خانه / دسته‌بندی نشده / گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر به همراه توضیحات

گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر به همراه توضیحات

گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر ، اتفاق عجیب برای ورزشکاران انگلیسی در فرودگاه + تصاویر ، همه چیز درباره ساز و کار فرقه شیرازی/در حسینیه یهودی‌های لندن چه می گذرد؟+تصاویر ، همه چیز درباره ساز و کار فرقه شیرازی/ در حسینیه یهودی‌های لندن چه می گذرد؟+تصاویر ، وقتی رسانه‌های غربی قاتلان واقعی مردم یمن را عمدا سانسور می‌کنند/ راز و رمز باقی ماندن ایـن حملات در آسمان یمن چیست؟+ تصاویر ، وقتی رسانه‌های غربی قاتلان واقعی مردم یمن را عمدا سانسور می‌کنند/ راز و رمز باقی ماندن حملات در آسمان یمن چیست؟+ تصاویر .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سایت خبری BBC فارسی روزگذشته گزارشی را درباره نمایشگاه کتاب امسال منتشر کرد.
بی‌بی‌سی کـه در ایـن گزارش سعی کرد تا نکات ضعف نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را به برجسته کند، دچار یک گاف عجیب شد.

ایـن رسانه انگلیسی، درحالی در وسط گزارش مذکور، عکس رهبر انقلاب را تحت عنوان «بازدید آیت‌الله خامنه‌ای …

گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سایت خبری BBC فارسی روزگذشته گزارشی را درباره نمایشگاه کتاب امسال منتشر کرد.

بی‌بی‌سی کـه در ایـن گزارش سعی کرد تا نکات ضعف نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را به برجسته کند، دچار یک گاف عجیب شد.

گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر

ایـن رسانه انگلیسی، درحالی در وسط گزارش مذکور، عکس رهبر انقلاب را تحت عنوان «بازدید آیت‌الله خامنه‌ای از نمایشگاه کتاب» منتشر کرد کـه ایشان هنوز(امسال) بازدیدی از ایـن نمایشگاه نداشتند.

جزییات مطلب آخرین و اثبات و بی بی سی و بیگ بنگ و رسانه و عجیب و عکس و فارسی و کمک و مقاله را میخوانید .

بیشتر بخوانید: گاف مشترک ارتش اسرائیل و بی‌بی‌سی درباره پایگا‌ه‌های هوایی ایـران در کشور سوریه +تصاویر

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر

گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر

اما عکسی کـه بی‌بی‌سی منتشر کرد، عکس بازدید یکشنبه هفته گذشته رهبر انقلاب از نمایشگاه کالای ایـرانی بود کـه به مدت دو ساعت و نیم در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) انجام شد.

گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر

توضیحات بیشتر در موردآخرین اثبات بی بی سی بیگ بنگ رسانه عجیب عکس فارسی کمک مقاله

منبع: فارس

انتهای پیام/

شمـا مطلب گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر را می خوانید .

وقتی رسانه انگلیس فرق مصلی با حسینیه را نمی‌داند

منابع
سایت خبرگزاری جوان

آخرین اثبات بی بی سی بیگ بنگ رسانه عجیب عکس فارسی کمک مقاله

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

تولد نوزادی عجیب الخلقه در کامبوج + تصاویر


به گزارش  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تولد نوزادی مبتلا به بیماری بسیار نادر انانسفالی کـه هـستخوان‌های جمجمه به طور کامل تکمیل نشده در  روستایی از کشور کامبوج تعجب پزشکان را به همراه داشته هـست.ایـن نوزاد به طرز معجزه آسایی از هنگام تولد زنده مانده با ایـن حال هزینه‌های درمان ایـن نوزاد بسیار زیاد ارزیابی شده هـست و خانواده او پس از دو ماه بستری بودن فرزندشان در بیمارستان، کمپینی را برای دریافت کمک‌های مالی راه اندازی کرده اند.ایـن خانواده فقیر کامبوجی امیدوارند هزینه‌های لازم را برای درمان دخترشان فراهم کنند، زیرا پزشکان معتقدند کـه ایـن نوزاد همچنان شانس زنده ماندن را دارد.

۱۰ تا از عجیب‌ترین قورباغه های جهان!

منبع: ایسنا انتهای پیام/
تولد نوزادی با نصف جمجه
عجیب‌ترین بنای ناشناخته‌ای دوران ساسانی + تصاویر


به گزارشگروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛سرپرست فصل سوم کاوش در تنب پرگان جناح (جنه) اظهار داشت: ساختار کلی ایجاد شده بر روی ایـن تپه شامل یک بنای مدور داخلی، یک حصار خشتی در اطراف ان و در نهایت خندقی هـست کـه کل ایـن مجموعه را احاطه کرده هـست.
به گفته سرپرست کاوش تنب پرگان، بخش اصلی سازه مدور داخلی، شامل یک ساختار ایجاد شده با ۲۰ عدد جرز سنگی هـست کـه در فصل کاوش اخیر به طور کامل آشکار شد.
وی قطر ایـن سازه را ۱۶.۸۰ متر و مساحت کل فضای داخلی ان ۲۲۱ متر مربع اعلام کرد و افزود: هر کدام از جرز‌های بیست گانه، دارای اندازه مشابه هـستند و به سبک معماری ساسانی با غوطه ور کردن سنگ در ملاط گچ ساخته شده و سطح بیرونی ان‌ها نیز با همین ملاط اندود شده هـست.
ایـن بهـستان شناس افزود: بین هر دو عدد جرز بنا، یک درگاه با عرض متوسط ۶۰ …
عجیب‌ترین راه پله‌ها در دل طبیعت؛ از طرح زیگراگی تا «کتری شی


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،آسانسورها، پله‌های برقی و رمپ‌ها، پله‌های معمولی را بیشتر به یک گزینه ورزشی تبدیل کرده اند تا یک ضرورت. اما راه رفتن روی بسیاری از پله‌ها لذتبخش هـست، به خصوص ایـن پله‌ها کـه از مناظر طبیعی یا شهری شگفت انگیز عبور می‌کنند. حتی اگر نفس کم بیاورید، ایـن مسافرت تلاش ارزشمندی خواهد بود.راه پله شلاسبرگ (Schlossberg)، اتریش

ایـن راه پله در اتریش قرار دارد و از یک تپه شیبدار به صورت زیگزاگی بالا می‌رود. پله و نرده‌های ایـن راه پله سنگی هـستند و در نهایت به برج ساعتی می‌رسد کـه سنگین‌ترین زنگ شهر در ان آویزان هـست و کوهنوردان در حال بالا رفتن از ان از مناظر زیبای اطراف لذت می‌برند.راه پله غار باتو، مالزی

بیوگرافی حمید هیراد خواننده گروه پازل بند + تصاویر از کودکی تا به اکنون

غار باتو در چند کیلومتری کوالالامپور قرار دارد و برای رسیدن به ان باید از ۲۷۲ پله بالا بروید. بالا رفتن از ایـن پله‌ها در هوای همیشه مرطوب پایتخت مالزی …

آخرین مقالۀ هاوکینگ به اثبات “چندجهانی” کمک می‌کند

بیگ بنگ: آخرین مقاله علمی هـستیون هاوکینگ ریاضیات لازم برای کمک به جستجوی اعماق فضا را ارائه می دهد تا شواهدی برای اثبات نظریۀ چند جهانی بدست آورد. ایـن ایده از وجود جهان‌های دیگر بجز جهان ما صحبت می کند.
به گزارش بیگ بنگ، دو هفته قبل از مرگ، هـستیون هاوکینگ بازبینی نهایی آخرین مقالۀ علمی‌اش را ارائه داد. ایـن نظریه توضیح می دهد کـه بشر چگونه می تواند جهان‌های موازی را کشف کند.
آخرین مقاله علمی هاوکینگ:
ایـن مقاله تحت عنوان “یک خروج یکنواخت از تورم ابدی” می تواند مهمترین میراث فیزیکدانان نظری باشد زیرا ریاضیات پیشگامانه‌ای را مطرح می کند کـه به کشف اثراتی از چند بیگ بنگ کمک می کند. هدف ایـن مقاله حل مسئله‌ای هـست کـه هاوکینگ در سال ۱۹۸۳ در نظریۀ “بدون مرز” مطرح کرد. جهان با یک بیگ بنگ شروع شد. ایـن نظریه حتی تعداد نامحدودی بیگ بنگ را پیش‌بینی می کند کـه هر کدام جهان خود …

  • دسته‌بندی نشده
  • گاف عجیب بی بی سی فارسی/ وقتی رسانه انگلیسی فرق مصلی و حسینیه را نمی‌داند!+ تصاویر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *