خانه / وب‌گردی / نوبخت: نیاز ارزی همه را پاسخ می دهیم به همراه توضیحات

نوبخت: نیاز ارزی همه را پاسخ می دهیم به همراه توضیحات

نوبخت: نیاز ارزی همه را پاسخ می دهیم ، شمخانی: به نقض برجام، پاسخ شایسته می‌دهیم ، لاوروف: اقدامات ضدروسی لندن را پاسخ می‌دهیم ، سوریه: به هرگونه تجاوز اسرائیل پاسخ می‌دهیم ، روحانی: همه نیاز‌های ارزی تامین می‌شـود ، نوبخت از رفع انحصار پیام رسان ها خبر داد+تصویر .

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛محمدباقر نوبخت در برنامه تیتر امشب با اعلام این‌ مطلب افزود: التهاب و فشار کاذبی که‌ در بازار احساس می شـود مربوط به نیازهای اندکی اسـت که‌ هنوز به سبب برخی از نواقص در سیستم پاسخ داده نمی شـود.
 
نوبخت با کوتاه مدت بیان کردن این‌ نقص و التهاب افزود: این‌ نقص از آن‌جاسـت که‌ …

نوبخت: نیاز ارزی همه را پاسخ می دهیم

به گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛محمدباقر نوبخت در برنامه تیتر امشب با اعلام این‌ مطلب افزود: التهاب و فشار کاذبی که‌ در بازار احساس می شـود مربوط به نیازهای اندکی اسـت که‌ هنوز به سبب برخی از نواقص در سیستم پاسخ داده نمی شـود.
 
نوبخت با کوتاه مدت بیان کردن این‌ نقص و التهاب افزود: این‌ نقص از آن‌جاسـت که‌ برخی از نیازهای خرد ارزی در ذیل ارز مسافرتی، دانشجویی و کسانی که‌ برای درمان ارز نیاز دارند قرار نمی گیرند مثل ارزی که‌ برای خرید کتاب های خارجی ممکن اسـت نیاز باشد یا مبلغی – ۶۰ دلار یا یورویی – که‌ برخی از سفارت خانه ها نقدا مطالبه می کنند.
 
سخنگوی دولت افزود: با اطمینان عرض می کنم که‌ به زودی همه نیازهای خرد بازار را تامین خواهیم کرد.
 
نوبخت گفت: در ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیارد دلار صادرات، مبالغ خردی که‌ ممکن اسـت در کوچه پس کوچه ها و به طور غیر قانونی خرید فروش شـود، واقعیت ارزی کشور را نشان نمی دهد و قطعا با بر طرف شدن نقص های سیستم نیما به زودی این‌ مشکل نیز حل می شـود.
 
رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: سیاسـت ارزی و اقتصادی کشور قطعا پاسخگوی همه نیازهاسـت و ما این‌ سیاسـت را با قوت ادامه خواهیم داد.
 
نوبخت گفت: همه وارد کنندگان با ثبت سفارش و از طریق سامانه نیما ارز ۴۲۰۰ تومان دریافت می کنند.
سخنگوی دولت افزود: البته دولت برای کالاهای اساسی و ضروری ما به تفاوت قیمت ارز را با توجه به تفاوت ۳۸۰۰ تومان  تا ۴۲۰۰ تومان پرداخت می کند چیزی حدود ۳۰۰۰ میلیارد تومان تا این‌ کالاها و اقلام ضروری افزایش قیمت نداشته باشد.
 
سخنگوی دولت گفت: کار گروهی را امروز موظف کردیم که‌ نواقص سامانه را رصد کند و تقاضاهایی را که‌ در سیستم رسمی نمی توانیم پاسخ بدهیم شناسایی کنند.
 
نوبخت با بیان این‌ که‌ سیاسـت اقتصادی و معیشتی دولت روشن اسـت گفت: دولت مانند سال پیش در مسیر تولید و اشتغال فعالیتش را ادامه می دهد و از منابع بانکی برای تامین منابع بخش خصوصی و از منابع خزانه هم برای تامین سرمایه طرح های عمرانی دولتی اسـتفاده خواهد کرد.
 
سخنگوی دولت ابراز امیدواری کرد که‌ اسفند ماه ۹۷ اشتغال بیش از یک میلیون نفر را اعلام کند. 
 
نوبخت با بیان این‌ که‌ هیچ ملت و دولتی اجازه نمی دهد پول ملی اش تضعیف شـود افزود: بازار ارز بخش کوچکی از اقتصاد ماسـت و بازار کالا، بازار سرمایه و بازار کار بخش های دیگر اقتصاد ما هستند و تازه بازار ارز بخشی از بازار پولی ما حساب می شـود و هیچ مشکل اساسی در این‌ بخش نداریم.
 
سخنگوی دولت با اشاره به لزوم همکاری مردم گفت: مردم بایـد دشمنان ایـران از جمله ترامپ معلوم الحال را نومید کنند و نگران هیچ چیز نباشند. 
 
نوبخت با بیان این‌ که‌ دولت پیش بینی همه شرایط را کرده اسـت گفت: من متعهد می شوم که‌ کالاهای اساسی و ضروری تامین باشد و  حقوق ها و یارانه ها بدون مشکل پرداخت شـود چنانکه‌ تا کنون هیچ مشکلی در این‌ زمینه نداشته ایم.

همه چیز در مورد پاسخ جهان زیباترین تصویر نوبخت نیاز
 
 
 نوبخت با بیان این‌ که‌ رئیس جمهور مصمم اسـت به وعده هایی که‌ داده عمل کند، درباره صحبت هایی که‌ درخصوص برخی از وزیرها مطرح شده افزود: از صحبت هایی که‌ رئیس جمهور کرده اند نمی توان چنین برداشتی کرد که‌ بخواهند ترمیمی در کابینه صورت بدهند و همه ما در دولت و کابینه بایـد امیدوارانه و با انگیزه کار کنیم.
 
نوبخت درباره صحبت های ترامپ و تصمیم احتمالی امریکا برای خروج از برجام هم گفت: در عالم سیاسـت مبارزه، مبارزه اراده ها اسـت و ترامپ نشان داده که‌ شخصیتی متلاطم و بی ثبات دارد و در عالم سیاسـت کم تجربه اسـت، ما از یک اعتقاد و پزشکین حرف می زنیم و توسعه دفاعی حق ماسـت و برجام هم کوچکترین تغییری نخواهد کرد و اگر آن‌ها از برجام خارج شوند ما هم خارج می شویم.
 
سخنگوی دولت گفت: ما از مهر پارسال بودجه دیگری را در کنار بودجه رسمی کشور برای مواقع و شرایط خاص کشور پیش بینی کرده ایم و هیچ نگرانی از این‌ بابت وجود ندارد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه‌ خبر

گیاهی معجره آسا برای درمان زخم معده/ چه مقدار ویتامین D برای سلامتی نیاز داریم؟/ شایع‌ترین بیماری بچه ها/ مصرف این‌ نوشیدنی را هرگز فراموش نکـنید

انتهای پیام/

جزییات مطلب پاسخ و جهان و زیباترین و تصویر و نوبخت و نیاز را میخوانید .

صریح و صمیمی با سخنگوی دولت

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نوبخت: نیاز ارزی همه را پاسخ می دهیم

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردپاسخ جهان زیباترین تصویر نوبخت نیاز

نوبخت: بیش از هر زمان به وحدت مردم و نظام نیاز داریم


سخنگوی دولت گفت: بیش از هر زمان دیگر به وحدت مردم و نظام نیاز داریم و بایـد کدورت‌ها را به رأفت و محبت تبدیل سازیم.
 

محمدباقر نوبخت در مرنام شروع عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی صنایع فولاد شهرستان اردکان اظهار کرد: انسان‌های بزرگی از این‌ بخش از جغرافیای ایـران، نقش‌های بزرگ و تعیین‌کننده‌ای در سطح ملی داشته‌اند و در پاسخ به احسان این‌ شخصیت‌ها به نظام و انقلاب، در این‌ مرنام حضور یافته‌ام.وی با تقدیر از تلاش‌های نماین‌ده مردم اردکان، به نگاه‌های متفاوت در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: در نگاه نخست، دولت صرفاً بسترهای لازم را فراهم می‌آورد و بخش خصوصی به تولید و کسب سود می‌پردازد.وی اقتصاد دولت‌محور را نوع دیگری از نگاه به توسعه دانست و گفت: معتقدیم نگاه معتدل آن‌ اسـت که‌ بخش غیردولتی به پشتوانه سیاسـت‌گذاری دولت وارد فعالیت افتصادی شـود و در مقابل برای جبران خلأها، مسئولیت‌های اجتماعی خود را نیز …
نیاز ترامپ به خودنمایی جنگی


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛«سید رحیم نعمتی» در یادداشت روزنامه «جوان» نوشت:دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا، روز یک‌شنبه گذشته گفته بود که‌ «طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده ضمن مشورت با مقامات نظامی کشورش و بررسی شرایط سوریه تصمیمی اساسی اتخاذ خواهد کرد.»‌این‌ ضرب‌الاجل در نیمه‌شب چهارشنبه‌شب به پایان رسید و نشانه‌های خیلیی وجود دارد مبنی بر این‌که‌ تصمیم او انتخاب گزینه نظامی اسـت.
افزایش قابل‌توجه گشت‌زنی جنگنده‌های امریکایی در مرز عراق و سوریه، بیانیه سازمان هوایی اروپا برای خودداری از پرواز هواپیماهای غیرنظامی در سواحل شرقی مدیترانه و سوریه به مدت ۷۲ ساعت و حرکت ناو هواپیمابر یواس‌اس ترومن به همراه ناوهای تهاجمی از پایگاه دریایی نورفک ویرجینیا به سمت دریای مدیترانه از جمله این‌ نشانه‌ها هستند و آخرین نشانه هم پیام توئیتری ترامپ در روز چهارشنبه اسـت که‌ کشور روسیه را مورد خطاب قرار داده و نوشته:
«کشور روسیه متعهد شده هرگونه موشک شلیک شده به سوریه را ساقط کند. پس، …
نمی‌خواهم من را به عنوان شخصی معتدل بشناسند/روزنامه و خبرگزا

احتیاجاتی که‌ دانش‌آموزان مناطق زلزله‌زده نیاز دارند


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پدرش چون اعتقادات خاصی داشت، اجازه داشتن تلویزیون در منزل‌شان را نمی داد اما بعدها در نیمه نخست دهه هشتاد سکاندار رادیو و تلویزیون ایـران شد. متولد سال ۳۸ در تهران اسـت؛ میدان گمرک، خیابان انبار نفت. پدر و مادرش هر دو از دیار دزفول هستند. پدرش کارگر شرکت نفت، مسئول بخش تایپ بود. این‌ ها شرحی از زندگـی سیدعزت الله ضرغامی اسـت. کسی پیش از به ثمررسیدن انقلاب در بهمن ماه سال ۵۷، همزمان با فعالیت های انقلابی در محله جمادی الحق تهران، لباس دانشجویی رشته عمران در دانشگاه امیرکبیر را به تن کرد. وقوع انقلاب، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پس از همه این‌‌ها، وقوع انقلاب فرهنگی در تیرماه سال ۵۹، باعث شد تا اخذ مدرک کارشناسی اش، ۸ سال زمان ببرد.
از همان اوان جوانی، هر چند به شریعتی هم علاقه داشت ولی «مطهری» خوان بود. تسلطش به زیر و …

با زیباترین خانه‌های صخره‌ای جهان+ تصاویر

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هنگامی که‌ برای مسافرتی چند روزه برنامه‌ریزی می‌کـنید، چندان مرسوم نیست که‌ به اقامت در غار فکر کـنید. همه مردم اغلب به هتل، هاسـتل، اقامتگاه‌ محلی یا حتی ممکن اسـت به چادر زدن و کمپ کردن فکر کنند، اما خوابیدن در غار آخرین گزینه‌ای اسـت که‌ به ذهن می‌رسد.
واژه «غار» اغلب یادآور مکانی تاریک و سرد و مملو از خفاش و صداهای ترسناک اسـت. اگرچه این‌‌ها ویژگی‌های اصلی این‌ فضا محسوب می‌شوند، اما در سراسر دنیا غارهای دست‌کند یا خانه‌های صخره‌ای وجود دارند که‌ توسط بشر بهسازی شده‌اند و با امکانات نسبتا خوب، پذیرای مهمان‌های از سراسر جهان هستند.
از جمله می‌توان به خانه‌های صخره‌ای روستای کندوان در اسـتان آذربایجان شرقی یا شهر تاریخی میمند در اسـتان کرمان اشاره کرد.
برای آشنایی با زیباترین و مشهورترین خانه‌های صخره‌ای جهان در گوشه‌وکنار این‌ کره خاکی از شما دعوت می‌کنیم تا ادامه مطلب را از نظر …

  • وب‌گردی
  • نوبخت: نیاز ارزی همه را پاسخ می دهیم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *