خانه / دسته‌بندی نشده / ارضا نشدن زن در رابطه، شش علت و راهکار به همراه توضیحات

ارضا نشدن زن در رابطه، شش علت و راهکار به همراه توضیحات

ارضا نشدن زن در رابطه، شش علت و راهکار ، علت ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی چیست؟ + راه های درمان ، ارضا نشدن در زنان، چه راه‌حلی دارد؟ ، زود ارضا شدن زنان، برترین روش درمان ، موفقیت در رابطه زناشویی، راهکار ، ایـن مرد چاق به علت جا نشدن روی صندلی هواپیما ۱۰۰ کیلو وزن کم کرد .
ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی ممکن است به موارد زیادی بستگی داشته باشد که‌ مهمترین انها عدم رضایت از همسر و مشغله فکری و ذهنی زنان است. ۶ علت ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی که‌ مهترین دلایل ارضا نشدن زنان استند را در ادامه ایـن پست بیان خواهیم کرد. از لحاظ علمی، منطقه ذهنی که‌ با رضایت …

ارضا نشدن زن در رابطه، شش علت و راهکار

ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی ممکن است به موارد زیادی بستگی داشته باشد که‌ مهمترین انها عدم رضایت از همسر و مشغله فکری و ذهنی زنان است. ۶ علت ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی که‌ مهترین دلایل ارضا نشدن زنان استند را در ادامه ایـن پست بیان خواهیم کرد. از لحاظ علمی، منطقه ذهنی که‌ با رضایت جنسی در ارتباط است ناحیه‌ای بین نیمکره چپ و راست مغز می‌باشد. همچنین می توانید علت و راههای درمان ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی را ایـنجا بخوانید و با ایـن حال در مورد زنان عوامل مختلفی وجودی دارد که‌ می‌تواند مانع از رضایت جنسی شود.
علت ارضا نشدن زنان
زنانی که‌ از نظر جنسی خوشحال استند و از برقراری رابطه زناشویی لذت می‌برند، خودشان برای تقاضای داشتن رابطه پیش قدم می‌شوند. برای داشتن رابطه زناشویی زمان و برنامه منظمی قرار می‌دهند، اعتماد به نفس و آگاهی جنسی دارند و می‌دانند چگونه می‌توانند از انچه که‌ می‌خواهند با همسرشان صحبت کـنند. داشتن یک زندگـی جنسی رضایت بخش و پرطرفدار، شما را به شریک زندگـی تان نزدیکتر می‌کند و تمام رفاه شما را تقویت می‌کند. داشتن یک زندگـی جنسی رضایت بخش هم چنین دارای مزایای سلامتی بسیار خوبی است. ایـن رابطه سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می‌کند، به کاهش درد و سردرد و افزایش میزان سوختن کالری کمک می‌کند، به شما کمک می‌کند که‌ جوان‌تر بمانید، استرس را کاهش دهید. چالش برای شما ایـن است که‌ کیفیت زندگـی جنسی خود را از امروز شروع کنید.
خستگی؛ علت ارضا نشدن زنان
بسیاری از زنان از نظر جنسی از بین رفته‌اند، زیرا ان‌ها چیزی را که‌ می‌خواهند و نیازمند ان استند از لحاظ جنسی دریافت نمی‌کـنند. اکثر زنان می‌خواهند پیش نوازی بیشتری دریافت کـنند، صمیمیت بیشتری از رابطه می‌خواهند و یا حتی زمان بیشتری برای رسیدن به ارگنام نیاز دارند و از زود انزالی همسرانشان رنج می‌برند که‌ همین علت ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی است. هنگامی که‌ یک زن احساس کند مانند “قطعه‌ای گوشت” است، کمتر به تجربه لذت جنسی می‌رسد که‌ ایـن عوامل در طولانی مدت علت ارضا نشدن زنان در رابطه است.
انچه شما می‌توانید در ایـن رابطه انجام دهید: 
برای چیزی که‌ می‌خواهید با همسرتان گفت و گو کنید و به یاد داشته باشید مکالمات مربوط به رابطه زناشویی را بایـد خیلی قبل از رابطه انجام دهید. هنگامی که‌ همسرتان از انچه که‌ می‌خواهید و نیاز دارید آگاه باشد، می‌تواند بر روی رضایت شما فکر کند. بر خلاف باور عمومی، شریک زندگـی شما به طور خودکار نمی‌داند چه چیزی شما را به صورت جنسی راضی نگه می‌دارد بنابرایـن به یاد داشته باشید در ایـن رابطه حتما صحبت کنید چون اصلی ترین علت ارضا نشدن زنان همین مورد است.
احساس دلپذیر نبودن علت ارضا نشدن زنان
بسیاری از زنان نسبت به بدن خود حس دلپذیری ندارند و از شرایط فیزیکی خود راضی نیستند؛ و بدین ترتیب از برقراری رابطه زناشویی واهمه دارند. انتظارات غیر واقعی زنان از اندام خود و شکل ظاهری منجر می‌شود که‌ احساس کـنند برای شریکشان جذاب و زیبا جلوه نمی‌کـنند و بدین ترتیب دائما در طول رابطه زناشویی ذهنشان درگیر بوده و از کیفیت رابطه لذت نمی‌برند و یک علت ارضا نشدن زنان در رابطه است. ایـن امر در طولانی مدت بر علاقه ان‌ها به برقراری رابطه زناشویی تاثیر منفـی گذاشته و موجب ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی می‌شود.
انچه شما می‌توانید در ایـن رابطه انجام دهید: 
از قانون تجربه شده ذیل استفاده کنید: “هر چه افکار مثبت را برجسته‌تر کنید، افکار منفـی از بین می‌روند”. چیز‌هایی را که‌ در مورد بدن و خودتان دوست دارید پیدا کنید و بر روی ان‌ها تمرکز کنید. هنگامی که‌ به آینه نگاه می‌کنید، به نقص‌های بدنتان نگاه نکنید بلکه‌ به چیز‌هایی که‌ در مورد خودتان تحسین می‌کنید، نگاه کنید. به خودتان بگویید که‌ چقدر زیبا استید. حتی اگر ابتدا ان را باور نکنید، در طول زمان و به تدریج نه تنها ان را باور می‌کنید، بلکه‌ ان را احساس خواهید کرد. هنگامی که‌ ایـن احساس در شما شروع به شکل گیری کند، می‌خواهید ان را با معشوقتان نیز به اشتراک بگذارید.
علت ارضا نشدن زنان تکراری شدن نوع رابطه
در بسیاری از موارد،‌ “تکرار” مهمترین علت ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی است. زنان از رابطه زناشویی چیز بیشتری از داشتن یک رابطه در همان مکان همیشگی، با شرایط همیشگی و در زمان همیشگی می‌خواهند. به بیان دیگر در نظر زنان داشتن یک رابطه قابل پیش‌بینی همواره منجر به دلزدگی و علت ارضا نشدن زنان در رابطه می‌شود. دلزدگی جنسی معمولا مهمترین عامل در رد درخواست شما از سمت زن برای برقراری رابطه زناشویی می‌باشد.
علت ارضا نشدن زن با دخول
انچه شما می‌توانید در ایـن رابطه انجام دهید: 
خلاقیت داشته باشید. به جای تمرکز دادن رابطه زناشویی به اتاق خواب، کمی ان را تغییر دهید. خانه شما با اتاق و مبلمان پر شده است؛ از ان‌ها برای ایجاد رابطه زناشویی و تغییر در رابطه استفاده کنید. با به کارگیری تفاوت‌های کوچک در برقراری رابطه زناشویی با میزان تغییر خلق و خوی همسرتان شگفت زده خواهید شد. یک پوزیشن جنسی جدید را امتحان کنید. همیشه در تلاش چیز‌های جدید و متفاوت هیجان وجود دارد.
مشغله کاری، علت ارضا نشدن زنان
زندگـی پر همهمه و فعالیت‌های بسیار، به راحتی می‌تواند بر روی زندگـی جنسی افـراد تاثیر بگذارد. بسیاری از زنان دشواری‌های زیادی در مدیریت زمان و زندگـی روزمره دارند. پس از کار کردن به مدت کل روز، پخت و پز، شست وشو، تمیز کردن میز شام، بردن بچه‌ها به کلاس‌های فوق برنامه، رسیدگی به امور درسی ان‌ها در خانه و … و… آخرین چیزی که‌ در ذهن باقی می‌ماند برقراری رابطه زناشویی است. در چنین شرایطی چیزی که‌ واقعا یک زن می‌خواهد نشستن در گوشه‌ای آرام جهت استراحت و تمرکز است. برای زنی با ایـن میزان درگیری در زندگـی روزمره برقراری رابطه زناشویی مانند یک امر قابل انجام در برنامه روزانه است، نه چیزی برای لذت بردن و ایجاد حس رضایت.
انچه شما می‌توانید در ایـن رابطه انجام دهید: 
با توضیحات بالا متوجه شده‌اید که‌ فشارهای روزانه و مشغله‌های کاری زیاد می‌تواند علت ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی باشد؛ چرا که‌ ان‌ها با ایـن خستگی‌های متناوب نه تنها به رابطه زناشویی فکر نمی‌کـنند بلکه‌ به فکر رضایت از ان هم نخواهند بود. بنابرایـن برای حل ایـن مشکل، بار اولویت‌ها را از دوش شریک‌تان بکاهید، به او یادآوری کنید که‌ اگرچه همه اموری که‌ در زندگـی بایـد انجام دهند دارای اهمیت استند، اما هیچ یک به اندازه برقراری یک زندگـی مبتنی بر رضایت و صمیمیت مهم نیستند. گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که‌ مجبورید همه کار‌ها را انجام دهید، اما واقعا ایـن طور نیست. کافی است همراه با همسرتان فعالیت‌هایی را که‌ می‌توانید به شخص دیگری واگذار کنید مشخص کنید. بدین ترتیب نه تنها به افزایش رضایتمندی از زندگـی زناشویی خود کمک می‌کنید، بلکه‌ به افزایش میزان سلامتی و آسودگی خاطر شریک تان نیز کمک شایانی خواهید کرد؛ بنابرایـن هنگامی که‌ برخی از فعالیت‌های خود را کاهش دهید، احساس تنش کمتری داشته و حال روحی شما بهبود می‌یابد. بدین ترتیب می‌توانید رفاه عمومی را برای همه اعضای خانواده به ارمغان آورده و به بهبود رابطه زناشویی با همسرتان نیز کمک کنید.
علت ارضا نشدن زنان موقع نزدیکی
کیفیت رابطه با شریک زندگـی‌تان می‌تواند به طور جدی بر کیفیت تجربه‌های جنسی زنان تاثیر بگذارد. هنگامی که‌ یک زن احساس دوست داشته شدن نمی‌کند، مورد احترام نیست و از وی قدرددانی نمی‌شود، برقراری رابطه زناشویی با شریک زندگـی‌اش برایش تبدیل به آخرین اولویت زندگـی وی می‌شود.
در رابطه با زنان، داشتن رابطه زناشویی به طور مستقیم به احساسات وابسته است. اگر زنان ناراحت باشند، نسبت به همسرشان عصبانی و ناراحت باشند، احتمال ایـنکه‌ علاقه به برقراری رابطه زناشویی داشته باشند بسیار پایین می‌آید. در چنین شرایطی اگر به اجبار و یا از روی عدم علاقه به ارتباط رضایت دهد، هیچ گونه رضایت جنسی از رابطه زناشویی تجربه نخواهد کرد.
انچه شما می‌توانید در ایـن رابطه انجام دهید: 
پاسخ واضح در ایـن شرایط ایـن است که‌ در مرحله اول سعی کنید کیفیت رابطه‌تان را با همسرتان بهبود ببخشید. در واقع در اولین قدم، سردی رابطه می‌تواند علت ارضا نشدن زنان باشد. اگر بر روی بهبود رابطه خود با همسرتان تمرکز کنید، اولین چیزی که‌ تجربه خواهید کرد، بهبود شرایط رابطه زناشویی شما به عنوان اولین نتیجه مثبت ان خواهد بود. تعیین کنید که‌ چه چیزی شما را از داشتن یک رابطه رضایت بخشپ منع می‌کند و پس از ان اقدام به حل ان موانع و مشکلات کنید. گاهی اوقات شما می‌توانید ایـن کار را به صورت شخصی و با همکاری با شریک زندگـی خود انجام دهید. اما اگر تا به حال بار‌ها و بار‌ها برای حل و فصل مشکلات مربوطه بین خود و شریک زندگـی‌تان اقدام کرده‌اید و تا کنون نتیجه مثبتی نگرفته‌اید، شاید زمان ان فرا رسیده است تا از دانش متخصصین امر و بهره‌گیری از مشاوره استفاده کنید. در هر صورت اگر رابطه شما برای شما اهمیت دارد، برای ان ارزش قائل شوید و اقدامات عملی برای ان انجام دهید.

منابع
سایت نینی بان

همه چیز در مورد ارضا استفاده پزشکی جلوگیری حامل دارو دارویی دانشگاه علت دنیا راهکار رشد روز روش زن سرطانی شش علم محققان موفق نانوذرات هدف

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب ارضا و استفاده و پزشکی و جلوگیری و حامل و دارو و دارویی و دانشگاه و علت و دنیا و راهکار و رشد و روز و روش و زن و سرطانی و شش و علم و محققان و موفق و نانوذرات و هدف را میخوانید .

علت اصلی حمله زن ایـرانی به دفتر مرکزی یوتیوب

موفقیت در رابطه زناشویی، راهکار

خبرانلایـن: پدر «نسیم نجفی اقدم»، می‌گوید دخترش با عصبانیت خانه را به سوی یوتیوب ترک کرده است.
پارک خودروی ضارب در «مونتین ویو» نزدیک دفترمرکزی گوگل نیز قابل تامل است چرا که‌ وی ساکن ریورساید بوده است. پیش‌تر اعلام شد علت حمله نسیم اقدم به دفترمرکزی یوتیوب اختلاف خانوادگی با مضروب ۳۶ ساله بوده است.
«ناماعیل اقدم» پدر نسیم به پلیس گفت: دخترش با عصبانیت خانه را به سوی یوتیوب ترک کرد، چرا که‌ از ایـن کمپانی تنفر داشته است.
ناماعیل همچنین به نقل از دخترش به Bay Area News Group گفت: یوتیوب همه چیز وی را فیلتر کرد و او از ایـن کار عصبانی شد.
یوتیوب با فیلترکردن ویدئوهای نسیم باعث شد تا وی عصبی شده و در پست فیس‌بوکی ایـن عصبانیت را به روشنی بیان کند.
البته پس از حمله به دفترمرکزی یوتیوب، تمامی کانال‌ها و صفحات اجتماعی وی در یوتیوب، ایـنستاگرام و فیس‌بوک …
روشی برای ارضا شدن زن در زمان پریود (مخصوص متاهلین)

روشی برای ارضا شدن زن در زمان پریود «مخصوص متاهلین»
زنان ارگنام پیچیده اي دارند. هنوز علم به نحوه ارضای زنان دست نیافته و نظریه هاي مختلفی برای ایـن موضوع وجوددارد. اما یکی از مهم ترین مواردی که‌ زنان رابه ارگنام می کشاند، مقاربت یا دخول آلت جنسی مرد به درون رحم زن است. زن به وسیله دخول آلت شوهر به ارگنام رسیده و از لذت جنسی بهره مند می‌شود.
 
اما آیا ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله امکانپذیر است؟ ارضا شدن زن در زمان پریود بدون مقاربت در جایگاه هاي مختلفی مورد نیاز است. برای مثال در دوران قاعدگی و پریود، مرد به سادگی هرچه تمام تر ارضا شده و لذت جنسی می‌برد، اما برای رساندن همسرش به ارگنام چه بایـد بکند؟ ارضا شدن زن در زمان پریود و یا در دوران نامزدی عموما میسر نیست و بهمین علت بایـد از روشهای دیگر مثل مالش چوچوله زن …
حکم ارضا کردن زن در هنگام پریودی بدون دخول

جنگ باشکوه یک زن برای داشتن حق مادری

حکم ارضا کردن زن در هنگام پریودی بدون دخول

مجموعه : سبک زندگـی

حکم ارضا کردن زن در هنگام پریودی بدون دخول
 
به گزارش ایـران ناز , نزدیکی با زن در هنگام پریود بودن و عادت ماهیانه وی حرام است اما اگر زنی را در هنگام دوران عادت ماهیانه اش از راهی به جز دخول ارضا کنیم حکمش چیست؟ احکام ارضا شدن زن در دوران قاعدگی را در ادامه ایـن مطلب از ایـران ناز میخوانیم.
 
سوال: در زمان حیض آیا زن می تواند با کمک شوهر خود (با دست) و بدون دخول از جهت جنسی ارضا شود؟
 
پاسخ حجت الاسلام یوسف وند:
 
مقاربت و نزديكي جنسي در ايام عادت ماهانه بانوان حرام …

هدف‌گیری سلول‌های سرطانی با نانوذرات

به نقل از سایت ایسنا و به گزارش پارس هدف‌گیری سلول‌های سرطانی با نانوذرات و محققان دانشگاه ایلی‌نوی موفق شدند با استفاده از نانوذرات سلول‌های سرطانی را مورد هدف قرار داده و دارویی به انها برسانند که‌ از رشد انها جلوگیری می‌کند.به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، دارورسانی با استفاده از نانوذرات یکی از روش‌هایی است که‌ امروزه در علم روز پزشکی دنیا از ان استفاده‌های زیادی می‌شود.

در ایـن روش نانوذرات مهندسی‌شده که‌ حامل دارو استند وارد بدن شده و دارو را دقیقا به سلول مورد نظر می‌رسانند.

حال تیمی از محققان دانشگاه ایلی‌نوی موفق شده‌اند با استفاده از ایـن نانوذرات، روش درمانی جدیدی را ارائه کـنند که‌ در ان نانوذرات وارد سلول‌های سرطانی شده و با نابودی انها از بازگشت بیماری جلوگیری می‌کـنند.

مهمترین نگرانی مبتلایان به سرطانی که‌ درمان شده‌اند ترس از بازگشت بیماری است و ایـن موضوع سال‌ها برای پزشکان مورد سوال بوده است.

در دهه ۹۰ …

  • دسته‌بندی نشده
  • ارضا نشدن زن در رابطه، شش علت و راهکار


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *