خانه / علمی پزشکی / جدیدترین آمارها از تعداد نیروهای انگلیسی در عربستان به همراه توضیحات

جدیدترین آمارها از تعداد نیروهای انگلیسی در عربستان به همراه توضیحات

جدیدترین آمارها از تعداد نیروهای انگلیسی در عربستان ، تعداد هواداران دستگیرشده انگلیسی به ۱۰۰ نفر رسید ، ارتش یمن از شلیک موشک به پایگاه نیروهای عربستان خبر داد ، شلیک موشک یمن به پایگاه نیروهای عربستان ، حمله اشتباهی جنگنده‌های ائتلاف عربستان به نیروهای منصور هادی ، نیویورک‌تایمز: نیروهای ویژه آمریکایی به عربستان در هدف قرار دادن ذخایر موشکی یمن کمک می‌کـنند .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی کـه طی سال‌های اخیر همزمان با حملات عربستان سعودی به یمن، اعتراضهای خیلی علیه دولت انگلیس به علت فروش تسلیحات و تجهیزات نظامی به عربستان وجود دارد گزارشی منتشر شده کـه بر اساس ان معلوم می‌شـود عمق همدستی دولت انگلیس در جنگ عربستان در یمن به مراتب بیشتر هـست.
شبکـه خبری …

جدیدترین آمارها از تعداد نیروهای انگلیسی در عربستان

انگلیس چند هزار نیروی نظامی در عربستان دارد؟به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی کـه طی سال‌های اخیر همزمان با حملات عربستان سعودی به یمن، اعتراضهای خیلی علیه دولت انگلیس به علت فروش تسلیحات و تجهیزات نظامی به عربستان وجود دارد گزارشی منتشر شده کـه بر اساس ان معلوم می‌شـود عمق همدستی دولت انگلیس در جنگ عربستان در یمن به مراتب بیشتر هـست.

شبکـه خبری راشاتودی ضمن اشاره به یک سند دولت انگلیس کـه به تازگی منتشر شده هـست،ایـن سند تحت عنوان «حمایت پرسنل بریتانیایی از نیروهای نظامی سعودی — مخاطرات، آگاهی و مسئولیت» هـست. بر اساس ایـن سند معلوم می‌شـود، اکنون و در حالی کـه عربستان در حال جنگیدن با تجهیزات و تسلیحات انگلیسی در یمن هـست، هفت هزار انگلیسی شامل پیمانکار، کارمند، نیروی خدمات اجتماعی و پرسنل نظامی در عربستان برای کمک به نیروی هوایی سعودی و دیگر نیروهای امنیتی ایـن کشور مستقر هـستند.

ایـن سند ۳۳ صفحه‌ای دولت انگلیس، به تاریخ روابط تسلیحاتی با عربستان سعودی و قراردادهای متعددی کـه میان دو کشور از دهه ۸۰ میلادی تا کنون منعقد شده، اشاره کرده و می‌نویسد «در هر یک از ایـن توافق‌ها، بخش سخت‌افزاری تنها نیمی از توافق بود. بیشتر انچه تهیه شده «نرم افزار» هـست: [شامل] خدمات
فردی».

در ادامه آمده هـست، در تمام قراردادهای تسلیحاتی میان دو کشور، کارکنان و کارمندان بخش خصوصی و پیمانکاران و نظامیان انگلیسی در عربستان حضور داشتند. بر اساس ایـن سند، علت حضور انگلیسی‌ها، آموزش هـستفاده از تسلیحات به نیروهای عربستان سعودی و آموزش هـستفاده از هواپیماها و انجام عملیات هـست.

جزییات مطلب آزاد و آموزش و پژوهش و حضور و دانشگاه و دانشگاه آزاد و فیزیکی و کیفیت و نبایـد را میخوانید .

در یک قرارداد سرّی میان دو دولت توافق شده هـست خدمات کمک‌های فردی از سوی انگلیس فراهم شـود کـه ایـن شامل حمایت سرّی از عملیات نیروهای سعودی با هواپیماهای انگلیسی در دوران جنگ، بدون توجه به ایـن مسئله کـه ان جنگ قانونی یا غیرقانونی، هـست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جدیدترین آمارها از تعداد نیروهای انگلیسی در عربستان

بر اساس ایـن گزارش معلوم می‌شـود، کارمندان شرکت صنایع دفاعی و هواپیمایی بی‌اِی‌ای انگلیس کـه بزرگترین قراردادهای تسلیحاتی را با عربستان سعودی داشته، در سال ۲۰۱۷ مسئولیت نگهداری سیستم‌های تسلیحاتی هواپیماهای تورنادوی فروخته شده به نیروی هوایی عربستان را برعهده داشتند. پرسنل انگلیسی مسئولیت آموزش دانشجویان و اسکادران عملیاتی را نیز عهده‌دار بودند و در پایگاه طائف عربستان سعودی برای آموزش جنگنده‌های تایفون فروخته شده به عربستان سعودی حضور داشتند.

عکس های و مشخصات شیائومی ردمی ۵ پیش از رونمایی لو رفت

ایـن درحالیست کـه عربستان سعودی از سال ۲۰۱۵ تا کنون حملات هوایی گسترده‌ای با تسلیحات و تجهیزات خریداری شده از انگلیس، علیه غیرنظامیان یمنی انجام داده هـست و بر اساس آمار سازمان ملل، جنگ یمن از سال ۲۰۱۵ تا کنون پنج هزار و ۵۰۰ کشته و بیش از ۹هزار مجروح داشته هـست و محاصره کشور از سوی ائتلاف عربستان سعودی باعث شده بیش از یک میلیون نفر به بیماری وبا مبتلا شوند و در تمامی ایـن اقدامات نیروهای انگلیسی در کنار نیروهای عربستان حضور داشتند.

منبع: فارس

توضیحات بیشتر در موردآزاد آموزش پژوهش حضور دانشگاه دانشگاه آزاد فیزیکی کیفیت نبایـد

انتهای پیام/

انگلیس ۷ هزار نیروی مستقر در عربستان دارد

شما مطلب جدیدترین آمارها از تعداد نیروهای انگلیسی در عربستان را می خوانید .

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

آزاد آموزش پژوهش حضور دانشگاه دانشگاه آزاد فیزیکی کیفیت نبایـد

دهـستانجویی جدید عربستان پس از شکست در جنگ نیابتی/تلاش آل سعود


به گزارشگروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛رژیم آل سعود در ۷ سال گذشته میلیارد‌ها دلار برای سقوط دولت مرکزی کشور سوریه هزینه کرد، اما با ایستادگی رزمندگان جبهه مقاومت و پشتیبانی نظامی روسیه به بن بست خورد و در میدان جنگ ضربات مهلکی را دریافت کرد کـه آثار و نتایج ان تا سال‌ها برای شاهزادگان سعودی باقی خواهند ماند.
عربستان در بحران کشور سوریه نقش یک پشتیبان مالی بزرگ را برای گروه‌های تروریستی مورد حمایت آمریکا ایفا کرد، اما در ایـن جنگ نیابتی به اهداف خود دست نیافت و خروج ۱۲ هزار تن از عناصر تروریستی جیش الاسلام از غوطه شرقی یک فاجعه برای انان به بار آورد.
نقشه میدانی شمال کشور سوریه
گروه تروریستی جیش الاسلام مهره اصلی عربستان در حومه شرقی دمشق برای تشدید فشار علیه بشار اسد به شمار می‌آمد، اما میلیارد‌ها دلار کمک نظامی نتوانست از شکست ریاض جلوگیری کند.
بیشتر بخوانید:با مفتی‌های دربار آل سعود آشنا شوید + عکس های
با اخراج تروریست‌های …
پیشروی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در منطقه عسیر عربس

نگاهی به تحولات عربستان|از بمباران شایعات در «ریاض»تا جنگهای جنون‌آمیز در«الجوهره»


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، در پی حملات جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به بخش “عَبس” در هـستان حجه، چهار غیرنظامی از جمله یک دختر بچه زخمی شدند.یک منبع نظامی گفت کـه نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، پیشروی گسترده مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی ایـن کشور به سمت منطقه “گمرکات” حِرض در هـستان حجه را متوقف کردند کـه در پی ایـن عملیات، شماری از مزدوران کشته و یا زخمی شدند.وی افزود کـه مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی با وجود برخورداری از پشتیبانی گسترده هوایی جنگنده‌های ایـن ائتلاف، نتوانستند هیچگونه پیشروی به دست آوردند.از سوی دیگر هفت نظامی سعودی در درگیری با نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جیزان و نجران به هلاکت رسیدند و دو خودروی نظامی ان‌ها نیز منهدم شد.منابع یمنی از کشته شدن شماری از نظامیان سعودی به ضرب گلوله تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی در پایگاه “الحسکول” در جیزان …
وقوع تیراندازی در کاخ پادشاهی عربستان/ پادشاه سعودی تحت حفاظ


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از اسپوتنیک، برخی شبکـه‌های اجتماعی ویدئویی را منتشر کرده‌اند کـه در ان صداهای تیراندازی در داخل یکی از کاخ‌های پادشاهی عربستان در محله “الخزامی” در ریاض به گوش می‌رسد.”غانم الدوسری” فعال معارض سعودی نیز ویدئویی از ایـن تیراندازی‌ها در نزدیکی کاخی کـه محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در ان اقامت دارد، منتشر کرد.منابع رسمی هنوز صحت ایـن خبر و ویدئوهای منتشر شده در ارتباط با ان را تایید نکرده‌اند.بر اساس گزارش‌های تایید نشده، ملک سلمان به مکانی امن در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی منتقل شده هـست.رسانه‌های عربستان تاکنون به اخبار غیررسمی منتشر شده درباره وقوع تیراندازی در ریاض واکنشی نشان نداده‌اند.برخی منابع علت تیراندازی را ورود یک پهپاد به حریم قصر عنوان کرده‌ و برخی از احتمال کودتا صحبت می‌کـنند.انتقال شاه و ولیعهد سعودی به پایگاه نظامی در اطراف ریاض کـه تحت حفاظت مستقیم نیروهای آمریکایی قرار گرفته اند.آسمان بر روی کلیه پروازهای …

سلفی سعد حریری با ولیعهد عربستان و امیر کویت

لزوم ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد/ اساتید نبایـد در کلاس فقط حضور فیزیکی داشته باشند

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با اعضای دبیرخانه هیئت موسس دانشگاه با تبریک سال نو و عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص)، گفت: پزشک نوریان با توجه به تجربیات خوبی کـه در حوزه اجرا و مدیریت دارد، کارهای خوبی در دبیرخانه هیئت موسس انجام داده هـست.
وی با بیان ایـنکـه بررسی و ارزیابی محتوایی از جمله وظایف مهم دبیرخانه هیئت موسس هـست، گفت: ارزیابی کیفی در دانشگاه آزاد اسلامی خیلی مهم هـست، شما بایـد بتوانید با ارزیابی و نظارت در رسیدن به اهداف دانشگاه موثر باشید.
ولایتی خاطرنشان کرد: گاهی در جامعه ایـنگونه تصور می شـود کـه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی نه تنها سخت نیست، بلکـه سهل هـست؛ حاصل ایـن تصور ان می شـود کـه توقع سواد بالا از فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ندارند، البته ایـن موضوع درست نیست، خیلیی از فارغ …

  • علمی پزشکی
  • جدیدترین آمارها از تعداد نیروهای انگلیسی در عربستان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *