خانه / دسته‌بندی نشده / برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان زلزله زده به همراه توضیحات

برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان زلزله زده به همراه توضیحات

برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان زلزله زده ، برنامه‌های متعدد آموزش و پرورش برای استعدادیابی دانش‌آموزان ، ظرفیت بالای تشکل‌های دانش آموزی برای تغییر مسیر آموزش و پرورش / نگاه به مجلس دانش آموزان تشریفاتی نباشد/ کنکور ۹۸ تغییرات جدید ندارد ، نفوذ کمرنگ آموزش و پرورش بر عملکرد دانش آموزان/ کلاس‌های خالی مدارس در روز‌های پایانی سال ، اهتمام آموزش و پرورش به ارتقای شاخص‌های سلامتی دانش‌آموزان در سطوح مختلف ، مقاومت فرهنگ‌سازمانی در آموزش و پرورش در برابر اصلاحات/ در راه اتصال دانش آموزان به بازار کسب و کار مصمم استیم .

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته، سید محمد بطحایی در جمع دانش آموزان مناطق قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب، کرند، ثلاث و گهواره شرکت کننده در اردوی یک هفته‌ای آموزشی-فرهنگی جامع کنکور، در اردوگاه باهنر با تبریک روز معلم اظهار کرد: پس از وقوع زلزله در غرب کشور آموزش و پرورش با تشکیل …

برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان زلزله زده

به گزارش 

حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته، سید محمد بطحایی در جمع دانش آموزان مناطق قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب، کرند، ثلاث و گهواره شرکت کننده در اردوی یک هفته‌ای آموزشی-فرهنگی جامع کنکور، در اردوگاه باهنر با تبریک روز معلم اظهار کرد: پس از وقوع زلزله در غرب کشور آموزش و پرورش با تشکیل ستادهایی در مرکز ،استان وشهرستان های زلزله زده کار استمرار اموزش در مناطق صدمه دیده را شروع کرد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با هدف کاهش سختی ها وتقویت روحیه دانش آموزان حادثه دیده و همچنین جلوگیری از بازماندن انها از تحصیل ،آموزش الکترونیکی و همچنین آموزش حضوری به عنوان دو برنامه کاربردی در ایـن راستا در دستور کار ایـن وزارتخانه قرار گرفت.

همه چیز در مورد آموزش آموزش و پرورش استفاده پرورش دانش آموزان زلزله زلزله زده میلیون نفر وزارت

توزیع تبلت و لپ تاپ بین دانش آموزان مناطق زلزله زده

وی ادامه داد: توزیع یک هزارو ۱۰۷تبلت و ۱۶۶ لپ تاپ بین دانش آموزان مناطق زلزله زده و آموزش های حضوری در سه مرحله مناطق و شهرستان ها، استان و تهران از جمله برنامه های آموزش و پرورش پس از وقوع زلزله در کرمانشاه بوده است.

بطحایی از پیش بینی و اجرای برنامه های بسیار فشرده ای برای دانش آموزان کنکوری خبر داد و افزود: در حوزه ستادی تمام تلاش خود را برای آموزش دانش آموزان انجام دادیم. امیدوارم دانش آموزان مناطق زلزله زده در مهر ۹۷در رشته های تحصیلی مورد علاقه خود در دانشگاهها ادامه تحصیل دهند.

جزییات مطلب آموزش و آموزش و پرورش و استفاده و پرورش و دانش آموزان و زلزله و زلزله زده و میلیون و نفر و وزارت را میخوانید .

شایان ذکر است؛ دانش آموزان دختر شهرستان ها و مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به مدیریت سازمان مدارس ومراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به مدت یک هفته در دوره آموزشی-فرهنگی کـه در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد شرکت کردند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان زلزله زده

انتهای پیام/

منابع
سایت خبرگزاری جوان

توضیحات بیشتر در موردآموزش آموزش و پرورش استفاده پرورش دانش آموزان زلزله زلزله زده میلیون نفر وزارت

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شمـا مطلب برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان زلزله زده را می خوانید .

برنامه مشترک ۲ وزارتخانه بهداشت و آموزش و پرورش در هفته سلام

تدوین یک برنامه تحول برای سازمان فناوری اطلاعات ایران


به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه در مدارس سراسر کشور برگزار خواهد شد.
برهمین اساس عباس زارع نژاد، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به همین مناسبت مهمان استودیو الفبا شد.
زارع نژاد با اشاره به همکاری گسترده وزارت متبوع خود با آموزش و پرورش گفت: برنامه مشترک دو وزارت مذکور در روز سلامت، با همکاری مدارس سراسر کشور انجام خواهد شد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه، ایـن برنامه مشترک را تشریح کرد.
گفتنی است یک میلیون و هفتصد هزار دانش آموز به عنوان سفیر سلامت در سطح مدارس کشور مورج فرهنگ بهداشت، سلامت و تندرستی استند.
شعار روزهای هفته سلامت در جدول زیر به تفکیک بیان شده است:

انتهای پیام/
برنامه وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت برای هفته سلامت
 
توافق وزارت علوم و آموزش و پرورش در مورد روش جایگزین کنکور


منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص حذف کنکور با بیان ایـنکـه حذف کنکور دارای یک مصوبه قانونی است اظهار کرد: باید یک کار کارشناسی در ایـن زمینه انجام شـود. 
غلامی با اشاره به ایـنکـه حذف کنکور به معنای اصلاح روش سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌هاست اظهار کرد: قطعا دانشگاه‌های بزرگ ما برای پذیرش دانشجو با تعداد داوطلب‌های بیش از ظرفیت رشته‌ها روبرو می‌شوند.
وزیر علوم خاطرنشان کرد: تاکنون جلساتی مشترک با وزارت آموزش و پرورش درباره حذف کنکور داشته‌ایم و گروه‌های کارشناسی در  هر دو وزارت خانه شکل گرفته است.
وی ابراز امیدواری کرد وزارت علوم بتواند درباره یک روش سنجش و پذیرش مبتنی بر روش‌های جدید ارزیابی دانش آموزان با وزارت آموزش و پرورش به توافق برسد.
غلامی خاطرنشان کرد: باید فرصتی به بخش دانش آموزی داده شـود تا برای ورود به دانشگاه با طرح جدید …
دستگاه برنامه و بودجه فهم درستی از نظام آموزشی ندارد/ باتلاق

سخنگوی وزارت خارجه: انگلیس در جایگاهی نیست کـه به ایران اتهام بزند


رئیس سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی آموزش و پرورش گفت: دستگاه برنامه و بودجه کشور فهم درستی از آموزش و پرورش ندارد و برای بسیاری از وزرا و دولتمردان و حتی نمایـندگان مجلس جایگاه آموزش و پرورش جز به هنگام انتخابات و جبران کاستی‌های دستگاهی انان جایگاه دیگری ندارد. 
 
به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدتی پیش بعد از ۳۷ سال حضور در آموزش و پرورش به قول خودش  مجبور شد برای بازنشستگی پیشدستی کند؛ او کـه به مدت ده سال وظیفه تدوین و تصویب برنامه درسی ملی و تحول در برنامه‌های درسی و تربیتی را برعهده داشت اکنون گنجینه‌ای از تجربیات در حوزه‌ تعلیم و تربیت است؛ هفته معلم بهانه‌ای شد تا در گفتگوی تفصیلی با  محی‌الدین بهرام محمدیان، رئیس سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در خصوص وضعیت معلمان و چالش‌های نظام آموزشی با او گفتگو کنیم.
در ادامه مشروح گفتگوی تفصیلی خبرنگار حوزه …

استفاده ۳۰ میلیون نفر از فیلترشکن در ناآرامی‌ها

خبرگزاری ایلنا: نمایـنده مردم تهران در مورد جلسه غیر علنی امروز مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
 محمود صادقی در توئیتر خود نوشت: جلسه غیر علنی امروز مجلس به سخنرانی دبیر شورای عالی فضای مجازی اختصاص داشت. اول فکر ‌کردیم می‌خواهد برای فیلترینگ تلگرام مقدمه چینی کند. اما او از هم‌گرایی ۵ فناوری در فضای مجازی و بسط روزافزون ان در دهه آینده سخن گفت. گزارشش کـه تمام شد عبث بودن سیاست فیلترینگ برای همه مبرهن شد.
در جلسه امروز مجلس، لاریجانی به نقل از گزارش وزیر ارتباطات به شورای عالی امنیت گفت چند روز کـه تلگرام فیلتر بود بیش از ۳۰ میلیون نفر از فیلترشکن استفاده کردند. یکی از نمایـندگان هم علت عدم اقبال مردم به پیام رسان های داخلی را عدم اعتماد انها به حفظ اطلاعات خصوصی کاربران دانست.
 

  • دسته‌بندی نشده
  • برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان زلزله زده


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *