خانه / دسته‌بندی نشده / ارتباط ماه تولد با بیماری، چه ماهی باردار شوم؟ به همراه توضیحات

ارتباط ماه تولد با بیماری، چه ماهی باردار شوم؟ به همراه توضیحات

ارتباط ماه تولد با بیماری، چه ماهی باردار شوم؟ ، ارتباط جالب ماه تولد با فرزندآوری! ، تصویر نوشته و متن تبریک تولد برای فروردین ماهی ها ، ارتباط بیماری لثه و ریسک بالای ابتلا به سرطان مری ، بیماری پوستی کودکان، تاثیر ماهی قرمز! ، ارتباط قهوه با تولد نوزادان چاق/خوابیدن در ایـن ساعت سرطان‌زهست /ته تلخ خیار را هرطور شده همراه خیار بخورید /۴ سبزی شگفت‌انگیز برای مبارزه با سرطان .
بر طبق مطالعه‌ای روی ۳۰۰۰۰ نفر انجام شده هست، دانشمندان دانشگاه آلیکانته، ماه‌هـای تولد را در ارتباط با ۲۷ بیماری مزمن به تصویر می‌کشند و گزارش می‌کنند کـه ماه تولد می‌تواند بر توسعه‌ی برخی از بیماری‌ها اثر بگذارد. انها معتقدند کـه ایـن امر می‌تواند به دلیل تغییرات اشعه‌ی UV سطوح ویتامین D و ویروس‌ها و رشد جنین باشد.ایـن تیم …

ارتباط ماه تولد با بیماری، چه ماهی باردار شوم؟

بر طبق مطالعه‌ای روی ۳۰۰۰۰ نفر انجام شده هست، دانشمندان دانشگاه آلیکانته، ماه‌هـای تولد را در ارتباط با ۲۷ بیماری مزمن به تصویر می‌کشند و گزارش می‌کنند کـه ماه تولد می‌تواند بر توسعه‌ی برخی از بیماری‌ها اثر بگذارد. انها معتقدند کـه ایـن امر می‌تواند به دلیل تغییرات اشعه‌ی UV سطوح ویتامین D و ویروس‌ها و رشد جنین باشد.
ایـن تیم تحقیقاتی کشف کرده هست کـه نوزادان پسر متوسط ماه شهریور دو سوم بیشتر از سایر نوزادان به آسم مبتلا می‌شوند. مردان متولد ماه مهر به احتمال سه برابر بیشتر از سایر ماه‌ها از مسایل تیروئید رنج می‌برند. زنان متولد ماه تیر به احتمال کمتری از میگرن و یا مشکلات بهداشتی مربوط به یائسگی رنج خواهند برد. لیست موارد بیماری‌هـای مربوط به ماه تولد به شرح زیر هست اند:

بهمن
مردان: یبوست، زخم معده، کمر درد
زنان: میگرن، مشکلات یائسگی، حمله‌ی قلبی

همـه چیز در مورد ارتباط باردار بارداری تولد چه حرکت کیا لیگ ماه ماهی نوجوان
اسفند
مردان: مشکلات تیروئید، بیماری‌هـای قلبی، هستئوآرتریت
زنان: هستئوآرتریت، مشکلات تیروئید، لخته شدن خون

فروردین
مردان: آب مروارید، بیماری‌هـای قلبی، آسم
زنان: آرتریت، روماتیسم، یبوست

جزییات مطلب ارتباط و باردار و بارداری و تولد و چه و حرکت و کیا و لیگ و ماه و ماهی و نوجوان را میخوانید .
اردیبهشت
مردان: آسم، پوکی هستخوان، مشکلات تیروئید
زنان: پوکی هستخوان، تومور، برونشیت
 
خرداد
مردان: افسردگی، آسم، دیابت
زنان: آلرژی هـای مزمن، پوکی هستخوان، یبوست

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ارتباط ماه تولد با بیماری، چه ماهی باردار شوم؟
تیر
مردان: ناراحتی قلبی، آب مروارید، برونشیت مزمن
زنان: بی اختیاری ادراری، آرتریت، روماتیسم

مرداد
مردان: آرتریت، نام، تومورها
زنان: درد مزمن گردن، آسم، تومورها

شهریور
مردان: آسم، پوکی هستخوان، مشکلات تیروئید
زنان: لخته‌هـای خون، آرتریت، روماتیسم

توضیحات بیشتر در موردارتباط باردار بارداری تولد چه حرکت کیا لیگ ماه ماهی نوجوان
مهر
مردان: آسم، پوکی هستخوان، مشکلات تیروئید
زنان: پوکی هستخوان، مشکلات تیروئید، تومورهـای بدخیم

آزمایش بتا دادم، چهار یعنی باردار نیستم؟
آبان
مردان: مشکلات تیروئید، پوکی هستخوان، میگرن
زنان: کلسترول بالا، پوکی هستخوان، کم خونی

شمـا مطلب ارتباط ماه تولد با بیماری، چه ماهی باردار شوم؟ را می خوانید .
آذر
مردان: مسایل پوستی مزمن،  بیماری‌هـای قلبی، مشکلات تیروئید
زنان: یبوست، حمله‌ی قلبی، وریدهـای واریسی

دی
مردان: آب مروارید، افسردگی، بیماری قلبی
زنان: برونشیت مزمن، آسم، لخته شدن خون
و خبر خوب ایـن هست کـه بچه‌هـای ماه سپتامبر به احتمال کمتری نسبت به ماه‌هـای دیگر به بیماری‌هـای مزمن دچار می‌شوند.
به گفته‌ی محققان، واریانس و تفاوت بین ماه‌هـای مختلف ممکن هست به دلیل بیماری‌هـای فصلی باشد و یا به دلیل آسیب به مکانیسم دفاعی بدن باشد. قرار گرفتن در معرض نور خورشید ( و در نتیجه ویتامین D) در چند ماه اول زندگـی نیز ممکن هست بر سلامت بدن تأثیر بگذارد.

ارتباط باردار بارداری تولد چه حرکت کیا لیگ ماه ماهی نوجوان
هستاد خوزه انتونیو در ایـن باره می‌گوید:
ماه تولد شاخصی از دوره‌هـای ابتلا به عوامل مختلف هست مانند قرارگرفتن در معرض اشعه‌ی ماورابنفش، ویتامین D، درجه حرارت بالا و قرارگرفتن در معرض ویروس‌هـای فصلی و آلرژی‌ها کـه ممکن هست بر روی رشد رحم و نوزاد اثر بگذارد… تمایز الگوهـای جنسیتی نشان می‌دهد کـه آسیب پذیری‌هـای متفاوت در مردان و زنان ممکن هست به دلیل مواجهه با ایـن عوامل زودرس باشد.
اگرچه ایـن تحقیق روی تقریباً ۳۰ هزار نفر انجام شده هست، اما به تحقیقات بیشتری در ایـن رابطه نیاز هست.

منابع
سایت نینی بان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

ایـن مطلب در مورد ارتباط باردار بارداری تولد چه حرکت کیا لیگ ماه ماهی نوجوان می باشد .

چه کنم زودتر باردار بشم؟

پرسش مخاطب نی‌نی‌بان: من ۹ ماه برای بارداری اقدام کردم قبل اقدام آزمایش دادم هم خودم هم شوهرم ،فقط من یه کیست ۳۸میلی داشتم بقیه مشکلی نداشتیم، دو هفتـه سونوگرافی رفتم گفتن کیستت از بین رفته چرا باردار نمیشم؟ چه کنم زود باردار بشم؟  پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، هستاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:دوست عزیز نازایی زمانی اطلاق می شـود کـه زوجی یکسال به صورت مرتب نزدیکی داشته اند ولی بارداری رخ نداده هست. اگر پریود منظم و مرتب دارید نیاز به اقدام خاصی نیست و لازم هست کـه هفتـه ای سه بار نزدیکی کنید. اگر یکسال از اقدام منظم شمـا می گذرد و باردار نشده اید جهت بررسی علت به پزشک مراجعه کنید.
میخوام باردار بشم، چه کنم دختر بشه؟

پرسش مخاطب نی‌نی‌بان: من میخام بدونم برای دختر دار شدن باید چه کار کرد چه غذاهـایی خورد و چه چیزایی نخورد و ایـنکـه بعد پریودی چند روز باید بگذره کـه اسپرم دختر بشه؟   پاسخ دکتر نگار هاشمیان، جراح و متخصص زنان و زایمان:برای ایـنکـه جنین دختر بشـود اغلب به زن و شوهر ها توصیه می کنیم کـه ۱۷ روز قبل از شروع پریود بعدی مقاربت داشته باشند. البته ایـن در صورتی هست کـه سیکل قاعدگی خانم ها منظم و ۲۸ روزه باشد. تعیین روز دقیق تخمک گذاری کار خیلی سختی هست، اما به طور تقریبی به ایـن شکل می توان محاسبه کرد کـه البته ۱۰۰ درصد نیست و ممکن هست درصد کمی خطا داشته باشد. برای دختر شدن جنین ۳-۲ ماه قبل از بارداری از لبنیات زیاد هستفاده کنید. قبل از مقاربت، یعنی حدود ۸ ساعت قبل محیط واژن را اسیدی کنید. و ترشی جات بیشتری بخورید تا احتمال …
باردار شدن زنان چگـونه هست؟

فیلم صحنه سانسور شده از پایتخت / توهم هما از ارتباط نقی و زن ترکیه ای

شمـا می توانیدهر ماه در روزهـایی خاص ازسیکلتان باردار شوید. سیکل شمـا از اولین روز خروج خون از واژن تان شروع می شـود. به ایـن عادت ماهانه گفته می شـود. سیکل شمـا حدود ۲۸ روز طول می کشد. برای برخی زنان ایـن سیکل کوتاه تر و برای برخی دیگر بلندتر هست. سیکل بین ۲۵ و ۳۵ روز طول می کشد.برخی زنان سیکل نامنظم دارند. یعنی هر ماه، طول سیکلشان با ماه هـای دیگر فرق می کند.طول سیکل یک زن ممکن هست در طول دوران زندگـیش تغییر کند. هنگام بلوغ، سیکل اغلب نامنظم هست.تخمک گذاریحدود ۱۴ روز قبل از شروع سیکل بعدی شمـا، تخمک گذاری انجام می شـود. وقتی کـه تخمک از تخمدان خارج می شـود. پس از تخمک گذاری، تخمک به رحم منتقل می شـود. حدود ۴ تا ۵ روز پس از تخمک گذاری ، تخمک به رحم می رسد. رحم خود را برای لانه گزینی تخمک آماده می کند.لقاح …

حرکت جوانمردانه آکادمی کیا در لیگ نوجوانان

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس حرکت جوانمردانه آکادمی کیا در لیگ نوجوانان و در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

شمـا پست حرکت جوانمردانه آکادمی کیا در لیگ نوجوانان را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
برترینها

  • دسته‌بندی نشده
  • ارتباط ماه تولد با بیماری، چه ماهی باردار شوم؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *