خانه / دسته‌بندی نشده / شلی شکم بعد از زایمان، روش هـای درمان خانگی به همراه توضیحات

شلی شکم بعد از زایمان، روش هـای درمان خانگی به همراه توضیحات

شلی شکم بعد از زایمان، روش هـای درمان خانگی ، درمان ورم لثه | روش هـای خانگی برای درمان تورم و خونریزی لثه ها ، ترک شکم بعد از زایمان، بهترین راه درمان ، درمان دندان درد بچه ها با ۴ روش درمان خانگی ، درمان‌هـای خانگی آلزایمر/ راهی جدید برای درمان دیابت/ درمان قارچ پوستی با سرکه‌ سیب/ خوراکی فوق العاده برای مادران باردار ، درمان شوره سر با روش هـای خانگی .
پس از زایمان شل شدن پوست شکم کاملا طبیعی اسـت و با گذشت زمان، رعایت رژیم غذایی و ورزش هـای سبک و منظم می تواند به حالت اولیه خود بازگردد. از بین بردن چربی شکم به نوع زایمان خانم ها نیز بستگی دارد. ان هـایی که‌ زایمان خود را با روش سزارین انجام داده اند به زمان بیشتری برای …

شلی شکم بعد از زایمان، روش هـای درمان خانگی

پس از زایمان شل شدن پوست شکم کاملا طبیعی اسـت و با گذشت زمان، رعایت رژیم غذایی و ورزش هـای سبک و منظم می تواند به حالت اولیه خود بازگردد. از بین بردن چربی شکم به نوع زایمان خانم ها نیز بستگی دارد. ان هـایی که‌ زایمان خود را با روش سزارین انجام داده اند به زمان بیشتری برای بهبود شرایط خود نیاز دارند. رعایت رژیم غذایی و اسـتفاده از مواد طبیعی و موثر می تواند نقش موثری در رسیدن به هدف تان که‌ همان از بین بردن چربی شکم و ایجاد تناسب اندام اسـت، داشته باشد.
با ما در ایـن قسمت همراه باشید و با بهترین روش هـای خانکی و ساده برای از بین بردن شلی پوست و چربی شکم بعد از زایمان بیشتر آشنا شوید.
تغذیه نوزاد با شیر مادر
تغذیه نوزاد با شیر مادر نقش بسیار موثری در کاهش وزن دارد زیرا کالری خیلی در بدن صرف تولید شیر خواهد شد و از ایـن طریق می توانید کالری هـای اضافی را به راحتی بسوزانید! به همین دلیل مادرانی که‌ نوزاد خود را با شیر خود تغذیه می دهند زودتر لاغر شده و به تناسب اندام قبل از بارداری خود می رسند. علاوه بر ایـن تحقیقات علمی نیز ثابت کرده اسـت که‌ شیردهی یکی از تمرینات منظم، ساده و موثر برای کاهش وزن بعد از زایمان اسـت.
آب گرم با لیمو و عسل
توصیه دیگر ایـن اسـت که‌ روز خود را با نوشیدن یک لیوان آب گرم که‌ ان را با یک قاشق آبلیمو و عسل مزه دار کرده اید شروع کنید. ایـن نوشیدنی ساده نقش بسیار مهمی در سم زدایی از بدن و همچنین چربی سوزی دارد. علاوه بر ایـن می توانید از ایـن نوشیدنی قبل از هر وعده غذایی نیز اسـتفاده کنید و از ایـن طریق سوخت و ساز بدن را تا حد خیلی افزایش دهید. 
چای سبز
مواد فعال بسیار خیلی در چای سبز وجود دارد که‌ می تواند روند سوختن چربی در بدن را سریع تر کـنند. انتی اکسیدان هـای کلیدی در چای سبز که‌ Epigallocatechin gallate نام دارند می توانند سوخت و ساز بدن را افزایش دهند. علاوه بر ایـن نوشیدن چای سبز یک انتخاب کاملا سالم و جایگزین چای سیاه و قهوه اسـت و با تضمین سلامت بدن نقش مهمی نیز در کاهش وزن و ایجاد تناسب اندام خواهد داشت.
سیب
سیب نه تنها یک میان وعده سالم و خوشمزه اسـت بلکه‌ حاوی مواد مغذی، ویتامین ها، انتی اکسیدان و … بوده و نقش پررنگی در افزایش سوخت و ساز بدن و از بین بردن چربی شکم بعد از زایمان دارد. 
نوشیدن آب
نوشیدن حداقل ۲ تا ۳ لیتر آب در طول روز به شما کمک می کند تا به وزن قبل از بارداری خود برسید. آب سموم بدن را از بین می برد و تعادل مایعات در بدن را حفظ خواهد کرد. بنابرایـن نوشیدن آب را به یکی از اصلی ترین کارهـای روزانه برای خود تبدیل کنید.
پیاده روی منظم
بعد از هر وعده غذایی به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه پیاده روی داشته باشید و از ایـن طریق نیز سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهید. ایـن روند را پس از زایمان حتما انجام دهید و از ایـن طریق چربی هـای شکم بعد از زایمان را با سرعت بیشتری کاهش دهید.
تمرین دراز و نشست
تمرین دراز و نشست یکی از تمرین هـای و رزشی ساده اسـت که‌ نقش موثری در تقویت عضلات شکم داشته و می تواند در رفع شلی شکم بعد از زایمان موثر باشد. اگر ایـن تمرین برایتان سخت نیست حتما ان را هر روز تکرار کنید و از ایـن طریق چربی هـای شکم را زودتر از بین ببرید.
 
ماساژ دادن پوست شکم با گلاب یا روغن هـای طبیعی
ماساژ دادن پوست شکم با گلاب یا روغن هـای طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام یکی دیگر از روش هـای خانگی و موثر برای از بین بردن شلی شکم بعد از زایمان اسـت. هر شب قبل از خواب پوست شکم خود را با مقداری گلاب یا روغن بادام ماساژ دهید و از ایـن طریق پوست شکم را سفت تر کنید. 

منابع
سایت نینی بان

همه چیز در مورد آداب اشتباه بعد از خانگی درمان رایج روش شکم کار

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب آداب و اشتباه و بعد از و خانگی و درمان و رایج و روش و شکم و کار را میخوانید .

درمان افتادگی پوست شکم بعد از زایمان با چند روش ساده

بعد از وقوع تصادف چه باید کرد؟

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس درمان افتادگی پوست شکم بعد از زایمان با چند روش ساده و افتادگی پوست شکم بعد از زایمان مشکل و نگرانی بسیاری از خانم هاسـت. در ایـنجا به چند روش ساده خانگی برای درمان افادگی پوست شکم اشاره می کنیم.افتادگی پوست شکم بعد از زایمان را چگونه درمان کنیم؟جنین برای رشد نیاز به جای مناسب دارد، به همین دلیل رحم و شکم مادر در دوران بارداری بزرگ می شـود. اما بعد از زایمان دغدغه ای به سراغ بانوان می آید که‌ آیا می توانند دوباره اندام خود را به شکل قبل از بارداری و زایمان تغییر دهند یا خیر؟افتادگی پوست می‌‌تواند نگرانی خیلی را برای زنان ایجاد کند زیرا در ایـن موارد خاصیت الاسـتیسیته Elasticity یا ارتجاعی پوست کم اسـت وبا ایـن که‌ مادر بعد از دوران شیردهی وزن خود را کاهش داده اسـت اما باز هم شکمش بزرگ به …
بهترین روش ها برای سفت کردن پوست صورت |درمان خانگی سفت‏ کردن

بهترین روش ها برای سفت کردن پوست صورت 
اگر افزایش وزن داشتید و حالا وزن خودرا کاهش داده و با شل شدن پوست مواجه شده اید نگران نباشید شما می توانید دوباره پوست خودرا سفت کنید. بعد از رژیم هاي سخت کاهش وزن، اتفاقی که‌ در بدن مان میوفتد شل شدگی و افتادگی پوست صورت و بدن اسـت. در ایـن جا ۷ پیشنهاد برای پیشیگری از شل شدگی و افتادگی پوست رابه شما معرفی میکنیم.
 
هنگامیکه‌ کاهش وزن با شدت صورت می گیرد، پوست شما زمان لازم را برای انطباق با شکل جدید بدن ندارد. برای پیشگیری از ایـن اتفاق، شما نیاز به تعقیب رژیم هاي غذایی متعادل به همراه ورزش هاي خاص دارید. در ایـن جا ۷ پیشنهاد موثر برای پیشگیری از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن معرفی شده اسـت.
 
سفت کردن پوست بعد از رژیم با خوردن آلوئه ورا
آلوئه ورا یکی از بهترین مرطوب کـننده ها و شفا دهنده هاي …
ترک شکم بعد از زایمان، بهترین راه درمان

در کمال تعجب، علائم کشیدگی و ترک پوست هم در مردان و هم زنان کاملا شایع اسـت. اگر در حال گذار از نوجوانی به بلوغ هستید یا در حال مادر شدن، به هر حال ایـن علائم کشیدگی پوست، برایتان بسیار ناخوشایـند خواهد بود.اما اساسا چرا ایـن کشیدگی‌ها و ترک‌هـای پوستی رخ می‌دهد؟گرچه پوست ماهیتا خاصیت ارتجاعی دارد، اما در طی رشد سریع یا کشش شدید، بافت‌هـای ارتجاعی واقع در زیر پوست از هم پاره شده و در نتیجه ان خطوط نازک بنفش با عنوان علائم ترک پوستی نمایان می‌شوند.آیا فقط زنان باردار دارای ترک‌هـای پوستی می‌شوند؟البته که‌ نه! گرچه زنان باردار بیش از دیگران مستعد ترک پوست می‌باشند، اما همه می‌توانند ان را تجربه کـنند. به عنوان مثال نوجوانان به دلیل رشد سریع اندام‌هـایشان و رسیدن به سن بلوغ، بسیار مستعد بروز علایم ترک پوست می‌باشند. بعلاوه، ان دسته از آدمهـای که‌ در کوتاه مدت به صورت مفرط چاق …

ادعای رویترز درباره کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال ایران!

آداب محیط کار و ۵ اشتباه رایج

  • دسته‌بندی نشده
  • شلی شکم بعد از زایمان، روش هـای درمان خانگی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *