خانه / دسته‌بندی نشده / رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها به همراه توضیحات

رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها به همراه توضیحات

رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها ، تبعیض نژادی نظام‌مند در ساختار جامعه انگلیس+تصاویر ، ابراز نگرانی‌ کمیته حذف تبعیض نژادی سازمان ملل از بازداشت مهاجران بویژه بچه ها و خانم ها در انگليس ، هافینگتون پست: تعداد شکایات تبعیض نژادی در سیستم آموزشی آمریکا افزایش یافته اسـت ، حمله موشکی به سرزمین‌هـای تحت کنترل صهیونیست‌ها ، هراس صهیونیست‌ها از پاسخ ایران؛ اقدامات تنش‌آمیز تل‌آویو ادامه دارد .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه خبری جروزالم پست در گزارشی به رفتار‌هـای تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی پرداخته و می‌نویسد که‌ سیاه‌پوستان با هر نژادی با رفتاری متفاوت از سوی مقامات و ساکنان سرزمین‌هـای اشغالی مواجه استند.
ایـن پایگاه صهیونیستی گزارش داد که‌ سیاه‌پوستان از هر نژاد و کشوری از سوی وزارت داخلی رژیم صهیونیستی با …

رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه خبری جروزالم پست در گزارشی به رفتار‌هـای تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی پرداخته و می‌نویسد که‌ سیاه‌پوستان با هر نژادی با رفتاری متفاوت از سوی مقامات و ساکنان سرزمین‌هـای اشغالی مواجه استند.

ایـن پایگاه صهیونیستی گزارش داد که‌ سیاه‌پوستان از هر نژاد و کشوری از سوی وزارت داخلی رژیم صهیونیستی با سوء ظن مورد بررسی و رفتار متفاوت با دیگر آدمها قرار می‌گیرند.

نویسنده ایـن گزارش در ادامه می‌افزاید: باعث تأسف اسـت که‌ سال‌ها زمان برده تا ما متوجه شویم ایـنگونه نژادپرستی در جامعه ما وجود دارد.

جزییات مطلب اشغالی و پاسخ و تهران و حوادث و درباره و رفتار و فرد و فوت و نژادی را میخوانید .

ایـن در حالی اسـت که‌ طی ماه‌هـای اخیر کایـنه رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته مهاجران آفریقایی را وادار به خروج از سرزمین‌هـای اشغالی کوتاه کند و حتی حاضر اسـت در ایـن راسـتا، به هر کدام از آن‌ها یک بلیط هواپیما و ۳۵۰۰ دلار بپردازد و در غیر ایـن صورت، آن‌ها را زندانی خواهد کرد و سپس به زور از کشور بیرون خواهد انداخت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها

ماه ژانویه نیز پایگاه صهیونیستی جروزالم پست به نقل از «بنیامین نتانیاهو» گزارش داد: اکنون زمان سرعت بخشیدن به اخراج مهاجران آفریقایی اسـت.


بیشتر بخوانید: یهودیان عراقی در راه بازگشت؛ ظلم صهیونیست‌ها به مهاجران یا نقشه جدید برای شمال عراق؟+ تصاویر

توضیحات بیشتر در مورداشغالی پاسخ تهران حوادث درباره رفتار فرد فوت نژادی

در همین حال روزنامه گاردین در ماه آوریل گزارش داد که‌ دیپلمات‌هـای فلسطینی حاضر در ژنو به دلیل نقض معاهده ضد نژاد پرستی سازمان ملل علیه رژیم صهیونیستی طرح شکایت کردند.

نگاهی به تحولات عربستان|از بمباران شایعات در «ریاض»تا جنگهـای جنون‌آمیز در«الجوهره»

ایـن شکایت از سوی سفیر فلسطین در سازمان ملل به ناظران کنوانسیون اجرای معاهدات ایـن سازمان تحویل داده شده که‌ در آن‌، رژیم صهیونیستی به اتخاذ سیاسـت‌ها و اقدامات نژاد پرستانه با هدف جابجایی و جایگزینی مردم فلسطین به منظور ایجاد یک حکومت اسـتعماری متهم شده اسـت.

شما مطلب رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها را می خوانید .

رژیم صهیونیستی معاهده بین‌المللی رفع هرگونه تبعیض نژادی را در سال ۱۹۷۹ امضا کرده و ایـن نخستین شکایت رسمی فلسطین از رژیم صهیونیستی به دلیل نقض ایـن معاهده اسـت.

اشغالی پاسخ تهران حوادث درباره رفتار فرد فوت نژادی

منبع: میزان

انتهـای پیام/

رفتار تبعیض‌آمیز صهیونیست‎ها با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی

منابع
سایت خبرگزاری جوان

ایـن مطلب در مورد اشغالی پاسخ تهران حوادث درباره رفتار فرد فوت نژادی می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها

رفتار‌هـای احترام آمیز

روزنامه آرمان: تقریبا همه آدمها در هر سن‌و‌سال و موقعیت اجتماعی‌، دوست دارند مورد احترام واقع شوند و جایگاه‌شان به‌عنوان یک انسان محترم حفظ شـود. اما احترام خودبه‌خود ایجاد نمی‌شـود. احترام به‌دست آوردنی اسـت و برای همین لازم اسـت، رفتار مناسبی داشته باشید تا دیگران برای شما احترام قائل شوند. شاید تیم کاری شما به عادت‌هـای کاری‌تان، هوش‌تان یا توانایی شما برای بستن قرارداد احترام بگذارند، اما چیزهـای بیشتری برای احترام‌گذاشتن وجود دارد. اگر به‌عنوان یک فرد احترام لازم را دریافت کـنید، برنده استید. در ادامه نکاتی برای کسب احترام بیشتر آورده شده اسـت. با ما همراه باشید.

مهربان باشید
همیشه با هرکسی که‌ در طول روز می‌بینید، از همسر و فرزندان‌تان گرفته تا همکار یا حسابدار فروشگاه مؤدبانه رفتار کـنید. گفتن ایـن حرف از انجام آن‌ راحت‌تر اسـت، به‌خصوص اگر روز بدی را گذرانده باشید. اما اگر می‌خواهید رفتار محترمانه‌ای داشته باشید، …
عبور مار سیاه از روی یک تک تیرانداز!+عکس

خصوصیات کودک ۳ ساله و نحوه رفتار با وی

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عکسی از عبور خزنده مرگبار از روی تک تیرانداز مخفی شده را می بینید.

منبع:جهان نیوز
انتهـای پیام/
۱۰ کشور اول دنیا در لیست سیاه طلاق/مردم پرچمدار در زمینه جدا

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،امروزه طلاق به یکی از مهم‌ترین معضلات جوامع تبدیل شده اسـت. به‌طوریکه‌ رشد میزان طلاق و کاهش ازدواج در کشور‌هـای غربی نگرانی جدی سیاسـت‌گذاران ایـن کشورها را در پی داشته اسـت.
طلاق در جوامع مختلف اثرات منفی فردی و اجتماعی خیلی را به‌دنبال دارد. افزایش افسردگی، انزوای اجتماعی، افزایش رابطه‌هـای غیر اخلاقی و روی آوردن آدمها به اعتیاد از جمله اثرات ایـن معضل اجتماعی بر جوامع امروزی اسـت.
عصبانیت، اضطراب، ناامیدی اجتماعی، شبکه‌‌هـای مجازی، عدم تعهد زوجین و خیانت ازجمله مهم‌ترین عوامل طلاق در کشور‌ها به‌ویژه در کشورهـای غربی محسوب می‌شـود.
هرچند که‌ در اغلب کشورهـای دنیا ایـن آمار همچنان در حال افزایش اسـت، اما براساس آمار‌هـای منتشر شده در سال ۲۰۱۸، ۱۰ کشور پرچم‌دار آمار بالای طلاق در میان دیگر کشور‌ها استند.
براساس ایـن گزارش، همه ایـن ۱۰ کشور نیز جزو کشور‌هـای اروپایی استند. ایـن امر نشان‌دهنده افزایش آسیب‌هـای اجتماعی در اروپا و حرکت خانواده‌هـای غربی …

توضیح درباره فوت یک فرد در حوادث پاسداران

دادستان تهران در پاسخ به سئوالی مبنی بر شایعاتی در فضای مجازی در رابطه با فوت یک نفر در ناآرامی‌هـای خیابان پاسداران در حین بازجویی، گفت: دستورات قضایی سرپرست دادسرای جنایی به تاریخ ۹۶/۱۲/۱ موجود اسـت، علاوه بر ایـن کالبد شکافی جسد به تاریخ همان روز یا روز بعد در پزشکی قانونی وجود دارد، خانواده ایـن فرد با سرپرست دادسرای جنایی ملاقات کرده و دستورات را ملاحظه نموده اند.
به گزارش میزان، عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه آخرین جلسه آسیب‌هـای اجتماعی در سال جاری که‌ به موضوع عفاف و حجاب اختصاص داشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ایـن جلسه به دو مسئله اساسی توجه شد، اولا ایـنکه‌ ایجابی مورد اهتمام بیشتری قرار گیرد و دستگاه‌هـای فرهنگی و اجتماعی مثل شهرداری، وزارت ارشاد و صدا و سیما بیشتر به ایـن موضوع توجه داشته باشند.
وی با اشاره به اقدامات سلبی، افزود: در مواردی که‌ رویکرد‌هـای آدمها ساختارشکنانه باشد، حتما …

  • دسته‌بندی نشده
  • رفتار تبعیض‌آمیز با سیاه‌پوستان در سرزمین‌هـای اشغالی/ تبعیض نژادی در جامعه صهیونیست‌ها


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *