خانه / سلامت / پاکسازی بدن با آبمیوه فراوان و خطرات آن

پاکسازی بدن با آبمیوه فراوان و خطرات آن

پاکسازی بدن با آبمیوه فراوان و خطرات آن ، آبمیوه‌هایی که سردردتان را تسکین می‌دهند+ دستورالعمل ، پاکسازی بدن از انگل ها با یک سالاد خانگی ، پاکسازی بدن در نوروز با شربت سکنجبین ، ۱۱ راه برای پاکسازی ریه با روش های خانگی و مواد طبیعی ، معجونی مفید برای پاکسازی بدن/ از مصرف آجیل‌های شور پرهیز کنید .
 پاکسازی بدن به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این روش های اشتباه نوشیدن آبمیوه فراوان است. این روش با خطرات زیادی همراه است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. پاکسازی بدن و خطرات نوشیدن آبمیوه فراوانبرخی افراد برای کاهش وزن اقدام به پاکسازی بدن با استفاده از آبمیوه ها می کنند ، یعنی برای مدتی بیش از هر چیز دیگری آبمیوه می نوشند و معتقدند که نوشیدن آبمیوه فراوان بدن را پاکسازی کرده و مواد شیمیایی و سموم مختلف را از بدن دفع می کند. این نوع پاکسازی نیز به شکل های مختلف انجام می …

 پاکسازی بدن به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این روش های اشتباه نوشیدن آبمیوه فراوان است. این روش با خطرات زیادی همراه است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 پاکسازی بدن و خطرات نوشیدن آبمیوه فراوان

برخی افراد برای کاهش وزن اقدام به پاکسازی بدن با استفاده از آبمیوه ها می کنند ، یعنی برای مدتی بیش از هر چیز دیگری آبمیوه می نوشند و معتقدند که نوشیدن آبمیوه فراوان بدن را پاکسازی کرده و مواد شیمیایی و سموم مختلف را از بدن دفع می کند. این نوع پاکسازی نیز به شکل های مختلف انجام می شود : برخی افراد از آبمیوه گیری استفاده می کنند و خودشان آبمیوه طبیعی تهیه می کنند و برخی دیگر آبمیوه مورد نظر خود را طبق برنامه مصرف می کنند.

همه چیز در مورد آبمیوه بدن پاکسازی خطرات روش

متاسفانه روش لاغری و پاکسازی بدن با آبمیوه مشکلات زیادی برای بدن به وجود می آورد و همه افراد خطرات این روش را تشخیص نمی دهند. دکتر آنتونی اوریما Anthony Auriemma، مدیر پزشکی روش های کاهش وزن AMITA Health’s Alexian Brothers در نزدیکی شیکاگو در این باره توضیح می دهد که در زمان استفاده از این روش افراطی چه اتفاقاتی برای بدن می افتد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

جزییات مطلب آبمیوه و بدن و پاکسازی و خطرات و روش را میخوانید .

پاکسازی بدن با آبمیوه و نوسان قند خون

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پاکسازی بدن با آبمیوه فراوان و خطرات آن

میوه ها منابع طبیعی قند هستند و قند زیاد – حتی فروکتوز – می تواند ناسالم و خطرناک باشد. اگر تمام آنچه در طول روز مصرف می کنید، آب میوه و سبزیجات باشد، سطح قند خونتان به سرعت در حال افزایش است.

دکتر اوریما در این باره توضیح می دهد: یک جنبه نگران کننده از پاکسازی با آبمیوه ها قند زیادی است که در آبمیوه ها وجود داردکه باعث افزایش سریع سطح قند خون می شود. افزایش سطح قند خون باعث آزادی مقدار زیادی انسولین از غده پانکراس می شود تا با قند خون مقابله کند، افزایش قند خون برای افراد مبتلا به دیابت بسیار خطرناک است. حتی اگر به دیابت مبتلا نباشید، افزایش سطح قند خون باعث سرگیجه، سردرد، لرز، مشکل در تمرکز و افزایش گرسنگی می شود.

چهار روش خوب برای مقابله با ترس

توضیحات بیشتر در موردآبمیوه بدن پاکسازی خطرات روش

پاکسازی بدن با آبمیوه و محروم ساختن روده از مواد مغذی

تناقصی که در مصرف آبمیوه وجود دارد این است که گرچه میوه بیشتری را به شکل مایع مصرف می کنید، اما یکی از مهم ترین مزیت های مصرف میوه را از دست داده اید و آن فیبر است. گرفتن آب میوه ها و سبزی ها باعث جداسازی فیبر از میوه و سبزی می شود. فیبر بخش مهمی برای کمک به هضم غذاست فیبر افزایش سطح قند خون را آهسته می کند، باکتری های روده را تغذیه می کند و عملکرد روده را بهبود می بخشد.

شما مطلب پاکسازی بدن با آبمیوه فراوان و خطرات آن را می خوانید .

پاکسازی بدن با آبمیوه و اذیت شدن قلب

آبمیوه بدن پاکسازی خطرات روش

همه شما با خطرات فشار خون بالا آشنا هستید، اما آیا می دانستید که فشار خون پایین هم به شما آسیب می رساند. دکتر اوریما در این باره توضیح ی دهد : پاکسازی بدن با آبمیوه باعث افت شدید فشار خون می شود که به علت از دست دادن آب بدن رخ می دهد. افت فشار خون برای قلب خوب نیست.

افت فشار خون به ویژه برای افرادی که در حال مصرف دارو برای درمان فشار خون بالا هستند، بسیار خطرناک است. علائم فشار خون پایین عبارتند از سبکی سر، لرز، عدم تمرکز و تغییرات خلقی.

پاکسازی بدن با آبمیوه و کاهش سوخت و ساز بدن

این مطلب در مورد آبمیوه بدن پاکسازی خطرات روش می باشد .

بسیاری از افراد که قصد کاهش وزن دارند، می دانند که سوخت و ساز یا متابولیسم بدن برای سوزاندن کالری بسیار مهم است.پاکسازی بدن با آبمیوه باعث مختل شدن سوخت و ساز می شود. ممکن است ظاهرا شکم کوچکی داشته باشید، اما نوشیدن مداوم آبمیوه باعث می شود بدن پروتئین و چربی های ضروری و سالم را از دست بدهد.

به گفته دکتر اوریما نوشیدن آبمیوه زیاد سوخت و ساز بدن را آهسته می کند، زیرا متوجه نمی شود که چرا کالری کافی دریافت نمی کند؛ بنابراین تبدیل مواد غذایی به انرژی را به آهستگی انجام می دهد.

پاکسازی بدن با آبمیوه فراوان و خطرات آن

پاکسازی بدن با آبمیوه و تحلیل عضلات

آبمیوه, بدن, پاکسازی, خطرات, روش

به دلیل کمبود پروتئین در پاک کننده های میوه ای بدن شروع به از دست دادن توده عضلانی می کند. اگر کاهش وزن هدف شماست – به ویژه در طولانی مدت – مراقب باشید: از دست دادن عضلات اتفاق خوبی نیست چرا که عضلات نسبت به چربی کالری بیشتری می سوزانند.

روش از بین بردن لکه سوختگی روی فرش

پاکسازی بدن با آبمیوه و کاهش آب بدن

به شکل عجیبی رژیم بر مبنای مایعات آب بدن را کاهش می دهد که بخشی از آن به دلیل افزایش دفع ادرار است. این شرایط باعث بروز وضعیتی به نام هیپوناترمی یا هایپوناترمی hyponatremia می شود که به معنای نبود سدیم کافی در خون است.هیپوناترمی در حالت شدید ممکن است منجر به بروز تشنج شود.

پاکسازی بدن با آبمیوه و احساس خستگی مداوم

کمبود کالری، کم آب شدن بدن و از دست دادن توده عضلانی باعث کاهش انرژی بدن می شود. زمانی که قند ناشی از میوه کاهش پیدا کند، شما به طور ناگهانی دچار احساس ضعف و خستگی می شوید.

پاکسازی بدن با آبمیوه و کاهش وزن موقتی

دکتر اوریما در این باره می گوید: گرچه ترازوی شما ممکن است کاهش وزن را نشان دهد، اما این کاهش وزن به دلیل از دست دادن آب بدن و کاهش توده عضلانی است. زمانی که شروع به خوردن غذای جامد کنید، وزن کاهش پیدا کرده بلافاصله برمی گردد – گرچه بازگشت عضلات باارزش و ککالری سوز سخت خواهد بود.

پاکسازی بدن با آبمیوه و در معرض خطر قرار گرفتن بدن

کلام آخر اینکه پاکسازی بدن با نوشیدن آبمیوه فراوان یک روش ناسالم است – چه به هدف کاهش وزن این کار کنید یا انتخاب یک رژیم غذایی سالم. هرگز نوشیدن آبمیوه فراوان برای سلامت بدن توصیه نمی شود. هیچ گونه شواهد عملی در رابطه با سالم بودن این روش وجود ندارد.
افزودن میوه کامل و سبزیجات به یک رژیم غذایی سالم همراه با پروتئین و غلات سبوس دار و سایر محصولات سالم نفع بیشتری به بدن رسانده و به سلامت کمک بیشتری می کند.

خطرات مصرف بیش از اندازه گوشت قرمز که شاید ندانید!

تهیه و ترجمه : گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سلامت


پاکسازی بدن از انگل ها با یک سالاد خانگی

برای پاکسازی انگل روده شاید نیازی به خوردن داروهای شیمیایی نداشته باشید. به راحتی با یک سالاد خانگی می توانید روده های تان را از انواع انگل ها پاکسازی کنید.روشهای پاکسازی بدن از انگل هابرای بهینه کردن دفاع بدن در برابر انگل‌ها و خلاص شدن از شر آن ها در سریع‌ترین زمان ممکن، تغذیه می‌تواند نقش مهمی داشته باشد. بعضی از بهترین عادت‌هایی که می‌توانید در پیش بگیرید، شستن صحیح تمام میوه‌ها، سبزی‌ها و حبوبات است تا از هر گونه آلودگی احتمالی پاک شود . نکته بعدی پختن گوشت در دمای مناسب است.خوردن فیبر فراوان نیز به روند گوارش سرعت می بخشد و باعث می‌شود در نهایت از شر کرم‌ها خلاص شوید.  مصرف غذاهای سرشار از فیبر می‌تواند باکتری‌های خوب را تغذیه کند تا در نبرد با عفونت‌های انگلی بهتر عمل کند. چغندر، خربزه درختی ( پاپایا) ، سیر، تخم کدو و هویج را وارد رژیم غذایی‌تان کنید و آب …

معجونی مفید برای پاکسازی بدن/ از مصرف آجیل‌های شور پرهیز کنی

۴ روش موثر برای بر طرف کردن توده‌های چربی در بدن

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،سلولیت به توده‌های چربی گفته می‌شود که در قسمت‌های مختلف بدن جمع می‌شوند و باعث بر آمدگی و یا فرورفتگی بر پوست می‌شود. می‌توان با روش‌های مختلف سلولیت را بر طرف کرد.
۱٫ خوردن غذای سالم
خوردن غذای سالم نقش بسزایی در بر طرف کردن سلولیت دارد. غذا نباید نمک زیادی داشته باشد. بهتر است که از غذاهایی که دارای فیبر هستند بیشتر مصرف کرد، زیرا این نوع غذاها باعث خارج شدن سموم از بدن می‌شوند.
۲٫ نوشیدن آب زیاد
اگر که بدن رطوبت کافی داشته باشد، پوست سلامت بیشتری دارد. زمانی که پوست سالم باشد کمتر سلولیت مشخص می‌شود.
۳٫ ورزش مداوم
از آنجایی که سلولیت به دلیل تجمع چربی ایجاد می‌شود می‌توان با انجام ورزش‌های هوازی مانند پیاده روی، دویدن، شنا چند بار در هفته‌ سلولیت را بر طرف کرد. بهتر است به هنگام ورزش لباس‌هایی که جذب بدن هستند را بر تن کنید. این لباس‌ها باعث …

  • سلامت
  • پاکسازی بدن با آبمیوه فراوان و خطرات آن


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *