خانه / دسته‌بندی نشده / چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟ به همراه توضیحات

چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟ به همراه توضیحات

چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟ ، فروش گوشی هـای پیکسل و پیکسل ایکس ال توسط گوگل متوقف شد ، مشکل میکروفن گوشی هـای پیکسل، گوگل را دادگاهی کرد! ، خاتمه گوگل به فروش گوشی‌هـای نسل اول پیکسل ، گوگل می خواهد با تولید گوشی پیکسل میان رده بازار هند را قبضه کند! ، دوربین شیائومی می نوت ۳ بهتر از دوربین آیفون ۸، گوگل پیکسل و HTC U11 .

رسانه کلیک – در اکتبر سال ۲۰۱۶ از نسل اول گوگل پیکسل رونمایی شد. کاربران در زمان عرضه از ایـن محصول اسـتقبال خیلی کردند. ایـن دستگاه با عمر بیش از یکسال هنوز …

چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟

رسانه کلیک – در اکتبر سال ۲۰۱۶ از نسل اول گوگل پیکسل رونمایی شد. کاربران در زمان عرضه از ایـن محصول اسـتقبال خیلی کردند. ایـن دستگاه با عمر بیش از یکسال هنوز ارزش خرید بالایی دارد.

همـه چیز در مورد آفتابی ارزش پیکسل چرا خرید رییس کشتی گوگل نسل ورزش

بیش از یکسال از معرفی نسل اول گوگل پیکسل زمان می گذرد با ایـن وجود ایـن دستگاه هنوز از ارزش خرید بالایی برخوردار اسـت. ایـن محصول نسبت به رقبای خود مزایای خیلی دارد. در ایـن مطلب به بیان دلایل خرید ایـن دستگاه می پردازیم، با کلیک همراه باشید.

اندروید خام و بروزرسانی نرم افزاری

جزییات مطلب آفتابی و ارزش و پیکسل و چرا و خرید و رییس و کشتی و گوگل و نسل و ورزش را میخوانید .

اولین موردی کـه کاربران در هنگام خرید گوشی هـای پیکسل مدنظر قرار می دهند، بروزرسانی هـای نرم افزاری اسـت. محصولاتی کـه از اندروید خام بهره می برند عملکرد سریعی دارند و در ان ها خبری از اپلیکیشن هـای اضافه نیست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟

در صورتی کـه دستگاه هـای ساخت گوگل را خریداری کنید، بروزرسانی ها زودتر از بقیه کاربران در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه بر بروزرسانی هـای اصلی، هر ماه پچ هـای امنیتی برای کاربران عرضه می شود کـه باگ هـای دستگاه نیز توسط ان ها رفع خواهد شد.

در زمان معرفی نسل اول گوگل پیکسل ایـن غول جستجوی ایـنترنتی پشتیبانی نرم افزاری دو ساله از ایـن دستگاه را اعلام کرد، بنابرایـن خریداران تا دو سال علاوه بر نسخه هـای اصلی اندروید قادر به دریافت پچ هـای امنیتی ماهانه نیز خواهند بود.

صاحبان محصولات پیکسل در زمان معرفی نسخه جدید اندروید نیازی به صبر چند هفتـه ای و یا چند ماهه ندارند و در همان روزهـای اولیه نسخه جدید را دریافت می کـنند. گوگل معمولا قبل از عرضه رسمی یک نسخه از اندروید، نسخه هـای پیش نمایش ان را عرضه می کند کـه دارندگان گوشی هـای پیکسل می توانند به راحتی ان ها را نصب کـنند.

توضیحات بیشتر در موردآفتابی ارزش پیکسل چرا خرید رییس کشتی گوگل نسل ورزش

نسل اول گوگل پیکسل طراحی مناسبی دارد

در نگاه اول می توان به طراحی نسل اول گوگل پیکسل ایراد گرفت زیرا ایـن دستگاه برخلاف گوشی هـای امروزی از طراحی تمام صفحه بهره نمی برد. با ایـن وجود ایـن مدل دارای طراحی بهتری نسبت به نسل دوم خود اسـت و همچنین حس بهتری را به کاربر منتقل می کند. 

شما مطلب چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟ را می خوانید .

اگر طراحی تمام صفحه و نسبت تصویر ۱۸:۹ برای کاربر از اهمیت بالایی برخوردار نباشد و یا به عبارتی اولویت اولش محسوب نشود، می توان خرید نسل اول گوگل پیکسل را به او پیشنهاد کرد. 

پریود بعد از زایمان، چرا چهار ماهه نمیشم؟

دوربینی کـه هنوز باکیفیت اسـت

آفتابی ارزش پیکسل چرا خرید رییس کشتی گوگل نسل ورزش

در زمان عرضه نسل اول گوگل پیکسل کیفیت دوربین ایـن دستگاه همـه را متعجب کرد. کیفیت بالای دوربین ایـن دستگاه به گونه ای اسـت کـه می توان حتی با عمر نزدیک به ۲ سال، خریدش را به علت دوربین مورد اسـتفاده در ان به کاربران پیشنهاد کرد.

ایـن دستگاه از دوربین ۱۲٫۳ مگاپیکسلی بهره می برد کـه دارای دریچه دیافراگم f/2.0 اسـت. گوگل برای افزایش کیفیت تصاویر ثبت شده از یادگیری ماشینی در دوربین نسل اول گوگل پیکسل اسـتفاده کرده اسـت.

قیمت مناسب نسل اول گوگل پیکسل

گوگل بعد از سال ها توسعه محصولات نکسوس تصمیم گرفت ان ها را بازنشسته کند و دستگاه هـای پیکسل را به عنوان جایگزین روانه بازار کند. ایـن موضوع باعث شد کـه با افزایش قیمت ایـن مدل ها مواجه شویم. 

ایـن مطلب در مورد آفتابی ارزش پیکسل چرا خرید رییس کشتی گوگل نسل ورزش می باشد .

در حال حاضر ایـن دستگاه کاهش قیمت را تجربه کرده اسـت و می توان ان را با پرداخت مبلغی نزدیک به ۵۰۰ دلار مورد خریداری قرار داد. در ایـن محدوده قیمتی کاربران تنها قادر به خرید دستگاه هـای میان رده موجود در بازار استند.

نظر شما در رابطه با نسل اول گوگل پیکسل چیست؟ آیا ایـن دستگاه در لیست خرید شما قرار دارد؟

چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟
تگ‌ها: نسل اول گوگل پیکسلگوشی pixelگوشی پیکسل گوگلگوشی گوگل پیکسلگوگلگوگل پیکسلگوگل پیکسل ۱

منابع
سایت کلیک

آفتابی, ارزش, پیکسل, چرا, خرید, رییس, کشتی, گوگل, نسل, ورزش

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

خاتمه گوگل به فروش گوشی‌هـای نسل اول پیکسل

مالک روسی در پی خرید سهام آث میلان


وبسایت سخت افزار – شاهین رفوئی: در سال ۲۰۱۶ گوگل اولین نسل از گوشی‌هـای هوشمند پیکسل را در دو مدل پیکسل و پیکسل ایکس ال، به عنوان اولین گوشی‌هـای مستقل خود رونمایی کرد و با ایـنکـه تولیدکـننده‌ی ایـن دستگاه ها شرکت اچ‌تی‌سی بود، در نهـایت به نام گوشی‌هـای ساخت گوگل تمام شدند. گوشی‌هـایی کـه فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و با وجود مشکلات متعددی کـه داشتند، باز هم توانستند نظر بسیاری از مصرف کـنندگان را جلب کـنند. گوگل هم متقاعد به تولید نسل‌هـای بعدی ایـن گوشی‌ها شد و سال قبل نسل دوم انها را روانه‌ی بازار کرد. حالا بعد از گذشت کمتر از دو سال از معرفی نسل ابتدایی گوشی‌هـای گوگل پیکسل، ایـن شرکت فروش انها را متوقف کرده اسـت. روز گذشته گوگل اقدام به حذف دو گوشی پیکسل و پیکسل ایکس ال از سایت فروشگاهی خود کرد و سپس …
گوگل می خواهد با تولید گوشی پیکسل میان رده بازار هند را قبضه

رسانه کلیک – گوگل در نظر دارد سهم بیشتری از تلفن هـای هوشمند بازار را به خود اختصاص دهد؛ از ایـن رو، باید منتظر گوشی پیکسل میان رده ایـن شرکت در آینده نزدیک باشیم.

همانطور کـه می دانید، گوگل تا به حال تنها دو گوشی پرچمدار پیکسل و پیکسل ۲ را به صورت اختصاصی عرضه کرده و بر اساس اخبار جدید کـه از کشور هند به گوش می رسد، ایـن شرکت در نظر دارد وارد بازارهـای دیگر شده و با معرفی گوشی پیکسل میان رده به رقابت با تولید کـنندگان دیگر از جمله هواوی و وان پلاس بپردازد.
ایـن گوشی پیکسل میان رده انطور کـه از شواهد و قرائن پیداسـت، به صورت جهانی عرضه نشده و تنها بازارهـای نوظهور مانند کشور هند را هدف …
بیت کوین ۱۵ هزار دلاری می‌شود / پول دیجیتال بانکداری سنتی

معرفی نسل جدید تویوتا آوریس

به نقل از سایت آفتابیر و به گزارش پارس بیت کوین ۱۵ هزار دلاری می‌شود / پول دیجیتال بانکداری سنتی را نابود می‌کند؟ و
 
به گزارش خبرانلایـن، سِر جان کانلیف، ضمن هشدار
به سرمایه‌گذاران از حبابی بودن ارزش بیت کوین ابراز نگرانی کرد و گفت بهتر اسـت
سرمایه‌گذاران به حباب قیمتی پول دیجیتال توجه کـنند.
وی تاکید کرد کـه بیت کوین به اندازه‌ای نیست کـه
در حوزه اقتصاد کلان بتواند اقتصاد جهانی را تهدید کند چرا کـه باید ساز و کاری
مانند بانک مرکزی پشت سر ان باشد کـه نیست.
بانک‌ها و موسسات مالی نگران پول‌شویی و جرایم
انلایـن از طریق بیت‌کوین استند و به همین دلیل اغلب دولت‌ها ایـن ارز و پول دیجیتال
را به رسمیت نشناخته‌اند.
تا چند وقت پیش قیمت ایـن ارز دیجیتال ۱۶۰۰ دلار
بود اما امروز تا ۱۰ هزار و …

رییس خبرساز کشتی بالاخره آفتابی شد

ورزش سه: در حالی کـه کسی از یک ماه قبل از رسول خادم خبری نداشت و او در مجمع امروز فدراسیون هم غایب بود؛ بالاخره اعضای مجمع ایـن فدراسیون موفق به ملاقات با وی شدند.
اعضای مجمع فدراسیون کشتی بعد از جلسه امروز به زورخانه نامجو رفتند و با رسول خادم ملاقات کردند.
 

جزییاتی از ملاقات رییس مستعفی فدراسیون کشتی با اعضای مجمع منتشر نشده؛ اما چهره خندان اهالی کشتی در عکس منتشر شده نشان می دهد رضایت خادم را جلب کرده اند.
باید دید بالاخره رسول خادم تا پایان مهلت جدید تعیین شده(۲۶ فروردین ماه) به دفتر ریاسـت فدراسیون کشتی بازمی گردد یا خیر.

  • دسته‌بندی نشده
  • چرا نسل اول گوگل پیکسل هنوز ارزش خرید دارد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *