خانه / دسته‌بندی نشده / سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده به همراه توضیحات

سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده به همراه توضیحات

سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده ، نقشه پیچیده دزدان برای سرقت ۴ کیلو طلا ، تصادف مرگبار سوناتا در جاده هراز ، نقشه پلید دزدان برای سرقت از میزبانان نوروزی ، واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده خاوران ، واژگونی مرگبار تیبا در جاده بجستان به فیض‌آباد .

دزدان خشن کـه دو راننده را در کمتر از یک هفته برای سرقت محموله‌هایشان در همدان به قتل رسانده بودند، در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

قتل ایـن دو راننده باعث وحشت رانندگان تریلر شده و خانواده قربانیان خواسـتار مجازات سریع قاتلان هـستند. دزدان پس از سرقت، دو …

سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده

دزدان خشن کـه دو راننده را در کمتر از یک هفته برای سرقت محموله‌هایشان در همدان به قتل رسانده بودند، در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

قتل ایـن دو راننده باعث وحشت رانندگان تریلر شده و خانواده قربانیان خواسـتار مجازات سریع قاتلان هـستند. دزدان پس از سرقت، دو راننده کـهنه‌کار را خفه کرده بودند.

همه چیز در مورد بارداری جاده حاملگی رابطه رابطه زناشویی زناشویی سرقت مرگبار

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به ایـن پرونده از ۲۱ اسفند سال گذشته و به‌دنبال ناپدید شدن راننده تریلری در دستور کار پلیس قرار گرفت.

در جریان تحقیقات از خانواده راننده تریلر به نام محمد اهل سنندج مشخص شد، او بار پلیمر به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان داشته کـه در مسیر تهران ارتباطش با خانواده اش قطع شده و بار هم تحویل مقصد نشده اسـت. با شکایت خانواده محمد، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی سنندج تحقیقات برای یافتن راننده را شروع کرده و با ردزنی تلفن همراهش متوجه شدند آخرین بار ۲۱ اسفند تلفن همراهش در محدوده فامنین همدان فعال بوده اسـت.

جزییات مطلب بارداری و جاده و حاملگی و رابطه و رابطه زناشویی و زناشویی و سرقت و مرگبار را میخوانید .

جست‌وجوها برای یافتن محمد ادامه داشت تا ایـن‌کـه ۱۱ فروردین امسال خانواده او، تریلر را بدون بار در حوالی بزرگراه آزادگان تهران پیدا کردند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده

با کشف تریلر بدون بار فرضیه قتل راننده برای سرقت خودرویش مطرح شد و ماموران جست‌وجو برای یافتن محموله سرقتی را شروع کردند. به‌علت کشف خودرو در تهران، احتمال ایـن کـه بار سرقتی در انباری در تهران باشد، قوت گرفت و کارآگاهان به بررسی انبارها پرداخته و توانستند محموله سرقتی را در انباری در خیابان فدائیان اسلام تهران پیدا کنند. خریدار محموله به نام شاهین هم شناسایی و دستگیر شد.

او در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشـود و گفت محموله سرقتی را از مردی به نام علی خریده اسـت.

با اعتراف شاهین، تحقیقات روی علی متمرکز شد و ماموران دریافتند او اهل اسدآباد همدان اسـت. مخفیگاه متهم زیر نظر گرفته شد و او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

توضیحات بیشتر در موردبارداری جاده حاملگی رابطه رابطه زناشویی زناشویی سرقت مرگبار

متهم با انتقال به پلیس آگاهی سعی کرد از بیان واقعیت فرار کند اما در ادامه اعتراف کرد؛ با برادرم در جاده‌های اطراف اسدآباد پرسه می‌زدیم تا محموله‌ای برای سرقت پیدا کنیم. پس از مشاهده تریلر ماک نارنجی، متوجه شدیم بار آن‌ پلیمر اسـت . با مالخر تماس گرفتم و او گفت؛ بار پلیمر
می ‌خواهد. به همین خاطر تصمیم به سرقت محموله گرفتیم. راننده را تعقیب کردیم تا برای اسـتراحت در کنار جاده توقف کند. وقتی توقف کرد به طرفش حمله کرده و با تهدید دست و پایش را بستیم. من محموله را برای فروش به تهران بردم. قرار بود برادرم راننده را حوالی سلفچگان زیر یک پل رها کند .

تکذیب ریختن عمدیِ گازوییل در کف جاده چالوس

پس از اعترافات علی جست‌وجو برای یافتن مرد راننده و دستگیری برادرش شروع شد. پس از ۱۲ ساعت جست‌وجو جسد محمد زیر پلی پیدا شد . طنابی به دور گردن مقتول گره خورده بود کـه نشان می داد او را خفه کرده‌اند.

شمـا مطلب سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده را می خوانید .

پسر مقتول به جام‌جم گفت: متهمان پس از سرقت محموله وسایل با ارزش تریلر را هم سرقت کرده بودند. در ایـن مدت تلاش خیلی برای یافتن پدرم انجام دادیم حتی عکس و مشخصات او را در شبکـه های اجتماعی منتشر کردیم.

سرانجام تحقیقات پلیسی و جست‌وجوهای ما باعث دستگیری متهمان شد. پس از دستگیری مالخر و علی، تحقیقات برای یافتن متهم اصلی ادامه داشت تا ایـن کـه روز سه‌شنبه ماموران او را هم در خانه اش دستگیر کردند.

بارداری جاده حاملگی رابطه رابطه زناشویی زناشویی سرقت مرگبار

وی ادامه داد: قاتلان دست‌های پدرم را بسته بودند و بعد از کتک زدن او، با طناب خفه‌اش کرده بودند.

پیکر او را بعد از ۱۲ ساعت جست‌وجو در منطقه خلجستان قم پیدا کردیم. قاتلان بعد از کشتن پدرم جسد او را زیر پلی رها کرده بودند. ۲۸ اسفند سال گذشته راننده دیگری به نام فضل‌ا… نیز در ایـن منطقه ناپدید شد و سارقان با سرقت محموله اش او را کشتند. قاتلان پدرم با قاتلان آن‌ راننده آشنایی داشته‌اند.

حتی با مالخر تماس گرفته و از او خواسـته بودند محموله سرقتی فضل‌ا… را از دزدان بخرد.

وی با اشاره به ایـن‌کـه قاتلان محموله سرقتی پلیمر را کـه ۲۰۰ میلیون تومان ارزش داشت ۴۰ میلیون تومان فروخته بودند.

ایـن مطلب در مورد بارداری جاده حاملگی رابطه رابطه زناشویی زناشویی سرقت مرگبار می باشد .

دو راننده در مدت یک هفته در یک منطقه ربوده می‌شوند و به قتل می رسند. به نظر می رسد قبل از قتل سومین راننده بایـد نظارت در منطقه بیشتر شـود.

اسپالتی: اگر فوتبالیستان وظایف خودشان را انجام دهند به جاده پیروزی برمی‌گردیم

محمد غمخوار – جام‌جم

سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده

منابع
سایت جام جم

بارداری, جاده, حاملگی, رابطه, رابطه زناشویی, زناشویی, سرقت, مرگبار

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

دوئل مرگبار ۲ وانت در جاده روستایی

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس دوئل مرگبار ۲ وانت در جاده روستایی و خبرآن‌لایـن: رئیس پلیس راه اسـتان همدان گفت: در برخورد شاخ به شاخ یک دستگاه وانت نیسان با وانت پیکان، راننده وانت پیکان کشته شد. سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه اسـتان در گفتگو با خبرنگار خبرآن‌لایـن با اعلام مطلب فوق افزود: مقارن ظهر امروز در برخورد وانت پیکان با نیسان در حوالی یکی از روستاهای شهرستان نهاوند یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.وی خاطرنشان کرد: با وجود بارش برف شب گذشته تا بامداد امروز و لغزنده بودن سطح جاده و ضرورت احتیاط در رانندگی و تردد با سرعت مطمئنه، راننده وانت پیکان با سرعت غیر مجاز رانندگی کرده و ایـن حادثه بوجود آمده اسـت.رئیس پلیس راه اسـتان همدان ادامه داد: لغزندگـی سطح جاده موجب انحراف به چپ خودروی وانت پیکان شده و …
واژگونی مرگبار خودروی سمند در جاده خاوران

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی با تشریح جزییات واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در جاده خاوران گفت: بر اثر ایـن واژگونی یک پسر ۸ ساله جان باخت.
جلال ملکی با بیان ایـنکـه ساعت ۲۳:۴۰ شب گذشته حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در مسیر غرب به شرق جاده خاوران ابتدای ورودی دوم خاورشهر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شـود ،اظهار کرد: بلافاصله پس از اطلاع رسانی دو ایستگاه به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: در محل مشاهده شد کـه یک دستگاه خودروی سواری سمند با چهار نفر سرنشین به هنگام حرکت به علت نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با موانع حاشیه جاده و برخورد با بلوک‌های نیوجرسی واژگون شده اسـت و زمانی کـه آتش نشانان به محل رسیدند ایـن خودرو کاملا بر روی سقف واژگون شده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی اضافه …
عنوان “مرگبار” برای جاده های ایران

مرگ مرموز یک خانواده در جاده چالوس +عکس

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آمار کل متوفیان حوادث رانندگی اسـتان اصفهان یک هزار و ۲۰ نفر در سال گذشته بوده اسـت.
به گزارش ایسنا، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان ایـنکـه حمل و نقل و ارتباطات از بخش های زیربنایی در اقتصاد هر کشور اسـت، اظهار کرد: شیوه حمل و نقل، یکی از شاخص های توسعه یافتگی در کشورها محسوب می شـود.
وی ادامه داد: توسعه زیرساخت های حمل و نقل علاوه بر اثرات مثبت می‌تواند موجب افزایش تصادفات و تلفات ناشی از اتفاقات و حوادث ترافیکی شـود، هم چنین حمل و نقل در صورتی کـه به درستی مدیریت نشـود موجب افزایش آلودگی هوا، کاهش ایمنی و امنیت شهروندان در شهرها خواهد شد و در ادامه آن‌ موجب بروز مشکلات سلامتی در شهروندان می شـود.
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: بر اساس سومین گزارش وضعیت جهانی ایمنی راه …

رابطه زناشویی در بارداری، مطمئنه؟

حاملگی و بارداری شرایطی رو بوجود میاره کـه اغلب نیازمند مراقبت های خاص و جدی تری هـست. شاید خیلی از کسانی کـه باردار هـستن داشتن رابطه جنسی رو حین حاملگی پر خطر فرض میکنن و از نزدیک شدن به همسرشون ترس دارند. اما بهتره فراموش نکنیم ارتباط جنسی لازمه اسـتحکام رابطه ی عاشقانه و آرام زندگـیه و در داشتن آمیزش جنسی با همسر در صورتی کـه مادر منع پزشکی نداشته باشه و در ماه های آخر با احتیاط بیشتری انجام شه، هیچ مشکلی برای مادر و جنین بوجود نمیاره. بلکـه به مادر آرامش بیشتری برای تحمل ایـن دوران میده. در ایـن مطلب از بایـد ها و نبایـد های رابطه جنسی در دوران بارداری بیشتر صحبت میکنم.آیا رابطه جنسی در بارداری مطمئنه و آسیبی به مادر و جنین نمیزنه؟برای کسانی کـه دارای حاملگی نرمال و بدون خون ریزی و لکـه بینی هـستن و پزشک و مامای متخصص برای اونها منعی …

  • دسته‌بندی نشده
  • سرقت های مرگبار دزدان خشن در جاده


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *