خانه / فوتبال / زیدان: به ایسکو بیشتر از همیشه بازی داده ام

زیدان: به ایسکو بیشتر از همیشه بازی داده ام

زیدان: به ایسکو بیشتر از همیشه بازی داده ام ، زیدان: ایسکو به این دلیل بازیکن ثابت نیست ، شبی که زیدان در رئال تاریخ ساز شد ، آسنسیو: رفتار زیدان با من ناعادلانه نبود ، زیدان: به ۵ برد متوالی نیاز داریم ، زیدان:من مراقب رونالدو هستم .
ورزش سه: رئال به لطف درخشش ایسکو که یک گل زد و یک پاس گل داد، موفق شد در زمین مالاگا به پیروزی دست یابد.
 رئال در این بازی فرصت های گلزنی زیادی خلق کرد ولی تنها از دو موقعیت توانست به درستی استفاده کند. در نهایت پیروزی ۱-۲ کمک کرد این تیم به رتبه سوم جدول صعود کند.
 

زیدان در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« امشب می توان خوشحال و راضی بود. تیم کار خودش را به خوبی انجام داد و با احترام به حریف، یک بازی کامل را به نمایش گذاشتیم.
اینطور …

ورزش سه: رئال به لطف درخشش ایسکو که یک گل زد و یک پاس گل داد، موفق شد در زمین مالاگا به پیروزی دست یابد.

 رئال در این بازی فرصت های گلزنی زیادی خلق کرد ولی تنها از دو موقعیت توانست به درستی استفاده کند. در نهایت پیروزی ۱-۲ کمک کرد این تیم به رتبه سوم جدول صعود کند.

همه چیز در مورد بازی بیشتر زیدان سه ورزش

 

جزییات مطلب بازی و بیشتر و زیدان و سه و ورزش را میخوانید .

زیدان در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« امشب می توان خوشحال و راضی بود. تیم کار خودش را به خوبی انجام داد و با احترام به حریف، یک بازی کامل را به نمایش گذاشتیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره زیدان: به ایسکو بیشتر از همیشه بازی داده ام

اینطور نیست که لالیگا دیگر برای ما مهم نباشد. کسب نتایج خوب در لیگ می تواند از لحاظ روحی، فاکتور مناسبی برای ما در لیگ قهرمانان باشد. امشب یک تعداد به میدان رفتند و تعدادی دیگر برای لیگ قهرمانان استراحت کردند.»

گلزنی ایسکو:« به خاطر گل او خوشحالم چرا که به آن نیاز داشت. همیشه گفته ام که ایسکو برای من بازیکن مهمی است؛ هرچند که برخی، تصوراتی دیگر دارند. من به ایسکو در این فصل بیشتر از فصل گذشته میدان داده ام و از او کاملا هم راضی هستم.»

ناکامی دوباره بنزما در گلزنی:« کریم خودش هم دوست دارد گلزنی کند و همه می دانیم که چه بازیکن خوبی است. بازیکنی در خدمت تیم که امسال در گلزنی به مشکل برخورد کرده ولی هنوز چند بازی دیگر از فصل باقیمانده و او می تواند جبران کند.»

گزارش زنده؛ ایران ۰ – ۰ تونس

توضیحات بیشتر در موردبازی بیشتر زیدان سه ورزش

شما مطلب زیدان: به ایسکو بیشتر از همیشه بازی داده ام را می خوانید .

شانس قهرمانی رئال بیشتر از بارسلونا شد

ورزش سه: حتی پیروزی ۳-۱ رئال در بازی رفت برابر پی اس جی هم باعث نشده بود تا شانس کهکشانی ها برای قهرمانی چمپیونزلیگ بیشتر از سیتی و بارسلونا شود.  مدافع عنوان قهرمانی دو دوره اخیر اروپا و تیمی که در ۴ سال گذشته سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده، تا هفته گذشته شانس سوم قهرمانی فصل جاری چمپیونزلیگ بود یعنی پایین تر از سیتی و بارسا اما برتری ۱-۲ در بازی برگشت برابر پی اس جی که با یک بازی درخشان همراه بود، باعث شد تا حالا رئال، شانس شماره ۲ برای قهرمانی باشد.   سیتی مثل قبل شانس اول است و رئال با احتمال ۵ به ۱ شانس دوم محسوب می شود. شانس قهرمانی بارسا نیز ۵٫۵ به ۱ است. بارسا هنوز بازی برگشت خود برابر چلسی را انجام نداده و در بازی رفت، …

فقط ۵ بازی تا نجات فصل رئال و زیدان

ورزش سه: رئال سه شنبه شب در پاریس مجوز حضور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را با شکست پی اس جی به دست آورد.  تا یک ماه پیش، کمتر کسی روی صعود رئال حساب می کرد و همه با توجه به افت این باشگاه و قدرت این فصل پی اس جی، از صعود پاریسی ها حرف می زدند. حتی در اسپانیا نیز کمتر کسی به صعود رئال باور داشت اما کهکشانی ها در مجموع دو بازی رفت و برگشت، ۵-۲ پیروز شده و به دور بعد راه یافتند. سه شنبه شب در رختکن رئال و پس از اتمام بازی، بازیکنان به گونه ای خوشحال بودند که گویا فاتح یک جام شده اند. ماه ها بود که جو رختکن رئال به این اندازه شاد نبود. حتی پس از فتح سوپرکاپ اروپا و اسپانیا و جام جهانی باشگاه ها.   …

شبی که زیدان در رئال تاریخ ساز شد

ورزش سه: زین الدین زیدان حالا یکی از موثرترین مربیان تاریخ باشگاه رئال مادرید به حساب می آید.
 رئال امشب در زمین مالاگا ۱-۲ پیروز شد و با ۶۷ امتیاز و گذر از والنسیا، به رتبه سوم جدول رسید.
این یکصدمین پیروزی زیدان به عنوان سرمربی رئال پس از گذشت ۱۴۰ بازی بود. همچنین با این برد، درصد پیروزی های رئال با هدایت زیدان به ۷۱٫۴ رسید. در تاریخ رئال تنها ۵ مربی دیگر به رکورد ۱۰۰ پیروزی دست یافته اند: مورینیو، مونیوز، مولونی، بین هاکر و دل بوسکه.
 

زیدان بیشترین پیروزی هایش را در لالیگا جشن گرفته است. ۶۶ برد، ۱۵ تساوی و ۹ شکست در ۹۹ بازی .
در کوپا دل ری رئال با هدایت زیدان تنها در ۵۰ درصد بازی ها پیروز شده است. زیزو در لیگ قهرمانان نیز آمار موفقی دارد. او که رئال را دو بار قهرمان اروپا کرده، از …

  • فوتبال
  • زیدان: به ایسکو بیشتر از همیشه بازی داده ام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *