خانه / دسته‌بندی نشده / از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!! به همراه توضیحات

از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!! به همراه توضیحات

از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!! ، روشهای ساده برای از بین بردن فوری چاقی شکم ، از بین بردن سوختگی استیل تا لکه‌ بری خوشخواب با یک ترکیب خانگی ، راهکارهایی خانگی برای از بین بردن چین و چروک ، طرز تهیه چند ماسک خانگی برای از بین بردن جوش های سرسیاه ، ۵ درمان خانگی برای از بین بردن رگهای واریسی .
برای از بین بردن خال روش های دارویی و شیمیایی خیلیی وجود دارد، اما در ایـن مقاله به شما روشهایی خانگی و طبیعی برای از بین بردن خال های صورت تان ارائه می دهیم.روش های طبیعی برای از بین بردن خال های صورتاز بین بردن خال های پوست مخصوصا پوست صورت ممکن است کمی چالش بر انگیز باشد. خال، مجموعه …

از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!!

برای از بین بردن خال روش های دارویی و شیمیایی خیلیی وجود دارد، اما در ایـن مقاله به شما روشهایی خانگی و طبیعی برای از بین بردن خال های صورت تان ارائه می دهیم.

روش های طبیعی برای از بین بردن خال های صورت

از بین بردن خال های پوست مخصوصا پوست صورت ممکن است کمی چالش بر انگیز باشد. خال، مجموعه ای از سلول های رنگدانه ای است که‌ به صورت لکه‌ های تیره در رنگ های قرمز، سیاه، قهوه ای و صورتی روی پوست ظاهر می شوند. رنگ، شکل و اندازه خال از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی از آن‌ها صاف و برخی به صورت گوشتی و گنبدی مانند است. خال ها اغلب در صورت، گردن، بازو و پاها قرار می گیرند.
در بعضی موارد، آن‌ها حتی در زیر ناخن ها، روی پوست سر و بین انگشتان پا ظاهر می شوند. درمان های متفاوت شیمیایی برای از بین بردن خال ها وجود دارد، اما بیشتر آدمها روش های طبیعی مقرون به صرفه، بدون درد و آسان را برای از بین بردن خال ها انتخاب می کـنند. در ایـن مطلب چند راه حل خانگی برای حذف خال ها آمده است.

همه چیز در مورد از بین بردن خال خانگی صورت فردی گوشی وجدان

از بین بردن خال های صورت با استفاده از پوست موز

پوست موز حاوی آن‌زیم های طبیعی و اسیدهایی مانند اسید اسکولیک و اسید آسکوربیک است که‌ به حذف خال های پوستی کمک می کند. یک تکه‌ از پوست موز را از قسمت سفید رنگ داخل، روی خال قرار داده و آن‌ را به کمک یک باند یا نوار چسب، ثابت کـنید. اجازه دهید کل شب پوست موز روی خال بماند. ایـن روش را تا زمانی که‌ خال ناپدید شـود، تکرار کـنید.

از بین بردن خال های صورت با استفاده از روغن کندر برای از بین بردن خال

خواص موجود در روغن کندر باعث سفت شدن پوست اطراف خال، جذب روغن های اضافی و خشک شدن آن‌ می شـود. ایـن روغن موجب می شـود خال به صورت یک زخم در آمده و به تدریج زخم بهبود یابد. ۱ الی ۲ قطره روغن کندر را روی خال زده و بگذارید تا خشک شـود. ایـن روش را ۳ تا ۴ بار در روز تکرار نمایید.

جزییات مطلب از بین بردن و خال و خانگی و صورت و فردی و گوشی و وجدان را میخوانید .

از بین بردن خال های صورت با استفاده از روغن کتان

روغن بذر کتان برای بهبود بافت پوست، خلاص شدن از شر خال ها، لکه‌ ها و کک و مک استفاده می شـود. ایـن روغن حاوی اسیدهای چرب ضروری است که‌ موجب بهبود زخم می گردد. برای استفاده از ایـن روش ۲ قطره از روغن کتان را با ۲ قطره عسل ترکیب کرده و روی خال بزنید. بگذارید یک ساعت بماند و سپس با آب بشویید. روزانه ایـن روش را دو بار برای گرفتن نتیجه ای مناسب تکرار کـنید.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!!

از بین بردن خال های صورت با استفاده از آلوئه ورا

آلوئه ورا یک عامل تسکین دهنده پوست است. ایـن گیاه حاوی پلی ساکارید ها، تانن ها، آن‌زیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی است که‌ سلامت طبیعی پوست را بر می گرداند. برای استفاده از ایـن روش ابتدا پوست قسمتی که‌ خال روی آن‌ قرار گرفته است را تمیز کـنید. آلوئه ورا را نصف کرده و ژل آن‌ را خارج کـنید. ژل را روی خال قرار دهید. سپس آن‌ را با استفاده از یک چسب یا باند نخی ببندید و اجازه دهید ۳ ساعت بماند. ایـن روش را دوبار در روز تکرار کـنید.

تشخیص بیماری از روی پوست صورت

از بین بردن خال های صورت با استفاده از سرکه‌ سیب

سرکه‌ سیب که‌ یکی از بهترین روش های درمان خانگی خیلیی از امراض می باشد، در از بین بردن خال نیز موثر می باشد. اسیدیته موجود در سرکه‌ سیب موجب خشک شدن خال شده و آن‌ را به صورت یک زخم تبدیل کرده و در نهایت ناپدید می کند. برای استفاده از ایـن روش، تکه‌ ای پنبه را آغشته به سرکه‌ سیب کرده و روی خال بگذارید. با کمک باند یا نوار چسب آن‌ را ثابت کـنید. اجازه دهید ۶-۵ ساعت روی خال بماند. سپس پوست را تمیز کرده و مجددا ایـن روش را تکرار کـنید.

از بین بردن خال های صورت با استفاده از برگ گشنیز

برگ گشنیز دارای خواص جمع کـنندگی می باشد. زمانی که‌ از ایـن گیاه به صورت موضعی استفاده گردد، باعث گرم شدن پوست می شـود. ایـن خاصیت باعث شده که‌ خال سریعا جمع و کوچک و در نهایت از بین برود. یک چهارم فنجان برگ گشنیز را به همراه مقدار کمی آب در مخلوط کن ریخته تا به صورت خمیر یکنواختی ایجاد شـود. آن‌ را روی خال زده و اجازه دهید ۱۰ دقیقه بماند. سپس با آب بشویید. ایـن روش را روزانه به مدت دو هفتـه تکرار نمایید.

توضیحات بیشتر در مورداز بین بردن خال خانگی صورت فردی گوشی وجدان

از بین بردن خال های صورت با استفاده از روغن کرچک و جوش شیرین

روغن کرچک و جوش شیرین می توانند به طور طبیعی در از بین بردن خال ها موثر باشند. جوش شیرین باعث خشک شدن خال شده، در حالی که‌ روغن کرچک به فرآیند بهبود آن‌ کمک می کند. یک دوم قاشق چایخوری جوش شیرین را با سه قطره روغن کرچک مخلوط کرده و روی خال بزنید. آن‌ را با یک باند یا نوار چسب بپوشانید و با آن‌ بخوابید. ایـن روش را هر شب تکرار کـنید.

چگونه به صورت طبیعی مژه‌های خود را فر کنیم؟

از بین بردن خال های صورت با گل کلم

گل کلم حاوی ویتامین C بالایی است که‌ می تواند موجب خشک شدن خال و افتادن آن‌ شـود. آب تکه‌ ای کوچک از گل کلم تازه را گرفته و آن‌ را روی محل خال مالش دهید. حداقل ۳۰ دقیقه صبر کـنید سپس با آب بشویید. ایـن روش را چندین بار در روز تکرار کـنید تا خال های شما ناپدید شـود.

شما مطلب از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!! را می خوانید .

اگر می خواهید بیشتر بدانید : از بین بردن سریع جای جوش صورت با روشهای طبیعی

از بین بردن خال خانگی صورت فردی گوشی وجدان

اگر می خواهید بیشتر بدانید : لک صورت را با ایـن ترکیب خانگی از بین ببرید!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : راهی طبیعی برای از بین بردن خال های صورت تان

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : ۲nafare.com

منابع
سایت سیمرغ

ایـن مطلب در مورد از بین بردن خال خانگی صورت فردی گوشی وجدان می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!!

درمان های خانگی برای از بین بردن خال های پوست


از بین بردن خال های پوست مخصوصا پوست صورت ممکن است کمی چالش بر انگیز باشد. خال، مجموعه ای از سلول های رنگدانه ای است که‌ به صورت لکه‌ های تیره در رنگ های قرمز، سیاه، قهوه ای و صورتی روی پوست ظاهر می شوند. رنگ، شکل و اندازه خال از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی از آن‌ها صاف و برخی به صورت گوشتی و گنبدی مانند است. خال ها اغلب در صورت، گردن، بازو و پاها قرار می گیرند. در بعضی موارد، آن‌ها حتی در زیر ناخن ها، روی پوست سر و بین انگشتان پا ظاهر می شوند. درمان های متفاوت شیمیایی برای از بین بردن خال ها وجود دارد، اما بیشتر آدمها روش های طبیعی مقرون به صرفه، بدون درد و آسان را برای از بین بردن خال ها انتخاب می کـنند. در ایـن مطلب چند راه حل خانگی برای حذف خال ها آمده است.
درمان خانگی خال …
از بین بردن سوختگی استیل تا لکه‌ بری خوشخواب با یک ترکیب خانگ

۵ تکنیک آرامش‌بخش برای از بین بردن استرس


جوش شیرین و سرکه‌ هر دو از موادی استند که‌ در آشپزی خیلی کاربرد دارند. اما در ایـن مقاله می خواهیم با ترکیب ایـن دو، یک پاک کـننده طبیعی برای لکه‌ های ظروف و پارچه درست کنیم.ترکیب جوش شیرین و سرکه‌ برای لکه‌ بریدرست کردن ترکیب های خانگی برای از بین بردن لکه‌ ها یکی از بهترین روش ها برای استفاده نکردن پاک کـننده های شیمیایی است. اگر شما هم ظروف استیلی دارید که‌ سوخته اند یا لکه‌ هایی روی خوشخواب است که‌ نمی توانید آن‌ها را چاک کـنید، نگران نباشید . در ایـن مقاله به شما یک ترکیب خانگی و طبیعی را معرفی می کنیم که‌ می توانید با آن‌ کارهای لکه‌ بری را در خانه تان انجام دهید.تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغSeemorgh.com/lifestyleاختصاصی سیمرغ
درمان خانگی کک و مک صورت


کک و مک به صورت لکه‌‌های قهوه‌ای و در پوست‌های روشن به وجود می‌آید به طوری که‌ شاهد استیم چهره‌های اروپایی بیشتر دچار کک و مک می‌شوند. اگرچه وجود کک و مک در صورت یک اختلال در زیبایی محسوب می‌شـود اما می‌توان با استفاده از برخی مواد طبیعی موجود در آشپزخانه آن‌‌ها را به مرور بی‌رنگ کرد. در ایـن مقاله به معرفی روش‌های خانگی و طبیعی برای رفع کک و مک پرداخته‌ایم. اگر شما هم دوست دارید هر چه زودتر از شر کک و مک خلاص شوید ایـن مطلب را انتها دنبال کـنید.

کک و مک صورت چیست؟

کک و مک كه به به صورت لگه‌هایی با رنگ قهوه‌اى روشن و تيره در پوست ايجاد مى‌شوند. معمولا در مناطقى از پوست كه در معرض نور آفتاب قرار مى‌گيرد، مثل صورت، پشت دست‌ها، ساعد، گردن و سينه به وجود مى‌آيد. کک و مک در هر سنى ممكن است ايجاد شـود ولى بيشتر …

تکذیبیه الهه فرشچی: برای ساعاتی گوشی ام نزد فردی بی وجدان بود

الهه فرشچی با انتشار عکسی خبر مهاجرتش را تکذیب کرد.الهه فرشچی مهاجرتش را تکذیب کردالهه فرشچی پس از پاک نمودن پست قبلی نوشت:همراهان محترم, تلفن همراه ایـنجانب, به امانت در اختیار یک به اصطلاح دوست بی وجدان بود و سرشار از حسد بود که‌ با انتشار عکس خصوصی از من در صفحه ایـنستاگرامم باعث سودجویی و موجب تعجب و نگرانی شما عزیزان شده بود. از شما همراهان محترم و با فرهنگ عذرخواهی کرده و به اطلاع می رساند ایـن موضوع از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد شد.الهه فرشچی مهاجرتش را تکذیب کرد اگر می خواهید بیشتر بدانید : الهه فرشچی از ایران رفت + عکس بی حجابگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغseemorgh.com/cultureمنبع: صفحه شخصی الهه فرشچی

  • دسته‌بندی نشده
  • از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *