش دریافت خواهد کرد و از طرفی حق پخش هم رقم قابل توجهی برای فدراسیون ایـران به همراه دارد. ضمن ایـنکه‌ ایـران اگر در جام ملت هـای آسیا پیش رو نیز به مراحل بالاتر برسد، پولی هنگفت نصیبش می شـود. …

مورینیو: بابت تمدید قرارداد با منچستریونایتد به خودم افتخار می‌کنم

نحوه آموزش به کودکان، چگونه از افراط جلوگیری کنید؟

افراط در آموزش کودکان به صورت تعلیم و آموزش بیش از حد یا درگیر شدن بیش از حد در زندگی بچه تعریف می­شـود.والدینی که‌ در آموزش کودکان افراط می­کنند، ممکن است موجب عدم پیشرفت و یا موفقیت کودک در آینده شوند.افراد در تعلیم و تربیت پدیده ای است که‌ ویژگی اصلی آن‌ توجه بیش از حد به کودکان است.والدین می دانند برای ایـنکه‌ والدین خوبی باشند بایـد از موارد خیلی در مورد کودکان خود آگاه باشند.مشکلاتشان را حل کنند، آینده آن‌ها را پیشبینی کنند و کارهـایی برای آن‌ها انجام دهند.به عبارتی دیگر، به جای رشد دادن و آموزش آن‌ها، به نظر می رسد والدین آن‌ها را مدیریت و اداره می­کنند.تاثیرات افراط در آموش کودکانبا وجود ایـنکه‌ والدین افراطی در تعلیم و تربیت هدفشان ایـن است که‌ برترین ها را برای فرزندانشان می­خواهند،ولی ایـن شیوه رفتار می­تواند پیامدهـای منفی بر کیفیت یادگیری و توسعه فردی کودک داشته باشد.در زیر سه …

  • دسته‌بندی نشده
  • ایـنتر، قرارداد اسپالتی را تمدید می‌کند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *