خانه / دسته‌بندی نشده / هیچ گونه پژوهشی در مورد اهداف آموزشی نداریم به همراه توضیحات

هیچ گونه پژوهشی در مورد اهداف آموزشی نداریم به همراه توضیحات

هیچ گونه پژوهشی در مورد اهداف آموزشی نداریم ، سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان سما منصوب شد ، خانواده سلول بنیادین و عنصر اساسی تشکیل جامعه است/ تألیف متون آموزشی مناسب مورد توجه قرار گیرد ، نظام آموزشی نیازمند اقدامات تحولی است/ مدارس غیردولتی حق برگزاری آزمون ورودی ندارند/ با کوچکترین تغییر در نظام آموزشی با مقاومت‌هـای زیادی مواجه می‌شویم ، طرح‌هـای تصویب شده پیوست پژوهشی دارند/ بهره‌گیری از نظرات ذینفعان در برنامه‌ها ، طرح‌هـای تصویب شده پیوست پژوهشی دارند/ بهره‌گیری از نظرات ذینفعان در برنامه‌ها .

یه گزارش جام جم انلاین‌ طیبه سیاوشی نماین‌ده تهران با بیان این‌کـه در کشور،آینده پژوهشی در خصوص مباحث جمعیتی و در نظر گرفتن شاخص آموزشی وجود ندارد افزود: به علت خطا در محاسبات و نبود برنامه ریزی تنها می توانیم بودجه آموزش و پرورش را صرف حقوق و …

هیچ گونه پژوهشی در مورد اهداف آموزشی نداریم

یه گزارش جام جم انلاین‌ طیبه سیاوشی نماین‌ده تهران با بیان این‌کـه در کشور،آینده پژوهشی در خصوص مباحث جمعیتی و در نظر گرفتن شاخص آموزشی وجود ندارد افزود: به علت خطا در محاسبات و نبود برنامه ریزی تنها می توانیم بودجه آموزش و پرورش را صرف حقوق و دستمزد کنیم و هیچ گونه پژوهشی در مورد اهداف آموزشی نداریم.

وی با تاکید براین‌کـه درحال حاضر بحث عمرانی و ساخت وساز مدارس از سوی خیرین مدرسه ساز و بنیاد ها حمایت می شود افزود:هزینه ها و بودجه هـای آموزش و پرورش در جایی کـه باید هزینه شود نمی شود ونظارت درستی به دلیل ارائه نشدن گزارش هـای دقیق و منظم صورت نمی گیرد.

همـه چیز در مورد آموزشی اهداف برترین پژوهش سال گونه ورزشی

نماین‌ده تهران تاکید کرد:متاسفانه گزارش درستی به مجلس داده نمی شود تا نظارت متناسبی صورت گیرد چون گزارش ها معمولا گنگ و نامفهوم است .

وی افزود: بنظرمی رسد سیستم آموزش وپرورش کشور باید تغییر کند و یک مدیریت جوان و توانمند دگرگونی جدی در نظام آموزشی ایجاد کند .

جزییات مطلب آموزشی و اهداف و برترین و پژوهش و سال و گونه و ورزشی را میخوانید .

منابع
سایت جام جم

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره هیچ گونه پژوهشی در مورد اهداف آموزشی نداریم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

استعفای رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در واپسین روز

یک مقام آگاه در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با  خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره خبر استعفای حجت‌الاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: با توجه به این‌کـه رئیس سازمان در آستانه بازنشستگی قرار داشت اقدام به این‌ کار کرد و هجمه‌هـای وارد بر عملکرد سازمان پژوهش تاثیری در این‌ تصمیم گیری نداشته است.
وی بیان کرد: مرنام تودیع و معارفه به زودی برگزار خواهد شد و خبرهـایی به گوش می‌رسد کـه تورانی رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت به عنوان سرپرست معرفی می‌شود.
این‌ اظهارات در حالی مطرح می‌شود کـه در نامه خداحافظی محی الدین بهرام محمدیان آمده است: در این‌ ماه‌هـای اخیر نسبت به تداوم مسؤولیت سازمان پژوهش حس غریبی داشتم و احساس می‌کردم برادر عزیزم جناب آقای بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش در صدد انجام کاری است …
استقرار کامل نظام آموزشی ۶،۳،۳ در سال ۹۷

مشکل چاقیِ مفرط جدی‌تر از مسئله گرسنگی شده‌است

خبرگزاری مهر: معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: سال ۹۷ استقرار نظام آموزشی ۶،۳،۳ تکمیل می شود و تولید محتوای کتاب ها بر اساس این‌ نظام نیز به اتمام خواهد رسید. حسین طلایی صبح چهارشنبه در نشستی به تشریح فعالیت هـای این‌ معاونت در تدوین کتاب هـای درسی بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش پرداخت. وی گفت: تولید محتوا امری دشوار است و قبل از مهر ۹۷ تولید محتوای کتاب ها در پایه دوازدهم نیز کامل می شود تا شاهد استقرار کامل نظام ۶،۳،۳ باشیم. با توجه به فرصت محدودی کـه در اختیار داشتیم و الزامی کـه شورای عالی آموزش و پرورش برای ما تعیین کرده بود ما هر سال به تولید محتوا برای دو پایه پرداختیم. در دو سال اخیر کار دشواری در پیش داشتیم چرا کـه در دوره دبستان در هر …
سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان سما منصوب شد


به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی عطااله سلطانی صبور را به سمت سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان سما منصوب کرد.
برادر گرامی جناب آقای عطااله سلطانی صبور
با اهدای سلام و تحیات
بنا به پیشنهاد معاون دانشگاه و سرپرست سازمان سما، با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی به موجب این‌ حکم به عنوان «سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان سما» منصوب می شوید.
امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی هـای سرمایه هـای انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.
فرهاد رهبر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی
انتهـای پیام/
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان سما

مدیریت سبز کمک موثری در تامین فضای آموزشی است/ ضرورت ساماندهی مدارس با دانش‌آموزان کمتر از ۴۵ نفر

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

چهره‌هـای ورزشی سال ۹۶

برترین ها – ایمان عبدلی: حالا کـه این‌ چند چهره را می خوانید دومین روز از سال جدید است و نوبه ی بعدی را با یک هفته استراحت در اولین پنجشنبه بعد از نوروز خواهیم داشت، سال نو مبارک، همراهانِ همیشه.
علی کریمی یا (شمایل سال)
کریمی از بهمن ماه اوج گرفت و شمایل مبارزه با فساد را بر تن کرد. اصل اتفاقات از برنامه نود بود؛ حضور کریمی در مناظره با ساکت ان هم در برنامه نود همان طور کـه پیش بینی میشد خیلی جنجالی شد و خب کریمی مثل همیشه با صراحت هر چه را کـه در چنته داشت رو کرد.
خیلی ها گفتند کـه کریمی لکنت داشت و روی خودش مسلط نبوده. حرف قابل اعتنایی است کما این‌ کـه علی کریمی در نهـایت یک پیشکسوت ورزشی است و نه یک تحلیلگر و سیاستمدار و یا جامعه شناس، او چگونه دویدن و …

  • دسته‌بندی نشده
  • هیچ گونه پژوهشی در مورد اهداف آموزشی نداریم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *