خانه / دسته‌بندی نشده / دوره بازپرداخت وام مسکن چند ساله شد؟ به همراه توضیحات

دوره بازپرداخت وام مسکن چند ساله شد؟ به همراه توضیحات

دوره بازپرداخت وام مسکن چند ساله شد؟ ، دوره بازپرداخت وام مسکن ۱۵ ساله شد ، دوره بازپرداخت وام مسکن ۱۵ساله شد ، زمان بازپرداخت تسهیلات مسکن افزایش می‌یابد ، وام مسکن ۴۰ تا ۱۶۰ میلیونی با سود جدید+ جدول ، حذف شرط «خانه‌اولی» برای وام مسکن در بافت فرسوده .
 معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن در محلات بازآفرینی شهری از ۱۲ سال به ۱۵ سال خبر داد و گفت: میزان اقساط ماهانه وام مسکن در بافت‌هـای فرسوده ۶۷۵هزار تومان هـست. دوره بازپرداخت وام مسکن ۱۵ساله شدهوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد:‌ بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با  تصویب و …

دوره بازپرداخت وام مسکن چند ساله شد؟

 معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن در محلات بازآفرینی شهری از ۱۲ سال به ۱۵ سال خبر داد و گفت: میزان اقساط ماهانه وام مسکن در بافت‌هـای فرسوده ۶۷۵هزار تومان هـست.

 دوره بازپرداخت وام مسکن ۱۵ساله شد

هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد:‌ بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با  تصویب و ابلاغ شورای پول اعتبار، نرخ بهره تسهیلات خانه یکمی در بافت‌هـای ناکارآمد شهری از ۸ درصد به ۶ درصد کاهش  و دوره بازپرداخت آن‌ از ۱۲ سال به ۱۵ سال افزایش یافت.

همـه چیز در مورد دوره زنانه ساله عجیب مسکن وام

 بازپرداخت تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۸ درصد و دوره بازپرداخت ۱۲ سال و قسط ماهیانه ۸۶۵ هزار تومان هـست کـه براساس مصوبه جدید شورای پول و اعتبار نرخ بهره تسهیلات به ۶ درصد کاهش و دوره بازپرداخت به ۱۵ سال افزایش یافته و مبلغ قسط هم به‌میزان ۶۷۵ هزار تومان شده هـست.

وی شرط خانه اولی را در بافت‌هـای ناکارآمد شهری الزامی ندانست و یادآور شد: بر اساس دستور ریهـست‌جمهوری، زوج‌هـای جوان در تأمین مسکن در بافت‌هـای ناکارآمد شهری در اولویت هـستفاده از تسهیلات هـستند.

جزییات مطلب دوره و زنانه و ساله و عجیب و مسکن و وام را میخوانید .

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دوره بازپرداخت وام مسکن چند ساله شد؟

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در مورددوره زنانه ساله عجیب مسکن وام

دوره بازپرداخت وام مسکن ۱۵ ساله شد

وضعیت قیمت مسکن در سال ٩٧


خبگرزاری تسنیم: معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن در محلات بازآفرینی شهری از ۱۲ سال به ۱۵ سال خبر داد و گفت: میزان اقساط ماهانه وام مسکن در بافت‌هـای فرسوده ۶۷۵هزار تومان هـست.
هوشنگ عشایری اظهار کرد:‌ بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با تصویب و ابلاغ شورای پول اعتبار، نرخ بهره تسهیلات خانه یکمی در بافت‌هـای ناکارآمد شهری از ۸ درصد به ۶ درصد کاهش و دوره بازپرداخت آن‌ از ۱۲ سال به ۱۵ سال افزایش یافت.
وی افزود: بازپرداخت تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۸ درصد و دوره بازپرداخت ۱۲ سال و قسط ماهیانه ۸۶۵ هزار تومان هـست کـه براساس مصوبه جدید شورای پول و اعتبار نرخ بهره تسهیلات به ۶ درصد کاهش و دوره بازپرداخت به ۱۵ سال افزایش یافته و مبلغ قسط هم به‌میزان ۶۷۵ هزار تومان شده هـست.
وی شرط …
دوره بازپرداخت وام مسکن ۱۵ساله شد


به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هوشنگ عشایری اظهار کرد:‌ بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با  تصویب و ابلاغ شورای پول اعتبار، نرخ بهره تسهیلات خانه یکمی در بافت‌هـای ناکارآمد شهری از ۸ درصد به ۶ درصد کاهش  و دوره بازپرداخت آن‌ از ۱۲ سال به ۱۵ سال افزایش یافت.وی افزود: بازپرداخت تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۸ درصد و دوره بازپرداخت ۱۲ سال و قسط ماهیانه ۸۶۵ هزار تومان هـست کـه براساس مصوبه جدید شورای پول و اعتبار نرخ بهره تسهیلات به ۶ درصد کاهش و دوره بازپرداخت به ۱۵ سال افزایش یافته و مبلغ قسط هم به‌میزان ۶۷۵ هزار تومان شده هـست.وی شرط خانه اولی را در بافت‌هـای ناکارآمد شهری الزامی ندانست و یادآور شد: بر اساس دستور ریهـست‌جمهوری، زوج‌هـای جوان در تأمین مسکن در بافت‌هـای ناکارآمد شهری در اولویت هـستفاده از تسهیلات هـستند.انتهـای پیام/*

پیش فروش آپارتمان‌هـای لوکس در بازار مسکن

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو
وام مسکن ۴۰ تا ۱۶۰ میلیونی با سود جدید+ جدول


با کاهش سود تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم از ۹.۵ به ۸ درصد اقساط پرداختی و سود تمام دوره ایـن وام برای متقاضیان تعدیل و نسبت به گذشته به صرفه‌تر شد.کاهش سود تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم از ۹.۵ به ۸ درصدصندوق پس انداز مسکن یکم طرحی بود کـه بعد از رایزنی‌هـای زیاد بین وزارت راه و شهرسازی، بانک مسکن و بانک مرکزی در نهـایت در سال ۱۳۹۴ در بانک مسکن به مرحله اجرا درآمد. ایـن وام در ابتدا تا سقف ۴۰ تا ۸۰ میلیون تومان بود و شرایط آن‌ به گونه‌ای کـه متقاضی بایـد برای دریافت ایـن تسهیلات برای دوره یک ساله سپرده‌گذاری کرده و در نهـایت مبلغ مورد نظر را دریافت می‌کرد. دوره بازپرداخت ایـن تسهیلات حداکثر ۱۲ سال و سود پرداختی در ابتدای شروع به کار صندوق حدود ۱۴ درصد بود، اما در ادامه با تغییراتی در پرداخت تسهیلات صندوق پس‌انداز یکم، مبلغ وام برای زوجین  ویژه‌ …

تخلفات عجیب در برخى آرایشگاه‌هـای زنانه

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان : شهربانو عابدی  نایب رئیس اول اتحادیه آرایشگران زنانه  در ایـن زمینه گفت: با توجه به اهمیت رعایت بهداشت و سلامتی مراجعین به سالن‌هـای زیبایی خوشبختانه شاهد کاهش تخلفات خدمات ترمیمی پوست و تاتو بوده‌ایم به ایـن علت کـه طی سال‌هـای اخیر روند بازرسی‌هـای ادواری، نا محسوس و سرزده به واحدهـای صنفی گسترش یافته هـست. ایـن درحالی هـست کـه رسانه‌ها نیز کمک شایانی در ایـن موفقیت داشته‌اند کـه جای قدردانی از آن‌ دارد.
عابدی در ادامه افزود: همکاری دقیق و گسترده رسانه‌هـای باعث شد بانوان اطلاعات بهتری نسبت به خطرات مراجعه به آرایشگاه‌هـای غیرمجاز داشته باشند و براساس قانون کاهش تقاضا مبنای نزولی شدن تخلف هـست، گزارشات ثبت ایـنگونه تخلفات نیز در مراجع قانونی به حداقل خود رسیده هـست.
ایـن مقام صنفی با اشاره به فعالیت ۱۵۰۰ واحد صنفی مجاز در تهران تأکید کرد: البته نیمه پنهان دهـستان ایـن هـست کـه طی همین دوره شاهد گسترش سالن‌هـای …

  • دسته‌بندی نشده
  • دوره بازپرداخت وام مسکن چند ساله شد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *